www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







DOROTA PALUCH WYGRYWA W BILCZY 08/09/2019


W dniach 7-8 września w Bilczy odbył się I Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Weteranów w tenisie stołowym.
W gronie zwycięzców imprezy znalazła się Dorota Paluch z Jastrzębia-Zdroju, która w triumfowała w grupie kobiet do lat 59.


Klasyfikacja końcowa:


Kobiety - 40-59 lat

1. Dorota Paluch (Jastrzębie-Zdrój)
2. Iwona Lewandowska (Łódź)
3-4. Iwona Rosik (Szczecin)
3-4. Katarzyna Bielak (Radom)


Wyniki pojedynków Doroty Paluch

Faza grupowa - grupa 1
Dorota Paluch - Iwona Lewandowska (Łódź) - 2:3 (4, 4, -7, -9, -12)
Dorota Paluch - Aleksandra Michalik (Zielona Góra) - 3:0 (6, 4, 7)
Dorota Paluch - Katarzyna Mazur (Kielce) - 3:0 (6, 2, 4)
Dorota Paluch - Izabela Ślusarczyk (Chorzów) - 3:0 (4, 11, 9)

Turniej główny
I runda
Dorota Paluch - los wolny
Ćwierćfinał
Dorota Paluch - Grażyna Zielińska (Kraków) - 3:1 (-9, 9, 8, 5)
Półfinał
Dorota Paluch - Katarzyna Bielak (Radom) - 3:0 (6, 1, 6)
Finał
Dorota Paluch - Iwona Lewandowska (Łódź) - 3:0 (10, 5, 6)




Mężczyźni - 65-69 lat

1. Henryk Prusiński (Olsztyn)
2. Janusz Żukowski (Szczecin)
3-4. Włodzimierz Michałowski (Kraków)
3-4. Tomasz Opioła (Bobrowniki Wielkie)
...
13-16. Andrzej Pietrzyk (Skoczów)


Wyniki pojedynków Andrzeja Pietrzyka

Faza grupowa - grupa 3
Andrzej Pietrzyk - Tomasz Opioła (Bobrowniki Wielkie) - 1:3 (-3, -3, 9, -10)
Andrzej Pietrzyk - Wojciech Wałdowski (Gliwice) - 0:3 (-8, -3, -2)
Andrzej Pietrzyk - Stefan Żochowski (Ciechanów) - 1:3 (-8, -9, 8, -8)
Andrzej Pietrzyk - Adam Konstanty (Golkowice Górne) - 3:0 (1, 8, 4)




Mężczyźni - 70-74 lata

1. Jerzy Przygoda (Kobyla Góra)
2. Marian Woźniak (Radom)
3-4. Sylwester Żywotek (Łódź)
3-4. Bronisław Kurzak (Bilcza)
...
7-8. Henryk Pietrzak (Skoczów)
16-20. Władysław Paszek (Ustroń)


Wyniki pojedynków Henryka Pietrzaka

Faza grupowa - grupa 4
Henryk Pietrzak - Władysław Paszek (Ustroń) - 3:0 (5, 3, 6)
Henryk Pietrzak - Jerzy Hojnacki (Bielsko-Biała) - 3:1 (8, -9, 10, 10)
Henryk Pietrzak - Stanisław Krzywak (Wierzchosławice) - 3:0 (3, 1, 3)
Henryk Pietrzak - Edmund Renkel (Grudziądz) - 2:3 (10, 7, -7, -9, -7)

Turniej główny
I runda
Henryk Pietrzak - Marian Finkowski (Lublin) - 3:2 (-7, 6, 6, -9, 6)
Ćwierćfinał
Henryk Pietrzak - Jerzy Przygoda (Kobyla Góra) - 2:3 (11, -5, 8, -6, -10)
o miejsca 5-8
Henryk Pietrzak - Jerzy Głuchowski (Siedlce) - 0:3 (-8, -5, -6)


Wyniki pojedynków Władysława Paszka

Faza grupowa - grupa 4
Władysław Paszek - Henryk Pietrzak (Skoczów) - 0:3 (-5, -3, -6)
Władysław Paszek - Edmund Renkel (Grudziądz) - 0:3 (-8, -4, -8)
Władysław Paszek - Stanisław Krzywak (Wierzchosławice) - 3:0 (6, 6, 5)
Władysław Paszek - Jerzy Hojnacki (Bielsko-Biała) - 2:3 (-9, 7, 8, -6, -10)






Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności