www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:








Piłka nożna - Amatorska Liga Piłki Halowej (Brenna)
Kolejka: XXVI - 26.04.2014


1 Niebieska Erka 26 72 164:58
2 Mario Team 26 69 156:69
3 Alco-Skład 26 51 105:66
4 FC Blaszok 26 50 161:100
5 Kamtex 26 49 130:97
6 Oldboje Beskid Skoczów 26 44 109:83
7 TTD Michalik 26 40 105:94
8 Nieckarz Team 26 39 127:102
9 Pasterny Przyjaciele 26 33 145:129
10 FC Moździerze 26 24 105:177
11 Teksid Skoczów 26 23 98:148
12 FC Ada 26 19 81:133
13 Młode Wilki 26 10 47:137
14 Czyż Bud 26 6 63:213


I kolejka - 23.10.2013
Niebieska Erka - FC Moździerze - 20:3
Teksid Skoczów - Młode Wilki - 4:3
Mario Team - FC Ada - 7:3
Kamtex - FC Blaszok - 5:2
Nieckarz Team - Czyż Bud - 6:0
Pasterny Przyjaciele - Alco-Skład - 7:3
Oldboje Beskid Skoczów - TTD Michalik - 2:1

II kolejka - 30.10.2013
Mario Team - Niebieska Erka - 3:1
TTD Michalik - Teksid Skoczów - 4:3
Kamtex - Młode Wilki - 8:1
Nieckarz Team - FC Moździerze - 5:1
FC Blaszok - Pasterny Przyjaciele - 9:1
Oldboje Beskid Skoczów - FC Ada - 4:4
Alco-Sklad - Czyż Bud - 9:3

III kolejka - 06.11.2013
Niebieska Erka - Czyż Bud - 9:0
Alco-Skład - Teksid Skoczów - 0:0
FC Ada - TTD Michalik - 3:2
FC Blaszok - Oldboje Beskid Skoczów - 3:3
Pasterny Przyjaciele - FC Moździerze - 11:5
Kamtex - Nieckarz Team - 6:2
Mario Team - Młode Wilki - 6:2

IV kolejka - 13.11.2013
Niebieska Erka - Młode Wilki - 5:0 w.o.
Teksid Skoczów - Czyż Bud - 4:3
Mario Team - Nieckarz Team - 6:4
Kamtex - Pasterny Przyjaciele - 6:3
Oldboje Beskid Skoczów - FC Moździerze - 6:1
FC Blaszok - TTD Michalik - 6:5
Alco Skład - FC Ada - 4:1

V kolejka - 20.11.2013
Niebieska Erka - Teksid Skoczów - 8:3
FC Ada - Czyż Bud - 5:3
Alco-Skład - FC Blaszok - 7:3
TTD Michalik - FC Moździerze - 9:4
Kamtex - Oldboje Beskid Skoczów - 5:4
Mario Team - Pasterny Przyjaciele - 5:3
Nieckarz Team - Młode Wilki - 11:0

VI kolejka - 27.11.2013
Niebieska Erka - Nieckarz Team - 7:0
FC Ada - Teksid Skoczów - 5:4
Pasterny Przyjaciele - Młode Wilki - 4:2
Mario Team - Oldboje Beskid Skoczów - 4:1
Kamtex - TTD Michalik - 6:5
Alco-Skład - FC Moździerze - 8:2
FC Blaszok - Czyż Bud - 11:4

VII kolejka - 04.12.2013
Niebieska Erka - Pasterny Przyjaciele - 6:3
FC Moździerze - Teskid Skoczów - 4:2
Oldboje Beskid Skoczów - Nieckarz Team - 7:5
TTD Michalik - Młode Wilki - 4:1
Alco-Skład - Mario Team - 8:3
Kamtex - Czyż Bud - 14:2
FC Blaszok - FC Ada - 6:0

VIII kolejka - 11.12.2013
Niebieska Erka - FC Blaszok - 7:3
Teksid Skoczów - Kamtex - 5:3
Mario Team - Czyż Bud - 10:2
FC Moździerze - FC Ada - 6:4
Alco-Skład - Młode Wilki - 7:3
Nieckarz Team - TTD Michalik - 4:4
Oldboje Beskid Skoczów - Pasterny Przyjaciele - 3:3

IX kolejka - 18.12.2013
Niebierska Erka - FC Ada - 4:3
FC Blaszok - Teksid Skoczów - 8:3
FC Moździerze - Czyż Bud - 12:2
Kamtex - Alco-Skład - 5:3
Mario Team - TTD Michalik - 4:1
Oldboje Beskid Skoczów - Młode Wilki - 3:3
Nieckarz Team - Pasterny Przyjaciele - 8:3

X kolejka - 08.01.2014
Niebieska Erka - Oldboje Beskid Skoczów - 3:1
Mario Team - Teksid Skoczów - 8:1
TTD Michalik - Przyjaciele Pasterny - 6:5
Alco-Skład - Nieckarz Team - 3:3
Młode Wilki - Czyż Bud - 7:1
Kamtex - FC Ada - 5:2
FC Blaszok - FC Moździerze - 8:5

XI kolejka - 15.01.2014
Niebieska Erka - Alco Skład - 5:1
Oldboje Beskid Skoczów - Teksid Skoczów - 6:2
TTD Michalik - Czyż Bud = 3:2
FC Ada - Pasterny Przyjaciele - 3:3
Nieckarz Team - FC Blaszok - 5:3
Młode Wilki - FC Moździerze - 4:3
Mario Team - Kamtex - 6:3

XII kolejka - 22.01.2014
Niebieska Erka - TTD Michalik - 2:1
Nieckarz Team - Teksid Skoczów - 11:1
Alco-Skład - Oldboje Beskid Skoczów - 3:0
Pasterny Przyjaciele - Czyż Bud - 18:1
Młode Wilki - FC Ada - 7:1
Mario Team - FC Blaszok - 3:1
Kamtex - FC Moździerze - 5:2

XIII kolejka - 29.01.2014
Niebieska Erka - Kamtex - 3:1
Pasterny Przyjaciele - Teksid Skoczów - 6:4
Mario Team - FC Moździerze - 12:2
FC Blaszok - Młode Wilki - 7:3
Nieckarz Team - FC Ada - 8:3
Oldboje Beskid Skoczów - Czyż Bud - 15:2
Alco-Skład - TTD Michalik - 2:1
 
XIV kolejka - 05.02.2014
Niebieska Erka - FC Moździerze - 6:4
Teksid Skoczów - Młode Wilki - 3:1
Mario Team - FC Ada - 8:3
FC Blaszok - Kamtex - 10:8
Nieckarz Team - Czyż Bud - 5:2
Alco-Skład - Pasterny Przyjaciele - 2:1
Oldboje Beskid Skoczów - TTD Michalik - 7:2
 
XV kolejka - 12.02.2014
Mario Team - Niebieska Erka - 6:2
TTD Michalik - Teksid Skoczów - 5:4
Kamtex - Młode Wilki - 12:2
Nieckarz Team - FC Moździerze - 4:1
FC Blaszok - Pasterny Przyjaciele - 4:3
Oldboje Beskid Skoczów - FC Ada - 2:2
Alco-Skład - Czyż Bud - 4:1
 
XVI kolejka - 19.02.2014
Niebieska Erka - Czyż Bud - 12:4
Alco-Skład - Teksid Skoczów - 4:1
TTD Michalik - FC Ada - 2:1
FC Blaszok - Oldboje Beskid Skoczów - 6:1
Pasterny Przyjaciele - FC Moździerze - 14:7
Kamtex - Nieckarz Team - 5:2
Mario Team - Młode Wilki - 7:1

XVII kolejka - 26.02.2014
Niebieska Erka - Młode Wilki - 6:2
Teksid Skoczów - Czyż Bud - 8:5
Mario Team - Nieckarz Team - 3:3
Kamtex - Pasterny Przyjaciele - 4:3
Oldboje Beskid Skoczów - FC Moździerze - 6:2
FC Blaszok - TTD Michalik - 6:1
Alco Skład - FC Ada - 5:3

XVIII kolejka - 05.03.2014
Niebieska Erka - Teksid Skoczów - 8:2
FC Ada - Czyż Bud - 7:3
Alco-Skład - FC Blaszok - 4:1
TTD Michalik - FC Moździerze - 6:5
Oldboje Beskid Skoczów - Kamtex - 6:2
Pasterny Przyjaciele - Mario Team - 9:6
Nieckarz Team - Młode Wilki - 4:1

XIX kolejka - 12.03.2014
Niebieska Erka - Nieckarz Team - 5:0 w.o.
FC Ada - Teksid Skoczów - 4:4
Pasterny Przyjaciele - Młode Wilki - 6:4
Mario Team - Oldboje Beskid Skoczów - 7:3
TTD Michalik - Kamtex - 7:2
FC Moździerze - Alco-Skład - 4:1
FC Blaszok - Czyż Bud - 7:1

XX kolejka - 19.03.2014
Niebieska Erka - Pasterny Przyjaciele - 7:3
Teksid Skoczów - FC Moździerze - 15:5
Oldboje Beskid Skoczów - Nieckarz Team - 4:3
TTD Michalik - Młode Wilki - 5:0 w.o.
Alco-Skład - Mario Team - 2:2
Czyż Bud - Kamtex - 4:2
FC Blaszok - FC Ada - 14:3

XXI kolejka - 26.03.2014
Niebieska Erka - FC Blaszok - 9:6
Kamtex - Teksid Skoczów - 5:4
Mario Team - Czyż Bud - 8:2
FC Moździerze - FC Ada - 5:4
Alco-Skład - Młode Wilki - 5:0 w.o.
TTD Michalik - Nieckarz Team - 7:5
Oldboje Beskid Skoczów - Pasterny Przyjaciele - 3:1

XXII kolejka - 02.04.2014
Niebierska Erka - FC Ada - 4:1
FC Blaszok - Teksid Skoczów - 14:5
FC Moździerze - Czyż Bud - 5:4
Kamtex - Alco-Skład - 2:2
Mario Team - TTD Michalik - 6:3
Oldboje Beskid Skoczów - Młode Wilki - 5:0 w.o.
Nieckarz Team - Pasterny Przyjaciele - 12:4

XXIII kolejka - 09.04.2014
Niebieska Erka - Oldboje Beskid Skoczów - 10:1
Mario Team - Teksid Skoczów - 6:4
Przyjaciele Pasterny - TTD Michalik - 7:5
Alco-Skład - Nieckarz Team - 6:3
Czyż Bud - Młode Wilki - 5:0 w.o.
Kamtex - FC Ada - 7:6
FC Moździerze - FC Blaszok - 7:6

XXIV kolejka - 16.04.2014
Niebieska Erka - Alco Skład - 4:3
Oldboje Beskid Skoczów - Teksid Skoczów - 5:0 w.o.
TTD Michalik - Czyż Bud - 9:1
Pasterny Przyjaciele - FC Ada - 11:3
FC Blaszok - Nieckarz Team - 10:5
FC Moździerze - Młode Wilki - 5:0 w.o.
Mario Team - Kamtex - 4:3

XXV kolejka - 25.04.2014
Niebieska Erka - TTD Michalik - 6:2
Teksid Skoczów - Nieckarz Team - 8:4
Alco-Skład - Oldboje Beskid Skoczów - obustronny w.o.
Pasterny Przyjaciele - Czyż Bud - 12:4
FC Ada - Młode Wilki - 5:0 w.o.
Mario Team - FC Blaszok - 2:2
Kamtex - FC Moździerze - 4:2

XXVI kolejka - 26.04.2014
Niebieska Erka - Kamtex - 5:2
Pasterny Przyjaciele - Teksid Skoczów - 4:4
Mario Team - FC Moździerze - 11:3
Nieckarz Team - FC Ada - 5:2
Oldboje Beskid Skoczów - Czyż Bud - 11:2
TTD Michalik - Alco-Skład - 3:0
FC Blaszok - Młode Wilki - 5:0 w.o.


  Design & Copyright © 2005 - 2019 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku,

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody.

Polityka prywatności

  1. Dane osobowe przekazywane w formularzach dostępnych na naszej stronie internetowej przetwarzane są:
    • zgodnie z przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych,
    • zgodnie z wdrożoną Polityką bezpieczeństwa w zakresie przetwarzania danych osobowych.
  2. Administratorem Państwa danych osobowych jest Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Regionalnej „Olza” z siedzibą przy ul. Rynek 18, 43-400 Cieszyn, tel. 338578720, adres email: biuro@olza.pl
  3. Z Inspektorem Ochrony danych osobowych można skontaktować się pod numerem telefonu 338578720 wew. 23, drogą pocztową: ul. Rynek 18, 43-400 Cieszyn.
  4. Stowarzyszenie ma prawo przetwarzać Państwa dane osobowe zamieszczane w formularzach wyłącznie w celach, do których formularze te zostały udostępnione, tj.: rejestrowania użytkowników i kontaktowania się w celach zgodnych z treścią przesłanej do nas wiadomości, a także na potrzeby dochodzenia ewentualnych roszczeń przed sądem oraz w celach archiwalnych i statystycznych.
  5. Stowarzyszenie ma prawo udostępniać dane osobowe podmiotom upoważnionym na podstawie właściwych przepisów prawa, a także dostawcom usług bazodanowych na podstawie stosownych umów.
  6. Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Stowarzyszenie przez okres niezbędny do zrealizowania celu, w jakim zostały zebrane, z tym że Stowarzyszenie zastrzega sobie prawo do przetwarzania Państwa danych również przez okres wymagany do dochodzenia ewentualnych roszczeń przed sądem, a także prowadzenia spraw archiwalnych i statystycznych.
  7. Każda osoba, której dane dotyczą ma prawo do bezpłatnego:
    • dostępu do danych,
    • sprostowania nieprawidłowych i uzupełnienia niekompletnych danych,
    • żądania usunięcia danych,
    • żądania ograniczenia przetwarzania,
    • wniesienia skargi do organu nadzorczego,
    • usunięcia danych osobowych, co może nastąpić na skutek cofnięcia zgody, w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  8. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak konsekwencją ich niepodania będzie brak możliwości zrealizowania celów, o których mowa w punkcie 4 polityki prywatności.