www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:








Piłka nożna - Klasa A (Podokręg Rybnik) -- 2021/2022
Kolejka: X - 16.10.2021


. . m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 KS Górnik Boguszowice 10 21 27:13 3-1-1 (14:6) 3-2-0 (13:7)
2 TKKF Zuch Orzepowice 9 20 25:9 3-0-1 (15:5) 3-2-0 (10:4)
3 GKS Naprzód 23 Rydułotwy 10 20 29:17 3-0-1 (11:8) 3-2-1 (19:9)
4 LKS II Bełk 9 18 26:16 3-0-1 (16:8) 3-0-2 (10:8)
5 KS Górnik Radlin 9 17 18:8 4-1-0 (11:1) 1-1-2 (7:7)
6 KS Płomień Ochojec 9 17 22:14 3-1-0 (11:4) 2-1-2 (11:10)
7 LKS Polonia Łaziska 10 17 23:18 3-1-1 (14:6) 2-1-2 (9:12)
8 LKS Start Mszana 10 17 20:18 4-2-1 (15:10) 1-0-2 (5:8)
9 LKS Orzeł Jankowice 9 16 21:13 3-1-2 (13:9) 2-0-1 (8:4)
10 KS Polonia Marklowice 9 15 23:11 3-0-1 (14:3) 2-0-3 (9:8)
11 GKS Dąb Gaszowice 9 14 24:13 1-2-1 (9:5) 3-0-2 (15:8)
12 KS Polonia Niewiadom 9 12 25:25 3-0-2 (17:16) 1-0-3 (8:9)
13 LKS Baranowice 9 10 12:14 2-0-3 (8:10) 1-1-2 (4:4)
14 MKS 32 Radziejów 10 8 19:34 1-1-3 (12:17) 1-1-3 (7:17)
15 LKS Ruch Stanowice 10 8 15:29 2-1-1 (9:7) 0-1-5 (6:22)
16 MKS Żory 9 8 10:30 1-1-1 (5:7) 1-1-4 (5:23)
17 KS 25 Kokoszyce 9 1 9:41 0-1-4 (5:19) 0-0-4 (4:22)
18 MKS Czerwionka 9 0 10:35 0-0-5 (3:15) 0-0-4 (7:20)


Ostatnia kolejka (X) - 16-17.10.2021
LKS Polonia Łaziska - GKS Naprzód 23 Rydułtowy - 0:2
KS Górnik Boguszowice - LKS Ruch Stanowice - 3:0 w.o.
LKS Start Mszana - MKS 32 Radziejów - 5:2
GKS Dąb Gaszowice - MKS Żory (17.10, godz. 15:00)
TKKF Zuch Orzepowice - KS Górnik Radlin (17.10, godz. 15:00)
LKS II Bełk - KS Polonia Marklowice (17.10, godz. 15:00)
KS Płomień Ochojec - KS Polonia Niewiadom (17.10, godz. 15:00)
LKS Baranowice - LKS Orzeł Jankowice (17.10, godz. 15:00)
MKS Czerwionka - KS 25 Kokoszyce (17.10, godz. 15:00)

Następna kolejka (XI) - 23-24.10.2021
KS Polonia Marklowice - LKS Polonia Łaziska (23.10, godz. 15:00)
MKS 32 Radziejów - LKS II Bełk (23.10, godz. 15:00)
KS 25 Kokoszyce - LKS Start Mszana (23.10, godz. 15:00)
LKS Orzeł Jankowice - MKS Czerwionka (23.10, godz. 15:00)
KS Górnik Radlin - LKS Baranowice (23.10, godz. 15:00)
KS Polonia Niewiadom - GKS Dąb Gaszowice (23.10, godz. 15:00)
LKS Ruch Stanowice - KS Płomień Ochojec (23.10, godz. 15:00)
GKS Naprzód 23 Rydułtowy - KS Górnik Boguszowice (23.10, godz. 15:00)
MKS Żory - TKKF Zuch Orzepowice (24.10, godz. 15:00)


Terminarz rozgrywek

I kolejka - 14.15.08.2021
MKS Czerwionka - LKS Polonia Łaziska - 0:2
GKS Dąb Gaszowice - LKS II Bełk - 1:2 
LKS Baranowice - KS Górnik Boguszowice - 0:1
LKS Start Mszana - KS Polonia Marklowice - 3:0 w.o. (w meczu 1:1)
MKS 23 Radziejów - GKS Naprzód 23 Rydułtowy - 3:3
KS 25 Kokoszyce - LKS Ruch Stanowice - 2:2
KS Górnik Radlin - MKS Żory - 4:0
TKKF Zuch Orzepowice - KS Płomień Ochojec - 4:1
LKS Orzeł Jankowice - KS Polonia Niewiadom - 0:2

II kolejka - 21-22.08.2021
LKS Polonia Łaziska - LKS Start Mszana - 4:1
GKS Dąb Gaszowice - TKKF Zuch Orzepowice - 0:0
KS Polonia Niewiadom - KS Górnik Radlin - 2:0
GKS Naprzód 23 Rydułtowy - KS 25 Kokoszyce - 5:1
KS Polonia Marklowice - MKS 23 Radziejów - 6:0
KS Górnik Boguszowice - MKS Czerwionka - 5:0
KS Płomień Ochojec - LKS Baranowice - 0:0
LKS II Bełk - MKS Żory - 7:0
LKS Ruch Stanowice - LKS Orzeł Jankowice - 4:2

III kolejka - 28-29.08.2021
MKS 32 Radziejów - LKS Polonia Łaziska - 2:3
TKKF Zuch Orzepowice - LKS II Bełk -  2:3
LKS Start Mszana - KS Górnik Boguszowice - 1:1
KS 25 Kokoszyce - KS Polonia Marklowice - 1:5
LKS Orzeł Jankowice - GKS Naprzód 23 Rydułtowy - 3:3
KS Górnik Radlin - LKS Ruch Stanowice - 3:0
KS Polonia Niewiadom - MKS Żory - 5:1
LKS Baranowice - GKS Dąb Gaszowice - 2:4
MKS Czerwionka - KS Płomień Ochojec - 1:4

IV kolejka - 04-05.09.2021
LKS Polonia Łaziska - KS 25 Kokoszyce - 6:0
GKS Naprzód 23 Rydułtowy - KS Górnik Radlin - 1:5
KS Polonia Marklowice - LKS Orzeł Jankowice - 0:3
KS Górnik Boguszowice - MKS 32 Radziejów - 4:1
TKKF Zuch Orzepowice - LKS Baranowice - 2:0
LKS II Bełk - KS Polonia Niewiadom - 3:2
LKS Ruch Stanowice - MKS Żory - 1:2
KS Płomień Ochojec - LKS Start Mszana - 4:1
GKS Dąb Gaszowice - MKS Czerwionka - 6:1

V kolejka - 11-12.09.2021
LKS Orzeł Jankowice - LKS Polonia Łaziska - 5:1
LKS Start Mszana - GKS Dąb Gaszowice - 0:3
MKS 32 Radziejów - KS Płomień Ochojec - 1:4
KS 25 Kokoszyce - KS Górnik Boguszowice - 2:3
KS Górnik Radlin - KS Polonia Marklowice - 1:0
KS Polonia Niewiadom - LKS Ruch Stanowice - 5:3
LKS Baranowice - LKS II Bełk - 2:1
MKS Czerwionka - TKKF Zuch Orzepowice - 1:3
MKS Żory - GKS Naprzód 23 Rydułtowy - 0:4

VI kolejka - 18-19.09.2021
LKS Polonia Łaziska - KS Górnik Radlin - 1:1
KS Polonia Marklowice - MKS Żory - 4:0
KS Górnik Boguszowice - LKS Orzeł Jankowice - 0:3
KS Płomień Ochojec - KS 25 Kokoszyce - 4:2
GKS Dąb Gaszowice - MKS 32 Radziejów - 2:2
LKS Start Mszana - TKKF Zuch Orzepowice - 2:2
LKS II Bełk - LKS Ruch Stanowice - 5:1
GKS Naprzód 23 Rydułtowy - KS Polonia Niewiadom - 3:2
LKS Baranowice - MKS Czerwionka - 4:2

VII kolejka - 25-26.09.2021
MKS Żory - LKS Polonia Łaziska - 3:1
LKS Start Mszana - LKS Baranowice - 2:1
MKS 32 Radziejów - TKKF Zuch Orzepowice - 1:3
KS 25 Kokoszyce - GKS Dąb Gaszowice - 0:6
LKS Orzeł Jankowice - KS Płomień Ochojec - 2:0
KS Polonia Niewiadom - KS Polonia Marklowice - 1:4
KS Górnik Radlin - KS Górnik Boguszowice - 0:0
LKS Ruch Stanowice - GKS Naprzód 23 Rydułtowy - 2:1
MKS Czerwionka - LKS II Bełk - 1:3

VIII kolejka - 02-03.10.2021
LKS Polonia Łaziska - KS Polonia Niewiadom - 3:2
KS Polonia Marklowice - LKS Ruch Stanowice - 4:0
KS Górnik Boguszowice - MKS Żory - 2:2
LKS Orzeł Jankowice - GKS Dąb Gaszowice - 3:1
TKKF Zuch Orzepowice - KS 25 Kokoszyce - 7:1
LKS II Bełk - GKS Naprzód 23 Rydułtowy - 1:5
KS Płomień Ochojec - KS Górnik Radlin - 3:1
LKS Baranowice - MKS 32 Radziejów - 0:2
MKS Czerwionka - LKS Start Mszana - 0:3 w.o. (w meczu 2:1)

IX kolejka - 09-10.10.2021
LKS Ruch Stanowice - LKS Polonia Łaziska - 2:2
LKS Start Mszana - LKS II Bełk - 2:1
MKS 32 Radziejów - MKS Czerwionka - 5:4
KS 25 Kokoszyce - LKS Baranowice - 0:3
LKS Orzeł Jankowice - TKKF Zuch Orzepowice - 0:2
KS Górnik Radlin - GKS Dąb Gaszowice - 3:1
KS Polonia Niewiadom - KS Górnik Boguszowice - 4:8
GKS Naprzód 23 Rydułtowy - KS Polonia Marklowice - 2:0
MKS Żory - KS Płomień Ochojec - 2:2

X kolejka - 16-17.10.2021
LKS Polonia Łaziska - GKS Naprzód 23 Rydułtowy - 0:2
KS Górnik Boguszowice - LKS Ruch Stanowice - 3:0 w.o.
LKS Start Mszana - MKS 32 Radziejów - 5:2
GKS Dąb Gaszowice - MKS Żory (17.10, godz. 15:00)
TKKF Zuch Orzepowice - KS Górnik Radlin (17.10, godz. 15:00)
LKS II Bełk - KS Polonia Marklowice (17.10, godz. 15:00)
KS Płomień Ochojec - KS Polonia Niewiadom (17.10, godz. 15:00)
LKS Baranowice - LKS Orzeł Jankowice (17.10, godz. 15:00)
MKS Czerwionka - KS 25 Kokoszyce (17.10, godz. 15:00)

XI kolejka - 23-24.10.2021
KS Polonia Marklowice - LKS Polonia Łaziska (23.10, godz. 15:00)
MKS 32 Radziejów - LKS II Bełk (23.10, godz. 15:00)
KS 25 Kokoszyce - LKS Start Mszana (23.10, godz. 15:00)
LKS Orzeł Jankowice - MKS Czerwionka (23.10, godz. 15:00)
KS Górnik Radlin - LKS Baranowice (23.10, godz. 15:00)
KS Polonia Niewiadom - GKS Dąb Gaszowice (23.10, godz. 15:00)
LKS Ruch Stanowice - KS Płomień Ochojec (23.10, godz. 15:00)
GKS Naprzód 23 Rydułtowy - KS Górnik Boguszowice (23.10, godz. 15:00)
MKS Żory - TKKF Zuch Orzepowice (24.10, godz. 15:00)

XII kolejka - 30-31.10.2021
LKS II Bełk - LKS Polonia Łaziska (31.10, godz. 14:00)
KS Górnik Boguszowice - KS Polonia Marklowice (30.10, godz. 14:00)
TKKF Zuch Orzepowice - KS Polonia Niewiadom (30.10, godz. 14:00)
LKS Start Mszana - LKS Orzeł Jankowice (30.10, godz. 14:00)
MKS 32 Radziejów - KS 25 Kokoszyce (30.10, godz. 14:00)
KS Płomień Ochojec - GKS Naprzód 23 Rydułtowy (31.10, godz. 14:00)
GKS Dąb Gaszowice - LKS Ruch Stanowice (31.10, godz. 14:00)
LKS Baranowice - MKS Żory (31.10, godz. 14:00)
MKS Czerwionka - KS Górnik Radlin (31.10, godz. 14:00)

XIII kolejka - 06-07.11.2021, godz. 14:00
LKS Polonia Łaziska - KS Górnik Boguszowice -
KS 25 Kokoszyce - LKS II Bełk -
LKS Orzeł Jankowice - MKS 32 Radziejów -
KS Górnik Radlin - LKS Start Mszana - 
MKS Żory - MKS Czerwionka -
KS Polonia Niewiadom - LKS Baranowice -
LKS Ruch Stanowice - TKKF Zuch Orzepowice -
GKS Naprzód 23 Rydułtowy - GKS Dąb Gaszowice -
KS Polonia Marklowice - KS Płomień Ochojec -

XIV kolejka - 11.11.2021, godz. 13:30
KS Płomień Ochojec - LKS Polonia Łaziska -
LKS II Bełk - KS Górnik Boguszowice -
GKS Dąb Gaszowice - KS Polonia Marklowice -
TKKF Zuch Orzepowice - GKS Naprzód 23 Rydułtowy -
LKS Baranowice - LKS Ruch Stanowice -
MKS Czerwionka - KS Polonia Niewiadom -
LKS Start Mszana - MKS Żory -
MKS 32 Radziejów - KS Górnik Radlin -
KS 25 Kokoszyce - LKS Orzeł Jankowice -

XV kolejka - 13-14.11.2021, godz. 13:30
LKS Polonia Łaziska - GKS Dąb Gaszowice -
LKS Orzeł Jankowice - LKS II Bełk -
KS Górnik Radlin - KS 25 Kokoszyce -
MKS Żory - MKS 32 Radziejów -
KS Polonia Niewiadom - LKS Start Mszana -
LKS Ruch Stanowice - MKS Czerwionka -
GKS Naprzód 23 Rydułtowy - LKS Baranowice -
KS Polonia Marklowice - TKKF Zuch Orzepowice -
KS Górnik Boguszowice - KS Płomień Ochojec -

XVI kolejka - 20-21.11.2021, godz. 13:00
TKKF Zuch Orzepowice - LKS Polonia Łaziska -
LKS II Bełk - KS Płomień Ochojec -
GKS Dąb Gaszowice - KS Górnik Boguszowice -
LKS Baranowice - KS Polonia Marklowice -
MKS Czerwionka - GKS Naprzód 23 Rydułtowy -
LKS Start Mszana - LKS Ruch Stanowice -
MKS 32 Radziejów - KS Polonia Niewiadom -
KS 25 Kokoszyce - MKS Żory -
LKS Orzeł Jankowice - KS Górnik Radlin -

XVII kolejka - 27-28.11.2021, godz. 13:00
LKS Polonia Łaziska - LKS Baranowice -
KS Górnik Radlin - LKS II Bełk -
MKS Żory - LKS Orzeł Jankowice -
KS Polonia Niewiadom - KS 25 Kokoszyce -
LKS Ruch Stanowice - MKS 32 Radziejów -
GKS Naprzód 23 Rydułtowy - LKS Start Mszana -
KS Polonia Marklowice - MKS Czerwionka -
KS Górnik Boguszowice - TKKF Zuch Orzepowice -
KS Płomień Ochojec - GKS Dąb Gaszowice -

Runda rewanżowa

XVIII kolejka - 12-13.03.2022, godz. 15:00
LKS Polonia Łaziska - MKS Czerwionka -
LKS II Bełk - GKS Dąb Gaszowice -
KS Płomień Ochojec - TKKF Zuch Orzepowice -
KS Górnik Boguszowice - LKS Baranowice -
KS Polonia Marklowice - LKS Start Mszana -
GKS Naprzód 23 Rydułtowy - MKS 32 Radziejów -
LKS Ruch Stanowice - KS 25 Kokoszyce -
KS Polonia Niewiadom - LKS Orzeł Jankowice -
MKS Żory - KS Górnik Radlin -

XIX kolejka - 19-20.03.2022, godz. 15:00
LKS Start Mszana - LKS Polonia Łaziska -
MKS Żory - LKS II Bełk -
KS Górnik Radlin - KS Polonia Niewiadom -
LKS Orzeł Jankowice - LKS Ruch Stanowice -
KS 25 Kokoszyce - GKS Naprzód 23 Rydułtowy -
MKS 32 Radziejów - KS Polonia Marklowice -
MKS Czerwionka - KS Górnik Boguszowice -
LKS Baranowice - KS Płomień Ochojec -
TKKF Zuch Orzepowice - GKS Dąb Gaszowice -

XX kolejka - 26-27.03.2022, godz. 15:30
LKS Polonia Łaziska - MKS 32 Radziejów -
LKS II Bełk - TKKF Zuch Orzepowice -
GKS Dąb Gaszowice - LKS Baranowice -
KS Płomień Ochojec - MKS Czerwionka -
KS Górnik Boguszowice - LKS Start Mszana -
KS Polonia Marklowice - KS 25 Kokoszyce -
GKS Naprzód 23 Rydułtowy - LKS Orzeł Jankowice -
LKS Ruch Stanowice - KS Górnik Radlin -
MKS Żory - KS Polonia Niewiadom - 

XXI kolejka - 02-03.04.2022, godz. 16:00
KS 25 Kokoszyce - LKS Polonia Łaziska -
KS Polonia Niewiadom - LKS II Bełk -
MKS Żory - LKS Ruch Stanowice -
KS Górnik Radlin - GKS Naprzód 23 Rydułtowy -
LKS Orzeł Jankowice - KS Polonia Marklowice -
MKS 32 Radziejów - KS Górnik Boguszowice -
LKS Start Mszana - KS Płomień Ochojec -
MKS Czerwionka - GKS Dąb Gaszowice -
LKS Baranowice - TKKF Zuch Orzepowice -

XXII kolejka - 09-10.04.2022, godz. 16:00
LKS Polonia Łaziska - LKS Orzeł Jankowice -
LKS II Bełk - LKS Baranowice -
TKKF Zuch Orzepowice - MKS Czerwionka -
GKS Dąb Gaszowice - LKS Start Mszana -
KS Płomień Ochojec - MKS 32 Radziejów -
KS Górnik Boguszowice - KS 25 Kokoszyce -
KS Polonia Marklowice - KS Górnik Radlin -
GKS Naprzód 23 Rydułtowy - MKS Żory -
LKS Ruch Stanowice - KS Polonia Niewiadom -

XXIII kolejka - 16.04.2022, godz. 16:30
KS Górnik Radlin - LKS Polonia Łaziska -
LKS Ruch Stanowice - LKS II Bełk -
KS Polonia Niewiadom - GKS Naprzód 23 Rydułtowy -
MKS Żory - KS Polonia Marklowice -
LKS Orzeł Jankowice - KS Górnik Boguszowice -
KS 25 Kokoszyce - KS Płomień Ochojec -
MKS 32 Radziejów - GKS Dąb Gaszowice -
TKKF Zuch Orzepowice - LKS Start Mszana -
MKS Czerwionka - LKS Baranowice -

XXIV kolejka - 23-24.04.2022, godz. 16:30
LKS Polonia Łaziska - MKS Żory -
LKS II Bełk - MKS Czerwionka -
LKS Baranowice - LKS Start Mszana -
TKKF Zuch Orzepowice - MKS 32 Radziejów -
GKS Dąb Gaszowice - KS 25 Kokoszyce -
KS Płomień Ochojec - LKS Orzeł Jankowice -
KS Górnik Boguszowice - KS Górnik Radlin -
KS Polonia Marklowice - KS Polonia Niewiadom -
GKS Naprzód 23 Rydułtowy - LKS Ruch Stanowice -

XXV kolejka - 30.04 - 01.05.2022, godz. 16:30
KS Polonia Niewiadom - LKS Polonia Łaziska -
GKS Naprzód 23 Rydułtowy - LKS II Bełk -
LKS Ruch Stanowice - KS Polonia Marklowice -
MKS Żory - KS Górnik Boguszowice -
KS Górnik Radlin - KS Płomień Ochojec -
GKS Dąb Gaszowice - LKS Orzeł Jankowice -
KS 25 Kokoszyce - TKKF Zuch Orzepowice -
MKS 32 Radziejów - LKS Baranowice -
LKS Start Mszana - MKS Czerwionka -

XXVI kolejka - 03.05.2022, godz. 17:00
LKS Polonia Łaziska - LKS Ruch Stanowice -
LKS II Bełk - Start Mszana
MKS Czerwionka - MKS 32 Radziejów -
LKS Baranowice - KS 25 Kokoszyce -
TKKF Zuch Orzepowice - LKS Orzeł Jankowice -
GKS Dąb Gaszowice - KS Górnik Radlin -
KS Płomień Ochojec - MKS Żory -
KS Górnik Boguszowice - KS Polonia Niewiadom -
KS Polonia Marklowice - GKS Naprzód 23 Rydułtowy -

XXVII kolejka - 07-08.05.2022, godz. 17:00
GKS Naprzód 23 Rydułtowy - LKS Polonia Łaziska -
KS Polonia Marklowice - LKS II Bełk -
LKS Ruch Stanowice - KS Górnik Boguszowice -
KS Polonia Niewiadom - KS Płomień Ochojec -
MKS Żory - GKS Dąb Gaszowice -
KS Górnik Radlin - TKKF Zuch Orzepowice -
LKS Orzeł Jankowice - LKS Baranowice -
KS 25 Kokoszyce - MKS Czerwionka -
MKS 32 Radziejów - LKS Start Mszana - 

XXVIII kolejka - 14-15.05.2022, godz. 17:00
LKS Polonia Łaziska - KS Polonia Marklowice -
LKS II Bełk - MKS 32 Radziejów -
LKS Start Mszana - KS 25 Kokoszyce -
MKS Czerwionka - LKS Orzeł Jankowice -
LKS Baranowice - KS Górnik Radlin -
TKKF Zuch Orzepowice - MKS Żory -
GKS Dąb Gaszowice - KS Polonia Niewiadom -
KS Płomień Ochojec - LKS Ruch Stanowice -
KS Górnik Boguszowice - GKS Naprzód 23 Rydułtowy -

XXIX kolejka - 21-22.05.2022, godz. 17:00
LKS Polonia Łaziska - LKS II Bełk -
KS Polonia Marklowice - KS Górnik Boguszowice -
GKS Naprzód 23 Rydułtowy - KS Płomień Ochojec -
LKS Ruch Stanowice - GKS Dąb Gaszowice -
KS Polonia Niewiadom - TKKF Zuch Orzepowice -
MKS Żory - LKS Baranowice -
KS Górnik Radlin - MKS Czerwionka -
LKS Orzeł Jankowice - LKS Start Mszana -
KS 25 Kokoszyce - MKS 32 Radziejów -

XXX kolejka - 28-29.05.2022, godz. 17:00
KS Górnik Boguszowice - LKS Polonia Łaziska -
LKS II Bełk - KS 25 Kokoszyce -
MKS 32 Radziejów - LKS Orzeł Jankowice -
LKS Start Mszana - KS Górnik Radlin -
MKS Czerwionka - MKS Żory -
LKS Baranowice - KS Polonia Niewiadom -
TKKF Zuch Orzepowice - LKS Ruch Stanowice -
GKS Dąb Gaszowice - GKS Naprzód 23 Rydułtowy -
KS Płomień Ochojec - KS Polonia Marklowice -

XXXI kolejka - 04-05.06.2022, godz. 17:00
LKS Polonia Łaziska - KS Płomień Ochojec -
KS Górnik Boguszowice - LKS II Bełk -
KS Polonia Marklowice - GKS Dąb Gaszowice -
GKS Naprzód 23 Rydułtowy - TKKF Zuch Orzepowice -
LKS Ruch Stanowice - LKS Baranowice -
KS Polonia Niewiadom - MKS Czerwionka -
MKS Żory - Start Mszana
KS Górnik Radlin - MKS 32 Radziejów -
LKS Orzeł Jankowice - KS 25 Kokoszyce -

XXXII kolejka - 11-12.06.2022, godz. 17:00
GKS Dąb Gaszowice - LKS Polonia Łaziska -
LKS II Bełk - LKS Orzeł Jankowice -
KS 25 Kokoszyce - KS Górnik Radlin -
MKS 32 Radziejów - MKS Żory -
LKS Start Mszana - KS Polonia Niewiadom -
MKS Czerwionka - LKS Ruch Stanowice -
LKS Baranowice - GKS Naprzód 23 Rydułtowy -
TKKF Zuch Orzepowice - KS Polonia Marklowice -
KS Płomień Ochojec - KS Górnik Boguszowice -

XXXIII kolejka - 16.06.2022, godz. 17:00
LKS Polonia Łaziska - TKKF Zuch Orzepowice -
KS Płomień Ochojec - LKS II Bełk -
KS Górnik Boguszowice - GKS Dąb Gaszowice -
KS Polonia Marklowice - LKS Baranowice -
GKS Naprzód 23 Rydułtowy - MKS Czerwionka -
LKS Ruch Stanowice - LKS Start Mszana -
KS Polonia Niewiadom - MKS 32 Radziejów -
MKS Żory - KS 25 Kokoszyce -
KS Górnik Radlin - LKS Orzeł Jankowice -

XXXIV kolejka - 18.06.2022, godz. 17:00
LKS Baranowice - LKS Polonia Łaziska -
LKS II Bełk - KS Górnik Radlin -
LKS Orzeł Jankowice - MKS Żory -
KS 25 Kokoszyce - KS Polonia Niewiadom -
MKS 32 Radziejów - LKS Ruch Stanowice -
LKS Start Mszana - GKS Naprzód 23 Rydułtowy -
MKS Czerwionka - KS Polonia Marklowice -
TKKF Zuch Orzepowice - KS Górnik Boguszowice -
GKS Dąb Gaszowice - KS Płomień Ochojec -



  Design & Copyright © 2005 - 2021 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności