www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:








Piłka nożna - II liga -- 2017/2018
Kolejka: IV - 18-19.08.2017


. . m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 KS Warta Poznań S.A. 4 12 11:3 2-0-0 (5:1) 2-0-0 (6:2)
2 RKS Radomiak 1910 Radom S.A. 4 12 9:2 2-0-0 (5:1) 2-0-0 (4:1)
3 KS GKS 1962 Jastrzębie S.A. 4 10 9:1 1-1-0 (5:1) 2-0-0 (4:0)
4 ŁKS Łódź 4 8 3:1 2-1-0 (2:0) 0-1-0 (1:1)
5 ZKS Olimpia Elbląg 4 7 6:5 2-0-0 (4:1) 0-1-1 (2:4)
6 GKS Bełchatów S.A. 3 6 8:4 1-0-0 (3:1) 1-0-1 (5:3)
7 KP Błękitni Stargard Szczeciński 4 6 3:2 1-2-0 (3:2) 0-1-0 (0:0)
8 KS ROW 1964 Rybnik 3 4 3:3 1-0-0 (3:1) 0-1-1 (0:2)
9 MKS Znicz Pruszków 4 4 5:6 1-0-1 (4:4) 0-1-1 (1:2)
9 RKS Garbarnia Kraków 4 4 5:6 1-0-0 (3:1) 0-1-2 (2:5)
11 KS Rozwój Katowice 4 4 5:8 1-1-0 (3:1) 0-0-2 (2:7)
12 MKS Kluczbork 4 4 3:7 1-1-0 (2:1) 0-0-2 (1:6)
13 KS Wisła Puławy 3 3 2:4 1-0-1 (2:2) 0-0-1 (0:3)
14 KS Siarka Tarnobrzeg S.A. 3 3 3:7 0-0-1 (2:4) 1-0-1 (2:3)
15 KS Gwardia Koszalin 4 3 2:7 0-0-1 (0:3) 1-0-2 (2:4)
16 WKS Gryf Wejherowo 4 2 4:7 0-1-1 (1:3) 0-1-1 (3:4)
17 ZKS Stal Stalowa Wola PSA 4 2 2:7 0-1-2 (2:7) 0-1-0 (0:0)
18 KS Legionovia Legionowo 4 0 4:8 0-0-2 (2:4) 0-0-2 (2:4)


Ostatnia kolejka (IV) - 18-19.08.2017
18.08.2017 - piątek
KS Gwardia Koszalin - KS Warta Poznań - 0:3
MKS Kluczbork - ZKS Olimpia Elbląg - 1:1
19.08.2017 - sobota
ZKS Stal Stalowa Wola - GKS 1962 Jastrzębie - 0:2
KP Błękitni Stargard Szczeciński - MKS Znicz Pruszków - 1:1
WKS Gryf Wejherowo - ŁKS Łódź - 1:1
KS Rozwój Katowice - RKS Garbarnia Kraków - 1:1
KS Legionovia Legionowo - RKS Radomiak Radom - 0:1
GKS Bełchatów - KS Siarka Tarnobrzeg (godz. 19:00)
KS ROW 1964 Rybnik - KS Wisła Puławy (godz. 19:00)

Następna kolejka (V) - 23.08.2017
GKS 1962 Jastrzębie - GKS Bełchatów (godz. 17:30)
ŁKS Łódź - KP Błękitni Stargard Szczeciński (godz. 17:00)
ZKS Olimpia Elbląg - WKS Gryf Wejherowo (godz. 17:00)
KS Siarka Tarnobrzeg - KS Rozwój Katowice (godz. 17:00)
KS Warta Poznań - MKS Kluczbork (godz. 17:30)
RKS Garbarnia Kraków - KS Legionovia Legionowo (godz. 17:30)
MKS Znicz Pruszków - ZKS Stal Stalowa Wola (godz. 18:00)
KS Wisła Puławy - KS Gwardia Koszalin (godz. 18:00)
RKS Radomiak Radom - KS ROW 1964 Rybnik (godz. 18:30)


Terminarz rozgrywek

I kolejka - 28-30.07.2017
GKS 1962 Jastrzębie - MKS Kluczbork - 5:1
RKS Radomiak Radom - RKS Garbarnia Kraków - 1:0
KP Błękitni Stargard Szczeciński - GKS Bełchatów - 2:1
MKS Znicz Pruszków - KS Gwardia Koszalin - 1:2
ŁKS Łódź - KS ROW 1964 Rybnik - 0:0
KS Warta Poznań - KS Rozwój Katowice - 3:1
KS Wisła Puławy - KS Siarka Tarnobrzeg - 0:1
ZKS Stal Stalowa Wola - WKS Gryf Wejherowo - 1:1
ZKS Olimpia Elbląg - KS Legionovia Legionowo - 2:1

II kolejka - 04-05.08.2017
WKS Gryf Wejherowo - GKS 1962 Jastrzębie - 0:2
KS Rozwój Katowice - KS Wisła Puławy - 2:0
KS Siarka Tarnobrzeg - RKS Radomiak Radom - 1:3
KS ROW 1964 Rybnik - ZKS Olimpia Elbląg - 3:1
KS Legionovia Legionowo - KS Warta Poznań - 2:3
KP Błękitni Stargard Szczeciński - ZKS Stal Stalowa Wola - 0:0
ŁKS Łódź - KS Gwardia Koszalin - 1:0
GKS Bełchatów - RKS Garbarnia Kraków - 3:1
MKS Kluczbork - MKS Znicz Pruszków - 1:0

III kolejka - 11-13.08.2017
GKS 1962 Jastrzębie - KP Błękitni Stargard Szczeciński - 0:0
ŁKS Łódź - MKS Kluczbork - 1:0
KS Warta Poznań - KS ROW 1964 Rybnik - 2:0
RKS Radomiak Radom - KS Rozwój Katowice - 4:1
MKS Znicz Pruszków - WKS Gryf Wejherowo - 3:2
RKS Garbarnia Kraków - KS Siarka Tarnobrzeg - 3:1
KS Wisła Puławy - KS Legionovia Legionowo - 2:1
ZKS Stal Stalowa Wola - GKS Bełchatów - 1:4
ZKS Olimpia Elbląg - KS Gwardia Koszalin - 2:0

IV kolejka - 18-19.08.2017
18.08.2017 - piątek
KS Gwardia Koszalin - KS Warta Poznań - 0:3
MKS Kluczbork - ZKS Olimpia Elbląg - 1:1
19.08.2017 - sobota
ZKS Stal Stalowa Wola - GKS 1962 Jastrzębie - 0:2
KP Błękitni Stargard Szczeciński - MKS Znicz Pruszków - 1:1
WKS Gryf Wejherowo - ŁKS Łódź - 1:1
KS Rozwój Katowice - RKS Garbarnia Kraków - 1:1
KS Legionovia Legionowo - RKS Radomiak Radom - 0:1
GKS Bełchatów - KS Siarka Tarnobrzeg (godz. 19:00)
KS ROW 1964 Rybnik - KS Wisła Puławy (godz. 19:00)

V kolejka - 23.08.2017
GKS 1962 Jastrzębie - GKS Bełchatów (godz. 17:30)
ŁKS Łódź - KP Błękitni Stargard Szczeciński (godz. 17:00)
ZKS Olimpia Elbląg - WKS Gryf Wejherowo (godz. 17:00)
KS Siarka Tarnobrzeg - KS Rozwój Katowice (godz. 17:00)
KS Warta Poznań - MKS Kluczbork (godz. 17:30)
RKS Garbarnia Kraków - KS Legionovia Legionowo (godz. 17:30)
MKS Znicz Pruszków - ZKS Stal Stalowa Wola (godz. 18:00)
KS Wisła Puławy - KS Gwardia Koszalin (godz. 18:00)
RKS Radomiak Radom - KS ROW 1964 Rybnik (godz. 18:30)

VI kolejka - 26-27.08.2017
26.08.2017 - sobota
GKS 1962 Jastrzębie - MKS Znicz Pruszków (godz. 17:00)
ZKS Stal Stalowa Wola - ŁKS Łódź (godz. 15:00)
WKS Gryf Wejherowo - KS Warta Poznań (godz. 16:00)
KS Legionovia Legionowo - KS Siarka Tarnobrzeg (godz. 17:00)
GKS Bełchatów - KS Rozwój Katowice (godz. 18:00)
KS ROW 1964 Rybnik - RKS Garbarnia Kraków (godz. 19:00)
MKS Kluczbork - KS Wisła Puławy (godz. 19:00)
KS Gwardia Koszalin - RKS Radomiak Radom 
27.08.2017 - niedziela
KP Błękitni Stargard Szczeciński - ZKS Olimpia Elbląg (godz. 15:00)

VII kolejka - 02-03.09.2017
ŁKS Łódź - GKS 1962 Jastrzębie (02.09, godz. 16:00)
MKS Znicz Pruszków - GKS Bełchatów
KS Warta Poznań - KP Błękitni Stargard Szczeciński
KS Wisła Puławy - WKS Gryf Wejherowo
RKS Radomiak Radom - MKS Kluczbork
RKS Garbarnia Kraków - KS Gwardia Koszalin 
KS Siarka Tarnobrzeg - KS ROW 1964 Rybnik
KS Rozwój Katowice - KS Legionovia Legionowo
ZKS Olimpia Elbląg - ZKS Stal Stalowa Wola

VIII kolejka - 08-10.09.2017
GKS 1962 Jastrzębie - ZKS Olimpia Elbląg (09.09, godz. 16:00)
KS ROW 1964 Rybnik - KS Rozwój Katowice
GKS Bełchatów - KS Legionovia Legionowo
KS Gwardia Koszalin - KS Siarka Tarnobrzeg
MKS Kluczbork - RKS Garbarnia Kraków
WKS Gryf Wejherowo - RKS Radomiak Radom
KP Błękitni Stargard Szczeciński - KS Wisła Puławy
ZKS Stal Stalowa Wola - KS Warta Poznań
MKS Znicz Pruszków - ŁKS Łódź

IX kolejka - 16-17.09.2017
KS Warta Poznań - GKS 1962 Jastrzębie (16.09, godz. 16:00)
ŁKS Łódź - GKS Bełchatów
ZKS Olimpia Elbląg - MKS Znicz Pruszków
KS Wisła Puławy - ZKS Stal Stalowa Wola
RKS Radomiak Radom - KP Błękitni Stargard Szczeciński
RKS Garbarnia Kraków - WKS Gryf Wejherowo
KS Siarka Tarnobrzeg - MKS Kluczbork
KS Rozwój Katowice - KS Gwardia Koszalin
KS Legionovia Legionowo - KS ROW 1964 Rybnik

X kolejka - 23-24.09.2017
GKS 1962 Jastrzębie - KS Wisła Puławy (23.09, godz. 15:00)
GKS Bełchatów - KS ROW 1964 Rybnik
KS Gwardia Koszalin - KS Legionovia Legionowo
MKS Kluczbork - KS Rozwój Katowice
WKS Gryf Wejherowo - KS Siarka Tarnobrzeg
KP Błękitni Stargard Szczeciński - RKS Garbarnia Kraków
ZKS Stal Stalowa Wola - RKS Radomiak Radom
MKS Znicz Pruszków - KS Warta Poznań
ŁKS Łódź - ZKS Olimpia Elbląg

XI kolejka - 29.09 - 01.10.2017
RKS Radomiak Radom - GKS 1962 Jastrzębie
KS ROW 1964 Rybnik - KS Gwardia Koszalin
KS Warta Poznań - ŁKS Łódź
KS Wisła Puławy - MKS Znicz Pruszków
RKS Garbarnia Kraków - ZKS Stal Stalowa Wola
KS Siarka Tarnobrzeg - KP Błękitni Stargard Szczeciński
KS Rozwój Katowice - WKS Gryf Wejherowo
KS Legionovia Legionowo - MKS Kluczbork
ZKS Olimpia Elbląg - GKS Bełchatów

XII kolejka - 07-08.10.2017
GKS 1962 Jastrzębie - RKS Garbarnia Kraków 
GKS Bełchatów - KS Gwardia Koszalin
MKS Kluczbork - KS ROW 1964 Rybnik
WKS Gryf Wejherowo - KS Legionovia Legionowo
KP Błękitni Stargard Szczeciński - KS Rozwój Katowice
ZKS Stal Stalowa Wola - KS Siarka Tarnobrzeg
MKS Znicz Pruszków - RKS Radomiak Radom
ŁKS Łódź - KS Wisła Puławy
ZKS Olimpia Elbląg - KS Warta Poznań

XIII kolejka - 14-15.10.2017
KS Siarka Tarnobrzeg - GKS 1962 Jastrzębie
KS Warta Poznań - GKS Bełchatów
KS Wisła Puławy - ZKS Olimpia Elbląg
RKS Radomiak Radom - ŁKS Łódź
RKS Garbarnia Kraków - MKS Znicz Pruszków
KS Rozwój Katowice - ZKS Stal Stalowa Wola
KS Legionovia Legionowo - KP Błękitni Stargard Szczeciński
KS ROW 1964 Rybnik - WKS Gryf Wejherowo
KS Gwardia Koszalin - MKS Kluczbork

XIV kolejka - 21.22.10.2017
GKS 1962 Jastrzębie - KS Rozwój Katowice
GKS Bełchatów - MKS Kluczbork
WKS Gryf Wejherowo - KS Gwardia Koszalin
KP Błękitni Stargard Szczeciński - KS ROW 1964 Rybnik
ZKS Stal Stalowa Wola - KS Legionovia Legionowo
MKS Znicz Pruszków - KS Siarka Tarnobrzeg
ŁKS Łódź - RKS Garbarnia Kraków
ZKS Olimpia Elbląg - RKS Radomiak Radom
KS Warta Poznań - KS Wisła Puławy

XV kolejka - 28-29.10.2017
KS Legionovia Legionowo - GKS 1962 Jastrzębie
KS Wisła Puławy - GKS Bełchatów
RKS Radomiak Radom - KS Warta Poznań
RKS Garbarnia Kraków - ZKS Olimpia Elbląg
KS Siarka Tarnobrzeg - ŁKS Łódź
KS Rozwój Katowice - MKS Znicz Pruszków
KS Gwardia Koszalin - KP Błękitni Stargard Szczeciński
MKS Kluczbork - WKS Gryf Wejherowo
KS ROW 1964 Rybnik - ZKS Stal Stalowa Wola

XVI kolejka - 04-05.11.2017
GKS 1962 Jastrzębie - KS ROW 1964 Rybnik
GKS Bełchatów - WKS Gryf Wejherowo
KP Błękitni Stargard Szczeciński - MKS Kluczbork
ZKS Stal Stalowa Wola - KS Gwardia Koszalin
MKS Znicz Pruszków - KS Legionovia Legionowo
ŁKS Łódź - KS Rozwój Katowice
ZKS Olimpia Elbląg - KS Siarka Tarnobrzeg
KS Warta Poznań - RKS Garbarnia Kraków
KS Wisła Puławy - RKS Radomiak Radom

XVII kolejka - 10-12.11.2017
KS Gwardia Koszalin - GKS 1962 Jastrzębie (w Kołobrzegu)
MKS Kluczbork - ZKS Stal Stalowa Wola
RKS Radomiak Radom - GKS Bełchatów
RKS Garbarnia Kraków - KS Wisła Puławy
KS Siarka Tarnobrzeg - KS Warta Poznań
KS Rozwój Katowice - ZKS Olimpia Elbląg
KS Legionovia Legionowo - ŁKS Łódź
KS ROW 1964 Rybnik - MKS Znicz Pruszków
WKS Gryf Wejherowo - KP Błękitni Stargard Szczeciński

Runda rewanżowa

XVIII kolejka - 18-19.11.2017
MKS Kluczbork - GKS 1962 Jastrzębie
GKS Bełchatów - KP Błękitni Stargard Szczeciński
WKS Gryf Wejherowo - ZKS Stal Stalowa Wola
KS Gwardia Koszalin - MKS Znicz Pruszków
KS ROW 1964 Rybnik - ŁKS Łódź
KS Legionovia Legionowo - ZKS Olimpia Elbląg
KS Rozwój Katowice - KS Warta Poznań
KS Siarka Tarnobrzeg - KS Wisła Puławy
RKS Garbarnia Kraków - RKS Radomiak Radom

XIX kolejka - 25-26.11.2017
GKS 1962 Jastrzębie - WKS Gryf Wejherowo
KS Gwardia Koszalin - ŁKS Łódź 
RKS Garbarnia Kraków - GKS Bełchatów 
RKS Radomiak Radom - KS Siarka Tarnobrzeg
KS Wisła Puławy - KS Rozwój Katowice
KS Warta Poznań - KS Legionovia Legionowo
ZKS Olimpia Elbląg - KS ROW 1964 Rybnik
MKS Znicz Pruszków - MKS Kluczbork
ZKS Stal Stalowa Wola - KP Błękitni Stargard Szczeciński

XX kolejka - 03-04.03.2018
KP Błękitni Stargard Szczeciński - GKS 1962 Jastrzębie
GKS Bełchatów - ZKS Stal Stalowa Wola
WKS Gryf Wejherowo - MKS Znicz Pruszków
MKS Kluczbork - ŁKS Łódź
KS Gwardia Koszalin - ZKS Olimpia Elbląg w Kołobrzegu
KS ROW 1964 Rybnik - KS Warta Poznań
KS Legionovia Legionowo - KS Wisła Puławy
KS Rozwój Katowice - RKS Radomiak Radom
KS Siarka Tarnobrzeg - RKS Garbarnia Kraków

XXI kolejka - 10-11.03.2018
GKS 1962 Jastrzębie - ZKS Stal Stalowa Wola 
KS Siarka Tarnobrzeg - GKS Bełchatów
RKS Garbarnia Kraków - KS Rozwój Katowice 
RKS Radomiak Radom - KS Legionovia Legionowo
KS Wisła Puławy - KS ROW 1964 Rybnik
KS Warta Poznań - KS Gwardia Koszalin
ZKS Olimpia Elbląg - MKS Kluczbork
ŁKS Łódź - WKS Gryf Wejherowo
MKS Znicz Pruszków - KP Błękitni Stargard Szczeciński

XXII kolejka - 17-18.03.2018
GKS Bełchatów - GKS 1962 Jastrzębie
ZKS Stal Stalowa Wola - MKS Znicz Pruszków
KP Błękitni Stargard Szczeciński - ŁKS Łódź
WKS Gryf Wejherowo - ZKS Olimpia Elbląg
MKS Kluczbork - KS Warta Poznań
KS Gwardia Koszalin - KS Wisła Puławy 
KS ROW 1964 Rybnik - RKS Radomiak Radom
KS Legionovia Legionowo - RKS Garbarnia Kraków
KS Rozwój Katowice - KS Siarka Tarnobrzeg

XXIII kolejka - 24-25.03.2018
MKS Znicz Pruszków - GKS 1962 Jastrzębie 
KS Rozwój Katowice - GKS Bełchatów
KS Siarka Tarnobrzeg - KS Legionovia Legionowo
RKS Garbarnia Kraków - KS ROW 1964 Rybnik
RKS Radomiak Radom - KS Gwardia Koszalin
KS Wisła Puławy - MKS Kluczbork
KS Warta Poznań - WKS Gryf Wejherowo
ZKS Olimpia Elbląg - KP Błękitni Stargard Szczeciński
ŁKS Łódź - ZKS Stal Stalowa Wola

XXIV kolejka - 31.03.2018
GKS 1962 Jastrzębie - ŁKS Łódź
GKS Bełchatów - MKS Znicz Pruszków
ZKS Stal Stalowa Wola - ZKS Olimpia Elbląg
KP Błękitni Stargard Szczeciński - KS Warta Poznań
WKS Gryf Wejherowo - KS Wisła Puławy
MKS Kluczbork - RKS Radomiak Radom
KS Gwardia Koszalin - RKS Garbarnia Kraków
KS ROW 1964 Rybnik - KS Siarka Tarnobrzeg
KS Legionovia Legionowo - KS Rozwój Katowice

XXV kolejka - 07-08.04.2018
ZKS Olimpia Elbląg - GKS 1962 Jastrzębie
KS Legionovia Legionowo - GKS Bełchatów
KS Rozwój Katowice - KS ROW 1964 Rybnik
KS Siarka Tarnobrzeg - KS Gwardia Koszalin
RKS Garbarnia Kraków - MKS Kluczbork 
RKS Radomiak Radom - WKS Gryf Wejherowo
KS Wisła Puławy - KP Błękitni Stargard Szczeciński
KS Warta Poznań - ZKS Stal Stalowa Wola
ŁKS Łódź - MKS Znicz Pruszków

XXVI kolejka - 14-15.04.2018
GKS 1962 Jastrzębie - KS Warta Poznań
GKS Bełchatów - ŁKS Łódź
MKS Znicz Pruszków - ZKS Olimpia Elbląg
ZKS Stal Stalowa Wola - KS Wisła Puławy
KP Błękitni Stargard Szczeciński - RKS Radomiak Radom
WKS Gryf Wejherowo - RKS Garbarnia Kraków
MKS Kluczbork - KS Siarka Tarnobrzeg
KS Gwardia Koszalin - KS Rozwój Katowice 
KS ROW 1964 Rybnik - KS Legionovia Legionowo

XVII kolejka - 21-22.04.2018
KS Wisła Puławy - GKS 1962 Jastrzębie
KS ROW 1964 Rybnik - GKS Bełchatów
KS Legionovia Legionowo - KS Gwardia Koszalin
KS Rozwój Katowice - MKS Kluczbork
KS Siarka Tarnobrzeg - WKS Gryf Wejherowo
RKS Garbarnia Kraków - KP Błękitni Stargard Szczeciński 
RKS Radomiak Radom - ZKS Stal Stalowa Wola
KS Warta Poznań - MKS Znicz Pruszków
ZKS Olimpia Elbląg - ŁKS Łódź

XXVIII kolejka - 28-29.04.2018
GKS 1962 Jastrzębie - RKS Radomiak Radom
GKS Bełchatów - ZKS Olimpia Elbląg
ŁKS Łódź - KS Warta Poznań
MKS Znicz Pruszków - KS Wisła Puławy
ZKS Stal Stalowa Wola - RKS Garbarnia Kraków
KP Błękitni Stargard Szczeciński - KS Siarka Tarnobrzeg
WKS Gryf Wejherowo - KS Rozwój Katowice
MKS Kluczbork - KS Legionovia Legionowo
KS Gwardia Koszalin - KS ROW 1964 Rybnik

XXIX kolejka - 05-06.05.2018
RKS Garbarnia Kraków - GKS 1962 Jastrzębie (w Niepołomicach)
KS Gwardia Koszalin - GKS Bełchatów
KS ROW 1964 Rybnik - MKS Kluczbork
KS Legionovia Legionowo - WKS Gryf Wejherowo
KS Rozwój Katowice - KP Błękitni Stargard Szczeciński
KS Siarka Tarnobrzeg - ZKS Stal Stalowa Wola
RKS Radomiak Radom - MKS Znicz Pruszków
KS Wisła Puławy - ŁKS Łódź
KS Warta Poznań - ZKS Olimpia Elbląg

XXX kolejka - 09.05.2018
GKS 1962 Jastrzębie - KS Siarka Tarnobrzeg
GKS Bełchatów - KS Warta Poznań
ZKS Olimpia Elbląg - KS Wisła Puławy
ŁKS Łódź - RKS Radomiak Radom
MKS Znicz Pruszków - RKS Garbarnia Kraków
ZKS Stal Stalowa Wola - KS Rozwój Katowice
KP Błękitni Stargard Szczeciński - KS Legionovia Legionowo
WKS Gryf Wejherowo - KS ROW 1964 Rybnik
MKS Kluczbork - KS Gwardia Koszalin

XXXI kolejka - 12-13.05.2018
KS Rozwój Katowice - GKS 1962 Jastrzębie
MKS Kluczbork - GKS Bełchatów
KS Gwardia Koszalin - WKS Gryf Wejherowo 
KS ROW 1964 Rybnik - KP Błękitni Stargard Szczeciński
KS Legionovia Legionowo - ZKS Stal Stalowa Wola
KS Siarka Tarnobrzeg - MKS Znicz Pruszków
RKS Garbarnia Kraków - ŁKS Łódź 
RKS Radomiak Radom - ZKS Olimpia Elbląg
KS Wisła Puławy - KS Warta Poznań

XXXII kolejka - 19-20.05.2018
GKS 1962 Jastrzębie - KS Legionovia Legionowo
GKS Bełchatów - KS Wisła Puławy
KS Warta Poznań - RKS Radomiak Radom
ZKS Olimpia Elbląg - RKS Garbarnia Kraków
ŁKS Łódź - KS Siarka Tarnobrzeg
MKS Znicz Pruszków - KS Rozwój Katowice
ZKS Stal Stalowa Wola - KS ROW 1964 Rybnik
KP Błękitni Stargard Szczeciński - KS Gwardia Koszalin
WKS Gryf Wejherowo - MKS Kluczbork

XXXIII kolejka - 26-27.05.2018
KS ROW 1964 Rybnik - GKS 1962 Jastrzębie
WKS Gryf Wejherowo - GKS Bełchatów
MKS Kluczbork - KP Błękitni Stargard Szczeciński
KS Gwardia Koszalin - ZKS Stal Stalowa Wola 
KS Legionovia Legionowo - MKS Znicz Pruszków
KS Rozwój Katowice - ŁKS Łódź
KS Siarka Tarnobrzeg - ZKS Olimpia Elbląg
RKS Garbarnia Kraków - KS Warta Poznań
RKS Radomiak Radom - KS Wisła Puławy

XXXIV kolejka - 02-03.06.2018
GKS 1962 Jastrzębie - KS Gwardia Koszalin
GKS Bełchatów - RKS Radomiak Radom
KS Wisła Puławy - RKS Garbarnia Kraków
KS Warta Poznań - KS Siarka Tarnobrzeg
ZKS Olimpia Elbląg - KS Rozwój Katowice
ŁKS Łódź - KS Legionovia Legionowo
MKS Znicz Pruszków - KS ROW 1964 Rybnik
ZKS Stal Stalowa Wola - MKS Kluczbork
KP Błękitni Stargard Szczeciński - WKS Gryf Wejherowo


  Design & Copyright © 2005 - 2017 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK