www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







ROZGRYWKI O GRAND PRIX BESKIDÓW W PEŁNYM TOKU 19/11/2013


Trwają rozgrywki tenisowego Grand Prix Beskidów zaliczanego do cyklu Grand Prix Amatorskiego Tenisa Śląskiego.
Zmagania prowadzone są na kortach w Ustroniu, Mazańcowicach oraz Bielsku-Białej.


Klasyfikacje ostatnich turniejów:


Korty BKT Advantage Bielsko-Biała (17.11.2013)

1 Andrzej Marek 9 pkt. 6:0
2 Tomasz Miczkowski 5 pkt. 4:3
3 Daniel Kotucha 5 pkt. 4:3
3 Tomasz Waleczek 5 pkt 4:3
5 Arkadiusz Trzos 5 pkt. 4:4
6 Henryk Magiera 4 pkt. 3:4
7 Filip Romaniak 2 pkt. 2:5
8 Janusz Filipiak 1 pkt. 1:6


Korty Solar Bielsko-Biała (17.11.2013)

1 Tymoteusz Mirek 9 pkt. 6:0
2 Kazimierz Kowalski 6 pkt. 4:2
3 Tomasz Piksa 6 pkt. 4:2
4 Jakub Ochodek 6 pkt. 4:2
5 Mariusz Grążewski 5 pkt. 4:3
6 Wojciech Luber 5 pkt. 4:3
7 Jerzy Matejko 4 pkt. 3:4
8 Marek Fyda 4 pkt. 3:4
9 Marek Wiśniewski 4 pkt. 3:4
10 Jacek Patro 3 pkt. 3:5
11 Tymoteusz Grzywa 2 pkt. 2:5
12 Wacław Wiśniewski 0 pkt. 0:6
13 Marek Fyda 3 pkt. 3:5
14 Grzegorz Ługowski 3 pkt. 2:4
15 Michał Pająk 0 pkt. 0:6
16 Mateusz Ryś 0 pkt. 0:6


Korty BKT Advantage Bielsko-Biała (16.11.2013)

1 Maciej Bańdo 8 pkt. 6:1
2 Krzysztof Grzybowski 7 pkt. 6:2
3 Waldemar Gnatowski 7 pkt. 5:2
4 Szymon Wichrzycki 6 pkt. 5:3
5 Marek Dziech 6 pkt. 4:2
5 Tymoteusz Mirek 6 pkt. 4:2
7 Michał Pyclik 6 pkt. 5:3
8 Sławomir Łabyś 5 pkt. 4:3
9 Bartłomiej Trzos 5 pkt. 4:4
10 Mikołaj Dworzański 4 pkt. 3:4
11 Krzysztof Sekta 3 pkt. 2:4
12 Filip Keiper 3 pkt. 2:4
13 Marek Fyda 3 pkt. 3:5
14 Grzegorz Ługowski 3 pkt. 2:4
15 Michał Pająk 0 pkt. 0:6
16 Mateusz Ryś 0 pkt. 0:6



Korty BKT Advantage Bielsko-Biała (11.11.2013)

1 Tymoteusz Mirek 9 pkt. 6:0
2 Waldemar Gnatowski 8 pkt. 6:1
3 Daniel Białożyt 7 pkt. 5:2
4 Michał Kiecoń 6 pkt. 4:2
5 Marek Zwoliński 5 pkt. 4:3
6 Wojciech Luber 4 pkt. 4:4
7 Tomasz Piksa 4 pkt. 3:4
8 Janusz Stencel 3 pkt. 2:4
8 Arkadiusz Trzos 3 pkt. 2:4
8 Mirosław Ustaszewski 3 pkt. 3:5
11 Bartłomiej Trzos 1 pkt. 1:6
12 Michał Michalik 1 pkt. 1:6


Korty UKS Beskidy Ustroń (11.11.2013)

1 Jakub Gałaszek 9 pkt. 6:0
2 Grzegorz Ługowski 6 pkt. 4:2
3 Tomasz Waleczek 6 pkt. 4:2
4 Wiktor Walczak 6 pkt. 4:2
5 Mikołaj Dworzański 5 pkt. 4:3
6 Stanisław Borkała 2 pkt. 2:5
7 Tymoteusz Grzywa 2 pkt. 2:6
8 Marek Fyda 0 pkt. 0:6


Korty Racketlon Mazańcowice (09.11.2013)

1 Wojciech Niemczyk 8 pkt. 6:1
2 Dawid Wojciechowski 7 pkt. 5:2
3 Jakub Gałaszek 6 pkt. 4:0
4 Michał Pyclik 6 pkt. 4:2
5 Marek Wiśniewski 5 pkt. 4:1
6 Mariusz Kuczmierczyk 4 pkt. 3:4
7 Marcin Bednarczyk 3 pkt. 2:2
8 Mirosław Sadowski 3 pkt. 2:4
9 Mariusz Grążewski 3 pkt. 2:4
10 Bartłomiej Manuszak 2 pkt. 2:3
11 Mateusz Ryś 1 pkt. 1:6
12 Mikołaj Dworzański 0 pkt. 0:6


Szczegółowe wyniki oraz informacje na temat turniejów można znaleźć na stronie - http://www.sportclubrank.pl/gpb.php




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2022 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności