www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







MICHAŁ GOŁDYN MISTRZEM ŚLĄSKA W TENISIE STOŁOWYM 25/02/2007


Michał Gołdyn z Jastrzębia Zdroju reprezentujący barwy TS Górnik Miechowice wywalczył dzisiaj w Zawierciu tytuł Mistrza Śląska Seniorów w grze pojedynczej.
Na trzeciej pozycji uplasował się tenisista stołowy JKTS-u Jastrzębie Mariusz Zwoliński.

Zwoliński w parze z Patrycją Molik (Górnik 09 Mysłowice) wywalczył ponadto srebrny medal w grze mieszanej. Brąz w mikście wywalczyła Adriana Paszanda (RKS Cukrownik Chybie), grająca z Kamilem Michalikiem (BISTS Polsport Bielsko-Biała).
Z medalem wracają również Anna Rusin i Beata Adamaszek, które zdobyły srebro w grze podwójnej kobiet.


Wyniki:


Gra pojedyncza kobiet

1. Agata Pastor (KU AZS AJD Częstochowa)
2. Patrycja Molik (Górnik 09 Mysłowice)
3-4. Aneta Myrmus (OSiR Kłobuck)
3-4. Marta Gołota (KU AZS AJD Częstochowa)
5. Anna Rusin (JKTS Jastrzębie)
6. Marlena Ruszczyk (MOSiR Mysłowice)
7-8. Beata Adamaszek (JKTS Jastrzębie)
7-8. Marta Nowak (Górnik 09 Mysłowice)
9-12. Anna Urbańczyk (Górnik 09 Mysłowice)
9-12. Anna Minkus (MKS Skarbek Tarnowskie Góry)
9-12. Natalia Paluch (JKTS Jastrzębie)
9-12. Patrycja Wodarska (LKS 45 Bujaków)
13-16. Anna Sedlaczek (RKS Cukrownik Chybie)
13-16. Aleksandra Heppa (LKS 45 Bujaków)
13-16. Marta Charkiewicz (RKS Cukrownik Chybie)
13-16. Aneta Malik (JKTS Jastrzębie)
...
17-24. Gabriela Laszczak (RKS Cukrownik Chybie)
17-24. Monika Staniek (RKS Cukrownik Chybie)
17-24. Karolina Miklar (JKTS Jastrzębie)
17-24. Lucyna Strzymszok (LKS Lesznianka Leszna Górna)
25-31. Daria Dawiec (RKS Cukrownik Chybie)
25-31. Adriana Paszanda (RKS Cukrownik Chybie)
25-31. Dorota Stopa (JKTS Jastrzębie)
25-31. Karolina Czyż (LKS Lesznianka Leszna Górna)
25-31. Weronika Gałuszka (LKS Lesznianka Leszna Górna)
25-31. Dorota Woźnik (LKS Lesznianka Leszna Górna)



Gra pojedyncza mężczyzn

1. Michał Gołdyn (TS Górnik Miechowice)
2. Miłosz Przybylik (niestowarzyszony
3-4. Mariusz Zwoliński (JKTS Jastrzębie)
3-4. Stanisław Szydło (UKS Huragan Sosnowiec)
5. Mieczysław Suchy (KU AZS AJD Częstochowa)
6. Artur Szołtysek (JKTS Jastrzębie)
7-8. Krzysztof Malcherek (KU AZS AJD Częstochowa)
7-8. Kamil Michalik (BISTS Polsport Bielsko-Biała)
9-12. Tomasz Pisarczyk (KŚ AZS Politechnika Śl. Gliwice)
9-12. Adrian Eliasz (MCKS Czeladź)
9-12. Marek Kądziela (KŚ AZS Politechnika Śl. Gliwice)
9-12. Marcin Piotrowski (KS Viret CMC Zawiercie)
13-16. Łukasz Gołda (KS Viret CMC Zawiercie)
13-16. Robert Szymik (KS Naprzód Borucin)
13-16. Maciej Terefinko (MCKS Czeladź)
13-16. Dariusz Steuer (ULKS Tajfun Ligota Łabędzka)
...
25-32. Damian Wasilewski (JKTS Jastrzębie)


Gra podwójna kobiet

1. Agata Pastor (KU AZS AJD Częstochowa)
1. Marta Gołota (KU AZS AJD Częstochowa)

2. Anna Rusin (JKTS Jastrzębie)
2. Beata Adamaszek (JKTS Jastrzębie)


3-4. Aneta Myrmus (OSiR Kłobuck)
3-4. Aleksandra Heppa (LKS 45 Bujaków)

3-4. Patrycja Molik (Górnik 09 Mysłowice)
3-4. Marta Nowak (Górnik 09 Mysłowice)

5-8. Katarzyna Białowąs (LKS 45 Bujaków)
5-8. Patrycja Wodarska (LKS 45 Bujaków)

5-8. Gabriela Laszczak (RKS Cukrownik Chybie)
5-8. Monika Staniek (RKS Cukrownik Chybie)

5-8. Adriana Paszanda (RKS Curkownik Chybie)
5-8. Marta Charkiewicz (RKS Cukrownik Chybie)


5-8. Anna Urbańczyk (Górnik 09 Mysłowice)
5-8. Karolina Miklar (JKTS Jastrzębie)
...

9-15. Aneta Malik (JKTS Jastrzębie)
9-15. Agnieszka Sroka (JKTS Jastrzębie)

9-15. Lucyna Strzymszok (LKS Lesznianka Leszna Górna)
9-15. Karolina Czyż (LKS Lesznianka Leszna Górna)

9-15. Dorota Stopa (JKTS Jastrzębie)

9-15. Anna Minkus (MKS Skarbek Tarnowskie Góry)

9-15. Anna Sedlaczek (RKS Cukrownik Chybie)
9-15. Daria Dawiec (RKS Cukrownik Chybie)

9-15. Natalia Paluch (JKTS Jastrzębie)
9-15. Aleksandra Pięta (KU AZS AJD Częstochowa)

9-15. Weronika Gałuszka (LKS Lesznianka Leszna Górna)
9-15. Dorota Woźnik (LKS Lesznianka Leszna Górna)


Gra podwójna mężczyzn

1. Tadeusz Piotrowski (KS Viret CMC Zawiercie)
1. Adrian Myszewski (MOSiR Mysłowice)

2. Mieczysław Suchy (KU AZS AJD Częstochowa)
2. Krzysztof Malcherek (KU AZS AJD Częstochowa)

3-4. Bartosz Kwodarski (KŚ AZS Politechnika Śl. Gliwice)
3-4. Tomasz Pisarczyk (KŚ AZS Politechnika Śl. Gliwice)

3-4. Łukasz Pietraszko (BISTS Polsport Bielsko-Biała)
3-4. Mateusz Zagajewski (BISTS Polsport Bielsko-Biała)

5-8. Michał Gołdyn (TS Górnik Miechowice)
5-8. Damian Wasilewski (JKTS Jastrzębie)


5-8. Artur Szołtysek (JKTS Jastrzębie)
5-8. Mariusz Zwoliński (JKTS Jastrzębie)

5-8. Marek Kądziela (KŚ AZS Politechnika Śl. Gliwice)
5-8. Jacek Dorsz (AKS Mikołów)

5-8. Piotr Zemła (ULKS Tajfun Ligota Łabędzka)
5-8. Dariusz Steuer (ULKS Tajfun Ligota Łabędzka)


Gra mieszana

1. Agata Pastor (KU AZS AJD Częstochowa)
1. Krzysztof Malcherek (KU AZS AJD Częstochowa)

2. Patrycja Molik (Górnik 09 Mysłowice)
2. Mariusz Zwoliński (JKTS Jastrzębie)

3-4. Adriana Paszanda (RKS Cukrownik Chybie)
3-4. Kamil Michalik (BISTS Polsport Bielsko-Biała)

3-4. Marta Gołota (KU AZS AJD Częstochowa)
3-4. Mieczysław Suchy (KU AZS AJD Częstochowa)

5-8. Natalia Paluch (JKTS Jastrzębie)
5-8. Adam Duch (KS Viret CMC Zawiercie)

5-8. Anna Rusin (JKTS Jastrzębie)
5-8. Damian Wasilewski (JKTS Jastrzębie)


5-8. Anna Urbańczyk (Górnik 09 Mysłowice)
5-8. Adrian Eliasz (MCKS Czeladź)

5-8. Karolina Miklar (JKTS Jastrzębie)
5-8. Łukasz Pietraszko (BISTS Polsport Bielsko-Biała)
...

9-16. Beata Adamaszek (JKTS Jastrzębie)
9-16. Artur Białek (LITS Anders Żywiec)

17-32. Monika Staniek (RKS Cukrownik Chybie)
17-32. Krzysztof Jakubiec (BISTS Polsport Bielsko-Biała)

17-32. Daria Dawiec (RKS Cukrownik Chybie)
17-32. Maciej Terefinko (MCKS Czeladź)

17-32. Weronika Gałuszka (LKS Lesznianka Leszna Górna)
17-32. Bartosz Kwodarski (KŚ AZS Politechnika Śl. Gliwice)

17-32. Agnieszka Sroka (JKTS Jastrzębie)
17-32. Błażej Cioch (niestowarzyszony)

17-32. Lucyna Strzymszok (LKS Lesznianka Leszna Górna)
17-32. Jacek Dorsz (AKS Mikołów)

17-32. Gabriela Laszczak (RKS Cukrownik Chybie)
17-32. Mateusz Trela (UKS Huragan Sosnowiec)

17-32. Aneta Malik (JKTS Jastrzębie)
17-32. Artur Szołtysek (JKTS Jastrzębie)

17-32. Marta Charkiewicz (RKS Cukrownik Chybie)
17-32. Miłosz Przybylik (niestowarzyszony)

17-32. Dorota Stopa (JKTS Jastrzębie)
17-32. Dariusz Gardyjas (KU AZS AJD Częstochowa)

17-32. Karolina Czyż (LKS Lesznianka Leszna Górna)
17-32. Tomasz Pisarczyk (KŚ AZS Politechnika Śl. Gliwice)

17-32. Anna Sedlaczek (RKS Cukrownik Chybie)
17-32. Marcin Piotrowski (KS Viret CMC Zawiercie)

17-32. Dorota Woźnik (LKS Lesznianka Leszna Górna)
17-32. Marek Kądziela (KŚ AZS Politechnika Śl. Gliwice)




Autor: Informacja SRiWR "OLZA"


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności