www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







WIGILIJNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO W ŻORACH 31/12/2021


Trzech naszych zawodników stanęło na podium XXII Wigilijnego Turnieju Dzieci i Młodzieży, który odbył się w minioną środę w Żorach.
W grupie zawodników zrzeszonych na drugim stopniu podium w swoich grupach wiekowych stanęły Nadine Brachaczek oraz Nikola Ratajczyk (obie JKTS Jastrzębie), natomiast w gronie pingpongistów niezrzeszonych drugi był Przemysław Ziętek z Wisły.


Klasyfikacja końcowa:


Dziewczęta - rocznik 2007-2008

1. Milena Toborek (KTS Gliwice)
2. Nadine Brachaczek (JKTS Jastrzębie)
3. Izabela Matros (LZS Victoria Chróścice)
...
7. Julia Moskała (RKS Cukrownik Chybie)
8. Nadia Cieślar (LKS Lesznianka Leszna Górna)
9-12. Wiktoria Krzempek (RKS Cukrownik Chybie
9-12. Kinga Włodarczyk (RKS Cukrownik Chybie)
13-16. Natalia Bachłaj (JKTS Jastrzębie)
13-16. Kamila Ratajczyk (JKTS Jastrzębie)



Chłopcy - rocznik 2007-2008

1. Karol Kufel (LITS Anders Żywiec)
2. Karol Broszkiewicz (KS Mysław Mysłowice)
3. Jakub Nosiadek (GUKS Lider Gaszowice)
...
17-19. Stanisław Wrzecionko (UKS Wiślanie Wisła)



Dziewczęta - rocznik 2009-2010

1. Zuzanna Piekarczyk (MKS Skawa Wadowice)
2. Nikola Ratajczyk (JKTS Jastrzębie)
3. Natalia Rogowicz (UKS Energia Siewierz)
4. Aleksandra Ratajczyk (JKTS Jastrzębie)
5. Emilia Byrtek (MKS Czechowice-Dziedzice)
6. Justyna Włodarczyk (RKS Cukrownik Chybie)
7. Klaudia Bąk (RKS Cukrownik Chybie)



Chłopcy - rocznik 2009-2010

1. Kacper Tomaszewski (UKTS Sokół Orzesze)
2. Tomasz Kałuża (UKTS Sokół Orzesze)
3. Jakub Szymik (UKTS Sokół Orzesze)
4. Oliwier Turek (UKTS Sokół Orzesze)
...
8. Michał Pilch (LKS Lesznianka Leszna Górna)
9-12. Krystian Legierski (UKS Wiślanie Wisła)
13-16. Jan Mizia (LKS Lesznianka Leszna Górna)
13-16. Tobiasz Legierski (UKS Wiślanie Wisła)




Dziewczęta - rocznik 2011 i młodsze

1. Łucja Koboz (KU AZS Politechnika Rzeszów)
2. Małgorzata Poręba (KU AZS Politechnika Rzeszów)
3. Natalia Wszołek (MKS Skarbek Tarnowskie Góry)
...
9-12. Milena Ratajczyk (JKTS Jastrzębie)
9-12. Magdalena Byrtek (LKS Lesznianka Leszna Górna)
13-16. Nicola Kuboszek (RKS Cukrownik Chybie)
17-24. Martyna Kucz (RKS Cukrownik Chybie)
17-24. Lena Pustelnik (RKS Cukrownik Chybie)



Chłopcy - rocznik 2011 i młodsi

1. Jakub Turecki (UKS Gryf Gdów)
2. Mikołaj Pilch (Kraków)
3. Szymon Piecowski (KTS Gliwice)
...
13-16. Wiktor Sieciechowski (RKS Cukrownik Chybie)
17-22. Adrian Górniak (RKS Cukrownik Chybie)




Chłopcy - rocznik 2007-2008 (niezrzeszeni)

1. Piotr Kuc (UKS Chorzów)
2. Mateusz Cyrta (MDK Ruda Śląska)
3. Martin Knosala (UKS Chorzów)
...
5. Krzysztof Buchta (Jastrzębie-Zdrój)
17-24. Jakub Pilch (Wisła)



Chłopcy - rocznik 2009 i młodsi (niezrzeszeni)

1. Kacper Kędzierski (Palowice)
2. Przemysław Ziętek (Wisła)
3. Kajetan Stromczyński (UKS Chorzów)
...
6. Maksymilian Jasiński (Wisła)
13-16. Dawid Pilch (Wisla)
17-20. Mateusz Pietruszka (Wisla)




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2022 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności