www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







PUCHAR MIASTA USTRONIA DLA ANDRZEJA BUCHTY 26/02/2007


96 zawodniczek i zawodników wzięło udział XIII Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Miasta Ustronia, który odbył się w miniony weekend.
W poszczególnych kategoriach wiekowych triumfowali: Sylwia Duda, Dominika Kozik, Jolanta Szajter Mateusz Hulbój, Jerzy Mendrek, Grzegorz Matuszek, Adrian Machej, Józef Michalik i Andrzej Buchta.
Ten ostatni otrzymał główną nagrodę zawodów - Puchar Miasta Ustronia.

Wyniki:

Dziewczyny do lat 16
1. Sylwia Duda (G-2 Skoczów)
2. Żaneta Hulbój (G-2 Ustroń)
3. Dorota Staniek (SP-1 Skoczów)
4. Karolina Lewandowska (Cieszyn)
5. Izabela Haratyk (G-1 Ustroń)
6. Joanna Łupieżowiec (G-1 Ustroń)

Juniorzy starsi (zrzeszeni) - 14-16 lat
1. Dominika Kozik (G-1 Ustroń)
2. Wojciech Łosiński (G. Zebrzydowice)
3. Krzysztof Kałuża (G. Pogórze)
4. Adrian Wróblewski (G-4 Skoczów)
5. Adam Roszkowski (Bielsko-Biała)
6. Jarosław Pajączkowski (G. Pogwizdów)

Juniorzy młodsi (zrzeszeni) - 11-13 lat
1. Mateusz Hulbój (G-2 Ustroń)
2. Andrzej Juraszek (G-1 Ustroń)
3. Filip Tomiczek (SP-5 Ustroń)
4. Filip Jędrzejczyk (SP-2 Ustroń)
5. Krzysztof Kozieł (SP-6 Ustroń)
6. Paweł Rucki (SP-6 Ustroń)

Juniorzy starsi (niezrzeszeni) - 14-16 lat
1. Jerzy Mendrek (GTE Cieszyn)
2. Bartłomiej Pilch (G-1 Ustroń)
3. Michał Gomola (G-2 Ustroń)
4. Piotr Juroszek (G-2 Ustroń)
5. Adam Burczak (G-2 Ustroń)
6. Marcin Kryska (G-2 Ustroń)

Seniorki
1. Jolanta Szajter (Hażlach)
2. Małgorzata Lasota (Ustroń)
3. Agnieszka Szajter (Hażlach)
4. Ewa Chylińska (Wrocław)

Juniorzy - 17-18 lat
1. Grzegorz Matuszek (Ustroń)
2. Łukasz Sztwiertnia (Ustroń)
3. Patrycjusz Gruca (Cieszyn)
4. Łukasz Polok (Ustroń)
5. Artur Hazuka (Ustroń)
6. Dariusz Czapla (Ustroń)

Seniorzy do lat 44
1. Adrian Machej (Hażlach)
2. Piotr Pietrzak (Brenna)
3. Małgorzata Lasota (Ustroń)
4. Janusz Grobosz (Ustroń)
5. Rafał Szturc (Ustroń)
6. Leszek Matuszek (Ustroń)

Seniorzy 45-69 lat
1. Andrzej Buchta (TRS Siła Ustroń) - Puchar Miasta Ustronia
2. Zdzisław Dziendziel (Bielsko-Biała)
3. Henryk Pietrzak (Skoczów)
4. Andrzej Pietrzyk (Skoczów)
5. Jerzy Hojnacki (Bielsko-Biała)
6. Andrzej Machej (Hażlach)

Weterani - powyżej 60 lat
1. Józef Michalik (Hażlach)
2. Józef Knapik (Wisła)
3. Michał Reterski (Ustroń)
4. Karol Czyż (Ustroń)
5. Henryk Wierzchowski (Kłodzko)
6. Stanisław Hajdusianek (Bielsko-Biała)




Autor: Informacja SRiWR "OLZA"


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności