www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







JASTRZĘBSKA LIGA TENISA STOŁOWEGO - TURNIEJ NR III i IV 27/02/2007


W miniony weekend w Szkole Podstawowej nr 5 w Jastrzębiu Zdroju rozegrano trzeci i czwarty turniej XI edycji Miejskiej Indywidualnej Ligi Tenisa Stołowego Amatorów.

W sobotę - w turnieju nr III - najlepsi okazali się Sebastian Juchnik (I liga) i Andrzej Pawlak (II liga), w niedzielę natomiast zwyciężyli Jan Borowski i ponownie Andrzej Pawlak.

W klasyfikacji generalnej po czterech turniejach na czele znajdują się Jan Borowski (360 pkt.) i Andrzej Pawlak (390 pkt.).

Następne dwa turnieje odbędą się 10 i 11 marca.


Wyniki:


Turniej nr III - 24.02.2007

I liga (startowało 16 zawodników)
1. Sebastian Juchnik
2. Jan Borowski
3. Andrzej Machej
4. Zdzisław Wanat
5. Andrzej Matusiak
6. Henryk Juchnik
7. Wiesław Bańczyk
8. Zbigniew Suchodolski

II liga (startowało 14 zawodników)
1. Andrzej Pawlak
2. Robert Makles
3. Jerzy Miśkowiec
4. Marek Tyniecki
5. Zygmunt Miastkowski
6. Mirosław Mazur
7. Zbigniew Orłowski
8. Piotr Pastor


Turniej nr IV - 25.02.2007

I liga (startowało 16 zawodników)
1. Jan Borowski
2. Sebastian Juchnik
3. Zbigniew Suchodolski
4. Stanisław Tutak
5. Zdzisław Wanat
6. Andrzej Machej
7. Wiesław Bańczyk
8. Wojciech Giza

II liga (startowało 17 zawodników)
1. Andrzej Pawlak
2. Mirosław Mazur
3. Jerzy Miśkowiec
4. Magdalena Gowin
5. Marcin Warchocki
6. Piotr Pastor
7. Zygmunt Miastkowski
8. Robert Makles


Klasyfikacja generalna (po IV turniejach)

I liga

1Jan Borowski360 pkt.
2Sebastian Juchnik320 pkt.
3Henryk Juchnik240 pkt.
4Zdzisław Wanat240 pkt.
5Zbigniew Suchodolski200 pkt.
6Andrzej Machej170 pkt.
7Andrzej Matusiak170 pkt.
8Stanisław Tutak120 pkt.
9Wiesław Bańczyk120 pkt.
10Wojciech Giza80 pkt.
11Marek Sroka80 pkt.
11Andrzej Zeman80 pkt.
13Wiesław Bieniek60 pkt.
13Tadeusz Brzezina60 pkt.
15Joanna Borowska50 pkt.
15Henryk Łysakowski50 pkt.


II liga

1Andrzej Pawlak390 pkt.
2Mirosław Mazur340 pkt.
3Jerzy Miśkowiec320 pkt.
4Magdalena Gowin210 pkt.
5Zygmunt Miastkowski175 pkt.
6Robert Makles170 pkt.
7Piotr Pastor165 pkt.
8Marcin Warchocki160 pkt.
9Kazimierz Wieczorek150 pkt.
10Dominik Cyganiewicz110 pkt.
10Marek Tyniecki110 pkt.
12Dawid Piguła100 pkt.
12Wojciech Łoziński100 pkt.
12Zbigniew Orłowski100 pkt.
15Radosław Pluta95 pkt.
16Grzegorz Gembalczyk90 pkt.
17Adrian Kopiec80 pkt.
18Adrian Sołtys60 pkt.
19Dawid Jagła55 pkt.
20Jakub Szop45 pkt.
21Damian Borek40 pkt.
22Bogdan Bluck30 pkt.
22Dawid Kolbig30 pkt.
22Lucjan Garstka30 pkt.
22Stanisław Monczka30 pkt.
22Dominik Pawlak30 pkt.
22Damian Figaś30 pkt.
22Paulina Janiszewska30 pkt.
22Sandra Makles30 pkt.
22Krzysztof Góraj30 pkt.
31Mateusz Kasperuk15 pkt.
31Marian Stec15 pkt.
31Michał Wieczorek15 pkt.




Autor: Informacja SRiWR "OLZA"


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności