www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:








Piłka nożna - Klasa Okręgowa (Skoczów-Żywiec) -- 2021/2022
Kolejka: XXX - 22 i 25.06.2022


. . m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 LKS Błyskawica Drogomyśl 30 78 111:31 12-0-3 (60:19) 14-0-1 (51:12)
2 LKS Tempo Puńców 30 74 114:28 14-1-0 (71:13) 9-4-2 (43:15)
3 GKS Radziechowy-Wieprz 30 66 85:29 11-2-2 (41:11) 10-1-4 (44:18)
4 KP Beskid Skoczów 30 64 88:35 11-2-2 (51:14) 9-2-4 (37:21)
5 LKS Soła Rajcza 30 54 86:39 9-3-3 (57:15) 7-3-5 (29:24)
6 LKS Bory Pietrzykowice 30 51 52:37 6-5-4 (23:18) 8-4-3 (29:19)
7 CKS Piast Cieszyn 30 51 88:66 8-1-6 (44:28) 8-2-5 (44:38)
8 TS Koszarawa Żywiec 30 43 53:52 8-2-5 (30:26) 5-2-8 (23:26)
9 LKS Podhalanka Milówka 30 37 54:60 4-3-8 (30:34) 6-4-5 (24:26)
10 WSS Wisła 30 35 59:89 6-2-7 (36:43) 4-3-8 (23:46)
11 LKS Pogórze 30 34 52:67 7-2-6 (33:24) 3-2-10 (19:43)
12 KKS Spójnia Zebrzydowice 30 33 50:72 6-1-8 (33:31) 4-2-9 (17:41)
13 LKS Wisła Strumień 30 32 46:82 4-2-9 (23:33) 6-0-9 (23:49)
14 LKS Skałka Żabnica 30 16 43:120 3-3-9 (23:54) 1-1-13 (20:66)
15 LKS Leśna 30 11 40:100 2-1-12 (17:40) 1-1-13 (23:60)
16 TS Metal Węgierska Górka 30 9 17:131 1-2-12 (9:54) 1-1-13 (8:77)


Ostatnia kolejka (XXX) - 22 i 25.06.2022
LKS Błyskawica Drogomyśl - LKS Wisła Strumień - 4:0
WSS Wisła - LKS Pogórze - 3:1 (w Pogórzu)
CKS Piast Cieszyn - LKS Bory Pietrzykowice - 0:3
KP Beskid Skoczów - LKS Podhalanka Milówka - 2:2
KKS Spójnia Zebrzydowice - TS Koszarawa Żywiec - 0:3
LKS Soła Rajcza - LKS Tempo Puńców - 3:3
LKS Skałka Żabnica - TS Metal Węgierska Górka - 1:1
LKS Leśna - GKS Radziechowy-Wieprz - 1:4


Terminarz rozgrywek

I kolejka - 14-15.08.2021
CKS Piast Cieszyn - LKS Pogórze - 6:1
WSS Wisła - KKS Spójnia Zebrzydowice - 2:2
LKS Błyskawica Drogomyśl - TS Metal Węgierska Górka - przełożony na 07.09
LKS Skałka Żabnica - LKS Tempo Puńców - 2:1
LKS Soła Rajcza - KP Beskid Skoczów - 5:1
TS Koszarawa Żywiec - LKS Wisła Strumień - 2:1
LKS Podhalanka Milówka - GKS Radziechowy-Wieprz - 1:3
LKS Leśna - LKS Bory Pietrzykowice - 1:3

II kolejka - 21-22.08.2021
LKS Tempo Puńców - LKS Błyskawica Drogomyśl - 3:1
WSS Wisła - CKS Piast Cieszyn - 2:4
KKS Spójnia Zebrzydowice - LKS Wisła Strumień - 1:3
LKS Pogórze - LKS Leśna - 4:1
KP Beskid Skoczów - LKS Skałka Żabnica - 5:2
LKS Bory Pietrzykowice - LKS Podhalanka Milówka - 0:0
GKS Radziechowy-Wieprz - LKS Soła Rajcza - 1:1
TS Metal Węgierska Górka - TS Koszarawa Żywiec - 0:3

III kolejka - 25.08.2021
CKS Piast Cieszyn - KKS Spójnia Zebrzydowice - 4:2
LKS Błyskawica Drogomyśl - KP Beskid Skoczów - 1:2
LKS Wisła Strumień - TS Metal Węgierska Górka - 0:1
LKS Podhalanka Milówka - LKS Pogórze - 0:4
TS Koszarawa Żywiec - LKS Tempo Puńców - 1:1
LKS Leśna - WSS Wisła - 1:2
LKS Soła Rajcza - LKS Bory Pietrzykowice - 0:1
LKS Skałka Żabnica - GKS Radziechowy-Wieprz - 0:6

IV kolejka - 28-29.08.2021
LKS Tempo Puńców - LKS Wisła Strumień - 7:0
KP Beskid Skoczów - TS Koszarawa Żywiec - 4:2
CKS Piast Cieszyn - LKS Leśna - 3:2
LKS Pogórze - LKS Soła Rajcza - 3:1
WSS Wisła - LKS Podhalanka Milówka - 3:3
KKS Spójnia Zebrzydowice - TS Metal Węgierska Górka - 6:1
GKS Radziechowy-Wieprz - LKS Błyskawica Drogomyśl - 1:2
LKS Bory Pietrzykowice - LKS Skałka Żabnica - 1:1

V kolejka - 04-05.09.2021
LKS Wisła Strumień - KP Beskid Skoczów - 1:1
LKS Błyskawica Drogomyśl - LKS Bory Pietrzykowice - 0:1
LKS Podhalanka Milówka - CKS Piast Cieszyn - 2:3
LKS Skałka Żabnica - LKS Pogórze - 1:1
TS Metal Węgierska Górka - LKS Tempo Puńców - 0:6
LKS Soła Rajcza - WSS Wisła - 0:0
LKS Leśna - KKS Spójnia Zebrzydowice - 0:2
TS Koszarawa Żywiec - GKS Radziechowy-Wieprz - 1:4

Przełożony mecz I kolejki - 07.09.2021
LKS Błyskawica Drogomyśl - TS Metal Węgierska Górka - 12:2

VI kolejka - 11-12.09.2021
LKS Pogórze - LKS Błyskawica Drogomyśl - 0:2
KKS Spójnia Zebrzydowice - LKS Tempo Puńców - 0:1
CKS Piast Cieszyn - LKS Soła Rajcza - 4:0
KP Beskid Skoczów - TS Metal Węgierska Górka - 15:0
WSS Wisła - LKS Skałka Żabnica - 4:2
GKS Radziechowy-Wieprz - LKS Wisła Strumień - 3:0
LKS Bory Pietrzykowice - TS Koszarawa Żywiec - 2:1
LKS Leśna - LKS Podhalanka Milówka - 1:2

VII kolejka - 18-19.09.2021
LKS Błyskawica Drogomyśl - WSS Wisła - 8:1
LKS Tempo Puńców - KP Beskid Skoczów - 2:1
LKS Wisła Strumień - LKS Bory Pietrzykowice - 0:4
LKS Skałka Żabnica - CKS Piast Cieszyn - 2:8
TS Koszarawa Żywiec - LKS Pogórze - 1:1
LKS Podhalanka Milówka - KKS Spójnia Zebrzydowice - 1:2
LKS Soła Rajcza - LKS Leśna - 6:0
TS Metal Węgierska Górka - GKS Radziechowy-Wieprz - 0:4

VIII kolejka - 25-26.09.2021
CKS Piast Cieszyn - LKS Błyskawica Drogomyśl - 2:3
LKS Pogórze - LKS Wisła Strumień - 6:1
KKS Spójnia Zebrzydowice - KP Beskid Skoczów - 1:6
WSS Wisła - TS Koszarawa Żywiec - 1:3
GKS Radziechowy-Wieprz - LKS Tempo Puńców - 1:1
LKS Bory Pietrzykowice - TS Metal Węgierska Górka - 2:0
LKS Podhalanka Milówka - LKS Soła Rajcza - 0:4
LKS Leśna - LKS Skałka Żabnica - 3:0

IX kolejka - 02-03.10.2021
LKS Wisła Strumień - WSS Wisła - 1:2
LKS Błyskawica Drogomyśl - LKS Leśna - 6:1
LKS Pogórze - TS Metal Węgierska Górka - 2:0
LKS Tempo Puńców - LKS Bory Pietrzykowice - 3:1
KP Beskid Skoczów - GKS Radziechowy-Wieprz - 0:2
TS Koszarawa Żywiec - CKS Piast Cieszyn - 5:3
LKS Soła Rajcza - KKS Spójnia Zebrzydowice - 3:0
LKS Skałka Żabnica - LKS Podhalanka Milówka - 5:2

X kolejka - 09-10.10.2021
CKS Piast Cieszyn - LKS Wisła Strumień - 6:1
LKS Pogórze - LKS Tempo Puńców - 1:4
WSS Wisła - TS Metal Węgierska Górka - 3:1
KKS Spójnia Zebrzydowice - GKS Radziechowy-Wieprz - 3:1
LKS Podhalanka Milówka - LKS Błyskawica Drogomyśl - 1:3
LKS Bory Pietrzykowice - KP Beskid Skoczów - 2:1
LKS Leśna - TS Koszarawa Żywiec - 1:2
LKS Soła Rajcza - LKS Skałka Żabnica - 8:0

XI kolejka - 16-17.10.2021
LKS Tempo Puńców - WSS Wisła - 8:0
KP Beskid Skoczów - LKS Pogórze - 3:0
CKS Piast Cieszyn - TS Metal Węgierska Górka - 6:0
LKS Błyskawica Drogomyśl - LKS Soła Rajcza - 4:2
LKS Wisła Strumień - LKS Leśna - 4:2
LKS Skałka Żabnica - KKS Spójnia Zebrzydowice - 1:2
TS Koszarawa Żywiec - LKS Podhalanka Milówka - 2:1
GKS Radziechowy-Wieprz - LKS Bory Pietrzykowice - 2:1

XII kolejka - 23-24.10.2021
CKS Piast Cieszyn - LKS Tempo Puńców - 1:5
WSS Wisła - KP Beskid Skoczów - 4:3
LKS Pogórze - GKS Radziechowy-Wieprz - 0:1
KKS Spójnia Zebrzydowice - LKS Bory Pietrzykowice - 2:2
LKS Skałka Żabnica - LKS Błyskawica Drogomyśl - 1:4
LKS Podhalanka Milówka - LKS Wisła Strumieńv - 2:5
LKS Soła Rajcza - TS Koszarawa Żywiec - 1:1
LKS Leśna - TS Metal Węgierska Górka - 4:0

XIII kolejka - 30-31.10.2021
LKS Błyskawica Drogomyśl - KKS Spójnia Zebrzydowice - 4:1
KP Beskid Skoczów - CKS Piast Cieszyn - 1:1
LKS Tempo Puńców - LKS Leśna - 5:0
LKS Wisła Strumień - LKS Soła Rajcza - 0:1
LKS Bory Pietrzykowice - LKS Pogórze - 4:0
GKS Radziechowy-Wieprz - WSS Wisła - 4:0
LKS Podhalanka Milówka - TS Metal Węgierska Górka - 5:0
TS Koszarawa Żywiec - LKS Skałka Żabnica - 1:0

XIV kolejka - 06-07.11.2021
KKS Spójnia Zebrzydowice - LKS Pogórze - 2:0
CKS Piast Cieszyn - GKS Radziechowy-Wieprz - 0:2
LKS Błyskawica Drogomyśl - TS Koszarawa Żywiec - 2:0
WSS Wisła - LKS Bory Pietrzykowice - 2:4
LKS Podhalanka Milówka - LKS Tempo Puńców - 0:4
LKS Leśna - KP Beskid Skoczów - 1:3
LKS Skałka Żabnica - LKS Wisła Strumień - 2:4
LKS Soła Rajcza - TS Metal Węgierska Górka - 9:0

XV kolejka - 11.11.2021
LKS Pogórze - WSS Wisła - 3:3
LKS Wisła Strumień - LKS Błyskawica Drogomyśl - 1:5
LKS Tempo Puńców - LKS Soła Rajcza - 2:2
LKS Bory Pietrzykowice - CKS Piast Cieszyn - 1:1
LKS Podhalanka Milówka - KP Beskid Skoczów - 1:1
TS Koszarawa Żywiec - KKS Spójnia Zebrzydowice - 2:1
TS Metal Węgierska Górka - LKS Skałka Żabnica - 1:7
GKS Radziechowy-Wieprz - LKS Leśna - 6:1

Runda rewanżowa

XVI kolejka - 26-27.03.2022
LKS Pogórze - CKS Piast Cieszyn - 0:1
KKS Spójnia Zebrzydowice - WSS Wisła - 5:1
LKS Tempo Puńców - LKS Skałka Żabnica - 6:1
KP Beskid Skoczów - LKS Soła Rajcza - 3:0
LKS Wisła Strumień - TS Koszarawa Żywiec - 1:2
TS Metal Węgierska Górka - LKS Błyskawica Drogomyśl - 0:4
LKS Bory Pietrzykowice - LKS Leśna - 6:0
GKS Radziechowy-Wieprz - LKS Podhalanka Milówka - 1:0

XVII kolejka - 09-10.04.2022
KP Beskid Skoczów - LKS Błyskawica Drogomyśl - 0:3
KKS Spójnia Zebrzydowice - CKS Piast Cieszyn - 2:5
LKS Pogórze - LKS Podhalanka Milówka - 1:2
LKS Tempo Puńców - TS Koszarawa Żywiec - 2:0
WSS Wisła - LKS Leśna - 7:4
TS Metal Węgierska Górka - LKS Wisła Strumień - 1:2
LKS Bory Pietrzykowice - LKS Soła Rajcza - 2:0
GKS Radziechowy-Wieprz - LKS Skałka Żabnica - przełożony na 27.04

XVIII kolejka - 16 i 18.04.2022
LKS Wisła Strumień - LKS Tempo Puńców - 2:2
LKS Błyskawica Drogomyśl - GKS Radziechowy-Wieprz - 2:0
LKS Leśna - CKS Piast Cieszyn - 1:6
LKS Soła Rajcza - LKS Pogórze - 4:2
TS Koszarawa Żywiec - KP Beskid Skoczów - 0:4 w.o. (w meczu 1:4)
LKS Podhalanka Milówka - WSS Wisła - 4:0
TS Metal Węgierska Górka - KKS Spójnia Zebrzydowice - 0:3
LKS Skałka Żabnica - LKS Bory Pietrzykowice - 0:3

XIX kolejka - 20.04.2022 (przełożona z 02-03.04)
CKS Piast Cieszyn - WSS Wisła - przełożony na 26.04
LKS Błyskawica Drogomyśl - LKS Tempo Puńców - przełożony na 27.04
LKS Wisła Strumień - KKS Spójnia Zebrzydowice - 4:1
LKS Leśna - LKS Pogórze - 0:2
LKS Skałka Żabnica - KP Beskid Skoczów - 2:5
TS Koszarawa Żywiec - TS Metal Węgierska Górka - 7:1
LKS Podhalanka Milówka - LKS Bory Pietrzykowice - 2:2
LKS Soła Rajcza - GKS Radziechowy-Wieprz - 3:1

XX kolejka - 23-24.04.2022
KP Beskid Skoczów - LKS Wisła Strumień - 1:0
CKS Piast Cieszyn - LKS Podhalanka Milówka - 1:2
LKS Pogórze - LKS Skałka Żabnica - 5:3
LKS Tempo Puńców - TS Metal Węgierska Górka - 3:1
WSS Wisła - LKS Soła Rajcza - 0:1
KKS Spójnia Zebrzydowice - LKS Leśna - 4:1
LKS Bory Pietrzykowice - LKS Błyskawica Drogomyśl - 0:5
GKS Radziechowy-Wieprz - TS Koszarawa Żywiec - 0:2

Przełożone mecze XIX kolejki - 26-27.04.2022
CKS Piast Cieszyn - WSS Wisła - 3:3
LKS Błyskawica Drogomyśl - LKS Tempo Puńców - 1:3

Przełożony mecz XVII kolejki - 27.04.2022
GKS Radziechowy-Wieprz - LKS Skałka Żabnica - 6:0

XXI kolejka - 30.04.2022
LKS Błyskawica Drogomyśl - LKS Pogórze - 2:1
LKS Tempo Puńców - KKS Spójnia Zebrzydowice - 5:0
LKS Wisła Strumień - GKS Radziechowy-Wieprz - 1:6
LKS Soła Rajcza - CKS Piast Cieszyn - 4:0
TS Metal Węgierska Górka - KP Beskid Skoczów - 0:3
LKS Skałka Żabnica - WSS Wisła - 2:0
TS Koszarawa Żywiec - LKS Bory Pietrzykowice - 1:1
LKS Podhalanka Milówka - LKS Leśna - 1:1

XXII kolejka - 03.05.2022
KP Beskid Skoczów - LKS Tempo Puńców - 2:1
WSS Wisła - LKS Błyskawica Drogomyśl - 1:7
CKS Piast Cieszyn - LKS Skałka Żabnica - 6:2
LKS Pogórze - TS Koszarawa Żywiec - 2:1
KKS Spójnia Zebrzydowice - LKS Podhalanka Milówka - 0:2
LKS Bory Pietrzykowice - LKS Wisła Strumień - 1:2
LKS Leśna - LKS Soła Rajcza - 3:3
GKS Radziechowy-Wieprz - TS Metal Węgierska Górka - 2:0

XXIII kolejka - 07-08.05.2022
LKS Błyskawica Drogomyśl - CKS Piast Cieszyn - 6:2
KP Beskid Skoczów - KKS Spójnia Zebrzydowice - 7:0
LKS Wisła Strumień - LKS Pogórze - 3:1
LKS Tempo Puńców - GKS Radziechowy-Wieprz - 6:3
TS Koszarawa Żywiec - WSS Wisła - 2:1
TS Metal Węgierska Górka - LKS Bory Pietrzykowice - 2:2
LKS Soła Rajcza - LKS Podhalanka Milówka - 0:3 w.o. (w meczu 2:2)
LKS Skałka Żabnica - LKS Leśna - 1:7

XXIV kolejka -14-15.05.2022
WSS Wisła - LKS Wisła Strumień - 3:0
CKS Piast Cieszyn - TS Koszarawa Żywiec - 2:0
KKS Spójnia Zebrzydowice - LKS Soła Rajcza - 1:2
LKS Leśna - LKS Błyskawica Drogomyśl - 0:5
TS Metal Węgierska Górka - LKS Pogórze - 1:2
LKS Bory Pietrzykowice - LKS Tempo Puńców - 0:4
GKS Radziechowy-Wieprz - KP Beskid Skoczów - 1:2
LKS Podhalanka Milówka - LKS Skałka Żabnica - 7:0

XXV kolejka - 21-22.05.2022
LKS Tempo Puńców - LKS Pogórze - 9:2
LKS Wisła Strumień - CKS Piast Cieszyn - 1:3
LKS Błyskawica Drogomyśl - LKS Podhalanka Milówka - 4:2
KP Beskid Skoczów - LKS Bory Pietrzykowice - 4:0
TS Metal Węgierska Górka - WSS Wisła - 0:6
GKS Radziechowy-Wieprz - KKS Spójnia Zebrzydowice - 3:0 w.o. (w meczu 3:0)
TS Koszarawa Żywiec - LKS Leśna - 4:2
LKS Skałka Żabnica - LKS Soła Rajcza - 0:7

XXVI kolejka - 28-29.05.2022
LKS Pogórze - KP Beskid Skoczów - 0:2
WSS Wisła - LKS Tempo Puńców - 1:4
KKS Spójnia Zebrzydowice - LKS Skałka Żabnica - 6:1
TS Metal Węgierska Górka - CKS Piast Cieszyn - 1:4
LKS Soła Rajcza - LKS Błyskawica Drogomyśl - 1:2
LKS Leśna - LKS Wisła Strumień - 0:3 w.o. (w meczu 3:3)
LKS Podhalanka Milówka - TS Koszarawa Żywiec - 3:2
LKS Bory Pietrzykowice - GKS Radziechowy-Wieprz - 0:0

XXVII kolejka - 04-05.06.2022
LKS Tempo Puńców - CKS Piast Cieszyn - 6:1
KP Beskid Skoczów - WSS Wisła - 3:1
LKS Błyskawica Drogomyśl - LKS Skałka Żabnica - 4:1
LKS Wisła Strumień - LKS Podhalanka Milówka - 1:2
GKS Radziechowy-Wieprz - LKS Pogórze - 4:1
LKS Bory Pietrzykowice - KKS Spójnia Zebrzydowice - 0:0
TS Metal Węgierska Górka - LKS Leśna - 2:1
TS Koszarawa Żywiec - LKS Soła Rajcza - 1:2

XXVIII kolejka - 11-12.06.2022
CKS Piast Cieszyn - KP Beskid Skoczów - 0:2
KKS Spójnia Zebrzydowice - LKS Błyskawica Drogomyśl - 0:2
LKS Pogórze - LKS Bory Pietrzykowice - 1:1
WSS Wisła - GKS Radziechowy-Wieprz - 0:4
LKS Leśna - LKS Tempo Puńców - 0:3
LKS Soła Rajcza - LKS Wisła Strumień - 10:1
TS Metal Węgierska Górka - LKS Podhalanka Milówka - 1:1
LKS Skałka Żabnica - TS Koszarawa Żywiec - 3:3

XXIX kolejka - 18-19.06.2022
LKS Pogórze - KKS Spójnia Zebrzydowice - 5:1
LKS Tempo Puńców - LKS Podhalanka Milówka - 4:0
KP Beskid Skoczów - LKS Leśna - 1:0
LKS Wisła Strumień - LKS Skałka Żabnica - 3:0
GKS Radziechowy-Wieprz - CKS Piast Cieszyn - 4:2
TS Koszarawa Żywiec - LKS Błyskawica Drogomyśl - 1:3
LKS Bory Pietrzykowice - WSS Wisła - 2:3
TS Metal Węgierska Górka - LKS Soła Rajcza - 0:3

XXX kolejka - 22 i 25.06.2022
LKS Błyskawica Drogomyśl - LKS Wisła Strumień - 4:0
WSS Wisła - LKS Pogórze - 3:1 (w Pogórzu)
CKS Piast Cieszyn - LKS Bory Pietrzykowice - 0:3
KP Beskid Skoczów - LKS Podhalanka Milówka - 2:2
KKS Spójnia Zebrzydowice - TS Koszarawa Żywiec - 0:3
LKS Soła Rajcza - LKS Tempo Puńców - 3:3
LKS Skałka Żabnica - TS Metal Węgierska Górka - 1:1
LKS Leśna - GKS Radziechowy-Wieprz - 1:4



  Design & Copyright © 2005 - 2022 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności