www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







ZARMEN CUP 24/08/2018


W dniach 22-23 sierpnia w Ustroniu odbył się Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Kadetów w tenisie ziemnym 'Zarmen Cup'.
W rywalizacji singlistów najlepszy okazał się Mateusz Kułakowski (UKS TenisPro Koszalin), który w wielkim finale pokonał Karola Szczapa (Fundacja Tennis Pro Piaseczno) - 6:4, 6:4.
Z kolei w deblu triumfowali Maciej Matuszczyk (KKK Olsza Kraków) oraz Przemysław Sioda (MKT Stalowa Wola).


Gra pojedyncza kadetów


Klasyfikacja końcowa:

1. Mateusz Kułakowski (UKS TenisPro Koszalin)
2. Karol Szczap (Fundacja Tennis Pro Piaseczno)
3-4. Lech Gontar (AT A. Kobierski Łódź)
3-4. Maciej Matuszczyk (KKS Olsza Kraków)
5-8. Szymon Zawartko (KT Warszawianka Warszawa)
5-8. Karol Kandefer (KAT Prince Krosno)
5-8. Maciej Matuszczyk (KKS Olsza Kraków)
5-8. Karol Romer (ST Tie-Break Warszawa)

9-16. Mateusz Mackiewicz (KT GAT Gdańsk)
9-16. Julian Szczepaniak (KS Mostostal Zabrze)
9-16. Jakub Wolnik (KS Górnik Bytom)
9-16. Michał Leszczyna (ST Tie-Break Warszawa)
9-16. Tomasz Tlaga (BKT Advantage Bielsko-Biała)
9-16. Michał Bogdański (KS Grzegórzecki Kraków)
9-16. Patryk Podosek (KT Błonia Kraków)
9-16. Wojciech Górniak (UKS Beskidy Ustroń)

17-18. Jaub Pierzchała (KS Grzegórzecki Kraków)
17-18. Kacper Cecherz (KT Cygański Las Bielsko-Biała)



Wyniki:

I runda
Jakub Pierzchała - Michał Leszczyna - 4:6, 6:2, 7:6 (8:6)
Michał Bogdański - Kacper Cecherz - 6:0, 6:0

II runda
Karol Szczap - Mateusz Mackiewicz - 6:0, 6:1
Szymon Zawartko - Julian Szczepaniak - 6:2, 6:1
Karol Kandefer - Jakub Wolnik - 6:2, 6:1
Lech Gontar - Michał Leszczyna - 6:1, 6:2
Przemysław Sioda - Tomasz Tlaga - 6:2, 6:2
Maciej Matuszczyk - Michał Bogdański - 7:6 (7:4), 6:1
Karol Romer - Patryk Podosek - 6:2, 6:2
Michał Kułakowski - Wojciech Górniak - 6:1, 6:0

Ćwierćfinały
Karol Szczap - Szymon Zawartko - 6:3, 6:2
Lech Gontar - Karol Kandeder - 6:3, 6:2
Maciej Matuszczyk - Przemysław Sioda - 6:3, 6:3
Mateusz Kułakowski - Karol Romer - 6:1, 6:1

Półfinały
Karol Szczap - Lech Gontar - 6:2, 7:5
Mateusz Kułakowski - Maciej Matuszczyk - 6:1, 6:3

Finał
Mateusz Kułakowski - Karol Szczap - 6:4, 6:4




Gra podwójna kadetów


Klasyfikacja końcowa:

1. Maciej Matuszczyk (KKK Olsza Kraków)
1. Przemysław Sioda (MKT Stalowa Wola)

2. Mateusz Kułakowski (UKS TenisPro Koszalin)
2. Karol Szczap (Fundacja Tennis Pro Piaseczno)

3-4. Karol Kandefrer (KAT Prince Krosno)
3-4. Karol Romer (ST Tie-Break Warszawa)

3-4. Lech Gontar (AT A. Kobierski Łódź)
3-4. Mateusz Mackiewicz (KT GAT Gdańsk)

5. Wojciech Górniak (UKS Beskidy Ustroń)
5. Julian Szczepaniak (KS Mostostal Zabrze)



Wyniki:

Ćwierćfinał
Matuszczyk / Sioda - Górniak / Szczepaniak - 6:0, 6:4

Półfinały
Kułakowski / Szczap - Kandefer / Romer - 6:1, 6:0
Matuszczyk / Sioda - Gontar / Mackiewicz - 6:1, 6:3

Finał
Matuszczyk / Sioda - Kułakowski / Szczap - 6:2, 6:7 (1:7), 10:8






Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2021 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności