www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







GRAND PRIX BESKIDÓW - 22-23.11.2013 27/11/2013


W miniony weekend rozegrano cztery kolejne turnieje Grand Prix Beskidów zaliczanego do cyklu Grand Prix Amatorskiego Tenisa Śląskiego.
Zmagania prowadzone są na kortach w Ustroniu, Mazańcowicach oraz Bielsku-Białej.


Wyniki weekendowych turniejów:


Korty UKS Beskidy Ustroń (23.11.2013)

Robert Sierszulski - Michał Michalik - 6:4, 6:3
Bronisław Kiełbasa - Tomasz Waleczek - 6:4, 6:5
Jakub Ochodek - Jan Kajzar - 6:3, 6:3
Michał Kiecoń - Mirosław Ustaszewski - 6:4, 6:2

Mirosław Ustaszewski - Tomasz Waleczek - 4:6, 6:4, 6:5
Michał Michalik - Jan Kajzar - 6:2, 6:3
Robert Sierszulski - Jakub Ochodek - 6:5, 6:5
Bronisław Kiełbasa - Michał Kiecoń - 6:4, 6:5

Jan Kajzar - Tomasz Waleczek - 6:4, 6:2
Jakub Ochodek - Mirosław Ustaszewski - 6:4, 6:5
Michał Kiecoń - Michał Michalik - 6:4, 3:6, 14:12
Robert Sierszulski - Bronisław Kiełbasa - 4:6, 6:3, 10:4

1 Robert Sierszulski 8 pkt. 6:1
2 Bronisław Kiełbasa 7 pkt. 5:2
3 Jakub Ochodek 6 pkt. 4:2
3 Michał Kiecoń 5 pkt. 4:3
5 Michał Michalik 4 pkt. 3:4
6 Jan Kajzar 2 pkt. 2:4
7 Mirosław Ustaszewski 2 pkt. 2:5
8 Tomasz Waleczek 1 pkt. 1:6



Korty Racketlon Mazańcowice  (23.11.2013)

Maciej Bańdo - Jarosław Zajonc - 6:5, 6:4
Wojciech Niemczyk - Tomasz Piksa - 6:2, 6:2
Krzysztof Grzybowski - Szymon Wichrzycki - 4:6, 6:4, 10:7
Andrzej Marek - Dawid Wojciechowski - 6:3, 3:6, 10:7
Marek Dziech - Daniel Białożyt - 6:4, 5:6, 11:9
Kazimierz Kowalski - Tymoteusz Mirek - 6:4, 5:6, 10:4

Jarosław Zajonc - Tomasz Piksa - 6:2, 6:5
Dawid Wojciechowski - Daniel Białożyt - 6:2, 3:6, 10:2
Tymoteusz Mirek - Szymon Wichrzycki - 4:6, 6:4, 10:8
Andrzej Marek - Marek Dziech - 6:4, 6:3
Krzysztof Grzybowski - Kazimierz Kowalski - 5:6, 6:2, 10:7
Maciej Bańdo - Wojciech Niemczyk - 6:3, 6:3

Marek Dziech - Dawid Wojciechowski - 6:3, 3:6, 10:8
Kazimierz Kowalski - Szymon Wichrzycki - 6:3, 5:6, 10:7
Tymoteusz Mirek - Jarosław Zajonc - 6:4, 6:5
Krzysztof Grzybowski - Daniel Białożyt - 6:3, 3:6, 10:8
Maciej Bańdo - Andrzej Marek - 6:3, 6:2

1 Maciej Bańdo 9 pkt. 6:0
2 Krzysztof Grzybowski 6 pkt. 6:3
3 Tymoteusz Mirek 6 pkt. 5:3
4 Kazimierz Kowalski 5 pkt. 5:4
5 Andrzej Marek 5 pkt. 4:3
6 Marek Dziech 4 pkt. 4:4
7 Dawid Wojciechowski 4 pkt. 4:5
8 Wojciech Niemczyk 3 pkt. 2:2
9 Jarosław Zajonc 3 pkt. 2:4
10 Daniel Białożyt 3 pkt. 3:6
10 Szymon Wichrzycki 3 pkt. 3:6
12 Tomasz Piksa 3 pkt. 0:4



Korty BKT Advantage Bielsko-Biała - grupa A (24.11.2013)

Małgorzata Stępień - Sławomir Łabyś - 6:3, 6:4
Michał Pyclik - Piotr Gołąb - 6:2, 6:2
Szymon Bandura - Wojciech Wrzoł - 6:3, 3:6, 10:2
Wojciech Luber - Bartłomiej Trzos - 3:6, 6:3, 10:6

Sławomir Łabyś - Piotr Gołąb - 6:2, 6:5
Wojciech Wrzoł - Bartłomiej Trzos - 6:3, 6:4
Szmon Bandura - Wojciech Luber - 6:4, 6:3
Małgorzata Stępień - Michał Pyclik - 6:3, 6:3

Bartłomiej Trzos - Piotr Gołąb - 6:2, 6:2
Wojciech Wrzoł - Wojciech Luber - 6:5, 6:3
Michał Pyclik - Sławomir Łabyś - 6:3, 6:4
Szymon Bandura - Małgorzata Stępień - 6:5, 6:5

1 Szymon Bandura 8 pkt. 6:1
2 Wojciech Wrzoł 7 pkt. 5:2
3 Małgorzata Stępień 6 pkt. 4:2
4 Michał Pyclik 6 pkt. 4:2
5 Bartłomiej Trzos 4 pkt. 3:4
6 Sławomir Łabyś 3 pkt. 2:4
7 Wojciech Luber 2 pkt. 2:5
8 Piotr Gołąb 0 pkt. 0:6
9 Bartłomiej Trzos 5 pkt. 4:4



Korty BKT Advantage Bielsko-Biała - Grupa BC (24.11.2013)

Roman Filipiak - Kamil Mojeścik - 6:3, 6:4
Arkadiusz Trzos - Tymoteusz Grzywa - 6:3, 6:3
Filip Keiper - Janusz Filipiak - 6:2, 6:2
Mikołaj Dworzański - Mariusz Grążawski - 6:4, 5:6, 10:3

Tymoteusz Grzywa - Kamil Mojeścik - 6:3, 6:4
Mariusz Grążawski - Janusz Filipiak - 6:2, 6:3
Mikołaj Dworzański - Filip Keiper - 6:3, 6:2
Arkadiusz Trzos - Roman Filipiak - 6:2, 6:3

Janusz Filipiak - Kamil Mojeścik - 6:3, 4:6, 10:2
Tymoteusz Grzywa - Roman Filipiak - 6:3, 6:5
Filip Keiper - Mariusz Grążawski - 6:4, 6:2
Arkadiusz Trzos - Mikołaj Dworzański - 6:3, 6:2

1 Arkadiusz Trzos 9 pkt. 6:0
2 Filip Keiper 6 pkt. 4:2
3 Tymoteusz Grzywa 6 pkt. 4:2
4 Mikołaj Dworzański 5 pkt. 4:3
5 Mariusz Grążawski 4 pkt. 3:4
6 Roman Filipiak 3 pkt. 2:4
7 Janusz Filipiak 2 pkt. 2:5
8 Kamil Mojeścik 1 pkt. 1:6


Więcej informacji na temat turniejów można znaleźć na stronie - http://www.sportclubrank.pl/gpb.php




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2022 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności