www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







CZECH JUNIOR & CADET OPEN 18/02/2019


W dniach 13-17 lutego w czeskim Hodoninie odbyły się Międzynarodowe Zawody Juniorów i Kadetów w tenisie stołowym '2019 Czech Junior & Cadet Open', zaliczane do cyklu ITTF Premium Junior Circuit.

W imprezie nieźle zaprezentowała się Ilona Sztwiertnia z Lesznej Górnej, która razem z Anną Brzyską (PKS Kolping Jarosław) oraz Zuzanną Wielgos (KU AZS Politechnika Rzeszowska) stanęła na najniższym stopniu podium w turnieju drużynowym.

Ponadto zawodniczka Bronowianki Kraków wespół z Zuzanną Wielgos dotarła do ćwierćfinału turnieju deblistek.

Warto wspomnieć, że Hodoninie wystartowała także trójka reprezentantów JKTS Jastrzębie-Zdrój: Anna Kubiak, Laura Kałużny oraz Bartłomiej Skórko.



Wyniki:

Gra pojedyncza kadetek

1. Kaho Akae (Japonia)
2. Miwa Harimoto (Japonia)
3-4. Hana Arapovic (Chorwacja)
3-4. Sakura Yokoi (Japonia)
...
17.32. Ilona Sztwiertnia (Polska)
Anna Kubiak i Laura Kałużny - odpadły w fazie grupowej


Wyniki pojedynków Ilony Sztwiertni

Turniej główny
I runda
Ilona Sztwiertnia - los wolny
II runda
Ilona Sztwiertnia - Evelyn Ungvari (Rumunia) - 2:3 (9, -7, 5, -9, -10)


Wyniki pojedynków Anny Kubiak

Faza grupowa - grupa 13
Anna Kubiak - Adela Sazimova (Czechy) - 3:1 (9, -3, 6, 7)
Anna Kubiak - Julie Van Hauwaert (Belgia) - 0:3 (-7, -8, -10)
Anna Kubiak - Eliska Stullerova (Słowacja) - 1:3 (-11, 4, -9, -8)


Wyniki pojedynków Laury Kałużny

Faza grupowa - grupa 15
Laura Kałużny - Vasylysa Kanunnikova (Ukraina) - 0:3 (-10, -6, -5)
Laura Kałużny - Bruna Borovec (Chorwacja) - 3:1 (8, 5, -6, 7)
Laura Kałużny - Anna Volentics (Węgry) - 0:3 (-8, -9, -7)




Gra podwójna kadetek

1. Miwa Harimoto / Yura Shinohara (Japonia)
2. Kaho Akae / Hana Arapovic (Japonia / Chorwacja)
3-4. Lin Qian Ser / Jingyi Zhou (Singapur)
3-4. Ami Shirayama / Sakura Yokoi (Japonia)
...
5-8. Ilona Sztwiertnia / Zuzanna Wielgos (Polska)
17-32. Anna Kubiak / Laura Kałużny (Polska)


Wyniki pojedynków pary Ilona Sztwiertnia / Zuzanna Wielgos

I runda
Sztwiertnia / Wielogs - los wolny
II runda
Yoke Ning Janissa Cheng / Sijia Liu (Singapur) - 3:1 (-6, 8, 9, 9)
III runda
Anna Hursey / Dorottya Tolgyes (Walia / Węgry) - 3:2 (-5, 6, 10, -1, 7)
Ćwierćfinał
Ami Shirayama / Sakura Kokoi (Japonia) - 0:3 (-13, -7, -4)


Wyniki pojedynków pary Anna Kubiak / Laura Kałużny

I runda
Kubiak / Kałużny - los wolny
II runda (1/16 finalu)
Kubiak / Kałużny - Kaho Akae / Haba Arapovic (Japonia / Chorwacja) - 1:3 (6, -5, -10, -2)




Turniej drużynowy kadetek

1. Rumunia
2. Rosja
3-4. Węgry
3-4. Polska (Ilona Sztwiertnia)


Faza grupowa - grupa 2

Polska - Bośnia i Hercegowina - 3:0
Anna Brzyska - Dora Cosic - 3:1 (-11, 9, 2, 4)
Ilona Sztwiertnia - Dzana Biogradlic - 3:1 (6, 7, -6, 8)
Sztwiertnia / Wielgos - Cosic / Biogradlic - 3:0 (5, 12, 10)

Polska - Miexd - 3:0
Ilona Sztwiertnia - Brianna Burgos (Puerto Rico) - 3:1 (6, -8, 4, 6)
Anna Brzyska - Patricie Segetova (Czechy) - 3:1 (6, 13, -6, 6)
Sztwiertnia / Wielgos - Burgos / Segetova - 3:1 (-7, 10, 10, 5)


Turniej główny

Ćwierćfinał
Polska - los wolny

Półfinał
Polska - Rosja - 1:3
Anna Brzyska - Alina Zavarykina - 0:3 (-7, -4, -8)
Ilona Sztwiertnia - Svetlana Dmitrienko - 0:3 (-8, -8, -10)
Sztwiertnia / Brzyska - Zavarykina / Dmitrienko - 3:1 (10, -11, 7, 6)
Ilona Sztwiertnia - Alina Zavarykina - 0:3 (-7, -5, -8)




Gra pojedyncza kadetów

1. Denis Izumrudov (Rosja)
2. Sora Matsushima (Japonia)
3-4. Vladislav Makarov (Rosja)
3-4. Louis Laffineur (Belgia)
...
Bartłomiej Skórko (Polska) - odpadł w fazie grupowej


Wyniki pojedynków Bartłomieja Skórko

Faza grupowa - grupa 15
Bartłomiej Skórko - Tim Giltia (Rumunia) - 0:3 (-10, -9, -7)
Bartłomiej Skórko - Jan Pisar (Czechy) - 1:3 (6, -5, -12, -4) 
Bartłomiej Skórko - Vladimir Pandurevic (Bośnia i Hercegowina) - 1:3 (-4, 5, -5, -8)




Gra podwójna kadetów

1. Milhane Jellouli / Alexis Kouraichi (Francja)
1. Sora Matsushima / Haruki Michihiro (Japonia)
3-4. Nicolas Lum / Finn Luu (Australia)
3-4. Vladislav Makarov / Sergey Ryzhov (Rosja)
...
33-41. Bartłomiej Skórko / Mateusz Zalewski (Polska)


Wyniki pojedynków pary Bartłomiej Skórko / Mateusz Zalewski

I runda 
Skórko / Zalewski - Borna Petek / Luka Zlatkov (Chorwacja) - 1:3 (-10, 8, -12, -4)




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności