www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







USTROŃ CUP 11/06/2019


W dniach 8-10 czerwca w Ustroniu odbył się Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Skrzatów w tenisie ziemnym 'Ustroń Cup'.

W grze pojedynczej dziewcząt najlepsza okazała się Maja Pawelska (KS Mostostal Zabrze), która w finale pokonała Natalię Kostkę z Cieszyna - 6:3, 6:3. Porażkę w singlu była zawodniczka UKS Beskidy Ustroń powetowała sobie w deblu, triumfując w parze z Michaliną Głąb (SAS Gliwice).

Rywalizację chłopców zdominował Oskar Zając (STT Fakro Nowy Sącz) - najlepszy zarówno w singlu, jak i w parze ze swoim kolegą klubowym Wiktorem Jeżem - w deblu.


Klasyfikacja końcowa i wyniki:


Gra pojedyncza skrzatek

1. Maja Pawelska (KS Mostostal Zabrze)
2. Natalia Kostka (BKT Advantage Bielsko-Biała)
3-4. Konstancja Dyląg (UKT Winner Kraków)
3-4. Kinga Wahl-Maniecka (KS Górnik Bytom)

5-8. Michalina Głąb (SAS Gliwice)
5-8. Adrianna Struzik (UKS Beskidy Ustroń)
5-8. Anna Kmiecik (UKT Winner Kraków)
5-8. Barbara Kostecka (UKT Winner Kraków)

9-12. Izabela Kawalec (KS Czarni Rzeszów)
9-12. Julia Krop (KS Górnik Bytom)
9-12. Magdalena Lisik (KS Mostostal Zabrze)
9-12. Sara Husar (UKS Beskidy Ustroń)

13-16. Anastassia Protasova (KST AT K. Pyka Katowice)
13-16. Emilia Lu Knapik (SK Kryspinów)
13-16. Angelina Andreou (ŚCT Pszczyna)
13-16. Natalia Schmidt (SAS Gliwice)


Grupa A
Maja Pawelska - Anastasiia Protasova - 6:1, 6:0
Adrianna Struzik - Izabela Kawalec - 6:3, 6:4
Maja Pawelska - Izabela Kawalec - 6:0, 6:0
Adrianna Struzik - Anastasiia Protasova - 6:2,6:4
Maja Pawelska - Adrianna Struzik - 6:1, 6:0
Izabela Kawalec - Anastassia Protasova - 6:1, 6:0

Grupa B
Natalia Kostka - Julia Krupa - 6:0, 6:0
Michalina Głąb - Emilia Lu Knapik - 6:2, 6:2
Natalia Kostka - Emilia Lu Knapik - 6:1, 6:0
Michalina Głąb - Julia Krupa - 6:0 ,6:2
Natalia Kostka - Michalina Głąb - 6:2, 6:2
Julia Krupa - Emilia Lu Knapik - 6:0, 6:0 w.o.

Grupa C
Kinga Wahl-Maniecka - Angelina Andreou - 6:3, 6:1
Barbara Kostecka - Magdalena Lisik - 6:1, 6:2
Kinga Wahl-Maniecka - Magdalena Lisik - 6:2, 6:4
Barbara Kostecka - Angelina Andreou - 6:1, 6:0
Kinga Wahl-Maniecka - Barbara Kostecka - 6:1, 6:0
Magdalena Lisik - Angelina Andreou - 6:0, 6:0 w.o.

Grupa D
Anna Kmiecik - Natalia Schmidt - 6:1, 6:0
Konstancja Dyląg - Sara Husar - 6:2, 6:4
Anna Kmiecik - Sara Husar - 6:2, 6:0
Konstancja Dyląg - Natalia Schmidt - 6:2, 6:2
Konstancja Dyląg - Anna Kmiecik - 6:1, 6:7 (3:7), 10:8
Sara Husar - Natalia Schmidt - 6:1, 6:0


Ćwierćfinały
Maja Pawelska - Michalina Głąb - 6:3, 6:2
Konstancja Dyląg - Adrianna Struzik - 6:3, 6:4
Kinga Wahl-Maniecka - Anna Kmiecik - 6:3, 6:3
Natalia Kostka - Barbara Kostecka - 6:1, 6:1

Półfinały
Maja Pawelska - Konstancja Dyląg - 6:1, 6:1
Natalia Kostka - Kinga Wahl-Maniecka - 6:2, 6:1

Finał
Maja Pawelska - Natalia Kostka - 6:3, 6:3




Gra podwójna żaczek

1. Natalia Kostka (BKT Advantage Bielsko-Biała)
1. Michalina Głąb (SAS Gliwice)

2. Anna Kmiecik (UKT Winner Kraków)
2. Barbara Kostecka (UKT Winner Kraków)

3-4. Sara Husar (UKS Beskidy Ustroń)
3-4. Adrianna Struzik (UKS Beskidy Ustroń)

3-4. Emilia Lu Knapik (SK Kryspinów)
3-4. Anastasiia Protasova (KST AT K. Pyka Katowice)


Półfinały
Natalia Kostka / Michalina Głąb - Sara Husar / Adrianna Struzik - 6:1, 6:0
Anna Kmiecik / Barbara Kostecka - Emilia Lu Knapik / Anastassia Protosova - w.o.

Finał
Natalia Kostka / Michalina Głąb - Anna Kmiecik / Barbara Kostecka - 6:3, 7:6 (7:2)




Gra pojedyncza skrzatów

1. Oskar Zając (STT Fakro Nowy Sącz)
2. Wiktor Jeż (STT Fakro Nowy Sącz)
3-4. Jakub Tryjański (KT Błonia Kraków)
3-4. Timur Czermoszencew (KS AZS AWF Wrocław)

5-8. Paweł Mazur (SnRRKF SP-2 Radzionków)
5-8. Jakub Paluch (KT Błonia Kraków)
5-8. Szymon Nawrot (BKT Advantage Bielsko-Biała)
5-8. Jan Sadzik (KT Błonia Kraków)

9-12. Karol Szpila (KS Nadwiślan Kraków)
9-12. Antoni Sikora (SK Kryspinów)
9-12. Jakub Jędryka (SnRRKF SP-2 Radzionków)
9-12. Antoni Kasperski (SK Kryspinów)

13-16. Patryk Kowal (SK Kryspinów)
13-16. Alex Hoog (KS Nadwiślan Kraków)
13-16. Jan Skrzyński (KS Nadwiślan Kraków)
13-16. Aleksander Deda (UKS Beskidy Ustroń)


Grupa A
Oskar Zając - Karol Szpila - 6:0, 6:0
Jakub Paluch - Patryk Kowal - 6:2, 6:2
Oskar Zając - Patryk Kowal - 6:1, 6:0
Jakub Paluch - Karol Szpila - 6:0, 6:2
Oska Zając - Jakub Paluch - 6:1, 6:0
Karol Szpila - Patryk Kowal - 6:0, 6:0 w.o.

Grupa B
Wiktor Jeż - Alex Hogg - 6:0, 6:0
Szymon Nawrot - Antoni Sikora - 6:2, 6:4
Wiktor Jeż - Antoni Sikora - 6:0, 6:0
Szymon Nawrot - Alex Hogg - 6:2, 6:2
Wiktor Jeż - Szymon Nawrot - 6:4, 6:0
Antoni Sikora - Alex Hogg - 6:2, 6:1

Grupa C
Jan Sadzik - Jan Skrzyński - 6:1, 6:0
Timur Czermoszencew - Jakub Jędryka - 7:5, 6:3
Jakub Jędryka - Jan Sadzik - 6:7 (6:8), 6:3, 12:10
Timur Czemoszencew - Jan Skrzyński - 6:4, 6:3
Jan Sadzik - Timur Czermoszencew - 5:7, 6:2, 10:3
Jakub Jędryka - Jan Skrzyński - 6:0, 6:0

Grupa D
Jakub Tryjański - Aleksander Deda - 6:1, 6:1
Paweł Mazur - Antoni Kasperski - 6:0, 6:1
Jakub Tryjański - Antoni Kasperski - 6:2, 6:4
Paweł Mazur - Aleksander Deda - 6:2, 6:2
Jakub Tryjański - Paweł Mazur - 6:1, 6:4
 Antoni Kasperski - Aleksander Deda - 6:0, 6:0


Ćwierćfinały
Oskar Zając - Paweł Mazur - 6:0, 6:3
Jakub Tryjański - Jakub Paluch - 6:2, 6:2
Timur Czermoszencew - Szymon Nawrot - 6:1, 6:2
Wiktor Jeż - Jan Sadzik - 6:4, 6:7 (5:7), 10:8

Półfinały
Oskar Zając - Jakub Tryjański - 6:1, 6:2
Wiktor Jeż - Timur Czermoszencew - 6:3, 6:2

Finał
Oskar Zając - Wiktor Jeż - 6:2, 6:1




Gra podwójna skrzatów

1. Oskar Zając (STT Fakro Nowy Sącz)
1. Wiktor Jeż (STT Fakro Nowy Sącz)

2. Jakub Jędryka (SnRRKF SP-2 Radzionkow)
2. Szymon Nawrot (BKT Advantage Bielsko-Biała)

3-4. Antoni Kasperski (SK Kryspinów)
3-4. Jakub Tryjański (KT Błonia Kraków)

3-4. Jakub Paluch (KT Błonia Kraków)
3-4. Jan Sadzik (KT Błonia Kraków)

5-7. Alex Hoog (KS Nadwiślan Kraków)
5-7. Jan Skrzyński (KS Nadwiślan Kraków)

5-7. Timur Czermoszencew (KS AZS AWF Wrocław)
5-7. Paweł Mazur (SnRRKF SP-2 Radzionków)

5-7. Karol Szpila (KS Nadwiślan Kraków)
5-7. Antoni Sikora (SK Kryspinów)


Ćwierćfinały
Wiktor Jeż / Oskar Zając - los wolny
Antoni Kasperski / Jakub Tryjański - Alex Hoog / Jan Skrzyński - 6:0, 6:1
Jakub Jędryka / Szymon Nawrot - Timur Czermoszencew / Paweł Mazur - 6:4, 6:4
Jakub Paluch / Jan Sadzik - Antoni Sikora / Karol Szpila - 6:3, 6:1

Półfinały
Wiktor Jeż / Oskar Zając - Antoni Kasperski / Jakub Tryjański - 5:7, 6:3, 10:8
Jakub Jędryka / Szymon Nawrot - Jakub Paluch / Jan Sadzik - 6:4, 7:5

Finał
Wiktor Jeż / Oskar Zając - Jakub Jędryka / Szymon Nawrot - w.o.




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności