www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:








Piłka nożna - Klasa A (Podokręg Bielsko) -- 2021/2022
Kolejka: X - 16.10.2021


. . m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 KS Międzyrzecze 10 23 36:9 3-2-0 (16:5) 4-0-1 (20:4)
2 UKS Rotuz Bronów 10 23 36:10 5-1-0 (23:3) 2-1-1 (13:7)
3 LKS Sokół Hecznarowice 9 21 16:4 5-0-0 (14:3) 1-3-0 (2:1)
4 KS Bystra 10 20 30:19 4-1-0 (20:8) 2-1-2 (10:11)
5 LKS Przełom Kaniów 10 15 17:16 4-0-0 (10:1) 1-0-5 (7:15)
6 LKS Orzeł Kozy 10 13 10:22 4-0-0 (10:2) 0-1-5 (0:20)
7 KS Soła Kobiernice 9 12 16:14 2-2-0 (6:2) 1-1-3 (10:12)
8 LKS II Czaniec 10 12 12:12 2-2-1 (9:5) 1-1-2 (3:7)
9 LKS Żar Międzybrodzie Bialskie 8 10 18:28 1-1-2 (4:14) 2-0-2 (14:14)
10 LKS Ligota Centrum 9 9 13:13 2-1-2 (10:6) 0-2-2 (3:7)
11 LKS Pionier Pisarzowice 9 9 12:21 3-0-1 (9:3) 0-0-5 (3:18)
12 LKS Zapora Wapienica 9 8 7:13 1-1-2 (4:4) 1-1-3 (3:9)
13 LKS Zamek Grodziec 10 6 12:31 1-0-5 (8:17) 1-0-3 (4:14)
14 LKS Wilamowiczanka Wilamowice 10 6 12:35 2-0-3 (10:21) 0-0-5 (2:14)


Ostatnia kolejka (X) - 16-17.10.2021
LKS Zamek Grodziec - LKS II Czaniec - 0:1
KS Międzyrzecze - LKS Orzeł Kozy - 6:0
KS Bystra - LKS Przełom Kaniów - 2:1
UKS Rotuz Bronów - LKS Wilamowiczanka Wilamowice - 3:0 w.o.
LKS Sokół Hecznarowice - LKS Pionier Pisarzowice (17.10, godz. 14:30)
LKS Ligota Centrum - LKS Zapora Wapienica (17.10, godz. 15:00)
LKS Żar Międzybrodzie Bialskie - KS Soła Kobiernice (17.10, godz. 15:00)

Następna kolejka (XI) - 23-24.10.2021
LKS Zapora Wapienica - LKS Zamek Grodziec (23.10, godz. 15:00)
LKS Przełom Kaniów - KS Międzyrzecze (24.10, godz. 15:00)
LKS Wilamowiczanka Wilamowice - KS Bystra (23.10, godz. 15:00)
LKS Pionier Pisarzowice - LKS Żar Międzybrodzie Bialskie (23.10, godz. 15:00)
LKS Orzeł Kozy - LKS Sokół Hecznarowice (23.10, godz. 15:00)
LKS II Czaniec - UKS Rotuz Bronów (24.10, godz. 11:00)
KS Soła Kobiernice - LKS Ligota Centrum (24.10, godz. 15:00)


Terminarz rozgrywek

I kolejka - 14-15.08.2021 
LKS Zamek Grodziec - LKS Orzeł Kozy - 2:0
LKS Żar Międzybrodzie Bialskie - KS Międzyrzecze - 0:7
LKS Wilamowiczanka Wilamowice - KS Soła Kobiernice - 0:4
LKS Ligota Centrum - LKS Przełom Kaniów - 1:2
UKS Rotuz Bronów - LKS Pionier Pisarzowice - 7:0
LKS II Czaniec - LKS Zapora Wapienica - 1:1
LKS Sokół Hecznarowice - KS Bystra - 3:0 w.o. (w meczu 2:3)

II kolejka - 21-22.08.2021
KS Międzyrzecze - LKS Ligota Centrum - 1:1
LKS Przełom Kaniów - LKS Zamek Grodziec - 5:0
LKS Orzeł Kozy - UKS Rotuz Bronów - 2:0
KS Soła Kobiernice - LKS II Czaniec - 1:1
LKS Pionier Pisarzowice - LKS Wilamowiczanka Wilamowice - 3:2
LKS Sokół Hecznarowice - LKS Żar Międzybrodzie Bialskie - 4:3
KS Bystra - LKS Zapora Wapienica - 5:1

III kolejka - 28-29.08.2021
LKS Zamek Grodziec - KS Międzyrzecze - 1:3
UKS Rotuz Bronów - LKS Przełom Kaniów - 2:0
LKS Ligota Centrum - LKS Sokół Hecznarowice - 0:0
LKS Wilamowiczanka Wilamowice - LKS Orzeł Kozy - 2:0
LKS Zapora Wapienica - KS Soła Kobiernice - 2:0
LKS II Czaniec - LKS Pionier Pisarzowice - 2:0
LKS Żar Międzybrodzie Bialskie - KS Bystra - 1:1

IV kolejka - 04-05.09.2021
KS Międzyrzecze - UKS Rotuz Bronów - 2:2
LKS Sokół Hecznarowice - LKS Zamek Grodziec - 1:0
KS Bystra - KS Soła Kobiernice - 4:4
LKS Pionier Pisarzowice - LKS Zapora Wapienica - 0:1
LKS Orzeł Kozy - LKS II Czaniec - 3:0
LKS Przełom Kaniów - LKS Wilamowiczanka Wilamowice - 1:0
LKS Żar Międzybrodzie Bialskie - LKS Ligota Centrum - 1:0

V kolejka - 11-12.09.2021
LKS Zamek Grodziec - LKS Żar Międzybrodzie Bialskie - 3:4
LKS Wilamowiczanka Wilamowice - KS Międzyrzecze - 1:9
LKS Ligota Centrum - KS Bystra - 0:4
UKS Rotuz Bronów - LKS Sokół Hecznarowice - 1:1
LKS Zapora Wapienica - LKS Orzeł Kozy - 0:0
LKS II Czaniec - LKS Przełom Kaniów - 5:2
KS Soła Kobiernice - LKS Pionier Pisarzowice - 3:0

VI kolejka - 18-19.09.2021
KS Międzyrzecze - LKS II Czaniec - 3:1
LKS Ligota Centrum - LKS Zamek Grodziec - 6:0
KS Bystra - LKS Pionier Pisarzowice - 3:2
LKS Orzeł Kozy - KS Soła Kobiernice - 2:1
LKS Sokół Hecznarowice - LKS Wilamowiczanka Wilamowice - 4:0
LKS Przełom Kaniów - LKS Zapora Wapienica - 1:0
LKS Żar Międzybrodzie Bialskie - UKS Rotuz Bronów - 2:6

VII kolejka - 25-26.09.2021
LKS Zamek Grodziec - KS Bystra - 1:4
LKS Zapora Wapienica - KS Międzyrzecze - 0:1
LKS Wilamowiczanka Wilamowice - LKS Żar Międzybrodzie Bialskie - 5:4
LKS Pionier Pisarzowice - LKS Orzeł Kozy - 4:0
LKS II Czaniec - LKS Sokół Hecznarowice - 0:1
UKS Rotuz Bronów - LKS Ligota Centrum - 4:1
KS Soła Kobiernice - LKS Przełom Kaniów - 2:1

VIII kolejka - 02-03.10.2021
LKS Zamek Grodziec - UKS Rotuz Bronów - 1:5
KS Międzyrzecze - KS Soła Kobiernice - 4:1
KS Bystra - LKS Orzeł Kozy - 6:0
LKS Sokół Hecznarowice - LKS Zapora Wapienica - 2:0
UKS Ligota Centrum - LKS Wilamowiczanka Wilamowice - 3:0
LKS Przełom Kaniów - LKS Pionier Pisarzowice - 3:1
LKS Żar Międzybrodzie Bialskie - LKS II Czaniec - przełożony na 11.11

IX kolejka - 09-10.10.2021
LKS Wilamowiczanka Wilamowice - LKS Zamek Grodziec - 2:4
LKS Pionier Pisarzowice - KS Międzyrzecze - 2:0
UKS Rotuz Bronów - KS Bystra - 6:1
LKS Zapora Wapienica - LKS Żar Międzybrodzie Bialskie - 2:3
LKS Orzeł Kozy - LKS Przełom Kaniów - 3:1
KS Soła Kobiernice - LKS Sokół Hecznarowice - 0:0
LKS II Czaniec - LKS Ligota Centrum - 1:1

X kolejka - 16-17.10.2021
LKS Zamek Grodziec - LKS II Czaniec - 0:1
KS Międzyrzecze - LKS Orzeł Kozy - 6:0
KS Bystra - LKS Przełom Kaniów - 2:1
UKS Rotuz Bronów - LKS Wilamowiczanka Wilamowice - 3:0 w.o.
LKS Sokół Hecznarowice - LKS Pionier Pisarzowice (17.10, godz. 14:30)
LKS Ligota Centrum - LKS Zapora Wapienica (17.10, godz. 15:00)
LKS Żar Międzybrodzie Bialskie - KS Soła Kobiernice (17.10, godz. 15:00)

XI kolejka - 23-24.10.2021
LKS Zapora Wapienica - LKS Zamek Grodziec (23.10, godz. 15:00)
LKS Przełom Kaniów - KS Międzyrzecze (24.10, godz. 15:00)
LKS Wilamowiczanka Wilamowice - KS Bystra (23.10, godz. 15:00)
LKS Pionier Pisarzowice - LKS Żar Międzybrodzie Bialskie (23.10, godz. 15:00)
LKS Orzeł Kozy - LKS Sokół Hecznarowice (23.10, godz. 15:00)
LKS II Czaniec - UKS Rotuz Bronów (24.10, godz. 11:00)
KS Soła Kobiernice - LKS Ligota Centrum (24.10, godz. 15:00)

XII kolejka - 30-31.10.2021
LKS Zamek Grodziec - KS Soła Kobiernice (30.10, godz. 15:00)
KS Bystra - KS Międzyrzecze (30.10, godz. 15:00)
LKS Sokół Hecznarowice - LKS Przełom Kaniów (30.10, godz. 15:00)
LKS Ligota Centrum - LKS Pionier Pisarzowice (30.10, godz. 15:00)
LKS Wilamowiczanka Wilamowice - LKS II Czaniec (30.10, godz. 15:00)
UKS Rotuz Bronów - LKS Zapora Wapienica (31.10, godz. 14:30)
LKS Żar Międzybrodzie Bialskie - LKS Orzeł Kozy (31.10, godz. 15:00)

XIII kolejka - 06-07.11.2021
KS Międzyrzecze - LKS Sokół Hecznarowice  (07.11, godz. 14:00)
LKS Pionier Pisarzowice - LKS Zamek Grodziec (06.11, godz. 14:00)
LKS Zapora Wapienica - LKS Wilamowiczanka Wilamowice (06.11, godz. 14:00)
LKS Orzeł Kozy - LKS Ligota Centrum (06.11, godz. 14:00)
LKS Przełom Kaniów - LKS Żar Międzybrodzie Bialskie (06.11, godz. 14:00)
LKS II Czaniec - KS Bystra (07.11, godz. 11:00)
KS Soła Kobiernice - UKS Rotuz Bronów (07.11, godz. 14:00)

Przełożony mecz VIII kolejki - 11.11.2021
LKS Żar Międzybrodzie Bialskie - LKS II Czaniec (godz. 13:30)



  Design & Copyright © 2005 - 2021 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności