www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







MEDALOWE ŻNIWO ZAWODNIKÓW KEIKO NA MP 17/04/2019


Trzydzieści sześć medali wywalczyli zawodnicy Jastrzębskiego Centrum Sztuk Walki 'Keiko' Jastrzębie-Zdrój na Indywidualnych Mistrzostwach Polski ZS PUT (Związek Sportowy Polska Unia Taekwon-do), które odbyły się w miniony weekend w Częstochowie.
Te z najcenniejszego kruszcu zdobyli: Maja Korzec (dwukrotnie), Patryk Lafranco (dwukrotnie), Maja Zbieska, Sonia Duczmal, Julia Zbieska, Michał Oleks, Natan Sobczyński oraz Stanisław Zbieski.



Lista medalistów z Keiko Jastrzębie:


Seniorzy

2 miejsce - Marek Bochenek (light-contact / do 70 kg)


Juniorzy

1 miejsce - Michał Oleks (semi-contact / do 175 cm)
2 miejsce - Sylwester Reymann (light-contact / do 58 kg)
3 miejsce - Michał Oleks (light-contact / do 58 kg)
3 miejsce - Kamil Karzełek (light-contact / do 76 kg)


Młodzicy

1 miejsce - Maja Zbieska (techniki specjalne + 6 kup / pow. 145 cm)
1 miejsce - Patryk Lafranco (techniki szybkościowe + 6 kup / do 145 cm)
1 miejsce - Patryk Lafranco (techniki specjalne + 6 kup / do 145 cm)
2 miejsce - Michalina Ligenza (soft stick / do 140 cm)
2 miejsce - Maja Skiepko (techniki szybkościowe do 7 kup / do 145 cm)
2 miejsce - Alex Sekmistrz (touch contact + 6 kup / do 145 cm)
2 miejsce - Jakub Korzec (techniki szybkościowe do 7 kup / do 140 cm)
2 miejsce - Miłosz Adamowicz (techniki specjalne + 6 kup / do 140 cm)
3 miejsce - Maja Zbieska (techniki szybkościowe + 6 kup / pow. 145 cm)
3 miejsce - Miłosz Adamowicz (techniki szybkościowe + 6 kup / do 140 cm)
3 miejsce - Alex Sekmistrz (techniki szybkościowe + 6 kup / do 145 cm)


Dzieci (rocznik 2010)

1 miejsce - Sonia Duczmal (techniki szybkościowe / do 9 kup)
1 miejsce - Natan Sobczyński (techniki szybkościowe / do 9 kup)
2 miejsce - Karol Ucher (techniki szybkościowe / do 9 kup)
2 miejsce - Karol Ucher (techniki specjalne / do 9 kup)
2 miejsce - Maciej Piątek (techniki specjalne / +7 kup)
3 miejsce - Sonia Duczmal (soft stick)
3 miejsce - Julia Serwin (techniki szybkościowe / do 9 kup)
3 miejsce - Julia Serwin (techniki specjalne / do 9 kup)
3 miejsce - Karol Ucher (soft stick / do 9 kup)
3 miejsce - Natan Sobczyński (techniki specjalne / do 9 kup)


Dzieci (rocznik 2011)

1 miejsce - Julia Zbieska (techniki specjalne)
2 miejsce - Julia Zbieska (techniki szybkościowe)
2 miejsce - Wojciech Guzy (techniki szybkościowe / do 10 kup)
3 miejsce - Julia Zbieska (soft stick)


Dzieci (do lat 12)

1 miejsce - Maja Korzec (techniki specjalne)
1 miejsce - Maja Korzec (techniki szybkościowe)
3 miejsce - Kinga Uss (techniki szybkościowe)


Dzieci (rocznik 2013)

1 miejsce - Stanisław Zbieski (techniki specjalne)
2 miejsce - Stanisław Zbieski (soft stick)
2 miejsce - Stanisław Zbieski (techniki szybkościowe)




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności