www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







2. GRAND PRIX POLSKI ŻAKÓW W TENISIE STOŁOWYM 12/01/2020


Katarzyna Rajkowska (SLKS Olimpijczyk Jeżewo) i Aleks Pakuła (KTS Sieradz) wygrali 2. Grand Prix Polski Żaczek i Żaków w tenisie stołowym, które odbyło się w dniach 10-12 stycznia w Zielonej Górze.
Z licznej grupy naszych zawodników najlepiej zaprezentowali się Nikola Ratajczyk i Oliwier Turek (oboje RKS Cukrownik Chybie), którzy awansowali do turnieju głównego (o miejsca 1-32).


Klasyfikacja końcowa:


Żaczki

1. Katarzyna Rajkowska (SLKS Olimpijczyk Jeżewo)
2. Alicja Ulatowska (MKS Volavia Wołów)
3-4. Emilia Twardawa (MKS Czechowice-Dziedzice)
3-4. Agata Krause (MKS Emdek Bydgoszcz)
5-8. Lena Rucińska (LKS Wel Lidzbark Welski)
5-8. Maja Łakoma (HEKSA Niedrzwica Duża)
5-8. Wanessa Kulczycka (GKS Gorzovia Gorzów Wielkopolski)
5-8. Julia Kowalska (MKUKS Orlik Kcynia)
...
25-32. Nikola Ratajczyk (RKS Cukrownik Chybie)
33-40. Klaudia Bąk (RKS Cukrownik Chybie)
49-56. Emilia Byrtek (LKS Lesznianka Leszna Górna)


Wyniki pojedynków Nikoli Ratajczyk

Turniej Grand Prix - faza grupowa (grupa 14)
Nikola Ratajczyk - Zuzanna Wieczorek (KS Polonia Śmigiel) - 3:1 (0, 5, -7, 8)
Nikola Ratajczyk - Marta Karczmarz (Lewart AGS Lubartów) - 0:3 (-8, -8, -9)
Nikola Ratajczyk - Kaja Konstantyn (MKS KSOS Kraków) - 3:2 (-9, -12, 4, 8, 6)

Turniej Grand Prix - turniej główny
I runda
Nikola Ratajczyk - Weronika Jakubczyk (UKS Rokicie Szczytniki) - 2:3 (9, -9, -6, 8, -11)

Turniej Grand Prix - turniej pocieszenia (o miejsca 17-32)
Nikola Ratajczyk - Wiktoria Wiencek (UKS Return Piaseczno) - 0:3 (-8, -1, -6)


Wyniki pojedynków Klaudii Bąk

Turniej eliminacyjny - faza grupowa (grupa 7)
Klaudia Bąk - Zaryna Jurczyk (TS Ósemka Białystok) - 3:1 (7,- 4, 8, 10)
Klaudia Bąk - Lena Smolarek (MKS Rokita Brzeg Dolny) - 3:1 (8, -9, 11, 7)
Klaudia Bąk - Franciszka Dudzińska (UKS Orzeł Wysocko Wlk) - 3:0 (6, 3, 4)

Turniej eliminacyjny - faza play-off
Klaudia Bąk - los wolny

Turniej Grand Prix - faza grupowa (grupa 16)
Klaudia Bąk - Weronika Pilarska (LUKS Kusy Laskowice) - 1:3 (-9, -10, 4, -5)
Klaudia Bąk - Natasza Adamczyk (LKTS Luboń) - 3:1 (7, 4, -5, 9)
Klaudia Bąk - Weronika Jakubczyk (UKS Rokicie Szczytniki) - 1:3 (-10, 5, -7, -11)

Turniej Grand Prix - turniej pocieszenia (o miejsca 33-40)
Klaudia Bąk - Andżelika Majkowska (UKS Juvenia Półczno) - 3:0 w.o.


Wyniki pojedynków Emilii Byrtek

Turniej eliminacyjny - faza grupowa (grupa 2)
Emilia Byrtek - Natalia Kiersnowska (TS Ósemka Białystok) - 1:3 (11, -2, -5, -4)
Emilia Byrtek - Vanessa Fidala (BOSiR ULKS Barcin) - 3:0 (11, 2, 6)

Turniej eliminacyjny - faza play-off
Emilia Byrtek - Amelia Kucharska (UKS Orzeł Wysocko Wlk) - 3:1 (-10, 5, 4, 7)

Turniej Grand Prix - faza grupowa (grupa 8)
Emilia Byrtek - Magdalena Buchowska (UKS ATS Białystok) - 1:3 (-9, 12, -9, -7)
Emilia Byrtek - Lena Zawiślak (LKS Omega Kleszczów) - 0:3 (-8, -3, -6)
Emilia Byrtek - Julia Czaja (MRKS Gdansk) - 0:3 (-2, -3, -8)

Turniej Grand Prix - turniej pocieszenia (o miejsca 49-64)
Emilia Byrtek - Julia Ratajczak (BOSiR ULKS Barcin) - 3:1 (9, -9, 5, 9)


Wyniki pojedynków Emilii Herok (RKS Cukrownik Chybie)

Turniej eliminacyjny - faza grupowa (grupa 5)
Emilia Herok - Nina Kasprowicz (ZKS Zielona Góra) - 1:3 (-8, -9, 14, -7)
Emilia Herok - Aleksandra Romanowska (UKS Sokolik Niemodlin) - 3:2 (-3, 8, -7, 6, 5)
Emilia Herok - Zuzanna Mardosz (UKS Rokicie Szczytniki) - 3:1 (6, -8, 7, 2)

Turniej eliminacyjny - faza play-off
Emilia Herok - Zuzanna Wieczorek (KS Polonia Śmigiel) - 1:3 (-5, -7, 9, -9)


Wyniki pojedynków Aleksandry Ratajczyk (RKS Cukrownik Chybie)

Turniej eliminacyjny - faza grupowa (grupa 9)
Aleksandra Ratajczyk - Barbara Jasińska (ZKS Zielona Góra) - 1:3 (6, -9, -9, -4)
Aleksandra Ratajczyk - Maja Wojtyła (MKS Rokita Brzeg Dolny) - 3:0 (5, 7, 10)
Aleksandra Ratajczyk - Aleksandra Nawrocka (Orzeł Wysocko Wlk) - 3:2 (-7, 4, -9, 3, 2)

Turniej eliminacyjny - faza play-off
Aleksandra Ratajczyk - Julia Gaj (UKS Rokicie Brzeg Dolny) - 1:3 (-9, -7, 9, -8)


Wyniki pojedynków Karoliny Herok (RKS Cukrownik Chybie)

Turniej eliminacyjny - faza grupowa (grupa 1)
Karolina Herok - Andżelika Majkowska (UKS Juvenia Półczno) - 0:3 (-13, -5, -5)
Karolina Herok - Julia Ratajczak (BOSiR ULKS Barcin) - 0:3 (-9, -6, -8)




Żacy

1. Aleks Pakuła (KTS Sieradz)
2. Fabian Sprzączak (MUKS Start Nadarzyn)
3-4. Szymon Flaumenhaft (PKS Kolping Jarosław)
3-4. Samuel Michna (UKS Lis Sierakowice)
5-8. Mateusz Pajorski (UKS Gryf Gdów)
5-8. Jakub Dobosz (KS Bogoria Grodzisk Mazowiecki)
5-8. Krzysztof Wnęk (TKS Granit Strzelin)
5-8. Jan Mrugała (KS Gorce Nowy Targ)
...

17-24. Oliwier Turek (RKS Cukrownik Chybie)


Wyniki pojedynków Oliwiera Turka

Turniej Grand Prix - faza grupowa (grupa 11)
Oliwier Turek - Filip Baliński (KS Dąbcze) - 3:0 (6, 2, 2)
Oliwier Turek - Patryk Burakowski (UKS Return Piaseczno) - 1:3 (8, -6, -8, -5)
Oliwier Turek - Dawid Staniowski (LKS Odra Głoska) - 3:2 (-8, -7, 4, 9, 8)

Turniej Grand Prix - turniej główny
I runda
Oliwier Turek - Kacper Tomaszewski (UKTS Sokół Orzesze) - 0:3 (-12, -3, -6)

Turniej Grand Prix - turniej pocieszenia (o miejsca 17-32)
OIiwier Turek - Julian Korzus (Energa KTS Toruń) - 3:1 (7, -5, 9, 7)




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności