www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







SZACHOWY TURNIEJ PRZYJAŹNI POLSKO-WĘGIERSKIEJ 15/09/2020


Bartosz Soćko (KSz Hetman Katowice) wygrał rywalizację Open podczas VIII Szachowego Turnieju Przyjaźni Polsko-Węgierskiej, który odbył się w minioną niedzielę w Katowicach.
Najlepszy z naszych zawodników Kamil Warchoł (UKS Pionier Jastrzębie) został sklasyfikowany na dwudziestej dziewiątej pozycji.

Nieźle w zawodach zaprezentował się Mateusz Macura (SSz Olimpia Goleszów), który zajął trzecie miejsce w turnieju juniorów do lat 12.


Wyniki:


Rapid Open - 9 rund

1 Bartosz Soćko KSz Hetman Katowice 7,5 pkt. 54,5
2 Igor Janik UKS Hetman Elbląg 7,0 pkt. 51,5
3 Kamil Mitoń KSz Hetman Katowice 7,0 pkt. 51,0
4 Daniel Sadzikowski KSz Hetman Katowice 7,0 pkt. 50,5
5 Grzegorz Nasuta MUKS Skoczek 45 Białystok 7,0 pkt. 50,0
6 Krystian Kuźmicz Biały Król Wisznia Mała 7,0 pkt. 48,5
. ... ... ... ...
29 Kamil Warchoł UKS Pionier Jastrzębie 5,5 pkt. 45,0
30 Jakub Herwy UKS Pionier Jastrzębie 5,5 pkt. 44,0
52 Mateusz Myrmus SSz Olimpia Goleszów 5,0 pkt. 38,0
55 Cyprian Gepfert MUKS SZS Cieszyn 5,0 pkt. 35,5
73 (K-14) Agnieszka Buichta UKS Pionier Jastrzębie 4,5 pkt. 37,0
78 (K-17) Lena Obrochta UKS Pionier Jastrzębie 4,5 pkt. 35,5
79 Jakub Kuczera SSz Olimpia Goleszów 4,5 pkt. 34,5
99 Bartosz Bała UKS Pionier Jastrzębie 4,0 pkt. 26,0
130 Michał Niesyt SSz Olimpia Goleszów 2,5 pkt. 28,5
131 Karol Stronczek UKS Pionier Jastrzębie 2,5 pkt. 28,5
135 Ireneusz Glajc Cieszyn 2,0 pkt. 26,5


Juniorzy do lat 12 - 9 rund

1 Leon Duda KŚ AS Politechnika Śl. Gliwice 8,0 pkt. 46,5
2 Karol Kozak UKS Goniec Staniątki 6,5 pkt. 46,5
3 Mateusz Macura SSz Olimpia Goleszów 6,0 pkt. 46,0
4 Krzysztof Niemczyk SSz Olimpia Goleszów 6,0 pkt. 45,5
. ... ... ... ...
14 Nikodem Glajc MUKS SZS Cieszyn 5,0 pkt. 33,0
16 Filip Tyrna MUKS SZS Cieszyn 4,5 pkt. 39,0


Juniorzy do lat 10 - 9 rund

1 Jeremi Wesołowski KSz Hetman Katowice 7,0 pkt. 49,0
2 Patryk Cieślar KSz Hetman Katowice 7,0 pkt. 48,5
3 Wiktor Zmarzły Akademia Szachowa Gliwice 6,5 pkt. 50,5
. ... ... ... ...
5 Konrad Łęcki UKS Pionier Jastrzębie 6,5 pkt. 46,0
22 Stanisław Tyrna MUKS SZS Cieszyn 4,0 pkt. 42,5
32 (K-11) Blanka Niemczyk SSz Olimpia Goleszów 3,5 pkt. 28,5


Juniorzy do lat 7 - 9 rund

1 Jan Wolak KKSz Kraków 8,0 pkt. 41,5
2 Paweł Brzezina KSz Hetman Katowice 8,0 pkt. 41,5
3 Michał Konkol KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny 7,0 pkt. 41,5
. ... ... ... ...
12 Wiktor Niemczyk SSz Olimpia Goleszów 3,0 pkt. 33,5





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności