www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







KACPER SOCHA NA PODIUM BKT ADVANTAGE CUP 18/08/2018


W dniach 15-18 sierpnia w Bielsku-Białej odbył się Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Skrzatów (U-12) w tenisie ziemnym 'BKT Advantage Cup'.
Nieźle w zawodach zaprezentował się Kacper Socha z Cieszyna, który rywalizację w singlu zakończył w półfinale, a w deblu, gdzie partnerował mu Adrian Bogacz (BKT Advantage Bielsko-Biała), w finale.


Wyniki:


Gra pojedyncza skrzatek

1. Emilia Nizio (UKS ACT Sport Tarnów)
2. Leila Javaheri (KS Grzegórzecki Kraków)
3-4. Marta Nadajewska (TS Idea Sport Toruń)
3-4. Anna Hałat (BKT Advantage Bielsko-Biała)
5-8. Zuzanna Kulczycka (KS Górnik Bytom)
5-8. Amelia Drozd (UKS Dwójka Zielona Góra)
5-8. Sara Husar (UKS Beskidy Ustroń)
5-8. Michalina Głąb (GKS Gieksa Katowice)
...
9-16. Milena Rduch (UKS Beskidy Ustroń)


Wyniki pojedynków Sary Husar
I runda
Sara Husar - Natalia Schmidt (AS Gliwice) - 6:0, 6:0
Ćwierćfinał
Sara Husar - Anna Hałat (BKT Advantage Bielsko-Biała) - 1:6, 1:6


Wyniki pojedynków Mileny Rduch
I runda
Milena Rduch - Michalina Głąb (GKS Gieksa Katowice) - 4:6, 1:6




Gra podwójna skrzatek

1. Leila Javaheri (KS Grzegórzecki Kraków)
1. Emilia Nizio (UKS ACT Sport Tarnów)

2. Natalia Kłys (KS Grzegórzecki Kraków)
2. Marta Nadajewska (TS Idea Sport Toruń)

3-4. Amelia Drozd (UKS Dwójka Zielona Góra)
3-4. Zuzanna Kulczycka (KS Górnik Bytom)

3-4. Zofia Dobija (ŚCT Pszczyna)
3-4. Anna Hałat (BKT Advantage Bielsko-Biała)
...

5-6. Milena Rduch (UKS Beskidy Ustroń)
5-6. Natalia Schmidt (AS Gliwice)

5-6. Sara Husar (UKS Beskidy Ustroń)
5-6. Michalina Głąb (GKS Gieksa Katowice)


Wyniki pojedynków pary Milena Rduch / Natalia Schmidt
Ćwierćfinał
Amelia Drozd (UKS Dwójka Zielona Góra) / Zuzanna Kulczycka (KS Górnik Bytom) - 0:6, 1:6


Wyniki pojedynków pary Sara Husar / Michalina Głąb
Ćwierćfinał
Zofia Dobija (ŚCT Pszczyna) / Anna Hałat (BKT Advantage Bielsko-Biała) - 2:6, 0:6




Gra pojedyncza skrzatów

1. Jakub Tomasiak (BKT Adavantage Bielsko-Biała)
2. Mikołaj Migdalski (BKT Advantage Bielsko-Biała)
3-4. Kacper Socha (BKT Advantage Bielsko-Biała)
3-4. Tadeusz Michałowski (BKT Advantage Bielsko-Biała)
5-8. Karol Załoga (PKT Pabianice)
5-8. Bartosz Miszczak (ŚCT Pszczyna)
5-8. Oskar Zając (STT Fakro Nowy Sącz)
5-8. Antoni Wieczorek (KS Górnik Bytom)
...
17-23. Aleksander Deda (UKS Beskidy Ustroń)


Wyniki pojedynków Kacpra Sochy
I runda
Kacper Socha - los wolny
II runda
Kacper Socha - Oliwier Zygmunt (Fundacja Tennis Pro Piaseczno) - 6:0, 6:0
Ćwierćfinał
Kacper Socha - Bartosz Miszczak (ŚCT Pszczyna) - 6:1, 6:1
Półfinał
Kacper Socha - Jakub Tomasiak (BKT Advantage Bielsko-Biała) - 4:6, 3:6


Wyniki pojedynków Aleksandra Dedy
I runda
Aleksander Deda - Santiago Gracia Sapeta (BKT Advantage Bielsko-Biała) - 0:6, 2:6




Gra podwójna skrzatów

1. Mikołaj Migdalski (BKT Advantage Bielsko-Biała)
1. Jakub Tomasiak (BKT Advantage Bielsko-Biała)

2. Kacper Socha (BKT Advantage Bielsko-Biała)
2. Adrian Bogacz (BKT Advantage Bielsko-Biała)

3-4. Bartosz Miszczak (ŚCT Pszczyna)
3-4. Antoni Wieczorek (KS Górnik Bytom)

3-4. Oskar Zając (STT Fakro Nowy Sącz)
3-4. Karol Załoga (PKT Pabianice)
...

5-8. Aleksander Deda (UKS Beskidy Ustroń)
5-8. Santiago Gracia Sapeta (BKT Advantage Bielsko-Biała)


Wyniki pojedynków pary Kacper Socha / Adrian Bogacz
I runda
los wolny
Ćwierćfinał
Jakub Jędryka (SP-2 Radzionków) / Jakub Tryjański (KS Grzegórzecki Kraków) - 6:0, 6:3
Półfinał
Oskar Zajac (STT Fakro Nowy Sącz) / Karol Załoga (PKT Pabianice) - 3:6, 6:2, 10:7
Finał
Mikołaj Migdalski / Jakub Tomasiak (obaj BKT Advantage Bielsko-Biała) - 1:6, 3:6


Wyniki pojedynków pary Aleksander Deda / Santiago Gracia Sapeta
I runda
los wolny
Ćwierćfinał
Bartosz Miszczak (ŚCT Pszczyna) / Antoni Wieczorek (KS Górnik Bytom) - 2:6, 2:6




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2021 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności