www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







II GRAND PRIX POLSKI JUNIORÓW W TENISIE STOŁOWYM 19/12/2021


Ilona Sztwiertnia z Lesznej Górnej oraz Anna Kubiak z Jastrzębia-Zdroju zajęły trzecie miejsca podczas II Grand Prix Polski Juniorek i Juniorów w tenisie stołowym, które rozegrano w dniach 17-19 grudnia w Ostródzie.
Lepsze od naszych zawodniczek okazały się jedynie Wiktoria Wróbel (MRKS Gdańsk) oraz Zuzanna Wielgos (KU AZS Politechnika Rzeszów).


Klasyfikacja końcowa:


Juniorki

1. Wiktoria Wróbel (MRKS Gdańsk)
2. Zuzanna Wielgos (KU AZS Politechnika Rzeszów)
3-4. Ilona Sztwiertnia (SKTS Sochaczew)
3-4. Anna Kubiak (ZKS Zielona Góra)
5-8. Paula Krysińska (KU AZS UE Wrocław)
5-8. Ewa Krakowiak (GKTS Gdańsk)
5-8. Anna Brzyska (PKS Kolping Jarosław)
5-8. Daria Duralak (MUKS Start Nadarzyn)
...
25-32. Laura Kałużny (JKTS Jastrzębie)
49-56. Nadine Brachaczek (JKTS Jastrzębie)


Wyniki pojedynków Ilony Sztwiertni

Turniej Grand Prix - faza grupowa (grupa 6)
Ilona Sztwiertnia - Amelia Wiącek (MKS Skarbek Tarnowskie Góry) - 3:1 (-9, 6, 6, 6)
Ilona Sztwiertnia - Emilia Skuba (KU AZS Politechnika Rzeszów) - 3:0 (4, 1, 8)
Ilona Sztwiertnia - Paulina Hołodniuk (MKS Wolavia Wołów) - 3:0 (3, 8, 8)

Turniej Grand Prix - turniej główny
I runda
Ilona Sztwiertnia - Oliwia Wątor (Politechnika Rzeszów) - 4:3 (-9, 014, 3, -9, 7, 6, 6)
II runda
Ilona Sztwiertnia - Zuzanna Pawelec (KTS Nowy Dwór Maz) - 4:1 (6, -10, 3, 5, 10)
Ćwierćfinał
Ilona Sztwiertnia - Anna Brzyska (PKS Kolping Jarosław) - 4:1 (8, 7, 7, -9, 9)
Półfinał
Ilona Sztwiertnia - Wiktoria Wróbel (MRKS Gdańsk) - 0:4 (-8, -5, -8, -7)


Wyniki pojedynków Anny Kubiak

Turniej Grand Prix - faza grupowa (grupa 4)
Anna Kubiak - Zuzanna Borek (UKS Dojlidy Białystok) - 3:1 (8, 9, -9, 5)
Anna Kubiak - Malwina Jarecka (KU AZS UE Wrocław) - 3:2 (3, -9, 7, -9, 9)
Anna Kubiak - Agata Krause (MKS Emdek Bydgoszcz) - 3:1 (7, -12, 4, 8)

Turniej Grand Prix - turniej główny
I runda
Anna Kubiak - Martyna Stachniak (KU AZS Politechnika Rzeszów) - 4:0 (10, 13, 8, 7)
II runda
Anna Kubiak - Natalia Gaworska (KU AZS UE Wrocław) - 4:0 (4, 6, 5, 9)
Ćwierćfinał
Anna Kubiak - Ewa Krakowiak (GKTS Gdańsk) - 4:0 (9, 9, 10, 7)
Półfinał
Anna Kubiak - Zuzanna Wielgos (KU AZS Politechnika Rzeszów) - 1:4 (-6, -10, 10, -12, -9)


Wyniki pojedynków Laury Kałużny

Turniej Grand Prix - faza grupowa (grupa 14)
Laura Kałużny - Julia Głądysz (LKTS Luboń) - 3:0 (11, 9, 5)
Laura Kałużny - Ewa Krakowiak (GKTS Gdańsk) - 3:1 (8, 9, -10, 11)
Laura Kałużny - Maja Sokołowska (ZKS Zielona Góra) - 3:0 (4, 6, 5)

Turniej Grand Prix - turniej główny
I runda
Laura Kałużny - Matylda Hadryś (KS Bronowianka Kraków) - 3:4 (-9, -5, 9, -5, 7, 8, -8)

Turniej Grand Prix - turniej pocieszenia (o miejsca 17-32)
Laura Kałużny - Julia Furman (KU AZS UE Wrocław) - 0:3 (-8, -4, -7)


Wyniki pojedynków Nadine Brachaczek

Turniej Grand Prix - faza grupowa (grupa 1)
Nadine Brachaczek - Zuzanna Pawelec (KTS Nowy Dwór Maz.) - 1:3 (10, -9, -4, -6)
Nadine Brachaczek - Zuzanna Kowalczyk (KS Gorce Nowy Targ) - 0:3 (-7, -10, -6)
Nadine Brachaczek - Zuzanna Wielgos (KU AZS Politechnika Rzeszów) - 0:3 (-1, -6, -2)

Turniej pocieszenia (o miejsca 49-64)
Nadine Brachaczek - Zofia Madej (Dekorglass Działdowo) - 3:1 (3, -9, 8, 10)




Juniorzy

1. Mateusz Zalewski (ZKS Zielona Góra)
2. Kuba Kwapiś (MLKS Ostródzianka Ostróda)
3-4. Damian Korczak (KU AZS Politechnika Rzeszów)
3-4. Dawid Michna (Energa KTS Toruń)
5-8. Patryk Bielecki (ZKS Zielona Góra)
5-8. Maksymilian Miastkowski (MLKS Ostródzianka Ostróda)
5-8. Alan Kulczycki (UKS Dojlidy Białystok)
5-8. Patryk Lewandowski (Dekorglass Działdowo)
...
17-24. Piotr Ostachowski (KTS Gliwice)
41-48. Bartłomiej Skórko (JKTS Jastrzębie)
49-56. Maciej Domin (KU AZS Politechnika Rzeszów)


Wyniki pojedynków Piotra Ostachowskiego

Turniej Grand Prix - faza grupowa (grupa 12)
Piotr Ostachowski - Bartosz Skrzypek (UKS Orlęta Bilcza) - 3:0 (4, 6, 8)
Piotr Ostachowski - Damian Korczak (KU AZS Politechnika Rzeszów) - 2:3 (5, -9, 8, -6, -5)
Piotr Ostachowski - Oliwer Gwizdon (KS Mysław Mysłowice) - 3:1 (10, -7, 9, 5)

Turniej Grand Prix - turniej główny
I runda
Piotr Ostachowski - Alan Kulczycki (UKS Dojlidy Białystok) - 1:4 (-10, -9, -9, 8, -8)

Turniej Grand Prix - turniej pocieszenia (o miejsca 17-32)
Piotr Ostachowski - Aleks Pakuła (KS Bogoria Grodzisk Maz.) - 3:2 (8, -9, 6, -8, 9)


Wyniki pojedynków Bartłomieja Skórko

Turniej eliminacyjny - faza grupowa (grupa 1)
Bartłomiej Skórko - Bartłomiej Wąs (KS Podwawelski Kraków) - 3:0 (8, 3, 7)
Bartłomiej Skórko - Maciej Rękas (KS Nowa Era Toruń) - 3:1 (7, 6, -8, 3)

Turniej eliminacyjny - faza play-off
I runda
Bartłomiej Skórko - los wolny
II runda
Bartłomiej Skórko - Franciszek Żygadło (KU AZS UE Wrocław) - 3:2 (2, 4, -7, -8, 8)

Turniej Grand Prix - faza grupowa (grupa 1)
Bartłomiej Skórko - Mateusz Żelngowski (ZKS Zielona Góra) - 0:3 (-6, -8, -8)
Bartłomiej Skórko - Aleks Pakuła (KS Bogoria Grodzisk Maz.) - 2:3 (-6, 9, -8, 6, -7)
Bartłomiej Skórko - Maciej Domin (KU AZS Politechnika Rzeszów) - 3:0 (1, 11, 10)

Turniej pocieszenia (o miejsca 33-48)
Bartłomiej Skórko - Artur Gromek (LUKS Warmia Lidzbark Warm.) - 2:3 (-6, 2, -6, 7, -7)


Wyniki pojedynków Macieja Domina

Turniej Grand Prix - faza grupowa (grupa 1)
Maciej Domin - Aleks Pakuła (KS Bogoria Grodzisk Maz.) - 2:3 (11, 10, -5, - 8, -8)
Maciej Domin - Mateusz Żelengowski (ZKS Zielona Góra) - 3:0 (9, 8, 10)
Maciej Domin - Bartłomiej Skórko (JKTS Jastrzębie) - 0:3 (-1, -11, -10)

Turniej Grand Prix - turniej pocieszenia (o miejsca 49-64)
Maciej Domin - Stanisław Wnęk (TKS Granit Strzelin) - 3:0 (14, 8, 9)





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2022 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności