www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







KAROLINA CZAPKA ŚCIGAŁA SIĘ W BRNIE 28/09/2010


W miniony weekend na Autodromie w Brnie zakończyły się Samochodowe Wyścigowe Mistrzostwa Polski.
W wyścigu długodystansowym Karolina Lampel-Czapka i jej partnerka Michaela Peškova zajęły czwarte miejsce w klasyfikacji generalnej oraz trzecie w klasie D3.
Dobry występ na czeskim torze pozwolił ustroniance awansować na trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej mistrzostw kraju. Ponadto Karolina Lampel-Czapka wywalczyła wicemistrzostwo Polski w klasie D3.

W drugim swoim występie w Brnie – sprincie – Lampel-Czapka zajęła trzecie miejsce w ‘generalce’ i po raz kolejny pierwsze w klasie pojazdów do 3500 ccm (pieczętując w ten sposób Mistrzostwo Polski).

Wyniki:

Mistrzostwa Polski


Wyścig długodystansowy - Klasa Endurance (IV runda)

1Miro Konopka
Teodor Myszkowski
ARC BratislavaPorsche GT3 RSR2:00.38,121
2Jiri Micanek
Tomas Michacek
Micanek MotosportPorsche GT3 RSR+ 1.19,920
3Marek Fried
Michal Dolak
Senkyr MotosprotBWM M3 E36 GTR+ 1 okr.
4Karolina Czapka
Michaela Peskova
Kartex Karolina AutosportRenault Megane Trophy+1 okr.
5Mariusz Miękoś
Stefan Biliński
Forch RacingPorsche 997 GT3+ 1 okr.
6Robert Senkyr
Markus Gedlich
Senkyr MotosprotBWM M3 E36 GTR+ 2 okr.


Klasa 3

1Jiri Micanek
Tomas Michacek
Micanek MotosportPorsche GT3 RSR+2:01.58.041
2Marek Fried
Michal Dolak
Senkyr MotosprotBWM M3 E36 GTR+ 1 okr.
4Karolina Czapka
Michaela Peskova
Kartex Karolina AutosportRenault Megane Trophy+1 okr.



Sprint – Klasyfikacja Generalna Nagrody Jesieni

1Filip SladeckaBohemia Racing TeamAudi A4 DTM22.06,500
2Luka Lichtner-HoyerCharouz Racing SystemMerdedes C-klasse DTM+ 40,157
3Zdeno MikulaskoMKM RacingPoersche 997 GT3 Cup+ 1.25,530
4Miro KonopkaARC BratislavaPorsche 997 GT RSR+ 1.27,477
5Teodor MyszkowskiForch RacingPorsche 997 GT3 Cup+ 1.31,727
6Tomas MicanekMicanek MotosportPorsche 997 GT RSR+ 1.33,037
.
9Karolina CzapkaKartex Karolina AutosportRenault Megane Trophy+ 2.10,337


Klasa D4 3500 ccm

1Tomas MicanekMicanek MotosportPorsche 997 GT RSR23.39,537
2Martyn MatzkeTeam Purum SportBMW M3+ 30,733
3Zdenko BaranSenkyr MotosportBMW M3+ 36,870
4Karolina CzapkaKartex Karolina AutosportRenault Megane Trophy+ 37,300



Mistrzostwa Polski

Sprint - Klasa Grand Prix

1Miro KonopkaARC BratislavaPorsche 997 GT RSR23.33,977
2Teodor MyszkowskiForch RacingPorsche 997 GT3 Cup+ 4,250
3Karolina CzapkaKartex Karolina AutosportRenault Megane Trophy+ 42,860
4Ales JirasekPachura MotosportGinetta+ 1 okr.
5Matej KonopkaARC BratislavaPorsche 997 GT3+ 1.13,775
6Przemysław WłodarczykPachura MotorsportSeat Leon Endurance+ 1 okr.


Klasa D4 3500 ccm

1Karolina CzapkaKartex Karolina AutosportRenault Megane Trophy24.16,837
2Ales JirasekPachura MotosportGinetta+ 1 okr.
3Przemysław WłodarczykPachura MotorsportSeat Leon Endurance+ 1 okr.



Klasyfikacja generalna Mistrzostw Polski


Klasa Endurance (po V rundach)

1Konopka / Studenic / Cvornjek / MyszkowskiARC Bratislava95 pkt.
2Miękoś / Biliński / Myszkowski / LukasForch Racing59 pkt.
3Czapka / PeskovaKartex Karolina Autosport44 pkt.
4Spyra / Szymański / TalkanistaKartex Karolina Autosport36 pkt.
5Włodarczyk / Pachura / Czyż / JirasekPachura Motorsport22 pkt.
6Pachura / PachuraPachura Motorsport21 pkt.


Klasa III

1Spyra / Szymański / TalkanistaKartex Karolina Autosport36 pkt.
2Czapka / PeskovaKartex Karolina Autosport32 pkt.
2Pachura / PachuraPachura Motorsport26 pkt.


Klasa Grand Prix (po XI rundach)

1Maciej Stańco78 pkt.
2Miro Konopka73 pkt.
3Teodor Myszkowski62 pkt.
4Karolina Czapka36 pkt.
5Robert Lukas21 pkt.
6Filip Sladecka20 pkt.


Klasa D4 3500 ccm

1Karolina Czapka84 pkt.
2Przemysław Włodarczyk56 pkt.
3Sebastian Pachura55 pkt.



Super Puchar (wyniki Klasa Grand Prix i Endurance)

1Miro Konopka102 pkt.
2Karolina Czapka92 pkt.
3Teodor Myszkowski88 pkt.
4Maciej Stańco84 pkt.
5Przemysław Włodarczyk70 pkt.
6Krzysztof Spyra70 pkt.




Autor: Informacja SRiWR "OLZA"


  Design & Copyright © 2005 - 2021 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności