www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







OTK MŁODZIKÓW - USTROŃ CUP 18/06/2019


W dniach 15-17 czerwca w Ustroniu odbył się Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Młodzików w tenisie ziemnym 'Ustroń Cup'.
Nieźle w zawodach zaprezentowali się zawodnicy miejscowego Uczniowskiego Klubu Sportowego 'Beskidy'.

Kacper Socha dotarł do półfinału zarówno w singlu, jak i w deblu. Z kolei na półfinale gry podwójnej zmagania zakończyła Sara Husar, grająca w parze z Natalią Kostką z Cieszyna.

Była zawodniczka ustrońskiego klubu, grająca obecnie w barwach BKT Advantage Bielsko-Biała jeszcze lepiej zaprezentowała się w singlu. Sto siedemdziesiąta ósma w rankingu PZT Natalia dotarła do finału, ogrywając po drodze turniejową 'szóstkę', 'jedynkę' i 'trójkę'. W pojedynku o końcowy triumf musiała uznać wyższość rozstawionej z numerem drugim Zuzanny Kosowskiej.


Klasyfikacja końcowa i wyniki:


Gra pojedyncza młodziczek

1. Zuzanna Kosowska (niestowarzyszona)
2. Natalia Kostka (BKT Advantage Bielsko-Biała)
3-4. Oliwia Jędrzejak (AZS Poznań)
3-4. Pola Kasprzak (KS Górnik Bytom)
5-8. Marta Halbersztadt (KKT Wrocław)
5-8. Zofia Pyrek (ŚCT Pszczyna)
5-8. Malwina Edyk (MKT Łódź)
5-8. Zuzanna Kulczycka (KS Górnik Bytom)
9-16. Julia Nogała (KKS Włókniarz 1925 Kalisz)
9-16. Zofia Strzyżewska (ŚCT Pszczyna)
9-16. Kinga Wahl-Maniecka (KS Górnik Bytom)
9-16. Zofia Dobija (ŚCT Pszczyna)
9-16. Antonika Helińska (AZS Poznań)
9-16. Sara Husar (UKS Beskidy Ustroń)
9-16. Karolina Zakrzewska (BKT Advantage Bielsko-Biała)
9-16. Maria Andreou (ŚCT Pszczyna)
17. Paulina Bąk (BKT Advantage Bielsko-Biała)


Wyniki:

I runda
Zofia Pyrek - Paulina Bąk - w.o.

II runda
Marta Halbersztadt - Julia Nogała - 7:6 (5), 6:0
Natalia Kostka - Zofia Strzyżewska - 6:3, 6:4
Oliwia Jędrzejak - Kinga Wahl-Maniecka - 6:1, 6:0
Zofia Pyrek - Zofia Dobija - 7:6 (5), 6:4
Pola Kasprzak - Antonina Helińska - 7:6 (4), 6:3
Malwina Edyk - Sara Husar - 6:0, 6:4
Zuzanna Kulczycka - Karolina Zakrzewska - 7:6 (4), 6:2
Zuzanna Kosowska - Maria Andreou - 4:6, 7:5, 7:6 (4)

Ćwierćfinały
Natalia Kostka - Marta Halberszdat - 6:4, 5:7, 6:4
Oliwia Jędrzejak - Zofia Pyrek - 6:4, 6:1
Pola Kasprzak - Malwina Edyk - 6:7 (7), 6:4, 6:0
Zuzanna Kosowska - Zuzanna Kulczycka - 6:3, 6:2

Półfinały
Natalia Kostka - Oliwia Jędrzejak - 6:2, 6:4
Zuzanna Kosowska - Pola Kasprzak - 0:6, 6:4, 6:3

Finał
Zuzanna Kosowska - Natalia Kostka - 6:3 :6:0




Gra podwójna młodziczek

1. Marta Halbersztadt (KKT Wrocław)
1. Oliwia Jędrzejak (AZS Poznań)

2. Malwina Edyk (MKT Łódź)
2. Zuzanna Kosowska (niestowarzyszona)

3-4. Natalia Kostka (BKT Advantage Bielsko-Biała)
3-4. Sara Husar (UKS Beskidy Ustroń)

3-4. Zofia Dobija (ŚCT Pszczyna)
3-4. Zofia Pyrek (ŚCT Pszczyna)


Wyniki:

Półfinały
Marta Halbersztadt / Oliwia Jędrzejak - Natalia Kostka / Sara Husar - 6:1 ,6:2
Zuzanna Kosowska / Malwina Edyk - Zofia Dobija / Zofia Pyrek - w.o.

Finał
Marta Halbersztadt / Oliwia Jędrzejak - Zuzanna Kosowska / Malwina Edyk - 6:3, 6:3




Gra pojedyncza młodzików

1. Jakub Tomasiak (BKT Advantage Bielsko-Biała)
2. Oskar Szymczak (KKS Włókniarz 1925 Kalisz)
3-4. Kacper Socha (UKS Beskidy Ustroń)
3-4. Jakub Włodarczyk (MKS Andrychów)
5-8. Dominik Spychalski (KS Górnik Bytom)
5-8. Jan Wieczorek (KS (Górnik Bytom)
5-8. Wasyl Makarenko (BKT Advantage Bielsko-Biała)
5-8. Mateusz Gołębiowski (MKT Łódź)
9-16. Antoni Wieczorek (KS Górnik Bytom)
9-16. Mikołaj Ćwiek (KS Górnik Bytom)
9-16. Mikołaj Mazur (SnRRKF SP-2 Radzionków)
9-16. Antoni Pękała (SCT Pszczyna)
9-16. Jakub Hrynkiewicz (AG Tenis Chorzowska Radom)
9-16. Adam Romański (BKT Advantage Bielsko-Biała)
9-16. Szymon Nawrot (BKT Advantege Bielsko-Biała)
9-16. Bohdan Dovbush (BKT Advantage Bielsko-Biała)
17-28. Adrian Bogacz (BKT Advantage Bielsko-Biała)
17-28. Filip Zasada (UKS Beskidy Ustroń)
17-28. Mikołaj Czubak (MKS Andrychów)
17-28. Jan Muc (ST As Polanica-Zdrój)
17-28. Borys Masier (KS Grzegórzecki Kraków)
17-28. Jakub Keiper (BKT Advantage Bielsko-Biała)
17-28. Franciszek Pękała (ŚCT Pszczyna)
17-28. Bartosz Miszczak (ŚCT Pszczna)
17-28. Filip Maślanka (KS Górnik Bytom)
17-28. Bartosz Skupiński (UKS Gem Częstochowa)
17-28. Aleksander Deda (UKS Beskidy Ustroń)
17-28. Maksymilian Szafran (CKT Grodzisk Mazowiecki)


Wyniki:

I runda
Jakub Tomasiak - los wolny
Antoni Wieczorek - Adrian Bogacz - 6:0, 6:4
Mikołaj Ćwiek - Filip Zasada - 6:0, 4:6, 7:6 (6)
Dominik Spychalski - Mikołaj Czubak - 6:3, 6:2
Mikołaj Mazur - los wolny
Jan Wieczorek - Jan Muc - 5:7, 6:1, 6:2
Kacper Socha - Borys Masier - 4:6, 6:3, 6:4
Antoni Pękała - Jakub Keiper - 1:6, 6:3, 6:2
Wasyl Makarenko - Franciszek Pękała - 7:6 (0), 6:3
Jakub Hrynkiewicz - Bartosz Miszczak - 6:4, 6:4
Adam Romański - Filip Maślanka - 6:2, 6:2
Jakub Włodarczyk - los wolny
Oskar Szymczak - Bartosz Skupiński - 6:2, 6:1
Szymon Nawrot - Aleksander Deda - 6:0, 6:3
Bohdan Dovbush - Maksymilian Szafran - 6:1, 7:6 (4)
Mateusz Gołębowski - los wolny

II runda
Jakub Tomasiak - Antoni Wieczorek - 6:2, 6:2
Dominik Spychalski - Mikołaj Ćwiek - 6:4, 6:4
Jan Wieczorek - Dominik Mazur - 6:4, 6:3
Kacper Socha - Antoni Pękała - 6:3, 6:1
Wasyl Makarenko - Jakub Hrynkiewicz - 6:3, 6:1
Jakub Włodarczyk - Adam Romański - 6:0, 6:0
Oskar Szymczak - Szymon Nawrot - 6:0, 6:0
Mateusz Gołębiowski - Bohdan Dovbush - 6:1, 6:2

Ćwierćfinały
Jakub Tomasiak - Dominik Spychalski - 6:2, 6:1
Kacper Socha - Jan Wieczorek - 6:0, 6:3
Jakub Włodarczyk - Wasyl Makarenko - 6:4, 6:3
Oskar Szymczak - Mateusz Gołębiowski - 7:6 (4), 2:6, 6:4

Półfinały
Jakub Tomasiak - Kacper Socha - 6:2, 6:2
Oskar Szymczak - Jakub Włodarczyk - 3:6, 6:2, 6:4

Finał
Jakub Tomasiak - Oskar Szymczak - 6:0, 6:4




Gra podwójna młodzików

1. Oskar Szymczak (KKS Włókniarz 1925 Kalisz)
1. Jakub Włodarczyk (MKS Andrychów)

2. Borys Masier (KS Grzegórzecki Kraków)
2. Mikołaj Mazur (SnRRKF SP-2 Radzionków)

3-4. Kacper Socha (UKS Beskidy Ustroń)
3-4. Antoni Pękała (SCT Pszczyna)

3-4. Mateusz Gołębiowski (MKT Łódź)
3-4. Jan Wieczorek (KS Górnik Bytom)

5-8. Wasyl Makarenko (BKT Advantage Bielsko-Biała)
5-8. Jakub Tomasiak (BKT Advantage Bielsko-Biała)

5-8. Bohdan Dovbush (BKT Advantage Bielsko-Biała)
5-8. Bartosz Miszczak (ŚCT Pszczna)

5-8. Adrian Bogacz (BKT Advantage Bielsko-Biała)
5-8. Mikołaj Ćwiek (KS Górnik Bytom)

5-8. Jakub Hrynkiewicz (AG Tenis Chorzowska Radom)
5-8. Franciszek Pękała (ŚCT Pszczyna)

9-11. Dominik Spychalski (KS Górnik Bytom)
9-11. Antoni Wieczorek (KS (Górnik Bytom)

9-11. Filip Zasada (UKS Beskidy Ustroń)
9-11. Bartosz Skupiński (UKS Gem Częstochowa)

9-11. Jakub Keiper (BKT Advantage Bielsko-Biała)
9-11. Adam Romański (BKT Advantage Bielsko-Biała)


Wyniki:

I runda
Wasyl Makarenko / Jakub Tomasiak - Dominik Spychalski / Antoni Wieczorek - 6:0, 6:0
Adrian Bogacz / Mikołaj Ćwiek - Filip Zasada / Bartosz Skupiński - 6:1, 6:2
Jakub Hrynkiewicz / Franciszek Pękała - Jakub Keiper / Adam Romański - 6:2, 6:0

Ćwierćfinały
Oskar Szymczak / Jakub Włodarczyk - Wasyl Makarenko / Jakub Tomasiak - 6:3, 3:6, 10:7
Kacper Socha / Antoni Pekała - Bohdan Dovbush / Bartosz Miszczak - 6:1, 6:1
Borys Masier / Mikołaj Mazur - Adrian Bogacz / Mikołaj Ćwiek - 6:2, 7:5
Mateusz Gołębiowski / Jan Wieczorek - Jakub Hrynkiewicz / Franciszek Pękała - 4:6, 6:3, 10:3

Półfinały
Oskar Szymczak / Jakub Włodarczyk - Kacper Socha / Antoni Pękała - 6:1, 6:3
Borys Masier / Mikołaj Mazur - Mateusz Gołębiowski / Jan Wieczorek - 6:4, 6:3

Finał
Oskar Szymczak / Jakub Włodarczyk - Borys Masier / Mikołaj Mazur - 6:2, 6:1




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności