www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







I GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW W TENISIE STOŁOWYM 22/09/2019


Natalia Bajor (KU AZS UE Wrocław) wygrała rywalizację kobiet podczas I Grand Prix Polski Seniorów w tenisie stołowym, które odbyło się w dniach 20-22 września w Wałbrzychu.

Nieźle w zawodach zaprezentowała się Natalia Michorczyk. Najpierw zawodniczka Cukrownika Chybie pomyślnie przebrnęła eliminacje, a następnie zajęła drugie miejsce w fazie grupowej, co dało jej awans do czołowej 'szesnastki'.
W turnieju głównym Michorczyk doznała dwóch porażek i ostatecznie została sklasyfikowana na miejscach 13-16.


Klasyfikacja końcowa:

1. Natalia Bajor (KU AZS UE Wrocław)
2. Anna Węgrzyn (KU AZS UE Wroclaw)
3-4. Katarzyna Węgrzyn (KU AZS UE Wrocław)
3-4. Roksana Załomska (KU AZS UJD Częstochowa)
5-8. Julia Ślązak (GLKS Nadarzyn)
5-8. Sandra Wabik (KU AZS UJD Częstochowa)
5-8. Julia Szymczak (KU AZS UE Wrocław)
5-8. Katarzyna Gałus (KU AZS Politechnika Rzeszowska)
...
13-16. Natalia Michorczyk (RKS Cukrownik Chybie)
21-24. Agata Paszek (JKTS Jastrzębie)



Wyniki pojedynków Natalii Michorczyk

Turniej Eliminacyjny - faza grupowa (grupa 6)
Natalia Michorczyk - Joanna Maślak (GLKS Orlęta Czacz) - 3:0 (9, 3, 5)
Natalia Michorczyk - Patrycja Szabat (KTS Gliwice) - 3:0 (5, 7, 2)
Natalia Michorczyk - Julia Tomecka (MKS Skarbek Tarnowskie Góry) - 3:1 (9, -8, 15, 4)

Turniej Eliminacyjny - faza play-off
Natalia Michorczyk - los wolny
Natalia Michorczyk - Ilona Sztwiertnia (KS Bronowianka Kraków) - 3:0 (6, 4, 7)

Turniej Grand Prix - faza grupowa (grupa 6)
Natalia Michorczyk - Paulina Nowacka (LKTS Luboń) - 3:1 (9, 7, -11, 10)
Natalia Michorczyk - Gabriela Dyszkiewicz (UKS ATS Białystok) - 1:3 (-10, -11, -2, -8)
Natalia Michorczyk - Klaudia Franaszczuk (MKS Skarbek Tarnowskie Góry) - 3:1 (4, -5, 3, 9)
Natalia Michorczyk - Paulina Krzysiek (GLKS Nadarzyn) - 0:3 (-3, -8, -5)

Turniej Grand Prix - turniej główny
I runda
Natalia Michorczyk - Sandra Wabik (KU AZS AJD Częstochowa) - 0:4 (-11, -5, -10, -5)

Turniej Grand Prix - turniej pocieszenia (o miejsca 9-16)
Natalia Michorczyk - Klaudia Kusińska (GLKS Nadarzyn) - 0:3 (-6, -3, -6)



Wyniki pojedynków Agaty Paszek

Turniej Grand Prix - faza grupowa (grupa 7)
Agata Paszek - Kamila Gryko (UKS Dojlidy Białystok) - 3:0 (6, 6, 5)
Agata Paszek - Anna Węgrzyn (KU AZS UE Wroclaw) - 1:3 (-3, -3, 9, -7)
Agata Paszek - Dominika Wolowiec (KS Bronowianka Kraków) - 1:3 (7, -9, -8, -6)
Agata Paszek - Milena Kluszewska (MKS Skarbek Tarnowskie Góry) - 3:1 (-8, 9, 3, 5)

Turniej Grand Prix - turniej pocieszenia (o miejsca 17-24)
Agata Paszek - Katarzyna Ślifirczyk (GLKS Nadarzyn) - 1:3 (-8, -9, 5, -6)



Wyniki pojedynków Ilony Sztwiertni (KS Bronowianka Kraków)

Turniej Eliminacyjny - faza grupowa (grupa 8)
Ilona Sztwiertnia - Katarzyna Gierach (ULKS Dwóka Rawa Maz.) - 3:0 (9, 11, 7)
Ilona Sztwiertnia - Angelika Klimek (LKTS Zenit Międzybórz) - 3:0 (7, 6, 8)
Ilona Sztwiertnia - Klaudia Franaszczuk (MKS Skarbek Tarnowskie Góry0 - 1:3 (7, -7, -7, -7)

Turniej Eliminacyjny - faza play-off
Ilona Sztwiertnia - los wolny
Ilona Sztwiertnia - Natalia Michorczyk (RKS Cukrownik Chybie) - 0:3 (-6, -4, -7)



Wyniki pojedynków Julii Bartoszek (JKTS Jastrzębie)

Turniej Eliminacyjny - faza grupowa (grupa 7)
Julia Bartoszek - Karolina Podyma (MLKS Śnieżnik Stronie Śl.) - 3:0 (10, 11, 6)
Julia Bartoszek - Julia Furman (KU AZS UE Wrocław) - 0:3 (-7 -7, -10)
Julia Bartoszek - Agata Ciesielska (KTS Gliwice) - 3:0 (7, 7, 8)

Turniej Eliminacyjny - faza play-off
Julia Bartoszek - wolny
Julia Bartoszek - Kamila Gryko (UKS Dojlidy Białystok) - 2:3 (6, -9, -7, 8, -4)



Wyniki pojedynków Sabiny Wyrobek (JKTS Jastrzębie)

Turniej Eliminacyjny - faza grupowa (grupa 1)
Sabina Wyrobek - Angelika Janik (KTS Gliwice) - 3:1 (-4, 8, 12, 8)
Sabina Wyrobek - Monika Tereszkiewicz (UKS ATS Białystok) - 3:0 (7, 7, 6)

Turniej Eliminacyjny - faza play-off
Sabina Wyrobek - los wolny
Sabina Wyrobek - Elżbieta Kwiatkowska (MKS Rokita Brzeg Dolny) - 0:3 (-9, -7, -8)



Wyniki pojedynków Patrycji Mikołajec (JKTS Jastrzębie)

Turniej Eliminacyjny - faza grupowa (grupa 9)
Patrycja Mikołajec - Daria Kędzior (MRKS Gdańsk) - 2:3 (-10, 9, 11, -7, -3)
Patrycja Mikołajec - Natalia Młynek (MKS Skarbek Tarnowskie Góry) - 3:2 (-8, 8, 9, -7, 8)
Patrycja Mikołajec - Magdalena Sikorska (SKTS Sochaczew) - 0:3 (-9, -6, -11)




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2019 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku,

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody.

Polityka prywatności

  1. Dane osobowe przekazywane w formularzach dostępnych na naszej stronie internetowej przetwarzane są:
    • zgodnie z przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych,
    • zgodnie z wdrożoną Polityką bezpieczeństwa w zakresie przetwarzania danych osobowych.
  2. Administratorem Państwa danych osobowych jest Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Regionalnej „Olza” z siedzibą przy ul. Rynek 18, 43-400 Cieszyn, tel. 338578720, adres email: biuro@olza.pl
  3. Z Inspektorem Ochrony danych osobowych można skontaktować się pod numerem telefonu 338578720 wew. 23, drogą pocztową: ul. Rynek 18, 43-400 Cieszyn.
  4. Stowarzyszenie ma prawo przetwarzać Państwa dane osobowe zamieszczane w formularzach wyłącznie w celach, do których formularze te zostały udostępnione, tj.: rejestrowania użytkowników i kontaktowania się w celach zgodnych z treścią przesłanej do nas wiadomości, a także na potrzeby dochodzenia ewentualnych roszczeń przed sądem oraz w celach archiwalnych i statystycznych.
  5. Stowarzyszenie ma prawo udostępniać dane osobowe podmiotom upoważnionym na podstawie właściwych przepisów prawa, a także dostawcom usług bazodanowych na podstawie stosownych umów.
  6. Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Stowarzyszenie przez okres niezbędny do zrealizowania celu, w jakim zostały zebrane, z tym że Stowarzyszenie zastrzega sobie prawo do przetwarzania Państwa danych również przez okres wymagany do dochodzenia ewentualnych roszczeń przed sądem, a także prowadzenia spraw archiwalnych i statystycznych.
  7. Każda osoba, której dane dotyczą ma prawo do bezpłatnego:
    • dostępu do danych,
    • sprostowania nieprawidłowych i uzupełnienia niekompletnych danych,
    • żądania usunięcia danych,
    • żądania ograniczenia przetwarzania,
    • wniesienia skargi do organu nadzorczego,
    • usunięcia danych osobowych, co może nastąpić na skutek cofnięcia zgody, w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  8. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak konsekwencją ich niepodania będzie brak możliwości zrealizowania celów, o których mowa w punkcie 4 polityki prywatności.