www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:








Piłka nożna - IV liga (Śląsk - grupa II) -- 2018/2019
Kolejka: XXX - 08.06.2019


. . m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 LKS Czaniec 30 61 49:19 12-2-1 (30:7) 6-5-4 (19:12)
2 LKS Drzewiarz Jasienica 30 58 52:31 11-3-1 (34:13) 6-4-5 (18:18)
3 KS Kuźnia Ustroń 30 57 63:36 10-2-3 (38:18) 7-4-4 (25:18)
4 LKS Bełk 30 54 61:43 7-4-4 (32:19) 9-2-4 (29:24)
5 KS Polonia Łaziska Górne 30 52 52:38 6-6-3 (21:17) 9-1-5 (31:21)
6 Tyski Sport II S.A. 30 51 53:39 9-4-2 (33:19) 4-8-3 (20:20)
7 MKS Czechowice-Dziedzice 30 50 52:38 6-3-6 (23:21) 8-5-2 (29:17)
8 LKS Goczałkowice 30 44 52:41 7-5-3 (31:16) 5-3-7 (21:25)
9 LKS Wilki Wilcza 30 37 43:52 7-3-5 (24:20) 4-1-10 (19:32)
10 TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała S.A. 30 36 41:52 6-4-5 (19:20) 4-2-9 (22:32)
11 GKS Radziechowy-Wieprz 30 36 36:38 5-4-6 (20:17) 4-5-6 (16:21)
12 MKP Odra Centrum Wodzisław 30 32 42:45 5-4-6 (21:19) 3-4-8 (21:26)
13 KS Spójnia Landek 30 30 36:46 2-4-9 (21:31) 5-5-5 (15:15)
14 KS Unia Racibórz 30 27 41:58 5-4-6 (21:23) 1-5-9 (20:35)
15 GKS Dąb Gaszowice 30 26 38:71 4-3-8 (26:30) 3-2-10 (12:41)
16 KS Płomień Połomia 30 13 35:99 2-1-12 (18:44) 2-0-13 (17:55)


Ostatnia kolejka (XXX) - 08.06.2019
KS Spójnia Landek - LKS Goczałkowice - 4:5
KS Kuźnia Ustroń - LKS Bełk - 2:5
MRKS Czechowice-Dziedzice - LKS Drzewiarz Jasienica - 1:0
TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała - KS Unia Racibórz - 3:2
KS Płomień Połomia - MKP Odra Centrum Wodzisław - 2:1
KS Polonia Łaziska Górne - LKS Wilki Wilcza - 2:0
GKS Dąb Gaszowice - Tyski Sport II - 2:2
GKS Radziechowy-Wieprz - LKS Czaniec - 1:1


Terminarz rozgrywek 

I kolejka - 11-12.08.2018
LKS Drzewiarz Jasienica - LKS Wilki Wilcza - 3:2
KS Spójnia Landek - MKP Odra Centrum Wodzisław - 1:1
KS Kuźnia Ustroń - LKS Goczałkowice - 1:0
GKS Radziechowy-Wieprz - LKS Bełk - 2:3
GKS Dąb Gaszowice - LKS Czaniec - 0:2
KS Polonia Łaziska Górne - Tyski Sport II - 0:1
KS Płomień Połomia - KS Unia Racibórz - 1:1
TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała - MRKS Czechowice-Dziedzice - 1:1

II kolejka - 15.08.2018
LKS Drzewiarz Jasienica - Tyski Sport II - 2:0
KS Unia Racibórz - KS Spójnia Landek - 2:0
MKP Odra Centrum Wodzisław - KS Kuźnia Ustroń - 1:2
LKS Bełk - LKS Goczałkowice - 0:1
MRKS Czechowice-Dziedzice - KS Płomień Połomia - 5:0
LKS Wilki Wilcza - TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała - 2:3
LKS Czaniec - KS Polonia Łaziska Górne - 1:0
GKS Radziechowy-Wieprz - GKS Dąb Gaszowice - 0:1

III kolejka - 18-19.08.2018
LKS Drzewiarz Jasienica - LKS Czaniec - 2:0
KS Spójnia Landek - MRKS Czechowice-Dziedzice - 1:2
KS Kuźnia Ustroń - KS Unia Racibórz - 1:1
KS Polonia Łaziska Górne - GKS Radziechowy-Wieprz - 1:1
KS Płomień Połomia - LKS Wilki Wilcza - 0:3
LKS Goczałkowice - MKP Odra Centrum Wodzisław - 1:1
TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Tyski Sport II - 2:2
GKS Dąb Gaszowice - LKS Bełk - 2:3

IV kolejka - 25-26.08.2018
GKS Radziechowy-Wieprz - LKS Drzewiarz Jasienica - 0:0
LKS Wilki Wilcza - KS Spójnia Landek - 0:0
MRKS Czechowice-Dziedzice - KS Kuźnia Ustroń - 2:2
Tyski Sport II - KS Płomień Połomia - 4:1
LKS Bełk - MKP Odra Centrum Wodzisław - 2:1
KS Unia Racibórz - LKS Goczałkowice - 0:0
LKS Czaniec - TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała - 4:2
GKS Dąb Gaszowice - KS Polonia Łaziska Górne - 0:0

V kolejka - 01-02.09.2018
LKS Drzewiarz Jasienica - GKS Dąb Gaszowice - 0:1
KS Spójnia Landek - Tyski Sport II - 0:4
KS Kuźnia Ustroń - LKS Wilki Wilcza - 3:0
KS Polonia Łaziska Górne - LKS Bełk - 1:0
KS Płomień Połomia - LKS Czaniec - 0:4
MRKS Czechowice-Dziedzice - LKS Goczałkowice - 1:1
MKP Odra Centrum Wodzisław - KS Unia Racibórz - 0:1
TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała - GKS Radziechowy-Wieprz - 2:0

VI kolejka - 08-09.09.2018
KS Polonia Łaziska Górne - LKS Drzewiarz Jasienica - 2:2
LKS Czaniec - KS Spójnia Landek - 2:0 
Tyski Sport II - KS Kuźnia Ustroń - 1:1
MRKS Czechowice-Dziedzice - MKP Odra Centrum Wodzisław - 0:3
LKS Wilki Wilcza - LKS Goczałkowice - 3:4
KS Unia Racibórz - LKS Bełk - 1:1
GKS Radziechowy-Wieprz - KS Płomień Połomia - 5:0
GKS Dąb Gaszowice - TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała - 4:1

VII kolejka - 15-16.09.2018
LKS Drzewiarz Jasienica - LKS Bełk - 2:0
KS Spójnia Landek - GKS Radziechowy-Wieprz - 0:1
KS Kuźnia Ustroń - LKS Czaniec - 1:2
KS Płomień Połomia - GKS Dąb Gaszowice - 6:1
KS Unia Racibórz - MRKS Czechowice-Dziedzice - 3:1
MKP Odra Centrum Wodzisław - LKS Wilki Wilcza - 1:2
Tyski Sport II - LKS Goczałkowice - 2:1
TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała - KS Polonia Łaziska Górne - 0:3

VIII kolejka - 22-23.09.2018
LKS Drzewiarz Jasienica - TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała - 3:1
GKS Dąb Gaszowice - KS Spójnia Landek - 0:2
GKS Radziechowy-Wieprz - KS Kuźnia Ustroń - 0:0
LKS Czaniec - LKS Goczałkowice - 4:0
LKS Bełk - MRKS Czechowice-Dziedzice - 0:0
LKS Wilki Wilcza - KS Unia Racibórz - 1:0
KS Polonia Łaziska Górne - KS Płomień Połomia - 1:0
Tyski Sport II - MKP Odra Centrum Wodzisław - 3:3

IX kolejka - 29-30.09.2018
KS Spójnia Landek - KS Polonia Łaziska Górne - 0:4
KS Kuźnia Ustroń - GKS Dąb Gaszowice - 6:1
KS Płomień Połomia - LKS Drzewiarz Jasienica - 0:6
KS Unia Racibórz - Tyski Sport II - 1:0
MKP Odra Centrum Wodzisław - LKS Czaniec - 0:0
GKS Radziechowy-Wieprz - LKS Goczałkowice - 1:0
MRKS Czechowice-Dziedzice - LKS Wilki Wilcza - 1:0
TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała - LKS Bełk - 2:3

X kolejka - 06-07.10.2018
LKS Drzewiarz Jasienica - KS Spójnia Landek - 2:1
KS Polonia Łaziska Górne - KS Kuźnia Ustroń - 1:3
LKS Bełk - LKS Wilki Wilcza - 3:0
LKS Czaniec - KS Unia Racibórz - 3:0
GKS Radziechowy-Wieprz - MKP Odra Centrum Wodzisław - 0:0
GKS Dąb Gaszowice - LKS Goczałkowice - 0:2
Tyski Sport II - MRKS Czechowice-Dziedzice - 1:3
TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała - KS Płomień Połomia - 2:0

XI kolejka - 13-14.10.2018
KS Kuźnia Ustroń - LKS Drzewiarz Jasienica - 2:0
KS Spójnia Landek - TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała - 0:0
KS Płomień Połomia - LKS Bełk - 2:3
LKS Wilki Wilcza - Tyski Sport II - 1:1
KS Polonia Łaziska Górne - LKS Goczałkowice - 1:1
KS Unia Racibórz - GKS Radziechowy-Wieprz - 1:2
MKP Odra Centrum Wodzisław - GKS Dąb Gaszowice - 3:0
MRKS Czechowice-Dziedzice - LKS Czaniec - 0:2

XII kolejka - 20-21.10.2018
LKS Drzewiarz Jasienica - LKS Goczałkowice - 3:1
KS Płomień Połomia - KS Spójnia Landek - 0:4
TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała - KS Kuźnia Ustroń - 2:2
LKS Bełk - Tyski Sport II - 1:2
LKS Czaniec - LKS Wilki Wilcza - 1:0
MRKS Czechowice-Dziedzice - GKS Radziechowy-Wieprz - 3:1
KS Polonia Łaziska Górne - MKP Odra Centrum Wodzisław - 2:1
GKS Dąb Gaszowice - KS Unia Racibórz - 3:2

XIII kolejka - 27-28.10.2018
KS Spójnia Landek - LKS Bełk - 0:1
KS Kuźnia Ustroń - KS Płomień Połomia - 4:0
MKP Odra Centrum Wodzisław - LKS Drzewiarz Jasienica - 1:1
KS Unia Racibórz - KS Polonia Łaziska Górne - 2:3
MRKS Czechowice-Dziedzice - GKS Dąb Gaszowice - 4:0
LKS Wilki Wilcza - GKS Radziechowy-Wieprz - 2:2
TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała - LKS Goczałkowice - 0:1
Tyski Sport II - LKS Czaniec - przełożony na 09.03

XIV kolejka - 03-04.11.2018
KS Spójnia Landek - KS Kuźnia Ustroń - 1:3
LKS Drzewiarz Jasienica - KS Unia Racibórz - 1:1
LKS Bełk - LKS Czaniec - 1:1
GKS Dąb Gaszowice - LKS Wilki Wilcza - 4:3
KS Polonia Łaziska Górne - MRKS Czechowice-Dziedzice - 1:1
KS Płomień Połomia - LKS Goczałkowice - 0:2
Tyski Sport II - GKS Radziechowy-Wieprz - 1:1
TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała - MKP Odra Centrum Wodzisław - 1:4

XV kolejka - 10-11.11.2018
LKS Drzewiarz Jasienica - MRKS Czechowice-Dziedzice - 1:1
LKS Goczałkowice - KS Spójnia Landek (09.03, godz. 15:00)
LKS Bełk - KS Kuźnia Ustroń - 3:0
KS Unia Racibórz - TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała - 3:1
LKS Wilki Wilcza - KS Polonia Łaziska Górne - 1:0
LKS Czaniec - GKS Radziechowy-Wieprz - 2:1
MKP Odra Centrum Wodzisław - KS Płomień Połomia - 3:0 w.o. (w meczu 1:0)
Tyski Sport II - GKS Dąb Gaszowice - 4:2

Przełożony mecz XIII kolejki - 09.03.2019
Tyski Sport II - LKS Czaniec - 2:1

Przełożony mecz XV kolejki - 09.03.2019
LKS Goczałkowice - KS Spójnia Landek - 0:0

Runda rewanżowa

XVI kolejka - 16-17.03.2019
LKS Wilki Wilcza - LKS Drzewiarz Jasienica - 4:1
MKP Odra Centrum Wodzisław - KS Spójnia Landek - 1:2
LKS Goczałkowice - KS Kuźnia Ustroń - 0:2
Tyski Sport II - KS Polonia Łaziska Górne - 1:0
MRKS Czechowice-Dziedzice - TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała - 1:3
LKS Bełk - GKS Radziechowy-Wieprz - 1:3
LKS Czaniec - GKS Dąb Gaszowice - 1:1
KS Unia Racibórz - KS Płomień Połomia - 2:3

XVII kolejka - 23-24.03.2019
KS Spójnia Landek - KS Unia Racibórz - 2:2
KS Kuźnia Ustroń - MKP Odra Centrum Wodzisław - 3:1
Tyski Sport II - LKS Drzewiarz Jasienica - 1:2
LKS Goczałkowice - LKS Bełk - 1:2
KS Płomień Połomia - MRKS Czechowice-Dziedzice - 1:5
KS Polonia Łaziska Górne - LKS Czaniec - 1:0
GKS Dąb Gaszowice - GKS Radziechowy-Wieprz - 1:1
TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała - LKS Wilki Wilcza - 0:1

XVIII kolejka - 30-31.03.2019
LKS Czaniec - LKS Drzewiarz Jasienica - 0:0
MRKS Czechowice-Dziedzice - KS Spójnia Landek - 0:1
KS Unia Racibórz - KS Kuźnia Ustroń - 1:5
LKS Bełk - GKS Dąb Gaszowice - 5:0
GKS Radziechowy-Wieprz - KS Polonia Łaziska Górne - 1:2
LKS Wilki Wilcza - KS Płomień Połomia - 3:2
MKP Odra Centrum Wodzisław - LKS Goczałkowice - 2:1
Tyski Sport II - TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała - 1:0

XIX kolejka - 06.04.2019
LKS Drzewiarz Jasienica - GKS Radziechowy-Wieprz - 1:1
KS Spójnia Landek - LKS Wilki Wilcza - 3:2
KS Kuźnia Ustroń - MRKS Czechowice-Dziedzice - 2:1
TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała - LKS Czaniec - 1:0
KS Polonia Łaziska Górne - GKS Dąb Gaszowice - 1:1
MKP Odra Centrum Wodzisław - LKS Bełk - 2:2
LKS Goczałkowice - KS Unia Racibórz - 2:1
KS Płomień Połomia - Tyski Sport II - 1:2

XX kolejka - 13-14.04.2019
GKS Dąb Gaszowice - LKS Drzewiarz Jasienica - 0:1
Tyski Sport II - KS Spójnia Landek - 1:1
LKS Wilki Wilcza - KS Kuźnia Ustroń - 1:0
LKS Bełk - KS Polonia Łaziska Górne - 2:4
GKS Radziechowy-Wieprz - TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała - 0:1
LKS Czaniec - KS Płomień Połomia - 3:0
LKS Goczałkowice - MRKS Czechowice-Dziedzice - 0:0
KS Unia Racibórz - MKP Odra Centrum Wodzisław - 2:1

XXI kolejka - 20.04.2019
LKS Drzewiarz Jasienica - KS Polonia Łaziska Górne - 2:1
KS Spójnia Landek - LKS Czaniec - 2:2
KS Kuźnia Ustroń - Tyski Sport II - 1:1
LKS Bełk - KS Unia Racibórz - 3:0
MKP Odra Centrum Wodzisław - MRKS Czechowice-Dziedzice - 1:3
LKS Goczałkowice - LKS Wilki Wilcza - 5:1
KS Płomień Połomia - GKS Radziechowy-Wieprz - 1:2
TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała - GKS Dąb Gaszowice - 1:0

XXII kolejka - 27.04.2019
LKS Bełk - LKS Drzewiarz Jasienica - 4:0
GKS Radziechowy-Wieprz - KS Spójnia Landek - 3:0
LKS Czaniec - KS Kuźnia Ustroń - 2:0
MRKS Czechowice-Dziedzice - KS Unia Racibórz - 4:1
GKS Dąb Gaszowice - KS Płomień Połomia - 6:4
KS Polonia Łaziska Górne - TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała - 2:0
LKS Wilki Wilcza - MKP Odra Centrum Wodzisław - 2:1
LKS Goczałkowice - Tyski Sport II - 2:2

XXIII kolejka - 01.05.2019
KS Spójnia Landek - GKS Dąb Gaszowice - 1:2
KS Kuźnia Ustroń - GKS Radziechowy-Wieprz - 2:0
TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała - LKS Drzewiarz Jasienica - 1:0
LKS Goczałkowice - LKS Czaniec - 1:1
MRKS Czechowice-Dziedzice - LKS Bełk - 1:4
KS Unia Racibórz - LKS Wilki Wilcza - 1:1
MKP Odra Centrum Wodzisław - Tyski Sport II - 2:2
KS Płomień Połomia - KS Polonia Łaziska Górne - 2:3

XXIV kolejka - 04-05.05.2019
LKS Drzewiarz Jasienica - KS Płomień Połomia - 4:1
KS Polonia Łaziska Górne - KS Spójnia Landek - przełożony na 22.05
GKS Dąb Gaszowice - KS Kuźnia Ustroń - 1:2
LKS Bełk - TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała - 1:1
LKS Goczałkowice - GKS Radziechowy-Wieprz - 2:0
LKS Czaniec - MKP Odra Centrum Wodzisław - 1:0
LKS Wilki Wilcza - MRKS Czechowice-Dziedzice - 1:2
Tyski Sport II - KS Unia Racibórz - 4:2

XXV kolejka - 11.05.2019
KS Spójnia Landek - LKS Drzewiarz Jasienica - 1:2
KS Kuźnia Ustroń - KS Polonia Łaziska Górne - 2:3
LKS Wilki Wilcza - LKS Bełk - 0:2
MRKS Czechowice-Dziedzice - Tyski Sport II - 0:0
KS Unia Racibórz - LKS Czaniec - 0:2
MKP Odra Centrum Wodzisław - GKS Radziechowy-Wieprz - 1:0
LKS Goczałkowice - GKS Dąb Gaszowice - 5:1
KS Płomień Połomia - TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała - 1:5

XXVI kolejka - 18-19.05.2019
LKS Drzewiarz Jasienica - KS Kuźnia Ustroń - 2:1
TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała - KS Spójnia Landek - 1:1
LKS Bełk - KS Płomień Połomia - 3:5
LKS Goczałkowice - KS Polonia Łaziska Górne - 5:2
GKS Dąb Gaszowice - MKP Odra Centrum Wodzisław - 1:2
GKS Radziechowy-Wieprz - KS Unia Racibórz - 4:3
LKS Czaniec - MRKS Czechowice-Dziedzice - 2:3
Tyski Sport II - LKS Wilki Wilcza - 3:1

Przełożony mecz XXIV kolejki - 22.05.2019
KS Polonia Łaziska Górne - KS Spójnia Landek - 2:3

XXVII kolejka - 25-26.05.2019
KS Spójnia Landek - KS Płomień Połomia - 5:0
KS Kuźnia Ustroń - TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała - 7:3
LKS Goczałkowice - LKS Drzewiarz Jasienica - 0:1
LKS Wilki Wilcza - LKS Czaniec - 0:1
GKS Radziechowy-Wieprz - MRKS Czechowice-Dziedzice - 0:3 w.o. (w meczu 2:1)
KS Unia Racibórz - GKS Dąb Gaszowice - 1:0
MKP Odra Centrum Wodzisław - KS Polonia Łaziska Górne - 2:3
Tyski Sport II - LKS Bełk - 4:0

XXVIII kolejka - 29.05.2019, godz. 18:00
LKS Drzewiarz Jasienica - MKP Odra Centrum Wodzisław - przełożony na 05.06
LKS Bełk - KS Spójnia Landek - 0:0
KS Płomień Połomia - KS Kuźnia Ustroń - 1:2
LKS Goczałkowice - TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała - 2:1
KS Polonia Łaziska Górne - KS Unia Racibórz - 3:3
GKS Dąb Gaszowice - MRKS Czechowice-Dziedzice - 2:3
GKS Radziechowy-Wieprz - LKS Wilki Wilcza - 2:3
LKS Czaniec - Tyski Sport II - przełożony na 05.06

XXIX kolejka - 01-02.06.2019
KS Kuźnia Ustroń - KS Spójnia Landek - 1:0
KS Unia Racibórz - LKS Drzewiarz Jasienica - 1:2
LKS Czaniec - LKS Bełk - 2:0
LKS Wilki Wilcza - GKS Dąb Gaszowice - 3:1
MRKS Czechowice-Dziedzice - KS Polonia Łaziska Górne - 0:3
LKS Goczałkowice - KS Płomień Połomia - 5:1
GKS Radziechowy-Wieprz - Tyski Sport II - 1:0
MKP Odra Centrum Wodzisław - TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała - 1:0

Przełożone mecze XXVIII kolejki - 05.06.2019
LKS Drzewiarz Jasienica - MKP Odra Centrum Wodzisław - 5:1
LKS Czaniec - Tyski Sport II - 3:0

XXX kolejka - 08.06.2019
KS Spójnia Landek - LKS Goczałkowice - 4:5
KS Kuźnia Ustroń - LKS Bełk - 2:5
MRKS Czechowice-Dziedzice - LKS Drzewiarz Jasienica - 1:0
TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała - KS Unia Racibórz - 3:2
KS Płomień Połomia - MKP Odra Centrum Wodzisław - 2:1
KS Polonia Łaziska Górne - LKS Wilki Wilcza - 2:0
GKS Dąb Gaszowice - Tyski Sport II - 2:2
GKS Radziechowy-Wieprz - LKS Czaniec - 1:1



  Design & Copyright © 2005 - 2019 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku,

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody.

Polityka prywatności

  1. Dane osobowe przekazywane w formularzach dostępnych na naszej stronie internetowej przetwarzane są:
    • zgodnie z przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych,
    • zgodnie z wdrożoną Polityką bezpieczeństwa w zakresie przetwarzania danych osobowych.
  2. Administratorem Państwa danych osobowych jest Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Regionalnej „Olza” z siedzibą przy ul. Rynek 18, 43-400 Cieszyn, tel. 338578720, adres email: biuro@olza.pl
  3. Z Inspektorem Ochrony danych osobowych można skontaktować się pod numerem telefonu 338578720 wew. 23, drogą pocztową: ul. Rynek 18, 43-400 Cieszyn.
  4. Stowarzyszenie ma prawo przetwarzać Państwa dane osobowe zamieszczane w formularzach wyłącznie w celach, do których formularze te zostały udostępnione, tj.: rejestrowania użytkowników i kontaktowania się w celach zgodnych z treścią przesłanej do nas wiadomości, a także na potrzeby dochodzenia ewentualnych roszczeń przed sądem oraz w celach archiwalnych i statystycznych.
  5. Stowarzyszenie ma prawo udostępniać dane osobowe podmiotom upoważnionym na podstawie właściwych przepisów prawa, a także dostawcom usług bazodanowych na podstawie stosownych umów.
  6. Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Stowarzyszenie przez okres niezbędny do zrealizowania celu, w jakim zostały zebrane, z tym że Stowarzyszenie zastrzega sobie prawo do przetwarzania Państwa danych również przez okres wymagany do dochodzenia ewentualnych roszczeń przed sądem, a także prowadzenia spraw archiwalnych i statystycznych.
  7. Każda osoba, której dane dotyczą ma prawo do bezpłatnego:
    • dostępu do danych,
    • sprostowania nieprawidłowych i uzupełnienia niekompletnych danych,
    • żądania usunięcia danych,
    • żądania ograniczenia przetwarzania,
    • wniesienia skargi do organu nadzorczego,
    • usunięcia danych osobowych, co może nastąpić na skutek cofnięcia zgody, w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  8. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak konsekwencją ich niepodania będzie brak możliwości zrealizowania celów, o których mowa w punkcie 4 polityki prywatności.