www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







DMP KADETÓW W TENISIE STOŁOWYM 04/05/2019


Anna Kubiak i Laura Kałużny wywalczyły srebrne medale na Drużynowych Mistrzostwach Polski Kadetek i Kadetów w tenisie stołowym, które odbyły się w dniach 1-3 maja w Bilczy.
W wielkim finale zawodniczki JKTS Jastrzębie przegrały z Bronowianką I Kraków 1:3.
Barw ekipy z Krakowa broniła Ilona Sztwiertnia z Lesznej Górnej, która w całym turnieju nie zaznała ani jednej porażki.


Wyniki:


Gra drużynowa kadetek

1. KS Bronowianka I Kraków
Ilona Sztwiertnia, Emilia Skuba, Natalia Gąsior

2. JKTS I Jastrzębie
Anna Kubiak, Laura Kałużny


3-4. LUKS Chełmno
Agnieszka Piłat, Marta Drąg, Roksana Kocoń

3-4. KS Gorce Nowy Targ
Anna Cyrwus, Kamila Małysiak, Karolina Ścieszka
...

5-8. JKTS II Jastrzębie
Weronika Tomczak / Kamila Pustelnik




Wyniki spotkań JKTS I Jastrzębie

Faza grupowa - grupa 3

JKTS I Jastrzębie - Lewart AGS Lubartów - 3:0
Laura Kałużny - Julia Wójcik - 3:0 (10, 5, 9)
Anna Kubiak - Karolina Wójtowicz - 3:1 (-6, 6, 8, 5)
Kałużny / Kubiak - Wójcik / Wójtowicz - 3:1 (6, 9, -3, 11)

JKTS I Jastrzębie - KS Bronowianka II Kraków - 3:0
Anna Kubiak - Julia Bruzda - 3:0 (9, 9, 12)
Laura Kałużny - Kamila Kiliszek - 3:2 (4, 2, -11, -7, 3)
Kałużny / Kubiak - Bruzda / Kiliszek - 3:0 (7, 6, 11)

JKTS I Jastrzębie - IKTS Broń Radom - 3:1
Laura Kałużny - Daria Duralak - 3:0 (11, 6, 7)
Anna Kubiak - Wiktoria Serafin - 3:1 (5, 5, -9, 8)
Kałużny / Kubiak - Duralak / Serafin - 2:3 (-9, -8, 6, 13, -11)
Anna Kubiak - Daria Duralak - 3:0 (6, 5, 2)


Półfinał
JKTS Jastrzębie - KS Gorce Nowy Targ - 3:2 
Anna Kubiak - Kamila Małysiak - 3:2 (-6, 6, -4, 7, 6)
Laura Kałużny - Anna Cyrwus - 1:3 (-9, -6, 9, -9)
Kałużny / Kubiak - Cyrwus / Małysiak - 3:2 (5, -5, 7, -9, 6)
Anna Kubiak - Anna Cyrwus - 2:3 (5, -8, -9, 6, -10)
Laura Kałużny - Kamila Małysiak - 3:0 (6, 2, 9)

Finał
JKTS Jastrzębie - KS Bronowianka I Krakow - 1:3
Laura Kałużny - Ilona Sztwiertnia - 0:3 (-9, -6, -7)
Anna Kubiak - Natalia Gąsior - 3:0 (4, 5, 7)
Kałużny / Kubiak - Sztwiertnia / Skuba - 1:3 (-5, -9, 9, -10)
Anna Kubiak - Ilona Sztwiertnia - 1:3 (5, -9, -6, -4)



Wyniki spotkań JKTS II Jastrzębie

Faza grupowa - grupa 1

JKTS II Jastrzębie - MRKS II Gdańsk - 3:0
Weronika Tomczak / Kornelia Porożyńska - 3:0 (3, 3, 3)
Kamila Pustelnik - Beata Traczyk-Kępa - 3:0 (11, 8, 16)
Pustelnik / Tomczak - Porożyńska / Traczyk-Kępa - 3:0 (11, 8, 9)

JKTS II Jastrzębie - MKS Jedynka Łódź - 3:0
Weronika Tomczak - Magda Frontczak - 3:1 (3, 6, -2, 12)
Kamila Pustelnik - Marta Holak - 3:1 (-11, 6, 10, 6)
Pustelnik / Tomczak - Frontczak / Holak - 3:1 (9, -4, 8, 8)

JKTS II Jastrzębie - KS Bronowianka I Kraków - 1:3
Weronika Tomczak - Emilia Skuba - 3:1 (-9, 8, 9, 9)
Kamila Pustelnik - Ilona Sztwiertnia - 2:3 (-8, 10, -5, 9, -6)
Pustelnik / Tomczak - Sztwiertnia / Skuba - 0:3 (-2, -13, -9)
Weronika Tomczak - Ilona Sztwiertnia - 2:3 (10, 10, -1, -11, -4)



Wyniki spotkań Ilony Sztwiertni

Faza grupowa - grupa 1

KS Bronowianka I Kraków - MKS Jedynka Łódź - 3:0
Ilona Sztwiertnia - Marta Holak - 3:0 (5, 4, 11)
Sztwiertnia / Skuba - Holak / Frontczak - 3:0 (9, 3, 8)

KS Bronowniaka I Kraków - MRKS II Gdańsk - 3:0
Ilona Sztwiertnia nie grała

KS Bronowianka I Kraków - JKTS II Jastrzębie - 3:1
Ilona Sztwiertnia - Kamila Pustelnik - 3:2 (8, -10, 5, -9, 6)
Sztwiertnia / Skuba - Tomczak / Pustelnik - 3:0 (2, 13, 9)
Ilona Sztwiertnia - Weronika Tomczak - 3:2 (-10, -10, 1, 11, 4)


Półfinał
KS Bronowianka I Kraków - LUKS Chełmno - 3:0
Ilona Sztwiertnia - Marta Drąg - 3:0 (6, 6, 6)
Sztwiertnia / Skuba - Drąg / Kocoń - 3:0 (8, 4, 4)

Finał
KS Bronowianka I Kraków - JKTS I Jastrzębie - 3:1
Ilona Sztwiertnia - Laura Kałużny - 3:0 (9, 6, 7)
Sztwiertnia / Skuba - Kałużny / Kubiak - 3:1 (5, 9, -9, 10)
Ilona Sztwiertnia - Anna Kubiak - 3:1 (-5, 9, 6, 4)




Gra drużynowa kadetów

1. ZKS Zielona Góra
Mateusz Zalewski, Filip Krzywniak, Igor Franc, Damian Gruszka

1. KS Bogoria Grodzisk Mazowiecki
Miłosz Redzimski, Szymon Wiśniewski

3-4. UKS TKKF MOSiR Dukla
Szymon Sporek, Michał Olbrycht

3-4. UKS Płomień Limanowa
Dawid Kosmal, Karol Sułkowski
...

5-8. JKTS Jastrzębie
Bartłomiej Skórko, Maciej Domin, Jakub Wizner



Wyniki pojedynków JKTS Jastrzębie

Faza grupowa - grupa 3

JKTS Jastrzębie - KS Energetyk Łódź - 3:0
Maciej Domin - Michał Przybył - 3:1 (8, -7, 7, 6)
Bartłomiej Skórko - Karol Głowacki - 3:0 (8, 5, 6)
Domin / Skórko - Głowacki / Przybył - 3:0 (3, 6, 8)

JKTS Jastrzębie - KS CKFiS Bełżyce - 3:2
Maciej Domin - Miłosz Plewik - 0:3 (-5, -6, -5)
Bartłomiej Skórko - Jan Plis - 3:0 (4, 8, 6)
Domin / Skórko - Plewik / Plis - 3:1 (7, 10, -4, 9)
Bartłomiej Skórko - Miłosz Plewik - 2:3 (10, -7, 6, -9, -7)
Maciej Domin - Jan Plis - 3:0 (8, 11, 5)

JKTS Jastrzębie - UKS Płomień Limanowa - 0:3
Maciej Domin - Dawid Kosmal - 0:3 (-3, -7, -3)
Bartłomiej Skórko - Karol Sułkowski - 0:3 (-6, -8, -4)
Domin / Skórko - Kosmal / Sułkowski - 0:3 (-5, -9, -10)




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności