www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







BARDZO DOBRY WYSTĘP MŁODYCH TENISISTEK W ŁOMŻY 01/12/2003


Dorota Woźnik (LKS Lesznianka Leszna Górna) zajęła ósme miejsce w II Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym Młodziczek w tenisie stołowym, który zakończył się wczoraj w Łomży.
Na miejscu 9-12, w gronie 40 najlepszych zawodniczek w kraju, została sklasyfikowana Dominika Kozik (MKS Cieszko Cieszyn).
Obie nasze zawodniczki grały bardzo dobrze, zostawiając w pokonanym polu wiele wyżej sklasyfikowanych zawodniczek.
Na miarę swoich możliwości zagrała Beata Adamaszek (JKTS Jastrzębie), zajmując miejsce 33-36.

Klasyfikacja końcowa
1. Magdalena Szczerkowska (GLKS Nadarzyn) - 138 + 8 pkt.
2. Monika Derkowska (KST Elektryk Toruń) - 126+ 6 pkt.
3. Roksana Załomska (Koszalinianin Koszalin) - 118 + 8 pkt.
4. Katarzyna Studniarczyk (KU AZS AE Wrocław) - 116 + 6 pkt.
5. Paulina Miś (MKSTS Polkowice) - 106 + 6 pkt.
6-7. Joanna Szubzda (Plams Eurocentr Suchowola) - 104 + 4 pkt.
6-7. Anika Kocoń (MMKS Chełmno) - 104 + 4 pkt.
8. Dorota Woźnik (LKS Lesznianka Leszna Górna) - 104 + 2 pkt.
...
9-12. Dominika Kozik (MKS Cieszko Cieszyn) - 94 + 4 pkt.
33-36. Beata Adamaszek (JKTS Jastrzębie) - 55 + 1 pkt.


Wyniki gier naszych zawodniczek

Dorota Woźnik (LKS Lesznianka Leszna Górna)
Turniej grupowy - Grupa 'A' - kategoria I
Magdalena Szczerkowska (GLKS Nadarzyn) - 0:3 (-1, -8, -3)
Marlena Widyńska (SKS Junior Łucka) - 1:3 (-10, 9, -11, -10)
Edyta Dziedzic (LUKS SP Żegocina) - 3:1 (9, 7, -10, 7)
Agata Kaszuba (IKTS Inowrocław) - 0:3 (-6, -6, -7)
Bilans: 1 zwycięstwo i 3 porażki (5 miejsce w grupie)
Turniej dodatkowy
o awans do turnieju głównego
Karolina Fortecka (MKS Jedynka Łódź) - 3:1 (12, 12, -12, 9)
Aleksandra Kędzierska (ULKS Top-Spin Kielce) - 3:1 (3, -6, 9, 5)
Turniej główny
1/8 finału
Ewelina Tkaczyk (LUKS Jawor Janów Lubelski) - 3:1 (-6, 7, 8, 6)
Ćwierćfinał
Katarzyna Studniarczyk (KU AZS AE Wrocław) - 0:3 (-7, -5, -5)

Dominika Kozik (MKS Cieszko Cieszyn)
Turniej grupowy - Grupa 'C' - kategoria I
Paulina Makarewicz (MLKS Budowlani Lubsko) - 3:1 (2, 7, -7, 10)
Monika Derkowska (KST Elektryk Toruń) - 1:3 (9, -7, -6, -6)
Paulina Miś (MKSTS Polkowice) - 2:3 (7, -8, -6, 8, -8)
Alicja Stebińska (KU AZS AE Wrocław) - 3:2 (9, 8, -9, -5, 7)
Bilans: 2 zwycięstwa i 2 porażki (3 miejsce w grupie - awans do turnieju głównego)
Turniej główny
1/8 finału
Joanna Szubzda (Plams Eurocentr Suchowola) - 1:3 (3, -6, -7, -4)
o miejsca 9-12
Paulina Makarewicz (MLKS Budowlani Lubsko) - 3:0 (7, 11, 7)

Beata Adamaszek (JKTS Jastrzębie)
Turniej grupowy - Grupa 'X' - kategoria II
Aleksandra Bąk (MKS Jedynka Łódź) - 2:3 (-9, 11, 9, -8, -4)
Angelika Buczkowska (UKS Gwiazda Borowy Młyn) - 1:3 (7, -8, -5, -7)
Katarzyna Pietrzyk (IKTS Inowrocław) - 3:1 (7, -5, 9, 12)
Alicja Konopka (UKS Drygały) - 0:3 (-10, -9, -9)
Bilans: 1 zwycięstwo i 3 porażki (4 miejsce w grupie) - spadek z OTK




Autor: Informacja SRiWR "OLZA"


  Design & Copyright © 2005 - 2023 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności