www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







PIĘĆ ZŁOTYCH MEDALI NA MISTRZOSTWACH ŚLĄSKA 27/10/2003


Dziewczęta ze szkół podstawowych z terenu Euroregionu Śląsk Cieszyński zdominowały XII Indywidualne Mistrzostwa Śląska Szkół Podstawowych w tenisie stołowym, które odbyły się w dniach 22-23 października w Jastrzębiu Zdroju.
Nasze dziewczęta zwyciężyły w pięciu z sześciu kategorii wiekowej, zdobywając ponadto trzy srebrne i dwa brązowe medale.

Złote medale wywalczyły:
Joanna Matusiak (SP-10 Jastrzębie), Weronika Łasa (SP-12 Jastrzębie), Karolina Miklar (SP Kończyce Wielkie), Beata Adamaszek (SP-10 Jastrzębie) i Dorota Woźnik (SP Dzięgielów).
Srebrne medale wywalczyły:
Gabriela Legierska (SP Bażanowice), Klaudia Reszka (SP-12 Jastrzębie) i Natalia Paluch (SP-12 Jastrzębie).
Brązowe medale wywalczyły:
Klaudia Brańczyk (SP Bażanowice) i Agnieszka Rak (SP-12 Jastrzębie).

Wyniki:

Klasy I - Dziewczęta
1. Joanna Matusiak (SP-10 Jastrzębie Zdrój) - 32 pkt.
2. Magdalena Mołdrzyk (SP-1 Pszów) - 30 pkt.
3. Inga Foik (SP Pławniowice) - 29 pkt.
4. Małgorzata Luka (SP-27 Gliwice) - 27 pkt.
5. Marta Enking (SP Pławniowice) - 26 pkt.
6. Kinga Gołuchowska (SP-3 Lędziny) - 25 pkt.
7. Daria Kiel (SP Pławniowice) - 23 pkt.
8. Klaudia Hielińska (SP-3 Lędziny) -22 pkt.

Klasy I - Chłopcy
1. Tomasz Brachmański (SP-1 Pszów) - 32 pkt.
2. Adam Haweł (SP-1 Pszów) - 30 pkt.
3. Szymon Babiarz (SP-27 Gliwice) - 29 pkt.
4. Damian Lisok (SP Pławniowice) - 27 pkt.
5. Łukasz Szymański (SP Pławniowice) - 26 pkt.
6. Krzysztof Spyrka Krzyszto (SP-27 Gliwice) - 25 pkt.
7. Michał Przypadło (SP-3 Lędziny) - 23 pkt.
8. Tomasz Reiner (SP Pławniowice) - 22 pkt.

Punktacja zespołowa klas I :
1. SP Pławniowice - 153 pkt.
2. SP-27 Gliwice - 96 pkt.
3. SP-1 Pszów - 92 pkt.
...
5. SP-10 Jastrzębie Zdrój -32 pkt.


Klasy II - Dziewczęta
1. Kamila Gębka (SP-4 Zawiercie) - 32 pkt.
2. Gabriela Legierska (SP Bażanowice) - 30 pkt.
3. Klaudia Brańczyk (SP Bażanowice) - 29 pkt.

4. Martyna Grabiec (SP-1 Pszów) - 27 pkt.
5. Aleksandra Kępa (SP Pławniowice) - 26 pkt.
6. Ewa Urbańczyk (SP Pławniowice) - 25 pkt.
7. Michalina Kowalska (SP-1 Pszów) - 23 pkt.
8. Paulina Partyka (ZSS Mysłowice) - 22 pkt.

Klasy II - Chłopcy
1. Szymon Surowiec (MSP-6 Zawiercie) - 32 pkt.
2. Łukasz Paczos (SP-1 Pszów) - 30 pkt.
3. Jakub Święcicki (SP-1 Pszów) - 29 pkt.
4. Szymon Sowa (SP-1 Pszów) - 27 pkt.
5. Aleksander Szydło (SP-23 Sosnowiec) - 26 pkt.
6. Gracjusz Jamrozik (SP Poczesna) - 25 pkt.
7. Adrian Przywara (SP Pławniowice) - 23 pkt.
8. Michał Słupski (ZSS Mysłowice) - 22 pkt.

Punktacja zespołowa klas II :
1. SP-1 Pszów -154 pkt.
2. SP Pławniowice - 104 pkt.
3. SP-27 Gliwice - 99 pkt.
...
6. SP Bażanowice - 59 pkt.


Klasy III - Dziewczęta
1. Weronika Łasa (SP-12 Jastrzębie Zdrój) - 32 pkt.
2. Kamila Kurowska (ZSS Mysłowice) - 30 pkt.
3. Wiktoria Bańczyk (SP Pławniowice) - 29 pkt.
4. Natalia Hanzel (ZSS Mysłowice) - 27 pkt.
5. Emilia Makosz (SP-3 Lędziny) - 26 pkt.
6. Marta Niemczyk (SP-3 Lędziny) - 25 pkt.
7. Monika Klaka (SP Pławniowice) - 23 pkt.
8. Ewa Bargieł (SP-1 Pszów) - 22 pkt.

Klasy III - Chłopcy
1. Wojciech Roj (SP Bestwinka) - 32 pkt.
2. Paweł Nowak (SP-1 Pszów) - 30 pkt.
3. Kacper Gołda (SP-49 Częstochowa) - 29 pkt.
4. Maciej Niemczyk (SP Bestwinka) - 27 pkt.
5. Andriej Fomin (ZSS Mysłowice) - 26 pkt.
6. Jakub Pustówka (SP Dzięgielów) - 25 pkt.
7. Sebastian Habryka (ZSS Mysłowice) - 23 pkt.
8. Mateusz Stanek (SP-1 Pszów) - 22 pkt.

Punktacja zespołowa klas III:
1. Zespół Szkół Sportowych Mysłowice - 129 pkt.
2. SP-1 Pszów - 122 pkt.
3. SP Pławniowice - 111 pkt.
7. SP-12 Jastrzębie Zdrój - 32 pkt.
9. SP Dzięgielów - 25 pkt.



Klasy IV - Dziewczęta
1. Karolina Miklar (SP Kończyce Wielkie) - 32 pkt.
2. Agata Tomecka (SP Poczesna) - 30 pkt.
3. Joanna Ślęczka (SP 3 Lędziny) - 29 pkt.
4. Klaudia Klaka (SP Pławniowice) - 27 pkt.
5. Gabriela Gąsior (SP-3 Lędziny) - 26 pkt.
6. Agata Woźny (SP-27 Gliwice) - 25 pkt.
7. Anna Cudok (SP Pławniowice) - 23 pkt.
8. Karolina Czyż (SP Dzięgielów) - 22 pkt.

Klasy IV - Chłopcy
1. Krystian Tokarski (MSP 5 Zawiercie) - 32 pkt.
2. Jędrzej Małolepszy (ZS-1 Częstochowa) - 30 pkt.
3. Kacper Malinowski (ZS-1 Częstochowa) - 29 pkt.
4. Tomasz Gałązka (ZS-1 Częstochowa) - 27 pkt.
5. Gajusz Kościelniak (SP-1 Gliwice) - 26 pkt.
6. Łukasz Balcerzak (SP-33 Bytom) - 25 pkt.
7. Bartosz Haładus (SP-45 Sosnowiec) - 23 pkt.
8. Bartłomiej Jamrozik (SP Poczesna) - 22 pkt.
...
9-12. Wojciech Łosiński (SP Zebrzydowice) - 18 pkt.
13-16. Artur Matusiak (SP-10 Jastrzębie Zdrój) - 15 pkt.
17-24. Michał Antolak (SP Zebrzydowice) - 8 pkt.


Punktacja zespołowa klas IV :
1-2. SP Pławniowice - 99 pkt.
1-2. SP- 27 Gliwice - 99 pkt.
3. Zespół Szkół nr 1 Częstochowa - 86 pkt.
...
8-9. SP Kończyce Wielkie - 32 pkt.
10-11. SP Zebrzydowice - 26 pkt.
13. SP Dzięgielów - 22 pkt.
15-16. SP-10 Jastrzębie Zdrój -15 pkt.



Klasy V - Dziewczęta
1. Beata Adamaszek (SP-10 Jastrzębie Zdrój) - 32 pkt.
2. Klaudia Reszka (SP-12 Jastrzębie Zdrój) - 30 pkt.
3. Agnieszka Rak (SP-12 Jastrzębie Zdrój) - 29 pkt.

4. Martyna Haładus (SP-45 Sosnowiec) - 27 pkt.
5. Dominika Kurach (SP-27 Gliwice) - 26 pkt.
6. Joanna Krzok (SP Dzięgielów) - 25 pkt.
7. Magdalena Pięta (SP Pławniowice) - 23 pkt.
8. Joanna Roziak (SP Pławniowice) - 22 pkt.
...
13-16. Natalia Wołoszyn (SP-12 Jastrzębie Zdrój) - 15 pkt.
13-16. Natalia Krupa Natalia (SP-10 Jastrzębie Zdrój) - 15 pkt.


Klasy V - Chłopcy
1. Marek Bartusik (SP-51 Bytom) - 32 pkt.
2. Maciej Krawczyk (SP-3 Lędziny) - 30 pkt.
3. Artur Białek (SP Pietrzykowice) - 29 pkt.
4. Sebastian Mrozik (SP Ornontowice) - 27 pkt.
5. Piotr Straszak (SP-45 Sosnowiec) - 26 pkt.
6. Rafał Kukuczka (SP Zebrzydowice) - 25 pkt.
7. Łukasz Wróbel (SP Pławniowice) - 23 pkt.
8. Mateusz Iwanek (SP Pławniowice) - 22 pkt.

Punktacja zespołowa klas V:
1. SP Pławniowice - 120 pkt.
2. SP-27 Gliwice - 100 pkt.
3. SP-1 Pszów - 88 pkt.
...
4. SP-12 Jastrzębie Zdrój - 74 pkt.
7. SP-10 Jastrzębie Zdrój - 42 pkt.
11-12. SP Dzięgielów - 25 pkt.
11-12. SP Zebrzydowice - 25 pkt.



Klasy VI - Dziewczęta
1. Dorota Woźnik (SP Dzięgielów) - 32 pkt.
2. Natalia Paluch (SP-12 Jastrzębie Zdrój) - 30 pkt.

3. Patrycja Wieczorek (SP-2 Szczyrk) - 29 pkt.
4. Ewa Karchniwy (SP-27 Gliwice) - 27 pkt.
5. Joanna Mazur (SP-1 Ligota) - 26 pkt.
6. Marta Charkiewicz (SP-1 Szczyrk) - 25 pkt.
7. Dorota Stopa (SP-10 Jastrzębie Zdrój) - 23 pkt.
8. Patrycja Paździor (SP Pławniowice) - 22 pkt.
...
13-16. Sonia Franek (SP Dzięgielów) - 15 pkt.
17-24. Martyna Sładczyk (SP-12 Jastrzębie Zdrój) - 8 pkt.


Klasy VI - Chłopcy
1. Piotr Wołowik (SP-3 Lędziny) - 32 pkt.
2. Adam Duch (SP-6 Zawiercie) - 30 pkt.
3. Łukasz Szata (SP-6 Zawiercie) - 29 pkt.
4. Łukasz Gołda (SP-6 Zawiercie) - 27 pkt.
5. Szymon Święcicki (SP-1 Pszów) - 26 pkt.
6. Łukasz Domański (SP-5 Sosnowiec) - 25 pkt.
7. Marcin Święcicki (SP-1 Pszów) - 23 pkt.
8. Piotr Iwanek (SP Pławniowice) - 22 pkt.
...
13-16. Aleksander Czyż (SP Dzięgielów) - 15 pkt.
17-24. Miron Kozikowski (SP Zebrzydowice) - 8 pkt.
24-32. Daniel Kacprzak (SP-12 Jastrzębie Zdrój) - 8 pkt.
33. Kamil Lichota (SP-10 Jastrzębie Zdró) - 3 pkt.


Punktacja zespołowa klas VI :
1. SP-1 Pszów - 105 pkt.
2. SP Pławniowice - 96 pkt.
3-4. SP-27 Gliwice - 86 pkt.
3-4. SP-6 Zawiercie - 86 pkt.
...
6. SP Dzięgielów - 62 pkt.
7. SP-12 Jastrzębie Zdrój - 54 pkt.
11. SP-10 Jastrzębie Zdrój - 26 pkt.
17-19. SP Zebrzydowice - 8 pkt.



Łączna punktacja zespołowa Szkół Podstawowych:
1. SP Pławniowice - 683 pkt.
2. SP-1 Pszów - 630 pkt.
3. SP-27 Gliwice - 549 pkt.
4. SP-3 Lędziny - 476 pkt.
5. Zespół Szkół Sportowych Mysłowice - 209 pkt.
6. SP-12 Jastrzębie Zdrój - 160 pkt.
7. SP-45 Sosnowiec - 139 pkt.
8. SP Dzięgielów - 134 pkt.
9. SP-10 Jastrzębie Zdrój - 115 pkt.

10. SP Poczesna - 96 pkt.
...
14-16. SP Bażanowice - 59 pkt.
14-16. SP Zebrzydowice - 59 pkt.
21-24. SP Kończyce Wielkie - 32 pkt.




Autor: Informacja SRiWR "OLZA"


  Design & Copyright © 2005 - 2022 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności