www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:








Piłka nożna - Klasa B (Podokręg Rybnik) -- 2021/2022
Kolejka: IX - 16.10.2021


. . m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 LKS Borowik Szczejkowice 9 23 21:4 4-1-0 (13:2) 3-1-0 (8:2)
2 KS Sygnały Gotartowice 8 21 36:9 3-0-0 (15:1) 4-0-1 (21:8)
3 KS Szczerbice 8 19 26:10 5-0-0 (21:3) 1-1-1 (5:7)
4 KS Wicher Wilchwy 9 17 38:22 3-1-1 (24:10) 2-1-1 (14:12)
5 KS Inter Krostoszowice 8 16 21:14 1-1-1 (10:6) 4-0-1 (11:8)
6 KS 27 Gołkowice 9 14 20:13 3-2-0 (12:2) 1-0-3 (8:11)
7 SKF Rowień 9 12 19:20 0-1-2 (6:10) 3-2-1 (13:10)
8 TKKF Jedność Grabownia 8 11 15:16 2-1-2 (13:11) 1-1-1 (2:5)
9 LKS Olza Godów 9 10 21:25 2-0-3 (14:15) 1-1-2 (7:10)
10 LKS Jedność II Jejkowice 8 9 14:22 2-0-3 (8:12) 1-0-2 (6:10)
11 KP Kamień 8 9 12:22 1-1-1 (5:10) 1-2-2 (7:12)
12 LKS Dąb Dębieńsko 9 5 10:27 0-2-2 (4:7) 1-0-4 (6:20)
13 KS Płomień Czuchów 8 1 15:32 0-0-4 (8:14) 0-1-3 (7:18)
14 KS Kleszczów 8 0 8:40 0-0-4 (5:15) 0-0-4 (3:25)


Ostatnia kolejka (IX) - 16-17.10.2021
LKS Olza Godów - KS Wicher Wilchwy - 3:5
KS 27 Gołkowice - LKS Dąb Dębieńsko - 2:0
KS Inter Krostoszowice - KS Kleszczów (17.10, godz. 11:00)
SKF Rowień - LKS Borowik Szczejkowice - 0:3
LKS Jedność II Jejkowice - TKKF Jedność Grabownia (17.10, godz. 11:00)
KP Kamień - KS Szczerbice (17.10, godz. 15:00)
KS Sygnały Gotartowice - KS Płomień Czuchów (17.10, godz. 15:00)

Następna kolejka (X) - 23-24.10.2021
KS 27 Gołkowice - LKS Olza Godów (23.10, godz. 15:00)
LKS Borowik Szczejkowice - KS Inter Krostoszowice (23.10, godz. 15:00)
KS Wicher Wilchwy - LKS Jedność II Jejkowice (23.10, godz. 15:00)
KS Szczerbice - SKF Rowień (24.10, godz. 15:00)
KS Kleszczów - KS Sygnały Gotartowice (24.10, godz. 15:00)
LKS Dąb Dębieńsko - KS Płomień Czuchów (24.10, godz. 15:00)
TKKF Jedność Grabownia - KP Kamień (24.10, godz. 15:00)


Terminarz rozgrywek:

I kolejka - 21-22.08.2021
KS 27 Gołkowice - KS Inter Krostoszowice - 3:0
LKS Olza Godów - SKF Rowień - 2:6
LKS Borowik Szczejkowice - LKS Dąb Dębieńsko - 3:0 w.o.
TKKF Jedność Grabownia - KS Płomień Czuchów - 5:0 w.o. (w meczu 5:2)
LKS Jedność II Jejkowice - KP Kamień - 3:1
KS Wicher Wilchwy - KS Sygnały Gotartowice - 2:6
KS Szczerbice - KS Kleszczów - 6:0

II kolejka - 28-29.08.2021
KS Inter Krostoszowice - LKS Olza Godów - 2:2
KS Sygnały Gotartowice - KS 27 Gołkowice - 3:1
KS Kleszczów - TKKF Jedność Grabownia - 1:2
LKS Jedność II Jejkowice - SKF Rowień - 1:4
LKS Dąb Dębieńsko - KP Kamień - 1:1
KS Płomień Czuchów - KS Wicher Wilchwy - 3:4
LKS Borowik Szczejkowice - KS Szczerbice - 3:0

III kolejka - 04-05.09.2021
LKS Olza Godów - KS Sygnały Gotartowice - 3:1
KS 27 Gołkowice - KS Płomień Czuchów - 5:0
LKS Jedność II Jejkowice - KS Inter Krostoszowice - 1:4
TKKF Jedność Grabownia - LKS Borowik Szczejkowice - 0:2
KS Szczerbice - LKS Dąb Dębieńsko - 5:2
KS Wicher Wilchwy - KS Kleszczów - 9:0
KP Kamień - SKF Rowień - 0:0

IV kolejka - 11-12.09.2021
KS Inter Krostoszowice - KP Kamień - 6:1
KS Płomień Czuchów - LKS Olza Godów - 2:4
KS Kleszczów - KS 27 Gołkowice - 3:5
LKS Borowik Szczejkowice - KS Wicher Wilchwy - 2:0
LKS Dąb Dębieńsko - SKF Rowień - 1:1
KS Sygnały Gotartowice - LKS Jedność II Jejkowice - 6:0 w.o. (w meczu 6:1)
KS Szczerbice - TKKF Jedność Grabownia - 4:0

V kolejka - 18-19.09.2021
LKS Olza Godów - KS Kleszczów - 5:1
KS 27 Gołkowice - LKS Borowik Szczejkowice - 2:2
SKF Rowień - KS Inter Krostoszowice - 1:2
TKKF Jedność Grabownia - LKS Dąb Dębieńsko - 2:4
KS Wicher Wilchwy - KS Szczerbice - 3:3
LKS Jedność II Jejkowice - KS Płomień Czuchów - 3:2
KP Kamień - KS Sygnały Gotartowice - 0:8

VI kolejka - 25-26.09.2021
LKS Borowik Szczejkowice - LKS Olza Godów - 4:0
KS Szczerbice - KS 27 Gołkowice - 3:1
LKS Dąb Dębieńsko - KS Inter Krostoszowice - 1:2
KS Płomień Czuchów - KP Kamień - 1:3
KS Kleszczów - LKS Jedność II Jejkowice - 1:6
TKKF Jedność Grabownia - KS Wicher Wilchwy - 4:4
KS Sygnały Gotartowice - SKF Rowień - 6:0

VII kolejka - 02-03.10.2021
LKS Olza Godów - KS Szczerbice - 1:2
KS 27 Gołkowice - TKKF Jedność Grabownia - 0:0
KS Inter Krostoszowice - KS Sygnały Gotartowice - 2:3
KS Wicher Wilchwy - LKS Dąb Dębieńsko - 8:0
SKF Rowień - KS Płomień Czuchów - 5:5
LKS Jedność II Jejkowice - LKS Borowik Szczejkowice - 0:1
KP Kamień - KS Kleszczów - 5:2

VIII kolejka - 08-09.10.2021
TKKF Jedność Grabownia - LKS Olza Godów - 2:1
KS Wicher Wilchwy - KS 27 Gołkowice - 2:1
KS Płomień Czuchów - KS Inter Krostoszowice - 2:3
KS Kleszczów - SKF Rowień - 0:2
LKS Dąb Dębieńsko - KS Sygnały Gotartowice - 1:3
LKS Borowik Szczejkowice - KP Kamień - 1:1
KS Szczerbice - LKS Jedność II Jejkowice - 3:0

IX kolejka - 16-17.10.2021
LKS Olza Godów - KS Wicher Wilchwy - 3:5
KS 27 Gołkowice - LKS Dąb Dębieńsko - 2:0
KS Inter Krostoszowice - KS Kleszczów (17.10, godz. 11:00)
SKF Rowień - LKS Borowik Szczejkowice - 0:3
LKS Jedność II Jejkowice - TKKF Jedność Grabownia (17.10, godz. 11:00)
KP Kamień - KS Szczerbice (17.10, godz. 15:00)
KS Sygnały Gotartowice - KS Płomień Czuchów (17.10, godz. 15:00)

X kolejka - 23-24.10.2021
KS 27 Gołkowice - LKS Olza Godów (23.10, godz. 15:00)
LKS Borowik Szczejkowice - KS Inter Krostoszowice (23.10, godz. 15:00)
KS Wicher Wilchwy - LKS Jedność II Jejkowice (23.10, godz. 15:00)
KS Szczerbice - SKF Rowień (24.10, godz. 15:00)
KS Kleszczów - KS Sygnały Gotartowice (24.10, godz. 15:00)
LKS Dąb Dębieńsko - KS Płomień Czuchów (24.10, godz. 15:00)
TKKF Jedność Grabownia - KP Kamień (24.10, godz. 15:00)

XI kolejka - 30-31.10.2021
LKS Olza Godów - LKS Dąb Dębieńsko (31.10, godz. 14:00)
KS Inter Krostoszowice - KS Szczerbice (31.10, godz. 14:00)
LKS Jedność II Jejkowice - KS 27 Gołkowice (31.10, godz. 14:00)
SKF Rowień - TKKF Jedność Grabownia (30.10, godz. 14:00)
KS Płomień Czuchów - KS Kleszczów (30.10, godz. 14:00)
KP Kamień - KS Wicher Wilchwy (31.10, godz. 14:00)
KS Sygnały Gotartowice - LKS Borowik Szczejkowice (31.10, godz. 14:00)

XII kolejka - 06-07.11.2021, godz. 14:00
LKS Olza Godów - LKS Jedność II Jejkowice
KS 27 Gołkowice - KP Kamień
TKKF Jedność Grabownia - KS Inter Krostoszowice
LKS Dąb Dębieńsko - KS Kleszczów
LKS Borowik Szczejkowice - KS Płomień Czuchów
KS Szczerbice - KS Sygnały Gotartowice
KS Wicher Wilchwy - SKF Rowień

XIII kolejka - 13-14.11.2021, godz. 13:30
KS Inter Krostoszowice - KS Wicher Wilchwy
KP Kamień - LKS Olza Godów
SKF Rowień - KS 27 Gołkowice
LKS Jedność II Jejkowice - LKS Dąb Dębieńsko
KS Sygnały Gotartowice - TKKF Jedność Grabownia
KS Płomień Czuchów - KS Szczerbice
KS Kleszczów - LKS Borowik Szczejkowice




  Design & Copyright © 2005 - 2021 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności