www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







PIERWSZE TEGOROCZNE STARTY KAROLINY CZAPKI W MISTRZOSTWACH POLSKI 31/05/2010


W miniony weekend na torze Poznań rozegrano trzecią i czwartą rundę Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski w sprincie.
Pomimo kłopotów technicznych Karolina Lampel-Czapka dwukrotnie stawała na podium w klasie D4 3500 ccm.
Również w I rundzie mistrzostw kraju w wyścigu długodystansowym ustronianka i jej partnerka, Słowaczka Michaela Pešková zmagały się problemami technicznymi, a pomimo to zajęły trzecią lokatę w klasie 3.

Wyniki:


Wyścig długodystansowy - Klasa Endurance (I runda)

1Rudolf Machanek
Stefan Rosina
Topcar MachanekPorsche GT3 RSR2:01.03,149
2Andrej Studenic
Miro Konopka
ARC BratislavaPorsche GT3 RSR0.28,917 str.
3Mariusz Miękoś
Robert Lukas
Forch RacingPorsche 997 GT32 okr. str.
4Krzysztof Spyra
Paweł Szymański
Kartex KarolinaRenault Megane4 okr. str.
5Marcel Kusin
Petr Fulin
K&K Racing TeamBMW M34 okr. str.
6Luis Scarpaccio
Fabio Ghizzi
Nostress MotorsportBWM M34 okr. str.
7Karolina Czapka
Michaela Peskova
Kartex Karolina AutosportRenault Megane Trophy5 okr. str.


Klasa 3

1 Krzysztof Spyra
Paweł Szymański
Kartex KarolinaRenault Megane2:01.38,031
2 Marcel Kusin
Petr Fulin
K&K Racing TeamBMW M32 okr. str.
3Karolina Czapka
Michaela Peskova
Kartex Karolina AutosportRenault Megane Trophy4 okr. str.




Sprint - Klasa Grand Prix


Wyścig I (29.05.2010)

1Filip SladeckaBohemia Racing TeamAudi A4 DTM22.21,627
2Miro KonopkaARC BratislavaSpleen SFR1.14,681 str.
3Maciej StańcoFuchs Star MotoFerrari F4301.22,458 str.
4Robert LukasForch RacingFerrari F4301.32,181 str.
5Dick KvetnanskyRace 4 SlovakiaK1 Attack R41.32,450 str.
6Stefan BilińskiPorsche 997 GT3Ferrari F4301 okr. str.
.............
10Karolina CzapkaKartex Karolina AutosportRenault Megane Trophy1 okr. str.


Klasa D4 3500 ccm

1Dick KvetnanskyRace 4 SlovakiaK1 Attack R423.54,077
2Karolina CzapkaKartex Karolina AutosportRenault Megane Trophy1 okr. str.
3Marcel KusinK&K Racing TeamBWM M31 okr. str.



Wyścig II (30.05.2010)

1Filip SladeckaBohemia Racing TeamAudi A4 DTM23.14,661
2Maciej StańcoFuchs Star MotoFerrari F4300.59,007 str.
3Robert LukasForch RacingPorsche 997 GT30.59,559 str.
4Dick KvetnanskyRace 4 SlovakiaK1 Attack R41.31,270 str.
5Tadeusz MyszkowskiForch RacingFerrari F4301.32,511 str.
6Stefan BilińskiPorsche 997 GT3Ferrari F4301 okr. str.
.............
12Karolina CzapkaKartex Karolina AutosportRenault Megane Trophy2 okr. str.


Klasa D4 3500 ccm

1Dick KvetnanskyRace 4 SlovakiaK1 Attack R424.45,931
2Sebastian PachuraPachura MotosportSeat Leon Supercopa1 okr. str.
3Karolina CzapkaKartex Karolina AutosportRenault Megane Trophy2 okr. str.



Klasyfikacja generalna

Klasa Grand Prix (po IV rundach)

1Maciej Stańco32 pkt.
2Miro Konopka27 pkt.
3Robert Lukas21 pkt.
4Filip Sladecka20 pkt.
5Teodor Myszkowski16 pkt.
6Stefan Biliński12 pkt.
.......
-Karolina Czapka0 pkt.


Klasa D4 3500 ccm

1Przemysław Włodarczyk24 pkt.
2Sebastian Pachura23 pkt.
3Krzysztof Spyra20 pkt.
.......
5Karolina Czapka14 pkt.




Autor: Informacja SRiWR "OLZA"


  Design & Copyright © 2005 - 2021 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności