www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







DWA FINAŁY DOMINIKA KLARA W CHORZOWIE 22/02/2021


Dominik Klar wystąpił dwóch finałach Wojewódzkiego Turnieju Klasyfikacyjnego Skrzatów w tenisie ziemnym, który odbył się w dniach 20-22 lutego w Chorzowie.
O ile w singlu zawodnik UKS Beskidy Ustroń wygrał z Łukasz Burym (UKS Yonex Trzebinia) - 7:6, 7:6, to w deblu, gdzie partnerował mu... Łukasz Bury, musiał zaznać goryczy porażki, ulegając duetowi Milan Kazimierski / Maciej Gonciarz (KKT Bażantowo Katowice) - 6:0, 6:7, 7:10.

Warto wspomnieć, że do półfinałów gier deblowych, dotarli także Aleksandra Matysiak i Filip Rozborski.


Klasyfikacja końcowa:


Gra pojedyncza skrzatek

1. Rozalie Vrajíková (BKT Advantage Bielsko-Biała)
2. Emilia Nawrot (CSiR MOS Dąbrowa Górnicza)
3-4. Zuzanna Bąk (KP Sokół Rzeszów)
3-4. Maja Grosicka (Fundacja Wschodnia Kielce)
5-8. Nela Dihlová (UKS Beskidy Ustroń)
5-8. Karolína Sněhotová (RKT Racibórz)
5-8. Matylda Jurek (KS Dragon Tennis Tenis-Pro Giebułtów)
5-8. Maja Wojciechowska (STS Winners Strzelce Opolskie)
...
17-27. Aleksandra Matysiak (UKS Beskidy Ustroń)



Gra podwójna skrzatek

1. Rozalie Vrajíková (BKT Advantage Bielsko-Biała)
1. Karolína Sněhotová (RKT Racibórz)

2. Zuzanna Bąk (KP Sokół Rzeszów)
2. Nela Szpiech (KS Czarni Rzeszów)

3-4. Aleksandra Matysiak (UKS Beskidy Ustroń)
3-4. Antonina Bryła (ŚCT Pszczyna)

3-4. Amelia Nowak (KS Czarni Rzeszów)
3-4. Weronika Mermer (Fundacja Tenis Częstochowa)



Gra pojedyncza skrzatów

1. Dominik Klar (UKS Beskidy Ustroń)
2. Łukasz Bury (UKT Yonex Trzebinia)
3-4. Milan Kazimierski (KKT Bażantowo Katowice)
3-4. Artur Skotnicki (ŚCT Pszczyna)
5-8. Aleksander Preisner (KP Sokół Rzeszów)
5-8. Maciej Gonciarz (KKT Bażantowo Katowice)
5-8. Jan Wziątek (AG Tenis Chorzowska Radom)
5-8. Krzysztof Pasławski (KT TT Kuchta Bartłomiej Tychy)
...
9-16. Filip Rozborski (UKS Beskidy Ustroń)



Gra podwójna skrzatów

1. Milan Kazimierski (KKT Bażantowo Katowice)
1. Maciej Gonciarz (KKT Bażantowo Katowice)

2. Dominik Klar (UKS Beskidy Ustroń)
2. Łukasz Bury (UKT Yonex Trzebinia)

3-4. Filip Rozborski (UKS Beskidy Ustroń)
3-4. Aleksander Preisner (KP Sokół Rzeszów)

3-4. Lucjan Larysz (KST AT Katarzyna Pyka Katowice)
3-4. Artur Skotnicki (ŚCT Pszczyna)





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2021 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności