www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







IX TURNIEJ SZACHOWY 'BESKIDY - MINI ELO' 26/07/2021


Maciej Bury z Andrychowa wygrał IX Turniej Szachowy 'Beskidy - Mini Elo', który odbył się w miniony weekend Strumieniu.
Na drugiej pozycji uplasował się Jakub Marszałek (LKS Orzeł Kozy), a trzecie miejsce zajął Michał Niesyt. Zarazem zawodnik SSz Olimpia Goleszów okazał się najlepszy w gronie dzieci do lat 12.


Wyniki - 5 rund

1 Maciej Bury Andrychów 4,5 pkt. 10,0 17,0
2 Jakub Marszałek LKS Orzeł Kozy 4,5 pkt. 7,5 12,0
3 Michał Niesyt SSz Olimpia Goleszów 4,0 pkt. 9,5 16,5
4 Jakub Wasztyl TKKF Leskowiec-Wieża Wadowice 4,0 pkt. 8,0 13,0
5 Michał Mroziak KŚ AZS Politechnika Śl. Gliwice 3,5 pkt. 10,0 16,0
6 Antoni Dylong UKS Szach Mat Zabrze 3,5 pkt. 9,5 16,0
7 Michał Olchowy Pyskowice 3,5 pkt. 8,5 15,0
8 Kazimierz Stryjski KS Unia Bieruń Stary 3,0 pkt. 10,0 15,5
9 Kamil Pawłowski TKKF Dobczyce 3,0 pkt. 9,0 14,5
10 Grzegorz Nowek SSz Gminy Pawłowice 3,0 pkt. 8,5 15,0
11 Stanisław Roskowski Tychy 3,0 pkt. 8,0 14,5
12 Jan Legierski MUKS SZS Cieszyn 3,0 pkt. 7,5 13,0
13 Maksymilian Kozik KŚ AZS Politechnika Śl. Gliwice 3,0 pkt. 7,0 13,5
14 Michał Kramek Mikołów 3,0 pkt. 7,0 11,0
15 Aleksander Smagacz RKS Mat Ruda Śląska 3,0 pkt. 6,0 11,5
16 Marek Noworyta Katowice 3,0 pkt. 5,5 9,0
17 Grzegorz Wiercigroch MUKS SZS Cieszyn 2,5 pkt. 9,5 16,0
18 Władysław Czylok LKS Wisła Strumień 2,5 pkt. 7,0 12,0
19 Mikołaj Walaszczyk UKS Baszta Wodzisław 2,5 pkt. 7,0 11,5
20 Michał Borończyk Wadowice 2,5 pkt. 6,5 11,5
21 Patryk Piec SSz Olimpia Goleszów 2,5 pkt. 6,0 9,5
22 Marek Gołąb Czerwionka-Leszczyny 2,0 pkt. 8,5 13,5
23 Jeremiasz Gębusia SSz Gminy Pawłowice 2,0 pkt. 8,0 13,0
24 Kinga Kucia LKS Parnas Stara Wieś 2,0 pkt. 8,0 12,5
25 Gabriela Tokarz KSz Gambit Przeworsk 2,0 pkt. 8,0 12,0
26 Jerzy Lapczyk LKS Wisła Strumień 2,0 pkt. 7,0 11,5
27 Zuzanna Kamińska UKS Hetman Częstochowa 2,0 pkt. 6,5 11,0
28 Paweł Stacica StI Eurobeskidy Łodygowice 2,0 pkt. 6,5 11,0
29 Michał Targosz LKS Orzeł Kozy 2,0 pkt. 6,5 10,5
30 Franciszek Lassak KSz Zefir Boguszowice 1,5 pkt. 8,5 15,0
31 Karina Dziedzic StI Eurobeskidy Łodygowice 1,5 pkt. 8,0 13,5
32 Maciej Wieja Cieszyn 1,5 pkt. 6,0 10,0
33 Weronika Tittor LKS Strażak Zabrzeg 1,5 pkt. 4,5 8,5
34 Mateusz Wolniewicz UKS Hetman Częstochowa 1,5 pkt. 4,5 7,5
35 Radosław Sobik SSz Gminy Pawłowice 1,0 pkt. 7,5 12,0
36 Adolf Burawa SSz Olimpia Goleszów 1,0 pkt. 7,0 10,5
37 Filip Pawłowski TKKF Dobczyce 1,0 pkt. 5,5 9,0
38 Łukasz Kijas SSz Gminy Pawłowice 0,5 pkt. 5,5 11,5
 


Kobiety

1 Kinga Kucia LKS Parnas Stara Wieś 2,0 pkt. 8,0 12,5
2 Gabriela Tokarz KSz Gambit Przeworsk 2,0 pkt. 8,0 12,0
3 Zuzanna Kamińska UKS Hetman Częstochowa 2,0 pkt. 6,5 11,0
4 Karina Dziedzic StI Eurobeskidy Łodygowice 1,5 pkt. 8,0 13,5
5 Weronika Tittor LKS Strażak Zabrzeg 1,5 pkt. 4,5 8,5
 

Juniorzy (do lat 18)

1 Maciej Bury Andrychów 4,5 pkt. 10,0 17,0
2 Jakub Marszałek LKS Orzeł Kozy 4,5 pkt. 7,5 12,0
3 Michał Niesyt SSz Olimpia Goleszów 4,0 pkt. 9,5 16,5
4 Antoni Dylong UKS Szach Mat Zabrze 3,5 pkt. 9,5 16,0
5 Kamil Pawłowski TKKF Dobczyce 3,0 pkt. 9,0 14,5
6 Jan Legierski MUKS SZS Cieszyn 3,0 pkt. 7,5 13,0
7 Maksymilian Kozik KŚ AZS Politechnika Śl. Gliwice 3,0 pkt. 7,0 13,5
8 Aleksander Smagacz RKS Mat Ruda Śląska 3,0 pkt. 6,0 11,5
9 Mikołaj Walaszczyk UKS Baszta Wodzisław 2,5 pkt. 7,0 11,5
10 Patryk Piec SSz Olimpia Goleszów 2,5 pkt. 6,0 9,5
11 Jeremiasz Gębusia SSz Gminy Pawłowice 2,0 pkt. 8,0 13,0
12 Kinga Kucia LKS Parnas Stara Wieś 2,0 pkt. 8,0 12,5
13 Gabriela Tokarz KSz Gambit Przeworsk 2,0 pkt. 8,0 12,0
14 Zuzanna Kamińska UKS Hetman Częstochowa 2,0 pkt. 6,5 11,0
15 Paweł Stacica StI Eurobeskidy Łodygowice 2,0 pkt. 6,5 11,0
16 Franciszek Lassak KSz Zefir Boguszowice 1,5 pkt. 8,5 15,0
17 Karina Dziedzic StI Eurobeskidy Łodygowice 1,5 pkt. 8,0 13,5
18 Maciej Wieja Cieszyn 1,5 pkt. 6,0 10,0
19 Weronika Tittor LKS Strażak Zabrzeg 1,5 pkt. 4,5 8,5
20 Radosław Sobik SSz Gminy Pawłowice 1,0 pkt. 7,5 12,0
21 Filip Pawłowski TKKF Dobczyce 1,0 pkt. 5,5 9,0
 

Dzieci (do lat 12)

1 Michał Niesyt SSz Olimpia Goleszów 4,0 pkt. 9,5 16,5
2 Jan Legierski MUKS SZS Cieszyn 3,0 pkt. 7,5 13,0
3 Kinga Kucia LKS Parnas Stara Wieś 2,0 pkt. 8,0 12,5
4 Gabriela Tokarz KSz Gambit Przeworsk 2,0 pkt. 8,0 12,0
5 Zuzanna Kamińska UKS Hetman Częstochowa 2,0 pkt. 6,5 11,0
6 Paweł Stacica StI Eurobeskidy Łodygowice 2,0 pkt. 6,5 11,0
7 Franciszek Lassak KSz Zefir Boguszowice 1,5 pkt. 8,5 15,0
8 Radosław Sobik SSz Gminy Pawłowice 1,0 pkt. 7,5 12,0
9 Filip Pawłowski TKKF Dobczyce 1,0 pkt. 5,5 9,0
 

Seniorzy (65 lat i więcej)

1 Kazimierz Stryjski KS Unia Bieruń Stary 3,0 pkt. 10,0 15,5
2 Stanisław Roskowski Tychy 3,0 pkt. 8,0 14,5
3 Marek Noworyta Katowice 3,0 pkt. 5,5 9,0
4 Władysław Czylok LKS Wisła Strumień 2,5 pkt. 7,0 12,0
5 Jerzy Lapczyk LKS Wisła Strumień 2,0 pkt. 7,0 11,5
6 Adolf Burawa SSz Olimpia Goleszów 1,0 pkt. 7,0 10,5
 




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2021 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności