www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







SZACHOWY PUCHAR SAMORZĄDU ZST USTROŃ - I TURNIEJ 30/09/2021


Krzysztof Kołodziejczyk z Dąbrowy Górniczej wygrał pierwszy turniej pierwszej edycji Pucharu Samorządu Zespołu Szkół Technicznych w Ustroniu w szachach, który rozegrano w ostatni dzień września.
Drugie miejsce zajął Michał Mroziak (KŚ AZS Politechnika Śl. Gliwice) a trzecie Patryk Piec (SSz Olimpia Goleszów).

Ponadto w ramach zawodów odbyły się dwa turnieje o normy szachowe, w których najlepsi okazali się Artur Szkotak (StI Eurobeskidy Łodygowice) oraz Adam Jabłoński z Krakowa.


Wynki:


I Puchar Samorządu ZST Ustroń (I turniej) - 11 rund

1 Krzysztof Kołodziejczyk Dąbrowa Górnicza 9,5 pkt. 46,75
2 Michał Mroziak KŚ AZS Politechnika Śl. Gliwice 9,5 pkt. 43,25
3 Patryk Piec SSz Olimpia Goleszów 7,5 pkt, 34,50
4 Michał Niesyt SSz Olimpia Goleszów 7,5 pkt. 28,75
5 Daniel Świątnicki Bielsko-Biała 7,0 pkt. 26,50
6 (K-1) Maja Nieckarz SSz Olimia Goleszów 7,0 pkt. 25,50
7 Wojciech Kondziela SSz Olimpia Goleszów 6,0 pkt. 25,00
8 Mateusz Skiba Ustroń 4,0 pkt. 11,00
9 Ernest Bogdan Ustroń 3,5 pkt. 13,25
10 Tomasz Kizior Chorzów 2,0 pkt. 2,50
11 Piotr Niemiec Ustroń 1,5 pkt. 3,00
12 Radosław Leśniak SSz Olimpia Goleszów 1,0 pkt. 3,50


"Seniorzy" - rocznik 2003 i starsi

1 Krzysztof Kołodziejczyk Dąbrowa Górnicza 9,5 pkt. 46,75
2 Michał Mroziak KŚ AZS Politechnika Śl. Gliwice 9,5 pkt. 43,25
3 Patryk Piec SSz Olimpia Goleszów 7,5 pkt, 34,50
4 Daniel Świątnicki Bielsko-Biała 7,0 pkt. 26,50
5 Wojciech Kondziela SSz Olimpia Goleszów 6,0 pkt. 25,00
6 Ernest Bogdan Ustroń 3,5 pkt. 13,25


"Juniorzy" (rocznik 2004 i młodsi)

1 Michał Niesyt SSz Olimpia Goleszów 7,5 pkt. 28,75
2 Maja Nieckarz SSz Olimia Goleszów 7,0 pkt. 25,50
3 Mateusz Skiba Ustroń 4,0 pkt. 11,00
4 Tomasz Kizior Chorzów 2,0 pkt. 2,50
5 Piotr Niemiec Ustroń 1,5 pkt. 3,00
6 Radosław Leśniak SSz Olimpia Goleszów 1,0 pkt. 3,50



Turniej o IV i V kategorię szachową (dla zawodników z V kategorią) - 5 rund

1 Artur Szkotak STI Eurobeskidy Łodygowice 5,0 pkt. 10,00 IV
2 Jakub Wałach Ustroń 3,5 pkt. 5,50 IV
3 Filip Zięba Ustroń 2,0 pkt. 4,00  
4 Kacper Leński Ustroń 2,0 pkt. 2,50  
5 Adrian Podżorski SSz Olimpia Goleszów 2,0 pkt. 2,50  
6 Hubert Płoskonka Ustroń 0,5 pkt 1,00  



Turniej o IV i V kategorię szachową (dla zawodników bez kategorii) - 5 rund

1 Adrian Jabłoński Kraków 5,0 pkt. 11,5 18,5  
2 Paweł Kukuczka Ustroń 4,0 pkt. 8,5 14,5 V
3 Piotr Brzózka Gliwice 4,0 pkt. 8,0 14,5 V
4 Marcin Butanowicz Kraków 4,0 pkt. 8,0 14,0 V
5 Tobiasz Kukuczka Ustroń 4,0 pkt. 7,5 12,5 V
6 Robert Ryszka Ustroń 3,5 pkt. 6,5 12,0 V
7 Grzegorz Łazarz Ustroń 3,0 pkt. 11,0 17,0 V
8 Karim Ramadan Ustroń 3,0 pkt. 8,0 13,5 V
9 Kacper Niemczyk Ustroń 3,0 pkt. 7,0 13,0 V
10 Tomasz Skurzok Koniaków 3,0 pkt. 7,0 12,5 V
11 Michał Hampel Ustroń 3,0 pkt. 6,5 13,0 V
12 Nikita Diachenko Ustroń 2,5 pkt. 10,5 15,5  
13 Paweł Czyż Skoczów 2,5 pkt. 9,0 15,0  
14 Kamil Pilch Ustroń 2,5 pkt. 7,0 12,5  
15 Filip Prusak Ustroń 2,0 pkt. 9,5 15,0  
16 Adam Dobosz Koniaków 2,0 pkt. 8,0 13,0  
17 Wojciech Studziński Ustroń 2,0 pkt. 7,0 12,5  
18 Michał Szalbó Ustroń 2,0 pkt. 7,0 11,0  
19 Wiktor Suliga Ustroń 2,0 pkt. 7,0 11,0  
20 Milena Niesyt Ustroń 2,0 pkt. 6,5 11,0  
21 Maciej Zawada Ustroń 2,0 pkt. 6,0 11,0  
22 Dawid Jachnicki Goleszów 2,0 pkt. 5,5 10,0  
23 Jakub Wantulok Ustroń 1,5 pkt. 7,5 13,0  
24 Mateusz Słowioczek Ustroń 1,5 pkt. 6,5 10,5  
25 Michał Michałek Ustroń 1,5 pkt. 6,0 11,5  
26 Adam Dołowy Wisła 1,5 pkt. 6,0 11,0  
27 Szymon Krężelok Ustroń 1,5 pkt. 5,5 10,0  
28 Nikodem Kobieusz Ustroń 1,5 pkt. 4,5 7,5  
29 Alan Czyż Skoczów 1,0 pkt. 6,0 10,0  
30 Jan Mrógała Cisownica 1,0 pkt. 5,5 9,0  





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2021 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności