www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







ONLINOWE TURNIEJE SZACHOWE ZST USTROŃ 07/04/2021


Koło szachowe Zespołu Szkół Technicznych w Ustroniu zorganizowało wczoraj dwa turnieje szachowe online.

Pierwszym z nich był IV Otwarty Turniej w ZST Ustroń, w którym najlepszy okazał się Jan Waszut (MUKS SZS Cieszyn). W drugim, czyli II Pucharze Dyrektora ZST Ustroń (część II) triumfował Rosjanin Jegor Wołkow.


Wyniki:


IV Otwarty Turniej w ZST Ustroń - 9 rund (P'15)

1 Jan Waszut MUKS SZS Cieszyn 8,5 pkt. 46,75
2 (J-1) Mateusz Myrmus SSz Olimpia Goleszów 8,5 pkt. 46,25
3 (J-2) Mateusz Mruk SSz Gminy Pawłowice 6,5 pkt. 26,25
4 (J-3) Mateusz Macura SSz Olimpia Goleszów 6,0 pkt. 24,50
5 Michał Chamara Sosnowiec 5,5 pkt. 22,25
6 (J-4) Michał Niesyt SSz Olimpia Goleszów 5,5 pkt. 21,75
7 Artur Wójcik   5,0 pkt. 21,00
8 Kamil Głowacki Aleksandrów Kujawski 4,5 pkt. 14,75
9 Tomasz Wajdak Bielsko-Biała 4,5 pkt. 14,75
10 Dawidszach   4,0 pkt. 10,25
11 Wojciech Kondziela SSz Olimpia Goleszów 4,0 pkt. 14,50
12 (J-5) Mateusz Lipowczan SSz Olimpia Goleszów 4,0 kkt. 10,50
13 Szymon Heczko Cieszyn 4,0 pkt. 9,50
14 (J-6) Daniel Sawicki SP-6 Ustroń 4,0 pkt. 8,00
15 (J-7) Tomasz Habarta SP-1 Ustroń 3,5 pkt. 8,25
16 Patryk Piec SSz Olimpia Goleszów 3,5 pkt. 7,50
17 (J-8) Kamil Sawicki SP-6 Ustroń 3,0 pkt. 6,00
18 (J-9) Franciszek Kwiatek KSz Lech-Wisus Poznań 3,0 pkt. 5,00
19 (J-10) Jagoda Wawrzyniak SP-1 Ustroń 2,0 pkt. 0,00
20 Pejhan   0,5 pkt. 0,00
21 LevBaz   0,5 pkt. 0,00
22 Jiyshaha   0,0 pkt. 0,00


IV Puchar Dyrektora ZST, cz. II - 6 rund (P'15)

1 Jegor Wołkow Rosja 5,5 pkt. 14,00  
2 Patryk Piec SSz Olimpia Goleszów 5,0 pkt. 10,50 ZST (1)
3 Dominika Kasprzyk SSz Olimpia Goleszów 4,5 pkt. 9,00 k. 8 (1)
4 Jan Nowak SP-2 Ustroń 3,0 pkt. 3,00 k. 8 (2)
5 Kacper Leński ZST Ustroń 2,0 pkt. 1,50 ZST (2)
6 goli1392   1,5 pkt. 0,00  
7 Wojciech Sikora ZST Ustroń 1,0 pkt. 0,00 ZST (3)
8 Mateusz Skiba ZST Ustroń 1,0 pkt. 0,00 ZST (4)
9 Hubert Płoskonka ZST Ustroń 1,0 pkt. 0,00 ZST (5)
10 Pejhan   0,5 pkt. 0,00  
11 Bogdan Ernst ZST Ustroń 0,5 pkt. 0,00 ZST (6)
12 Filip Mróz ZST Ustroń 0,0 pkt. 0,00 ZST (7)





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2021 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności