www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







XXVI TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO O PUCHAR MIASTA USTRONIA 20/01/2020


W miniony weekend w Ustroniu odbył się XXVI Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Miasta Ustronia.
W zawodach zorganizowanych przez Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe ‘Siła’ Ustroń wzięło udział stu dziewiętnastu zawodników w tym czterdziestu jeden z Ustronia.

 
 

W poszczególnych kategoriach wiekowych triumfowali: Ewelina Pilch (ZSP-1 Wisła Głębce), Nadine Brachaczek (SP-7 Cieszyn), Mateusz Gawlas (SP-3 Ligota), Mikołaj Sembol (SP Dębowiec), Błażej Lorc (SP Goleszów), Marzena Machej (Hażlach), Radim Urbaniec (Trzyniec), Roman Niedoba (Czeski Cieszyn) oraz Andrzej Buchta (TRS Siła Ustroń).

 

 
Wyniki:


Dzień I - 18.01.2020


Dziewczęta niezrzeszone (5 zawodniczek)

1. Ewelina Pilch (ZSP-1 Wisła Głębce)
2. Natalia Skiba (ZSP-1 Wisła Głębce)
3. Katarzyna Siąkała (SP-6 Ustroń Nierodzim)
4. Monika Puzoń (SP-6 Ustroń Nierodzim)
5. Natalia Szkucik (SP-2 Chybie)


Dziewczęta zrzeszona (3 zawodniczki)

1. Nadine Brachaczek (SP-7 Cieszyn)
2. Julia Moskała (SP-1 Chybie)
3. Wiktoria Krzempek (SP-1 Chybie)


Chłopcy zrzeszeni (11 zawodników)

1. Mateusz Gawlas (SP-3 Ligota)
2. Piotr Szary (SP-3 Ligota)
3. Oliwier Turek (SP-2 Chybie)
4. Michał Durda (SP Kietrz)
5. Wojciech Czendlik (SP Kończyce Wielkie)
6. Konrad Chmielniak (SP-3 Cieszyn)


Chłopcy - Szkoły Podstawowe - 13-14 lat (5 zawodników)

1. Mikołaj Sembol (SP Dębowiec)
2. Michał Mueller (SP-2 Brenna Bukowa)
3. Adam Jurasz (SP-6 Ustroń Nierodzim)
4. Dawid Jurasz (SP-6 Ustroń Nierodzim)
5. Bartek Czepczor (SP-2 Ustroń)


Chłopcy - Szkoły Podstawowe (25 zawodników)

1. Błażej Lorc (SP Goleszów)
2. Łukasz Niemiec (SP-6 Ustroń Nierodzim)
3. Nikodem Kraus (SP Hażlach)
4. Oliwier Gawlik (SP6 Ustroń Nierodzim)
5. Maciej Gała (SP Ochaby)
6. Tymon Stelmach (SP-1 Międzybrodzie Bialskie)



Dzień II - 19.01.2020


Seniorki (3 zawodniczki)

1. Marzena Machej (Hażlach)
2. Bożena Chmielniak (Cieszyn)
3. Paulina Machej (Hażlach)


Seniorzy - 17-49 lat (34 zawodników)

1. Radim Urbaniec (Trzyniec)
2. Sebastian Szostok (Skoczów)
3. Jakub Święty (Oberhausen / Niemcy)
4. Michał Mrowca (Cisownica)
5. Marcin Cieślar (Goleszów)
6. Jan Zwyrtek (Jabłonków)


Seniorzy - 49-59 lat (12 zawodników)

1. Roman Niedoba (Czeski Cieszyn)
2. Richard Skácelík (Czeski Cieszyn)
3. István Berkes (Hajdúnánás)
4. Artur Jahn (Leszna Górna)
5. Zbigniew Święty (Oberhausen / Niemcy)
6. Marek Cieślar (Bielsko-Biała)


Weterani - 60 lat i więcej (18 zawodników)

1. Andrzej Buchta (TRS Siła Ustroń)
2. Henryk Pietrzak (Skoczów)
3. Josef Kovařík (Ropice)
4. Józef Michalik (Hażlach)
5. Wiktor Kachno (Hażlach)
6. Michał Reterski (TRS Siła Ustroń)



Organizatorzy:
- Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe „Siła” Ustroń - Sekcja Tenisa Stołowego
przy współudziale: - Urzędu Miejskiego w Ustroniu i Szkoły Podstawowej nr 2 w Ustroniu

Sponsorzy:
- Firma „Galeria na Gojach” – A. K. Heczko
- Firma "Avicold" Cieszyn
- Andrzej Siedlaczek – szkolenia i nadzór BHP i p-poż
 
Sędziowie:
- sędzia główny: Henryk Pietrzak
- sędziowie pomocniczy: Andrzej Buchta, Sylwester Rucki 
- organizator: Kazimierz Heczko




Autor: SRiWR 'OLZA' (Foto: TRS Siła Ustroń)


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności