www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:








Piłka nożna - Klasa C (Podokręg Rybnik) -- 2021/2022
Kolejka: VII - 09-10.10.2021


. . m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 TKKF Sokół Chwałęcice 7 16 26:11 3-0-1 (18:7) 2-1-0 (8:4)
2 LKS Żar Szeroka 7 16 27:22 4-0-0 (20:13) 1-1-1 (7:9)
3 GKS Pierwszy II Chwałowice 7 15 26:13 2-1-0 (16:5) 2-2-0 (10:8)
4 LKS Zryw Bzie 7 15 18:11 3-0-0 (12:1) 2-0-2 (6:10)
5 LKS Granica II Ruptawa 7 13 38:12 2-1-1 (24:7) 2-0-1 (14:5)
6 GKS Dąb II Gaszowice 7 13 20:12 2-1-1 (9:6) 2-0-1 (11:6)
7 LKS Skrbeńsko 7 7 13:17 0-1-2 (4:8) 2-0-2 (9:9)
8 LKS Rój 7 6 12:20 2-0-2 (6:7) 0-0-3 (6:13)
9 KS Inter II Krostoszowice 6 6 11:20 2-0-1 (7:7) 0-0-3 (4:13)
10 MKS Polaris Żory 6 6 17:38 2-0-1 (11:9) 0-0-3 (6:29)
11 KS Świerklany 7 3 6:21 0-0-2 (1:4) 1-0-4 (5:17)
12 KS 27 II Gołkowice 7 3 12:29 1-0-3 (7:17) 0-0-3 (5:12)


Ostatnia kolejka (VII) - 09-10.10.2021
LKS Zryw Bzie - LKS Rój - 5:0
KS 27 II Gołkowice - KS Świerklany - 3:1
LKS Skrbeńsko - GKS Pierwszy II Chwałowice - 1:1
LKS Żar Szeroka - MKS Polaris Żory - 7:5
TKKF Sokół Chwałęcice - KS Inter II Krostoszowice - 5:2
LKS Dąb II Gaszowice - LKS Granica II Ruptawa - 2:0

Następna kolejka (VIII) - 17.10.2021
KS 27 II Gołkowice - LKS Żar Szeroka (17.10, godz. 15:00)
LKS Granica II Ruptawa - LKS Zryw Bzie (17.10, godz. 11:00)
KS Świerklany - KS Inter II Krostoszowice (17.10, godz. 11:00)
LKS Rój - LKS Skrbeńsko (17.10, godz. 15:00)
GKS Pierwszy II Chwałowice - TKKF Sokół Chwałęcice (17.10, godz. 15:00)
MKS Polaris Żory - LKS Dąb II Gaszowice (17.10, godz. 15:00)


Terminarz rozgrywek

I kolejka - 28-29.08.2021
LKS Żar Szeroka - LKS Skrbeńsko - 3:2
KS 27 II Gołkowice - TKKF Sokół Chwałęcice - 1:3
LKS Granica II Ruptawa - GKS Pierwszy II Chwałowice - 4:4
LKS Dąb II Gaszowice - LKS Zryw Bzie - 3:1
MKS Polaris Żory - KS Inter II Krostoszowice - przełożony na 14.11
LKS Rój - KS Świerklany - 1:0

II kolejka - 04-05.09.2021
KS Inter II Krostoszowice - KS 27 II Gołkowice - 1:0
LKS Skrbeńsko - LKS Dąb II Gaszowice - 2:4
KS Świerklany - LKS Zryw Bzie - 0:1
LKS Rój - LKS Granica II Ruptawa - 1:3
TKKF Sokół Chwałęcice - LKS Żar Szeroka - 5:1
GKS Pierwszy II Chwałowice - MKS Polaris Żory - 8:1

III kolejka - 11-12.09.2021
LKS Zryw Bzie - LKS Skrbeńsko - 3:0
LKS Żar Szeroka - KS Inter II Krostoszowice - 4:1
KS 27 II Gołkowice - GKS Pierwszy II Chwałowice - 2:2
LKS Granica II Ruptawa - KS Świerklany - 5:0
LKS Dąb II Gaszowice - TKKF Sokół Chwałęcice - 1:2
MKS Polaris Żory - LKS Rój - 2:1

IV kolejka - 18-19.09.2021
KS Inter II Krostoszowice - LKS Dąb II Gaszowice - 4:3
LKS Granica II Ruptawa - MKS Polaris Żory - 14:0
TKKF Sokół Chwałęcice - LKS Zryw Bzie - 2:3
LKS Rój - KS 27 II Gołkowice - 4:0
KS Świerklany - LKS Skrbeńsko - 1:3
GKS Pierwszy II Chwałowice - LKS Żar Szeroka - 2:3

V kolejka - 25-26.09.2021
LKS Zryw Bzie - KS Inter II Krostoszowice - 4:1
KS 27 II Gołkowice - LKS Granica II Ruptawa - 2:11
LKS Skrbeńsko - TKKF Sokół Chwałęcice - 1:3
LKS Żar Szeroka - LKS Rój - 6:5
LKS Dąb II Gaszowice - GKS Pierwszy II Chwałowice - 2:3
MKS Polaris Żory - KS Świerklany - 2:3

VI kolejka - 02-03.10.2021
KS Inter II Krostoszowice - LKS Skrbeńsko - 2:4
LKS Granica II Ruptawa - LKS Żar Szeroka - 1:3
GKS Pierwszy II Chwałowice - LKS Zryw Bzie - 5:1
MKS Polaris Żory - KS 27 II Gołkowice - 7:5
LKS Rój - LKS Dąb II Gaszowice - 0:4
TKKF Sokół Chwałęcice - KS Świerklany - 6:1

VII kolejka - 09-10.10.2021
LKS Zryw Bzie - LKS Rój - 5:0
KS 27 II Gołkowice - KS Świerklany - 3:1
LKS Skrbeńsko - GKS Pierwszy II Chwałowice - 1:1
LKS Żar Szeroka - MKS Polaris Żory - 7:5
TKKF Sokół Chwałęcice - KS Inter II Krostoszowice - 5:2
LKS Dąb II Gaszowice - LKS Granica II Ruptawa - 2:0

VIII kolejka - 17.10.2021
KS 27 II Gołkowice - LKS Żar Szeroka (17.10, godz. 15:00)
LKS Granica II Ruptawa - LKS Zryw Bzie (17.10, godz. 11:00)
KS Świerklany - KS Inter II Krostoszowice (17.10, godz. 11:00)
LKS Rój - LKS Skrbeńsko (17.10, godz. 15:00)
GKS Pierwszy II Chwałowice - TKKF Sokół Chwałęcice (17.10, godz. 15:00)
MKS Polaris Żory - LKS Dąb II Gaszowice (17.10, godz. 15:00)

IX kolejka - 23-24.10.2021
LKS Skrbeńsko - LKS Granica II Ruptawa (24.10, godz. 11:00)
LKS Zryw Bzie - MKS Polaris Żory (23.10, godz. 15:00)
KS Inter II Krostoszowice - GKS Pierwszy II Chwałowice (24.10, godz. 15:00)
LKS Żar Szeroka - KS Świerklany (24.10, godz. 15:00)
LKS Dąb II Gaszowice - KS 27 II Gołkowice (24.10, godz. 15:00)
TKKF Sokół Chwałęcice - LKS Rój (24.10, godz. 15:00)

X kolejka - 31.10.2021
KS 27 II Gołkowice - LKS Zryw Bzie (godz. 14:00)
LKS Granica II Ruptawa - TKKF Sokół Chwałęcice (godz. 11:00)
LKS Żar Szeroka - LKS Dąb II Gaszowice (godz. 14:00)
LKS Rój - KS Inter II Krostoszowice (godz. 14:00)
MKS Polaris Żory - LKS Skrbeńsko (godz. 14:00)
KS Świerklany - GKS Pierwszy II Chwałowice (godz. 14:00)

XI kolejka - 07.11.2021, godz. 14:00
LKS Zryw Bzie - LKS Żar Szeroka
KS Inter II Krostoszowice - LKS Granica II Ruptawa
LKS Skrbeńsko - KS 27 II Gołkowice
LKS Dąb II Gaszowice - KS Świerklany
TKKF Sokół Chwałęcice - MKS Polaris Żory
GKS Pierwszy II Chwałowice - LKS Rój

Przełożony mecz I kolejki - 14.11.2021
MKS Polaris Żory - KS Inter II Krostoszowice (godz. 13:30)


  Design & Copyright © 2005 - 2021 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności