www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:








Piłka nożna - I liga -- 2021/2022
Kolejka: XIII - 15-16.10.2021


. . m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 Widzew Łódź S.A. 13 32 27:9 7-0-0 (21:4) 3-2-1 (6:5)
2 Korona Kielce S.A. 13 25 15:8 4-2-2 (10:6) 3-2-0 (5:2)
3 MKS Miedź Legnica S.A. 12 24 22:11 3-2-1 (11:6) 4-1-1 (11:5)
4 KP GKS Tychy S.A. 12 22 13:11 3-2-1 (7:7) 3-2-1 (6:4)
5 MKS Sandecja Nowy Sącz S.A. 12 22 13:11 0-0-2 (1:4) 7-1-2 (13:7)
6 MZKS Arka Gdynia 12 20 21:12 3-2-2 (9:5) 3-0-2 (12:7)
7 TS Podbeskidzie Bielsko-Biała S.A. 12 18 17:15 3-1-3 (9:7) 2-2-1 (8:8)
8 ŁKS Łódź 11 17 15:12 1-1-3 (6:10) 4-1-1 (9:2)
9 OKS Odra Opole S.A. 12 17 15:17 4-0-2 (10:8) 1-2-3 (5:9)
10 Chrobry Głogów S.A. 12 15 14:13 2-0-1 (6:1) 2-3-4 (8:12)
11 CWKS Apklan Resovia Rzeszów 12 15 14:13 2-1-3 (5:4) 2-2-2 (9:9)
12 KS Skra Częstochowa 11 13 7:12 1-1-0 (2:1) 2-3-4 (5:11)
13 GKS Gieksa Katowice S.A. 13 12 17:26 2-4-1 (13:13) 0-2-4 (4:13)
14 MKS Puszcza Niepołomice 12 11 12:19 1-1-4 (6:8) 2-1-3 (6:11)
15 Zagłębie Sosnowiec S.A. 12 10 12:19 0-2-4 (3:7) 2-2-3 (9:12)
16 KS GKS 1962 Jastrzębie S.A. 13 10 12:24 2-2-4 (7:14) 0-2-3 (5:10)
17 KS Górnik Polkowice 12 9 12:22 1-6-3 (9:13) 0-0-2 (3:7)
18 OKS Stomil Olsztyn 11 7 11:18 2-0-4 (8:9) 0-1-4 (3:9)


Ostatnia kolejka (XIII) - 15-18.10.2021
KS GKS 1962 Jastrzębie - KS Górnik Polkowice - 3:1
MKS Puszcza Niepołomice - OKS Odra Opole - 3:0
Korona Kielce - Widzew Łódź - 0:1
CWKS Resovia Rzeszów - Chrobry Głogów - 3:0
MKS Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec - 4:0
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała - MKS Sandecja Nowy Sącz - 0:1
KS Skra Częstochowa - GKS Gieksa Katowice - 0:0
LKS Łódź - MZKS Arka Gdynia (17.10, godz. 12:40)
GKS Tychy - OKS Stomil Olsztyn (18.10, godz. 18:00)

Przełożony mecz IX kolejki - 19.10.2021
CWKS Resovia Rzeszów - MKS Miedź Legnica (godz. 18:00)

Przełożony mecz XII kolejki - 21.10.2021
KS Górnik Polkowice - MKS Puszcza Niepołomice (20.10, godz. 18:00)
OKS Odra Opole - KS Skra Częstochowa (20.10, godz. 20:30)
OKS Stomil Olsztyn - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała (21.10, godz. 18:00)

Następna kolejka (XIV) - 22-25.10.2021
OKS Odra Opole - KS GKS 1962 Jastrzębie (24.10, godz. 15:00)
Chrobry Głogów - MKS Miedź Legnica (22.10, godz. 20:30)
KS Górnik Polkowice - Korona Kielce (23.10, godz. 12:40)
MZKS Arka Gdynia - CWKS Resovia Rzeszów (23.10, godz. 15:00)
GKS Gieksa Katowice - MKS Puszcza Niepołomice (23.10, godz. 18:00)
GKS Tychy - KS Skra Częstochowa (23.10, godz. 20:30)
Zagłębie Sosnowiec - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała (24.10, godz. 12:40)
Widzew Łódź - LKS Łódź (24.10, godz. 18:00)
OKS Stomil Olsztyn - MKS Sandecja Nowy Sącz (25.10, godz. 18:00)


Terminarz rozgrywek

I kolejka - 30.07 - 01.08.2021
KS GKS 1962 Jastrzębie - MKS Puszcza Niepołomice - 0:2
OKS Odra Opole - MKS Miedź Legnica - 1:4
Korona Kielce - KS Skra Częstochowa - 2:0
GKS Tychy - LKS Łódź - 1:1
GKS Gieksa Katowice - CWKS Resovia Rzeszów - 2:2
MZKS Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec - 1:1
Widzew Łódź - MKS Sandecja Nowy Sącz - 3:0
KS Górnik Polkowice - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała - 1:1
OKS Stomil Olsztyn - Chrobry Głogów - 1:2

II kolejka - 06-09.08.2021
KS GKS 1962 Jastrzębie - OKS Stomil Olsztyn - 1:0
CWKS Resovia Rzeszów - GKS Tychy - 1:0
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała - OKS Odra Opole - 0:3
MKS Miedź Legnica - GKS Gieksa Katowice - 1:0
KS Górnik Polkowice - MKS Sandecja Nowy Sącz - 0:2
MZKS Arka Gdynia - Chrobry Głogów - 0:2
Zagłębie Sosnowiec - Widzew - 1:2
LKS Łódź - KS Skra Częstochowa - 3:2
Korona Kielce - MKS Puszcza Niepołomice - 3:1

III kolejka - 12-15.08.2021
Korona Kielce - KS GKS 1962 Jastrzębie - 2:1
CWKS Resovia Rzeszów - KS Skra Częstochowa - 0:1
MKS Puszcza Niepołomice - LKS Łódź - 0:2
GKS Tychy - MKS Miedź Legnica - 0:3
OKS Stomil Olsztyn - MZKS Arka Gdynia - 0:1
GKS Gieksa Katowice - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała - 2:2
Widzew Łódź - Chrobry Głogów - 2:0
KS Górnik Polkowice - Zagłębie Sosnowiec - 2:4
OKS Odra Opole - MKS Sandecja Nowy Sącz - 1:2

IV kolejka - 17-19.08.2021
LKS Łódź - KS GKS 1962 Jastrzębie - 2:2
CWKS Resovia Rzeszów - MKS Puszcza Niepołomice - 1:1
MKS Miedź Legnica - KS Skra Częstochowa - 1:1
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Tychy - 0:0
OKS Stomil Olsztyn - Korona Kielce - 0:1
MZKS Arka Gdynia - Widzew Łódź - 3:1
OKS Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec - 1:0
KS Górnik Polkowice - Chrobry Głogów - 0:0
GKS Gieksa Katowice - MKS Sandecja Nowy Sącz - 0:0

V kolejka - 20-23.08.2021
KS GKS 1962 Jastrzębie - CWKS Resovia Rzeszów - 1:1
MKS Puszcza Niepołomice - MKS Miedź Legnica - 0:1
Korona Kielce - LKS Łódź - 1:0
Widzew Łódź - OKS Stomil Olsztyn - 2:0
GKS Gieksa Katowice - Zagłębie Sosnowiec - 3:2
KS Górnik Polkowice - MZKS Arka Gdynia - 2:1
GKS Tychy - MKS Sandecja Nowy Sącz - 2:1
OKS Odra Opole - Chrobry Głogów - 1:0
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała - KS Skra Częstochowa - 1:0

VI kolejka - 27-29.08.2021
MKS Miedź Legnica - KS GKS 1962 Jastrzębie - 1:1
CWKS Resovia Rzeszów - Korona Kielce - 0:1
OKS Stomil Olsztyn - LKS Łódź - 0:3
MZKS Arka Gdynia - OKS Odra Opole - 3:0
Widzew Łódź - KS Górnik Polkowice - 4:2
Chrobry Głogów - GKS Gieksa Katowice - 4:0
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała - MKS Puszcza Niepołomice - 4:0
Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy - 1:2
MKS Sandecja Nowy Sącz - KS Skra Częstochowa - przełożony na 17.11

VII kolejka - 03-05.09.2021
KS GKS 1962 Jastrzębie - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała - 0:1
Korona Kielce - MKS Miedź Legnica - 0:0
Zagłębie Sosnowiec - KS Skra Częstochowa - 0:0
LKS Łódź - CWKS Resovia Rzeszów - 0:3
OKS Odra Opole - Widzew Łódź - 0:0
MKS Puszcza Niepołomice - MKS Sandecja Nowy Sącz - przełożony na 15.09
GKS Gieksa Katowice - MZKS Arka Gdynia - przełożony na 16.09
KS Górnik Polkowice - OKS Stomil Olsztyn - przełożony na 16.09
GKS Tychy - Chrobry Głogów - przełożony - przełożony na 16.09

VIII kolejka - 10-13.09.2021
KS GKS 1962 Jastrzębie - MKS Sandecja Nowy Sącz - 0:3
Chrobry Głogów - KS Skra Częstochowa - 0:1
Widzew Łódź - GKS Gieksa Katowice - 3:1
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała - Korona Kielce - 2:3
MKS Miedź Legnica - LKS Łódź - 0:2
MZKS Arka Gdynia - GKS Tychy - 0:1
Zagłębie Sosnowiec - MKS Puszcza Niepołomice - 1:2
KS Górnik Polkowice - OKS Odra Opole - 1:1
OKS Stomil Olsztyn - CWKS Resovia Rzeszów - 4:2

Przełożone mecze VII kolejki - 15-16.09.2021
MKS Puszcza Niepołomice - MKS Sandecja Nowy Sącz - 1:2
GKS Gieksa Katowice - MZKS Arka Gdynia - 2:4
KS Górnik Polkowice - OKS Stomil Olsztyn - 2:2
GKS Tychy - Chrobry Głogów - 1:0

IX kolejka - 17-20.09.2021
KS GKS 1962 Jastrzębie - Zagłębie Sosnowiec - 1:1
LKS Łódź - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała - 1:2
Korona Kielce - MKS Sandecja Nowy Sącz - 0:1
GKS Tychy - Widzew Łódź - 1:1
OKS Odra Opole - OKS Stomil Olsztyn - 2:0
MKS Puszcza Niepołomice - Chrobry Głogów - 2:2
KS Skra Częstochowa - MZKS Arka Gdynia - 2:1
KS Górnik Polkowice - GKS Gieksa Katowice - 1:1
CWKS Resovia Rzeszów - MKS Miedź Legnica - przełożony na 19.10

X kolejka - 25-26.09.2021
Chrobry Głogów - KS GKS 1962 Jastrzębie - 2:0
Widzew Łódź - KS Skra Częstochowa - 4:0
KS Górnik Polkowice - GKS Tychy - 0:1
OKS Odra Opole - GKS Gieksa Katowice - 4:2
MZKS Arka Gdynia - MKS Puszcza Niepołomice - 2:0
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała - CWKS Resovia Rzeszów - 2:0
OKS Stomil Olsztyn - MKS Miedź Legnica - 3:0
MKS Sandecja Nowy Sącz - LKS Łódź - 0:1
Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce - 0:0

XI kolejka - 01-04.10.2021
KS GKS 1962 Jastrzębie - MZKS Arka Gdynia - 1:5
MKS Miedź Legnica - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała - 4:2
LKS Łódź - Zagłębie Sosnowiec - 0:1
MKS Puszcza Niepołomice - Widzew Łódź - 0:1
Korona Kielce - Chrobry Głogów - 2:2
CWKS Resovia Rzeszów - MKS Sandecja Nowy Sącz - 0:1
GKS Tychy - OKS Odra Opole - 2:1
KS Górnik Polkowice - KS Skra Częstochowa - 0:0
GKS Gieksa Katowice - OKS Stomil Olsztyn - 2:1

XII kolejka - 08-10.10.2021
Widzew Łódź - KS GKS 1962 Jastrzębie - 3:1
MZKS Arka Gdynia - Korona Kielce - 0:0
GKS Gieksa Katowice - GKS Tychy - 2:2
Zagłębie Sosnowiec - CWKS Resovia Rzeszów - 0:1
MKS Sandecja Nowy Sącz - MKS Miedź Legnica - 1:3
KS Górnik Polkowice - MKS Puszcza Niepołomice - przełożony na 20.10
OKS Odra Opole - KS Skra Częstochowa - przełożony na 20.10
OKS Stomil Olsztyn - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała - przełożony na 21.10
Chrobry Głogów - LKS Łódź - przełożony

XIII kolejka - 15-18.10.2021
KS GKS 1962 Jastrzębie - KS Górnik Polkowice - 3:1
MKS Puszcza Niepołomice - OKS Odra Opole - 3:0
Korona Kielce - Widzew Łódź - 0:1
CWKS Resovia Rzeszów - Chrobry Głogów - 3:0
MKS Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec - 4:0
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała - MKS Sandecja Nowy Sącz - 0:1
KS Skra Częstochowa - GKS Gieksa Katowice - 0:0
LKS Łódź - MZKS Arka Gdynia (17.10, godz. 12:40)
GKS Tychy - OKS Stomil Olsztyn (18.10, godz. 18:00)

Przełożony mecz IX kolejki - 19.10.2021
CWKS Resovia Rzeszów - MKS Miedź Legnica (godz. 18:00)

Przełożony mecz XII kolejki - 21.10.2021
KS Górnik Polkowice - MKS Puszcza Niepołomice (20.10, godz. 18:00)
OKS Odra Opole - KS Skra Częstochowa (20.10, godz. 20:30)
OKS Stomil Olsztyn - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała (21.10, godz. 18:00)

XIV kolejka - 22-25.10.2021
OKS Odra Opole - KS GKS 1962 Jastrzębie (24.10, godz. 15:00)
Chrobry Głogów - MKS Miedź Legnica (22.10, godz. 20:30)
KS Górnik Polkowice - Korona Kielce (23.10, godz. 12:40)
MZKS Arka Gdynia - CWKS Resovia Rzeszów (23.10, godz. 15:00)
GKS Gieksa Katowice - MKS Puszcza Niepołomice (23.10, godz. 18:00)
GKS Tychy - KS Skra Częstochowa (23.10, godz. 20:30)
Zagłębie Sosnowiec - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała (24.10, godz. 12:40)
Widzew Łódź - LKS Łódź (24.10, godz. 18:00)
OKS Stomil Olsztyn - MKS Sandecja Nowy Sącz (25.10, godz. 18:00)

XV kolejka - 29-31.10.2021
KS GKS 1962 Jastrzębie - GKS Gieksa Katowice (30.10, godz. 12:40)
OKS Stomil Olsztyn - KS Skra Częstochowa (29.10, godz. 18:00)
Korona Kielce - OKS Odra Opole (29.10, godz. 20:30)
CWKS Resovia Rzeszów - Widzew Łódź (30.10, godz. 18:00)
LKS Łódź - KS Górnik Polkowice (30.10, godz. 20:30)
MKS Miedź Legnica - MZKS Arka Gdynia (31.10, godz. 12:40)
MKS Sandecja Nowy Sącz - Zagłębie Sosnowiec (31.10, godz. 15:00)
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała - Chrobry Głogów (31.10, godz. 18:00)
MKS Puszcza Niepołomice - GKS Tychy (31.10, godz. 20:30)

XVI kolejka - 06-07.11.2021
GKS Tychy - KS GKS 1962 Jastrzębie
OKS Stomil Olsztyn - Zagłębie Sosnowiec
Chrobry Głogów - MKS Sandecja Nowy Sącz
MZKS Arka Gdynia - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała
Widzew Łódź - MKS Miedź Legnica
KS Górnik Polkowice - CWKS Resovia Rzeszów
OKS Odra Opole - LKS Łódź
GKS Gieksa Katowice - Korona Kielce
KS Skra Częstochowa - MKS Puszcza Niepołomice

XVII kolejka - 13-14.11.2021
KS GKS 1962 Jastrzębie - KS Skra Częstochowa
MKS Puszcza Niepołomice - OKS Stomil Olsztyn
Korona Kielce - GKS Tychy
LKS Łódź - GKS Gieksa Katowice
CWKS Resovia Rzeszów - OKS Odra Opole
MKS Miedź Legnica - KS Górnik Polkowice
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała - Widzew Łódź
MKS Sandecja Nowy Sącz - MZKS Arka Gdynia
Zagłębie Sosnowiec - Chrobry Głogów

Przełożony mecz VI kolejki - 17.11.2021
MKS Sandecja Nowy Sącz - KS Skra Częstochowa (godz. 18:00)

XVIII kolejka - 20-21.11.2021
MKS Puszcza Niepołomice - KS GKS 1962 Jastrzębie
Chrobry Głogów - OKS Stomil Olsztyn
Zagłębie Sosnowiec - MZKS Arka Gdynia
MKS Sandecja Nowy Sącz - Widzew Łódź
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała - KS Górnik Polkowice
MKS Miedź Legnica - OKS Odra Opole
CWKS Resovia Rzeszów - GKS Gieksa Katowice
LKS Łódź - GKS Tychy
KS Skra Częstochowa - Korona Kielce

XIX kolejka - 27-28.11.2021
OKS Stomil Olsztyn - KS GKS 1962 Jastrzębie
MKS Sandecja Nowy Sącz - KS Górnik Polkowice
Chrobry Głogów - MZKS Arka Gdynia
MKS Puszcza Niepołomice - Korona Kielce
KS Skra Częstochowa - LKS Łódź
GKS Tychy - CWKS Resovia Rzeszów
GKS Gieksa Katowice - MKS Miedź Legnica
OKS Odra Opole - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała
Widzew Łódź - Zagłębie Sosnowiec

XX kolejka - 04-05.12.2021
KS GKS 1962 Jastrzębie - Korona Kielce
MZKS Arka Gdynia - OKS Stomil Olsztyn
Chrobry Głogów - Widzew Łódź
Zagłębie Sosnowiec - KS Górnik Polkowice
MKS Sandecja Nowy Sącz - OKS Odra Opole
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Gieksa Katowice
MKS Miedź Legnica - GKS Tychy
KS Skra Częstochowa - CWKS Resovia Rzeszów 
LKS Łódź - MKS Puszcza Niepołomice

XXI kolejka - 26-27.02.2022
KS GKS 1962 Jastrzębie - LKS Łódź
MKS Sandecja Nowy Sącz - GKS Gieksa Katowice
Chrobry Głogów - KS Górnik Polkowice
Korona Kielce - OKS Stomil Olsztyn
MKS Puszcza Niepołomice - CWKS Resovia Rzeszów
KS Skra Częstochowa - MKS Miedź Legnica
GKS Tychy - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała
Zagłębie Sosnowiec - OKS Odra Opole 
Widzew Łódź - MZKS Arka Gdynia

XXII kolejka - 05-06.03.2022
CWKS Resovia Rzeszów - KS GKS 1962 Jastrzębie
OKS Stomil Olsztyn - Widzew Łódź
MZKS Arka Gdynia - KS Górnik Polkowice
Chrobry Głogów - OKS Odra Opole
Zagłębie Sosnowiec - GKS Gieksa Katowice
MKS Sandecja Nowy Sącz - GKS Tychy
KS Skra Częstochowa - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała
MKS Miedź Legnica - MKS Puszcza Niepołomice
LKS Łódź - Korona Kielce

XXIII kolejka - 12-13.03.2022
KS GKS 1962 Jastrzębie - MKS Miedź Legnica
LKS Łódź - OKS Stomil Olsztyn
Korona Kielce - CWKS Resovia Rzeszów
MKS Puszcza Niepołomice - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała
KS Skra Częstochowa - MKS Sandecja Nowy Sącz
GKS Tychy - Zagłębie Sosnowiec
GKS Gieksa Katowice - Chrobry Głogów
OKS Odra Opole - MZKS Arka Gdynia
KS Górnik Polkowice - Widzew Łódź

XXIV kolejka - 19-20.03.2022
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała - KS GKS 1962 Jastrzębie
OKS Stomil Olsztyn - KS Górnik Polkowice
Widzew Łódź - OKS Odra Opole
MZKS Arka Gdynia - GKS Gieksa Katowice
Chrobry Głogów - GKS Tychy
KS Skra Częstochowa - Zagłębie Sosnowiec
MKS Sandecja Nowy Sącz - MKS Puszcza Niepołomice
MKS Miedź Legnica - Korona Kielce
CWKS Resovia Rzeszów - LKS Łódź

XXV kolejka - 26-27.03.2022
MKS Sandecja Nowy Sącz - KS GKS 1962 Jastrzębie
CWKS Resovia Rzeszów - OKS Stomil Olsztyn
LKS Łódź - MKS Miedź Legnica
Korona Kielce - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała
MKS Puszcza Niepołomice - Zagłębie Sosnowiec
KS Skra Częstochowa - Chrobry Głogów
GKS Tychy - MZKS Arka Gdynia
GKS Gieksa Katowice - Widzew Łódź
OKS Odra Opole - KS Górnik Polkowice

XXVI kolejka - 02-03.04.2022
Zagłębie Sosnowiec - KS GKS 1962 Jastrzębie
OKS Stomil Olsztyn - OKS Odra Opole
GKS Gieksa Katowice - KS Górnik Polkowice
Widzew Łódź - GKS Tychy
MZKS Arka Gdynia - KS Skra Częstochowa
Chrobry Głogów - MKS Puszcza Niepołomice
MKS Sandecja Nowy Sącz - Korona Kielce
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała - LKS Łódź
MKS Miedź Legnica - CWKS Resovia Rzeszów

XXVII kolejka - 09-10.04.2022
KS GKS 1962 Jastrzębie - Chrobry Głogów
MKS Miedź Legnica - OKS Stomil Olsztyn
CWKS Resovia Rzeszów - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała
LKS Łódź - MKS Sandecja Nowy Sącz
Korona Kielce - Zagłębie Sosnowiec
MKS Puszcza Niepołomice - MZKS Arka Gdynia
KS Skra Częstochowa - Widzew Łódź
GKS Tychy - KS Górnik Polkowice
GKS Gieksa Katowice - OKS Odra Opole

XXVIII kolejka - 16.04.2022
MZKS Arka Gdynia - KS GKS 1962 Jastrzębie
OKS Stomil Olsztyn - GKS Gieksa Katowice
OKS Odra Opole - GKS Tychy
KS Skra Częstochowa - KS Górnik Polkowice 
Widzew Łódź - MKS Puszcza Niepołomice
Chrobry Głogów - Korona Kielce
Zagłębie Sosnowiec - LKS Łódź
MKS Sandecja Nowy Sącz - CWKS Resovia Rzeszów
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała - MKS Miedź Legnica

XXIX kolejka - 23-24.04.2022
KS GKS 1962 Jastrzębie - Widzew Łódź
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała - OKS Stomil Olsztyn
MKS Miedź Legnica - MKS Sandecja Nowy Sącz
CWKS Resovia Rzeszów - Zagłębie Sosnowiec
LKS Łódź - Chrobry Głogów
Korona Kielce - MZKS Arka Gdynia
MKS Puszcza Niepołomice - KS Górnik Polkowice
KS Skra Częstochowa - OKS Odra Opole
GKS Tychy - GKS Gieksa Katowice

XXX kolejka - 27.04.2022
KS Górnik Polkowice - KS GKS 1962 Jastrzębie
OKS Stomil Olsztyn - GKS Tychy
GKS Gieksa Katowice - KS Skra Częstochowa
OKS Odra Opole - MKS Puszcza Niepołomice
Widzew Łódź - Korona Kielce
MZKS Arka Gdynia - LKS Łódź
Chrobry Głogów - CWKS Resovia Rzeszów
Zagłębie Sosnowiec - MKS Miedź Legnica
MKS Sandecja Nowy Sącz - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała

XXXI kolejka - 30.04 - 01.05.2022
KS GKS 1962 Jastrzębie - OKS Odra Opole
MKS Sandecja Nowy Sącz - OKS Stomil Olsztyn
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Sosnowiec
MKS Miedź Legnica - Chrobry Głogów
CWKS Resovia Rzeszów - MZKS Arka Gdynia
LKS Łódź - Widzew Łódź
Korona Kielce - KS Górnik Polkowice
MKS Puszcza Niepołomice - GKS Gieksa Katowice
KS Skra Częstochowa - GKS Tychy

XXXII kolejka - 07-08.05.2022
GKS Gieksa Katowice - KS GKS 1962 Jastrzębie
KS Skra Częstochowa - OKS Stomil Olsztyn
GKS Tychy - MKS Puszcza Niepołomice
OKS Odra Opole - Korona Kielce
KS Górnik Polkowice - LKS Łódź
Widzew Łódź - CWKS Resovia Rzeszów
MZKS Arka Gdynia - MKS Miedź Legnica
Chrobry Głogów - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała
Zagłębie Sosnowiec - MKS Sandecja Nowy Sącz

XXXIII kolejka - 14-15.05.2022
KS GKS 1962 Jastrzębie - GKS Tychy
Zagłębie Sosnowiec - OKS Stomil Olsztyn
MKS Sandecja Nowy Sącz - Chrobry Głogów
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała - MZKS Arka Gdynia
MKS Miedź Legnica - Widzew Łódź
CWKS Resovia Rzeszów - KS Górnik Polkowice
LKS Łódź - OKS Odra Opole
Korona Kielce - GKS Gieksa Katowice
MKS Puszcza Niepołomice - KS Skra Częstochowa

XXXIV kolejka - 21-22.05.2022
KS Skra Częstochowa - KS GKS 1962 Jastrzębie
OKS Stomil Olsztyn - MKS Puszcza Niepołomice
GKS Tychy - Korona Kielce
GKS Gieksa Katowice - LKS Łódź
OKS Odra Opole - CWKS Resovia Rzeszów
KS Górnik Polkowice - MKS Miedź Legnica
Widzew Łódź - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała
MZKS Arka Gdynia - MKS Sandecja Nowy Sącz
Chrobry Głogów - Zagłębie Sosnowiec



  Design & Copyright © 2005 - 2021 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności