www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







TENISIŚCI UKS BESKIDY NA PODIUM W BIELSKU-BIAŁEJ 03/03/2020


Bardzo dobry start zanotowali zawodnicy UKS Beskidy Ustroń w Ogólnopolskim Halowym Turnieju Klasyfikacyjnym Młodzików 'BKT Advantage Cup' w tenisie ziemnym, który odbył się w dniach 29 lutego - 2 marca w Bielsku-Białej.
Sara Husar, wespół Mileną Wołoszyn (LKS Łucznik Żywiec), triumfowała w deblu dziewcząt, natomiast Kacper Socha zajął drugie miejsce w deblu oraz trzecie w singlu chłopców.


Klasyfikacja końcowa:


Gra pojedyncza mlodziczek

1. Milena Voloshyn (LKS Łucznik Żywiec)
2. Emma Palus (KKT Wrocław)
3-4. Julia Grochowska (SnRRKF SP-2 Radzionków)
3-4. Zofia Dobija (BKT Advantage Bielsko-Biała)
5-8. Sara Husar (UKS Beskidy Ustroń)
5-8. Klaudia Owczarz (KS KT Szczawno-Zdrój)
5-8. Jessica Gawrysiak (BKT Advantage Bielsko-Biała)
5-8. Nika Hurkacz (KTT Wrocław)


Wyniki pojedynków Sary Husar
I runda
Sara Husar - Milena Belica (PKT Pabianice) - 6:1, 6:2
Ćwierćfinał
Sara Husar - Zofia Dobija (BKT Advantage Bielsko-Biała) - 3:6, 2:6



Gra podwójna młodziczek

1. Sara Husar (UKS Beskidy Ustroń)
1. Milena Voloshyn (LKS Łucznik Żywiec)

2. Zofia Dobija (BKT Advantage Bielsko-Biała)
2. Klaudia Owczarz (KS KT Szczawno-Zdrój)

3-4. Julia Grochowska (SnRRKF SP-2 Radzionków)
3-4. Jessica Gawrysiak (BKT Advantage Bielsko-Biała)

3-4. Emma Palus (KKT Wrocław)
3-4. Nika Hurkacz (KTT Wrocław)


Wyniki pojedynków pary Sara Husar / Milena Voloshyn
Półfinał
Husar / Voloshyn - Grochowska / Gawrysiak - 7:5, 6:1
Finał
Husar / Voloshyn - Dobija / Owczarz - 6:2, 6:1



Gra pojedyncza młodzików

1. Vitalii Hnidets (BKT Advantage Bielsko-Biała)
2. Kacper Czyrek (KS Czarni Rzeszów)
3-4. Kacper Socha (UKS Beskidy Ustroń)
3-4. Jan Wygona (KS Grzegórzecki Kraków)
5-8. Bartosz Skupiński (UKS Gem Częstochowa)
5-8. Igor Struski (KS Tęcza-Społem Kielce)
5-8. Bartosz Miszczak (ŚCT Pszczyna)
5-8. Jakub Paluch (KT Błonia Kraków)


Wyniki pojedynków Kacpra Sochy
I runda
Kacper Socha - los wolny
II runda
Kacper Socha - Filip Czyrek (KS Czarni Radom) - 6:2, 6:1
Ćwierćfinał
Kacper Socha - Bartosz Miszczak (ŚCT Pszczyna) - 6:2, 6:1
Półfinał
Kacper Socha - Vitalii Hnidets (BKT Advantage Bielsko-Biała) - 0:6, 1:6



Gra podwójna młodzików

1. Jan Czepiel (TMTC Piaseczno)
1. Jan Kuczyński (KS KT Szczawno-Zdrój)

2. Kacper Socha (UKS Beskidy Ustroń)
2. Kacper Czyrek (KS Czarni Rzeszów)

3-4. Jan Wygona (KS Grzegórzecki Kraków)
3-4. Bartosz Skupiński (UKS Gem Częstochowa)

3-4. Igor Struski (KS Tęcza-Społem Kielce)
3-4. Bartosz Miszczak (ŚCT Pszczyna)


Wyniki pojedynków pary Kacper Socha / Kacper Czyrek
Ćwierćfinał
Socha / Czyrek - los wolny
Półfinał
Socha / Czyrek - Skupiński / Wygona - 6:2, 3:6, 10:5
Finał
Socha / Czyrek - Czepiel / Kuczyński - 3:6, 6:4, 6:10




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności