www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







POZA CZOŁOWĄ ÓSEMKĄ 01/12/2003


Poza czołową ósemką uplasowali się zawodnicy JKTS-u Jastrzębie podczas II Ogólnopolskiego Turnieju Klasyfikacyjnego Juniorek i Juniorów, który zakończył się wczoraj w Jastrzębiu Zdroju.
Wśród juniorek Ewa Aczyk została sklasyfikowana na miejscu 11-12, Marta Kuznicius na pozycji 22-24, a Anna Rusin na miejscu 29-31.
Z kolei wśród juniorów jedyny nasz reprezentant Damian Wasilewski zajął 21 lokatę.

Wyniki:

Klasyfikacja końcowa juniorek
1. Marta Smętek (GLKS Nadarzyn) - 230 + 6 pkt.
2. Renata Gumula (KS Bronowianka Kraków) - 210 + 8 pkt.
3. Natalia Bąk (GLKS Nadarzyn) - 190 + 6 pkt.
4. Karolina Smelkowska (KKS Stella Gniezno) - 190 + 4 pkt.
5-6. Magdalena Sikorska (GLKS Nadarzyn) - 170 + 8 pkt.
5-6. Agata Pastor (MKS Pogoń Siedlce) - 170 + 8 pkt.
7-8. Daria Dudzińska (KS Bronowianka Kraków) - 170 + 4 pkt.
7-8. Katarzyna Grzybowska (KS Bronowianka Kraków) - 170 + 4 pkt.
9-10. Beata Kosińska (GKS Gorzovia Gorzów Wlk) - 150 + 6 pkt.
9-10. Aneta Olendzka (LUKS Budokar Orneta) - 150 + 6 pkt.
11-12. Ewa Anczyk (JKTS Jastrzębie) - 150 + 4 pkt.
11-12. Weronika Walna (UKS Smecz Konin) - 150 + 4 pkt.
13. Marta Gołota (KS Bronowianka Kraków) - 140 + 8 pkt.
14-15. Agnieszka Moskal (MMKS Chełmno) - 140 + 4 pkt.
14-15. Paulina Krużel (KS Bronowianka Kraków) - 140 + 4 pkt.
16. Alicja Kamińska (KS Bronowianka Kraków) - 140 + 3 pkt.
17-18. Natalia Balicka (GKS Gorzovia Gorzów Wlk) - 130 + 3 pkt.
17-18. Magdalena Długołęcka (MKS Jedynka Łódź) - 130 + 3 pkt.
19-20. Natalia Górak (KS Bronowianka Kraków) - 130 + 2 pkt.
19-20. Sylwia Olendzka (LUKS Budokar Orneta) - 130 + 2 pkt.
21. Katarzyna Jelonek (GLKS Nadarzyn) - 110 + 2 pkt.
22-24. Marta Kuznicius (JKTS Jastrzębie) - 110 + 0 pkt.
22-24. Magdalena Jelonek (GLKS Nadarzyn) - 110 + 0 pkt.
22-24. Anna Kowal (IKTS Inowrocław) - 110 + 0 pkt.
25-26. Dominika Festikowska (KKS Stella Gniezno) - 90 + 3 pkt.
25-26. Kamila Borkowska (KTS MOKSiR Zawadzkie) - 90 + 3 pkt.
27. Małgorzata Kalawa (MKS CKiS Skawina) - 90 + 2 pkt.
28. Adriana Szulc (GLKS Nadarzyn) - 90 + 0 pkt.
29-31. Anna Rusin (JKTS Jastrzębie) - 80 + 2 pkt.
29-31. Ewelina Krawczuk (UKS Ogólniak Hrubieszów) - 90 + 2 pkt.
29-31. Marta Nowak (MOSiR Górnik 09 Mysłowice) - 90 + 2 pkt.
32. Monika Miśkiewicz (MKS Mrągowia Mrągowo) - 90 + 1 pkt.
33-36. Małgorzata Sadowska (MMKS Chełmno) - 75 + 1 pkt.
33-36. Marcelina Marzec (AZS Kielce) - 75 + 1 pkt.
33-36. Agnieszka Pańkowska (LKS Odra Głoska Księginice) - 75 + 1 pkt.
33-36. Izabela Kordyś (MOS Krosno) - 75 + 1 pkt.
37-38. Joanna Rybacka (MRKS Gdańsk) - 70 + 1 pkt.
37-38. Patrycja Wodarska (MOSiR Górnik 09 Mysłowice) - 70 + 1 pkt.
39-40. Agata Duda (UKS Sucha Koszalińska) - 70 + 0 pkt.
39-40. Izabela Kardel (UKS Dojlidy Białystok) - 70 + 0 pkt.

Klasyfikacja końcowa juniorów
1. Paweł Chmiel (KS AZS PW Wrocław)
2. Karol Pstrowski-Prus (ŁTSR Kastor Łask)
3-4. Jakub Perek (LKS Odra Głoska Księginice)
3-4. Maciej Pietkiewicz (KS AZS PW Wrocław)
5. Wiktor Gniewek (MLKS Ostródzianin Ostróda)
6-8. Bogusław Koszyk (ZKS Zielona Góra)
6-8. Mateusz Jurewicz (UTKS Granit Strzelin)
6-8. Piotr Chmiel (KS AZS PW Wrocław)
9-11. Radosław Żabski (ZKS Zielona Góra)
9-11. Michał Kuternoziński (KŚ AZS PŚl. Gliwice)
9-11. Karol Szarmach (MLKS Ostródzianin Ostróda)
12. Grzegorz Janczewski (SKS 40 Warszawa)
13-14. Przemysław Hatała (MLKS Ostródzianin Ostróda)
13-14. Marcin Bąk (ZKS Zielona Góra)
15-16. Krzysztof Malcherek (LITS Anders Jedność Żywiec)
15-16. Michał Krzyżanowski (KST Elektryk Toruń)
17. Wojciech Dziura (LKS Wisła Rząska)
18-19. Bartosz Szarmach (MLKS Ostródzianin Ostróda)
18-19. Szymon Malicki (GKS Olimpia Grudziądz)
20. Damian Zając (PKS Opoka Trzebinia)
21. Damian Wasilewski (JKTS Jastrzębie)
22-23. Marcin Janczewski (LKS Pogoń Lębork)
22-23. Waldemar Dzwonkowski (ŁKTS Kastor Łask)
24. Mirosław Sługocki (LKS Odra Głoska Księginice)
25-27. Grzegorz Kozioł (KU AZS UZ Zielona Góra)
25-27. Paweł Kubała (ATS Stargard Szczeciński)
25-27. Waldemar Pal (LITS Anders Jedność Żywiec)
28. Marcin Kubiak (MRKS Gdańsk)
29-32. Kamil Zdzienicki (UKS Dojlidy Białystok)
29-32. Daniel Jędryszka (MKS Ostródzianin Ostróda)
29-32. Robert Rzepycha (KS Podgórze Kraków)
29-32. Szymon Polaszek (KTS Elektryk Toruń)
33-35. Maksymilian Kulpa (MKS Ostródzianin Ostróda)
33-35. Jan Surwiło (UKS Chrobry Międzyzdroje)
33-35. Bartosz Bednarkiewicz (KKS Stella Gniezno)
36. Grzegorz Nykiel (Brzostowianka Brzostek)
37-40. Sebastian Piwowarski (MKS Mustang Moskorzew)
37-40. Mateusz Skorupski (UTKS Granik Strzelin)
37-40. Piotr Gerlic (LZS Kujakowice)
37-40. Jarosław Woźniak (MKS Lewart Lubartów)

Wyniki gier naszych zawodników

Ewa Anczyk (JKTS Jastrzębie)
Turniej grupowy - Grupa 'C' - kategoria I
Natalia Bąk (GLKS Nadarzyn) - 0:3 (-6, -5, -5)
Marta Gołota (KS Bronowianka Kraków) - 2:3 (-3, -4, 5, 7, -9)
Sylwia Olędzka (LUKS Budokar Orneta) - 3:2 (-8, -7, 7, 2, 7)
Adriana Szulc (GLKS Nadarzyn) - 3:1 (-8, 7, 9, 8)
Bilans: 2 zwycięstwa i 2 porażki (3 miejsce w grupie)
Turniej główny
1/8 finału
Marta Smętek (GLKS Nadarzyn) - 1:4 (-15, 10, -7, -4, -6)
o miejsca 9-12
Alicja Kamińska (KS Bronowiakna Kraków) - 3:2 (3, -3, -6, -8, 9)

Marta Kuznicius (JKTS Jastrzębie)
Turniej grupowy - Grupa 'A' - kategoria I
Marta Smętek (GLKS Nadarzyn) - 0:3 (-6, -9, -2)
Magdalena Sikorska (GLKS Nadarzyn) - 2:3 (-7, 13, -7, 10, -4)
Daria Dudzińska (KS Bronowianka Kraków) - 2:3 (-8, -4, 10, -8, -3)
Katarzyna Jelonek (GLKS Nadarzyn) - 0:3 (-6, -7, -6)
Bilans: 4 porażki (5 miejsce w grupie)
Turniej dodatkowy
o awans do turnieju głównego
Alicja Kamińska (KS Bronowianka Kraków) - 1:3 (7, -5, -9, -8)
o miejsca 21-24 (i utrzymanie w OTK)
Małgorzata Kalawa (MCKiS Skawina) - 3:1 (-7, 7, 9, 9)

Anna Rusin (JKTS Jastrzębie)
Turniej grupowy - Grupa 'W' - kategoria II
Weronika Walna (UKS Smecz Konin) - 0:3 (-1, -8, -4)
Natalia Balicka (GKS Gorzovia Gorzów) - 2:3 (-9, -8, 7, 10, -7)
Małgorzata Sadowska (MMKS Chełmno) - 3:1 (6, 8, -10, 10)
Agata Duda (UKS Sucha Koszalińska) - 3:0 (11, 8, 5)
2 zwycięstwa i 2 porażki (3 miejsce w grupie)

Damian Wasilewski (JKTS Jastrzębie)
Turniej grupowy - Grupa 'Z' - kategoria II
Szymon Poloczek (KST Elektryk Łódź) - 3:2 (11, 2, -4, -8, 8)
Grzegorz Nykiel (Brzostowianka Brzostek) - 3:0 (9, 6, 7)
Jarosław Woźniak (Lewart Lubartów) - 3:0 (12, 6, 9)
Wojciech Dziura (LKS Wisła Rząska) - 3:2 (-7, -9, 6, 5, 9)
Bilans 4 zwycięstwa (1 miejsce w grupie - awans do turnieju dodatkowego)
Turniej dodatkowy
o awans do turnieju głównego
Krzysztof Malcherek (LITS Anders Jedność Żywiec) - 0:3 (-6, -8, -3)
o miejsca 21-24
Grzegorz Kozioł (KU AZS UZ Zielona Góra) - 3:1 (6, -10, 10, 8)




Autor: Informacja SRiWR "OLZA"


  Design & Copyright © 2005 - 2023 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności