www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







MISTRZOSTWA ŚLĄSKA MŁODZIKÓW W TENISIE STOŁOWYM 16/04/2018


Bartłomiej Skórko wywalczył trzy złote medale na Mistrzostwach Śląska Młodzików w tenisie stołowym, które odbyły się w miniony weekend w Jastrzębiu-Zdroju.
Zawodnik JKTS-u Jastrzębie triumfował w singlu oraz deblu i turnieju drużynowym, gdzie partnerował mu Maciej Domin.

Z kolei Maciek do złotych krążków deblu i 'drużynowce' dorzucił jeszcze brąz w grze pojedynczej.



Wyniki:


Gra pojedyncza młodziczek

1. Faustyna Cieślik (KS Mysław Mysłowice)
2. Małgorzata Hebda (MKS Czechowice-Dziedzice)
3-4. Magdalena Rakowska (KU AZS AJD Częstochowa)
3-4. Zuzanna Tomanek (KS Mysław Mysłowice)
5-8. Oliwia Gąsior (UKTS Sokół Orzesze)
5-8. Weronika Gasz (KTS Mysłowice)
5-8. Aleksandra Jezik (KU AZS AJD Częstochowa)
5-8. Julia Tkocz (UKTS Sokół Orzesze)
...
9-12. Laura Gruchała (RKS Cukrownik Chybie)
9-12. Nadine Brachaczek (Fundacja Talent Cieszyn)
17-24. Wiktoria Krzempek (RKS Cukrownik Chybie)
17-24. Kamila Przemyk (RKS Cukrownik Chybie)
25-32. Julia Moskała (RKS Cukrownik Chybie)




Gra podwójna młodziczek

1. Faustyna Cieślik (KS Mysław Mysłowice)
1. Weronika Gasz (KTS Mysłowice)

2. Julia Tkocz (UKTS Sokół Orzesze)
2. Oliwia Gąsior (UKTS Sokół Orzesze)

3-4. Małgorzata Hebda (MKS Czechowice-Dziedzice)
3-4. Weronika Indeka (MKS Czechowice-Dziedzice)

3-4. Magdalena Rakowska (KU AZS AJD Częstochowa)
3-4. Aleksandra Jezik (KU AZS AJD Częstochowa)
...

5-8. Nadine Brachaczek (Fundacja Talent Cieszyn)
5-8. Matylda Hadryś (TKKF Sportowiec Częstochowa)

9-12. Wiktoria Krzempek (RKS Cukrownik Chybie)
9-12. Kamila Przemyk (RKS Cukrownik Chybie)

13. Laura Gruchała (RKS Cukrownik Chybie)
13. Julia Moskała (RKS Cukrownik Chybie)





Gra pojedyncza młodzików

1. Bartłomiej Skórko (JKTS Jastrzębie)
2. Michał Gawlas (MKS Czechowice-Dziedzice)
3-4. Juliusz Gulba (MKS Skarbek Tarnowskie Góry)
3-4. Maciej Domin (JKTS Jastrzębie)
5-8. Mateusz Hamala (MUKS Jedynka Pszów)
5-8. Tomasz Wrześniak (KS Spin Częstochowa)
5-8. Mikołaj Adamczyk (MKS Skarbek Tarnowskie Góry)
5-8. Paweł Polok (MKS Czechowice-Dziedzice)
...
17-24. Wojciech Czendlik (MKS Cieszko Cieszyn)
17-24. Paweł Jendrulek (MKS Cieszko Cieszyn)




Gra podwójna młodzików

1. Bartłomiej Skórko (JKTS Jastrzębie)
1. Maciej Domin (JKTS Jastrzębie)


2. Juliusz Gulba (MKS Skarbek Tarnowskie Góry)
2. Mikołaj Adamczyk (MKS Skarbek Tarnowskie Góry)

3-4. Tomasz Wrześniak (KS Spin Częstochowa)
3-4. Maciej Filiczak (KS Mysław Mysłowice)

3-4. Michał Gawlas (MKS Czechowice-Dziedzice)
3-4. Paweł Polok (MKS Czechowice-Dziedzice)
...

13-16. Wojciech Czendlik (MKS Cieszko Cieszyn)
13-16. Paweł Jendrulek (MKS Cieszko Cieszyn)




Turniej drużynowy młodziczek

1. KU AZS AJD Częstochowa
Magdalena Rakowska / Aleksandra Jezik

2. KS Mysław Mysłowice
Faustyna Cieślik / Zuzanna Tomanek

3-4. UKTS Sokół Orzesze
Julia Tkocz, Oliwia Gąsior

3-4. MKS Czechowice-Dziedzice
Małgorzata Hebda / Weronika Indeka




Turniej drużynowy młodzików

1. JKTS Jastrzębie
Bartłomiej Skórko, Maciej Domin


2. MKS Skarbek Tarnowskie Góry
Juliusz Gulba, Mikołaj Adamczyk

3-4. KS Mysław Mysłowice
Maciej Filiczak, Maksymilian Gwizdon, Wiktor Ptak

3-4. MKS Czechowice-Dziedzice
Michał Gawlas, Paweł Polok




Turniej eliminacyjny do Drużynowych Mistrzostw Polski Młodziczek

1. MKS Czechowice-Dziedzice
Małgorzata Hebda, Weronika Indeka
...

4. RKS Cukrownik II Chybie
Wiktoria Krzempek, Kamila Przemyk


5. RKS Cukrownik I Chybie
Laura Gruchała / Julia Moskała





Turniej eliminacyjny do Drużynowych Mistrzostw Polski Młodzików

1. KS Mysław Mysłowice
Maciej Filiczak, Maksymilian Gwizdon, Wiktor Ptak
...

6. MKS Cieszko I Cieszyn
Wojciech Czendlik, Paweł Jendrulek


9-16 MKS Cieszko II Cieszyn
Michał Kusy, Mateusz Mrozek







Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2018 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK