www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







ŚWIETNY WYSTĘP SARY HUSAR W GRODZISKU MAZOWIECKIM 29/09/2021


Sara Husar była bohaterką Ogólnopolskiego Turnieju Klasyfikacyjnego Młodziczek 'Super Seria' w tenisie ziemnym, który odbył się w dniach 25-28 września w Grodzisku Mazowieckim.
Zawodniczka UKS Beskidy Ustroń triumfowała zarówno w singlu, jak i w deblu w parze z Niną Affelt (TAT Toruń) i to bez straty seta.

Na podium stanęła także Oliwia Dróżdż, która wespół z Anielą Odrobiną (MKT Łódź) dotarła do półfinału debla, gdzie przegrała z duetem... Husar / Affelt.


Klasyfikacja końcowa


Gra pojedyncza młodziczek

1. Sara Husar (UKS Beskidy Ustroń)
2. Zofia Kołodziejczyk (ESC Mierzyn)
3-4. Nina Affelt (TAT Toruń)
3-4. Anna Skorupska (PT Olimpia Poznań)
5-8. Wiktoria Kubicka (UKT Winner Kraków)
5-8. Aniela Odrobina ((MKT Łódź)
5-8. Zofia Janusz (AZS Poznań)
5-8. Kornelia Krześniak (AG Tenis Chorzowska Radom)
...
9-16. Oliwia Dróżdż (UKS Beskidy Ustroń)
9-16. Julia Grochowska (UKS Beskidy Ustroń)


Wyniki pojedynków Sary Husar
I runda
Sara Husar - los wolny
II runda
Sara Husar - Martyna Sikora (MTC Warszawa) - 6:0, 6:0
Ćwierćfinał
Sara Husar - Wiktoria Kubicka (UKT Winner Kraków) - 6:2, 6:0
Półfinał
Sara Husar - Nina Affelt (TAT Toruń) - 6:4, 6:3
Finał
Sara Husar - Julia Kołodziejska (ESC Mierzyn) - 1:0 krecz


Wyniki pojedynków Oliwii Dróżdż
I runda
Oliwia Dróżdż - Barbara Kostecka (UKT Winner Kraków) - 4:6, 6:3, 10:8
II runda
Oliwia Dróżdż - Kornelia Krześniak (AG Tenis Chorzowska Radom) - 4:6, 4:6


Wyniki pojedynków Julii Grochowskiej
I runda
Julia Grochowska - Katarzyna Kuber (KT Avia Świdnik) - 6:4, 6:4
II runda
Julia Grochowska - Julia Kołodziejska (ESC Mierzyn) - 7:6 (7:5), 4:6, 7:10



Gra podwójna młodziczek

1. Sara Husar (UKS Beskidy Ustroń)
1 Nina Affelt (TAT Toruń)

2. Hanna Kołak (UKT Winner Kraków)
2. Kornelia Krześniak (AG Tenis Chorzowska Radom)

3-4. Zofia Janusz (AZS Poznań)
3-4. Julia Paczocha (Klub Miedzeszyn Warszawa)

3-4. Oliwia Dróżdż (UKS Beskidy Ustroń)
3-4. Aniela Odrobina ((MKT Łódź)
...

9-12. Julia Grochowska (UKS Beskidy Ustroń)
9-12. Antonina Sójka (AG Tenis Chorzowska Radom)



Wyniki pojedynków pary Sara Husar / Nina Affelt
I runda
los wolny
Ćwierćfinał
Josephine Derouané (MTC Warszawa) / Martyna Sikora (MTC Warszawa) - 6:2, 6:0
Półfinał
Oliwia Dróżdż (UKS Beskidy Ustroń) / Aniela Odrobina (MKT Łódź) - 6:2, 6:2
Finał
Hanna Kołak (UKT Winner Kraków) / Kornelia Krześniak (AG Tenis Chorzowska Radom) - 6:1, 6:4


Wyniki pojedynków pary Oliwia Dróżdż / Aniela Odrobina
I runda
Anna Czechowicz (UKTS Aktywni 44 Łódź) / Wiktoria Pastuszyńska (PKT Pabianice) - 7:5, 6:0
Ćwierćfinał
Anna Skorupska (PT Olimpia Poznań) / Maja Wróbel (PT Olimpia Poznań) - 6:4, 6:2
Półfinał
Sara Husar (UKS Beskidy Ustroń) / Nina Affelt (TAT Toruń) - 2:6, 2:6


Wyniki pojedynków pary Julia Grochowska / Antonina Sójka
I runda
Hanna Kołak (UKT Winner Kraków) / Kornelia Krześniak (AG Tenis Chorzowska Radom) - 2:6, 0:6





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2021 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności