www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







MP SENIORÓW W TENISIE STOŁOWYM 01/03/2020


W dniach 28 lutego - 1 marca w Białymstoku odbyły się 88. Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorów w tenisie stołowym.
W zawodach nieźle zaprezentowała się Julia Bartoszek (JKTS Jastrzębie), która w deblu w parze z Angeliką Janik (KTS Gliwice) dotarła do ćwierćfinału, a w singlu zakończyła zmagania w 1/8 finału.


Klasyfikacja końcowa:


Gra pojedyncza kobiet

1. Natalia Bajor (KU AZS UE Wrocław)
2. Paulina Krysiek (MUKS Start Nadarzyn)
3-4. Kinga Stefańska (KTS Tarnobrzeg)
3-4. Wiktora Wróbel (MRKS Gdańsk)
5-8. Paulina Nowacka (LKTS Luboń)
5-8. Julia Ślązak (MUKS Start Nadarzyn)
5-8. Katarzyna Węgrzyn (KU AZS UE Wrocław)
5-8. Anna Węgrzyn (KU AZS UE Wrocław)
...
9-16. Julia Bartoszek (JKTS Jastrzębie)


Wyniki pojedynków Julii Bartoszek
I runda
Julia Bartoszek - Sylwia Pawlak (KTS Optima Lublin) - 4:1 (-9, 12, 4, 4, 8)
II runda
Julia Bartoszek - Aleksandra Michalska (LUKS Warmia Lidzbark) - 4:1 (-9, 10, 5, 8, 4)
III runda
Julia Bartoszek - Wiktoria Wróbel (MRKS Gdańsk) - 2:4 (6, -4, -10, -12, 6, -9)




Gra podwójna kobiet

1. Natalia Bajor (KU AZS UE Wrocław)
1. Kinga Stefańska (KTS Tarnobrzeg)

2. Karolina Pęk (KS Bronowianka Kraków)
2. Emilia Kijok (ZKS Zielona Góra)

3-4. Roksana Załomska (KU AZS UJD Częstochowa)
3-4. Aleksandra Michalak (KU AZS UJD Częstochowa)

3-4. Katarzyna Węgrzyn (KU AZS UE Wrocław)
3-4. Anna Węgrzyn (KU AZS UE Wrocław)
...

5-8. Julia Bartoszek (JKTS Jastrzębie)
5-8. Angelika Janik (KTS Gliwice)


Wyniki pojedynków pary Julia Bartoszek / Angelika Janik
I runda
los wolny
II runda
Magda Sikorska (SKST Sochaczew) / Dominika Wołowiec (Bronowianka) - 3:2 (5, 8, -12, -3, 11)
Ćwierćfinał
Katarzyna Węgrzyn / Anna Węgrzyn (KU AZS UE Wrocław) - 0:3 (-2, -4, -7)




Gra mieszana

1. Katarzyna Węgrzyn (KU AZS UE Wrocław)
1. Samuel Kulczycki (Dekorglass Działdowo)

2. Anna Węgrzyn (KU AZS UE Wrocław)
2. Robert Floras (TTS Polonia Bytom)

3-4. Natalia Bajor (KU AZS UE Wrocław)
3-4. Jakub Perek (ZKS Zielona Góra)

3-4. Paulina Krzysiek (MUKS Start Nadarzyn)
3-4. Tomasz Lewandowski (KU AZS Politechnika Rzeszowska)
...

17-32. Julia Bartoszek (JKTS Jastrzębie)
17-32. Kacper Petaś (MLKS Ostródzianka Ostróda)


Wyniki pojedynków pary Julia Bartoszek / Kacper Petaś
I runda
los wolny
II runda
Julia Ślązak (MUKS Start Nadarzyn) / Tomasz Kotowski (KTS Toruń - 0:3 (-9, -7, -8)





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności