www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







SŁOWACKI START KAROLINY CZAPKI 22/08/2010


Karolina Lampel-Czapka zanotowała niezły start podczas 33. Ceny Slovenska w wyścigach samochodowych, która zakończyła się dzisiaj na torze 'Slovakiaring' w miejscowości Orechová Potôň, niedaleko Bratysławy.
W wyścigu długodystansowym ustronianka i jej partnerka Michaela Peškova zajęły siódme miejsce, natomiast w sprincie nasza zawodniczka była dziesiąta i szesnasta.

Impreza była również kolejną eliminacją Mistrzostw Polski.
Tu nasza zawodniczka wygrała wszystkie trzy wyścigi w swoich klasach.


Wyniki:

Wyścig długodystansowy (51 okrążeń)

1. Bohemia Racing Team (Audi A4 DTM) - 2:00.06,171
Filip Stadecka (Słowacja), Filipe Albuquerque (Portugalia)

2. Charouz Racing System (AMG Mercedez C-Klasse) - 0.44,572 straty
Jarek Janis (Czechy), Antonin Charouz (Czechy), Jan Danis (Słowacja)

3. Charouz Racing System II (AMG Mercedes C-Klasse) - 1.43,974 straty
Stafan Rosina (Słowacja), Rudolf Machanek (Słowacja)

4. TopCar Machanek (Polrsche 911 GT3 RSR) - 1 okrążenie straty
Stefan Rosina (Słowacja), Rudolf Machanek (Słowacja), Istvan Racz (Węgry)

5. ARC Bratislava (Porsche 911 GT3 RSR) - 2 okrążenia straty
Miro Konopka (Słowacja), Richard Cvornjek (Austria), Matej Konopka (Słowacja)

6. Micanek Motorsport (Porsche 911 GT3 RSR) - 3 okrążenia straty
Jiri Micanek (Czechy), Tomasz Micanek (Czechy), Martin Jerman (Czechy)

7. Karolina Autosport (Renault Megane Trophy) - 3 okrążenia straty
Karolina Czapka (Polska), Michaela Peskova (Słowacja)


Mistrzostwa Polski

1. ARC Bratislava (Porsche 911 GT3 RSR) - 2.02.38,409
Miro Konopka (Słowacja), Richard Cvornjek (Austria), Matej Konopka (Słowacja)

2. Karolina Autosport (Renault Megane Trophy) - 1 okrążenie straty
Karolina Czapka (Polska), Michaela Peskova (Słowacja)

3. Forch Racing (Porsche 997 GT3) - 2 okrążenia straty
Mariusz Miękoś, Robert Lukas

4. Karolina Autosport (Renault Megane Trophy) - 4 okrążenia straty
Krzysztof Spyra, Aleksandr Talkanica

5. Pachura Motorsport (Seat Leon Supercopa) - 4 okrążenia straty
Przemysław Włodarczyk, Ales Jirasek

6. Nostress Motorsport (Ferrari 360) - 5 okrążeń straty
Luis Scarpaccio, Fabio Ghizzi

Klasa 3

1. Karolina Autosport (Renault Megane Trophy) - 2:02.38,949
Karolina Czapka (Polska), Michaela Peskova (Słowacja)

2. Karolina Autosport (Renault Megane Trophy) - 3 okrążenia straty
Krzysztof Spyra, Aleksandr Talkanica

3. Pachura Motorsport (Seat Leon Supercopa) - 3 okrążenia straty
Przemysław Włodarczyk, Ales Jirasek



Sprint (I wyścig) - klasa D4 pow. 2000 ccm (10 okrążeń)

1. Stefan Rosina (Słowacja) / AMG Mercedes C-klasse - 19.28,868
2. Filip Sladecka (Słowacja) / Audi A4 DTM - 0.06,182 straty
3. Anton Kiaba (Słowacja) / Audi A4 DTM - 0.48,431 straty
4. Miro Konopka (Słowacja) / Saleen S7R - 1.09,250 straty
5. Dick Kvetnansky (Słowacja) / K-1 Attack R4 - 1.15,697 straty
6. Zdeno Mikulasko (Słowacja) / Porsche 997 GT3 Cup - 1 okrążenie straty
...
10. Karolina Czapka (Polska) / Renault Megane Trophy - 1 okrążenie straty


Mistrzostwa Polski - Klasa Grand Prix
1. Miro Konopka / Saleen S7R - 20.38,118
2. Teodor Myszkowski / Porsche 997 GT3 - 1 okrążenie straty
3. Andy Studenic / Porsche 997 GT3 - 1 okrążenie straty
4. Karolina Czapka / Renault Megane Trophy - 1 okrążenie straty
5. Krzysztof Spyra / Reanult Megane Trophy - 1 okrążenie straty
6. Matej Konopka / Porsche 997 GT3 - 1 okrążenie straty

Klasa D4 3500 ccm
1. Karolina Czapka / Renault Megane Trophy - 19.50,127
2. Krzysztof Spyra / Renault Megane Trophy - 0.42,231 straty
3. Przemysław Włodarczyk / Seat Leon Supercopa - 1.41,326 straty



Sprint (II wyścig) - klasa D4 pow. 2000 ccm (10 okrążeń)
1. Filip Albuquerque (Portugalia) / Audi A4 DTM - 22.26,764
2. Stefan Rosina (Słowacja) / AMG Mercedes C-Klasse - 0.00,907 straty
3. Filip Sladecka (Słowacja) / Audi A4 DTM - 0.18,349 straty
4. Anton Kiaba (Słowacja) / Audi A4 DTM - 0.43,300 straty
5. Tomas Kostka (Czechy) / AMG Mercedes C-Klasse - 0.44,979 straty
6. Jan Danis (Słowacja) / Audi A4 DTM - 1.15,172 straty
...
16. Karolina Czapka (Polska) / Renault Megane Trophy - 2.12,146 straty


Mistrzostwa Polski - Klasa Grand Prix
1. Miro Konopka / Saleen S7R - 24.08,955
2. Maciej Stańco / Ferrari F430 GT3 - 0.06,944 straty
3. Teodor Myszkowski / Porsche 997 GT3 - 0.12,534 straty
4. Andy Studenic / Porsche 997 GT3 - 0.28,190 straty
5. Karolina Czapka / Renault Megane Trophy - 0.29,955 straty
6. Krzysztof Spyra / Reanult Megane Trophy - 1 okrążenie straty

Klasa D4 3500 ccm
1. Karolina Czapka / Renault Megane Trophy - 24.38,910
2. Krzysztof Spyra / Renault Megane Trophy - 1 okrążenie straty
3. Sebastian Pachura / Seat Leon Supercopa - 1 okrążenie straty


Klasyfikacja generalna Mistrzostw Polski


Klasa Endurance (po III rundach)

1Konopka / Studenic / CvornjekARC Bratislava55 pkt.
2Miękoś / Biliński / MyszkowskiForch Racing39 pkt.
3Spyra / Szymański / TalkanistaKartex Karolina Autosport30 pkt.
4Machanek / RosinaTopcar Machanek20 pkt.
5Czapka / PeskovaKartex Karolina Autosport19 pkt.
6Scarpaccio / GhizziNostress Motorsport18 pkt.


Klasa III

1Spyra / Szymański / TalkanistaKartex Karolina Autosport28 pkt.
2Pachura / Pachura / CzyżPachura Motorsport18 pkt.
3Czapka / PeskovaKartex Karolina Autosport16 pkt.


Klasa Grand Prix (po VIII rundach)

1Maciej Stańco60 pkt.
2Miro Konopka47 pkt.
3Teodor Myszkowski46 pkt.
4Robert Lukas21 pkt.
5Filip Sladecka20 pkt.
6Karolina Czapka20 pkt.


Klasa D4 3500 ccm

1Karolina Czapka54 pkt.
2Przemysław Włodarczyk49 pkt.
3Sebastian Pachura45 pkt.



Super Puchar (wyniki Klasa Grand Prix i Endurance)

1Miro Konopka76 pkt.
2Teodor Myszkowski68 pkt.
3Maciej Stańco66 pkt.
4Karolina Czapka64 pkt.
5Krzysztof Spyra59 pkt.
6Przemysław Włodarczyk55 pkt.




Autor: Informacja SRiWR "OLZA"


  Design & Copyright © 2005 - 2021 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności