www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







PODWÓJNY TRIUMF SARY HUSAR W ZABRZU 19/11/2018


Sara Husar okazała się najlepszą zawodniczką Halowego Wojewódzkiego Turnieju Klasyfikacyjnego Skrzatów w tenisie ziemnym, który odbył się w miniony weekend w Zabrzu.
Reprezentantka UKS Beskidy Ustroń triumfowała zarówno w singlu, jak i w parze Adrianną Struzik w deblu.


Wyniki:


Gra pojedyncza dziewcząt

1. Sara Husar (UKS Beskidy Ustroń)
2. Magdalena Lisik (KS Mostostal Zabrze)
3-4. Michalina Głąb (GKS Gieksa Katowice)
3-4. Konstancja Dyląg (UKT Winner Kraków)
5-8. Adrianna Struzik (UKS Beskidy Ustroń)
5-8. Aleksandra Andrzejewska (KKS Olsza Kraków)
5-8. Anna Kmiecik (UKS Jura Tenis Zawiercie)
5-8. Ivanna Shevelyukhina (KS Mostostal Zabrze)


Wyniki pojedynków Sary Husar
I runda
Sara Husar - los wolny
II runda
Sara Husar - Natalia Wojsat (UKS Czwórka Krapkowice) - 6:0, 6:0
Ćwierćfinał
Sara Husar - Aleksandra Andrzejewska (KS Olsza Kraków) - 6:2, 6:3
Półfinał
Sara Husar - Michalina Głąb (GKS Gieksa Katowice) - 6:2, 6:0
Finał
Sara Husar - Magdalena Lesik (KS Mostostal Zabrze) - 4:6, 6:3, 10:8

Wyniki pojedynków Adrianny Struzik
I runda
Adrianna Struzik - los wolny
II runda
Adrianna Struzik - Angelika Bannikova (KS RTT Rybnik) - 6:2, 6:1
Ćwierćfinał
Adrianna Struzik - Michalina Głąb (GKS Gieksa Katowice) - 1:6, 1:6



Gra podwójna skrzatek

1. Sara Husar (UKS Beskidy Ustroń)
1. Adrianna Struzik (UKS Beskidy Ustroń)


2. Konstancja Dyląg (UKT Winner Kraków)
2. Barbara Kostecka (UKT Winner Kraków)

3-4. Anna Kmiecik (UKS Jura Tenis Zawiercie)
3-4. Michalina Głąb (GKS Gieksa Katowice)

3-4. Julia Grochowska (SnRRKF SP-2 Radzionków)
3-4. Paulina Wilczek (SnRRKF SP-2 Radzionków)


Wyniki pojedynków pary Sara Husar / Adrianna Struzik
Ćwierćfinał
Husar / Struzik - los wolny
Półfinał
Husar / Struzik - Julia Grochowska / Paulina Wilczek - 6:0, 6:3
Finał
Husar / Struzik - Konstancja Dyląg / Barbara Kostecka - 6:1, 6:1




Gra pojedyncza skrzatów

1. Mikołaj Ćwiek (KS Górnik Bytom)
2. Tymoteusz Kapela (KS Górnik Bytom)
3-4. Dawid Kiełb (SKS San Stalowa Wola)
3-4. Jan Chłodnicki (KS Górnik Bytom)
5-8. Patryk Kowal (SK Kryspinów)
5-8. Borys Marusiak (KS Górnik Bytom)
5-8. Filip Czyrek (KS Strefa Sportu Rzeszów)
5-8. Mateusz Matysik (ŚCT Pszczyna)
...
9-16. Aleksander Deda (UKS Beskidy Ustroń)


Wyniki pojedynków Aleksandra Dedy
I runda
Aleksander Deda - los wolny
II runda
Aleksander Deda - Tymoteusz Kapela (KS Górnik Bytom) - 0:6, 1:6



Gra podwójna skrzatów

1. Tymoteusz Kapela (KS Górnik Bytom)
1. Mikołaj Ćwiek (KS Górnik Bytom)

2. Jan Chłodnicki (KS Górnik Bytom)
2. Borys Marusiak (KS Górnik Bytom)

3-4. Patryk Kowal (SK Kryspinów)
3-4. Mateusz Matysik (ŚCT Pszczyna)

3-4. Filip Czyrek (KS Strefa Sportu Rzeszów)
3-4. Dawid Kiełb (SKS San Stalowa Wola)
...

5-6. Aleksander Deda (UKS Beskidy Ustroń)
5-6. Aleksander Biegalski (SnRRKF SP-2 Radzionków)


Wyniki pojedynków pary Aleksander Deda / Aleksander Biegalski
Ćwierćfinał
Deda / Biegalski - Jan Chłodnicki / Borys Matusiak - 2:6, 0:6




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2022 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności