www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







PÓŁFINAŁ KACPRA SOCHY W BIELSKIM OTK-u MŁODZIKÓW 19/02/2019


Natalia Kostka i Kacper Socha z Cieszyna wzięli udział w Ogólnopolskim Halowym Turnieju Klasyfikacyjnym Młodzików w tenisie ziemnym, który odbył się w dniach 16-18 lutego w Bielsku-Białej.
W nich lepiej zaprezentował się Kacper, który w parze z Dominikiem Spychalskim (KS Górnik Bytom) dotarł do półfinału gry podwójnej chłopców.


Wyniki:


Gra pojedyncza młodziczek

1. Agata Będkowska (KS Mostostal Zabrze)
2. Natalia Szczepaniak (BKT Advantage Bielsko-Biała)
3-4. Milena Rogala (MTK Stalowa Wola)
3-4. Maria Zasenko (BKT Advantage Bielsko-Biała)
...
9-16. Natalia Kostka (BKT Advantage Bielsko-Biała)


Wyniki pojedynków Natalii Kostki
I runda
Natalia Kostka - Zuzanna Kulczycka (KS Górnik Bytom) - 1:6, 6:2, 6:2
II runda
Natalia Kostka - Kornelia Ejsmont (WKT Atri Wałbrzych) - 4:6, 1:6




Gra podwójna młodziczek

1. Pola Langiewicz (BKT Advantage Bielsko-Biała)
1. Natalia Szczepaniak (BKT Advantage Bielsko-Biała)

2. Zuzanna Kosowska (niestowarzyszona)
2. Milena Rogala (MKT Stalowa Wola)

3-4. Kornelia Ejsmont (WKT Atri Wałbrzych)
3-4. Marta Halbersztadt (KKT Wrocław)

3-4. Agata Będkowska (KS Mostostal Zabrze)
3-4. Anna Michałowska (ZTT KT Return Zamość)
...

5-8. Natalia Kostka (BKT Advantage Bielsko-Biała)
5-8. Magdalena Baniak (BKT Advantage Bielsko-Biała)


Wyniki pojedynków pary Natalia Kostka / Magdalena Baniak
Ćwierćfinał
Agata Będkowska (KS Mostostal) / Anna Michałowska (Return Zamość) - 1:6, 6:7 (3:7)




Gra pojedyncza młodzików

1. Mikołaj Migdalski (BKT Advantage Bielsko-Biała)
2. Jakub Tomasiak (BKT Advantage Bielsko-Biała)
3-4. Alan Ważny (KS Czarni Rzeszów)
3-4. Marcin Andrzejczuk (SMTC Warszawa)
...
9-16. Kacper Socha (UKS Beskidy Ustroń)


Wyniki pojedynków Kacpra Sochy
I runda
Kacper Socha - Bogdan Dovbush (BKT Advantage Bielsko-Biała) - 6:0, 6:4
II runda
Kacper Socha - Aleksandr Pankowski (SKT KT Szczawno-Zdrój) - 4:6, 3:6




Gra podwójna młodzików

1. Mikołaj Migdalski (BKT Advantage Bielsko-Biała)
1. Jakub Tomasiak (BKT Advantage Bielsko-Biała)

2. Marcin Andrzejczuk (SMTC Warszawa)
2. Aleksander Pankowski (SKT KT Szczawno Zdrój)

3-4. Maciej Durkalec (KKT Wrocław)
3-4. Tadeusz Michałowski (BKT Advantage Bielsko-Biała)

3-4. Kacper Socha (UKS Beskidy Ustroń)
3-4. Dominik Spychalski (KS Górnik Bytom)


Wyniki pojedynków pary Kacper Socha / Dominik Spychalski

I runda
Borys Masier (KS Grzegórzecki Kraków) / Bartosz Miszczak (ŚCT Pszczyna) - 6:2, 6:2
Ćwierćfinał
Mikołaj Fadrowicz (TKKF Falenica W-wa) / Kamil Kołodziejczyk (MKT Łódź) - 6:7 (4:7), 7:5, 10:8
Półfinał
Mikołaj Migdalski / Jakub Tomsiak (obaj BKT Advantage Bielsko-Biała) - 0:6, 2:6




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności