www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:








Piłka nożna - Liga Wojewódzka Juniorów i Trampkarzy (III liga - Skoczów)
Kolejka: XXII - 16.06.2018

Tabela juniorów

. . m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 RKS Cukrownik Chybie 22 58 124:16 10-0-1 (63:6) 9-1-1 (61:10)
2 WSS Wisła 22 52 79:32 10-0-1 (47:13) 7-1-3 (32:19)
3 LKS Pogórze 22 49 84:30 10-0-1 (48:13) 6-1-4 (38:17)
4 LKS Beskid Brenna 22 31 44:42 6-0-5 (27:22) 4-1-6 (17:20)
5 * LKS Wyzwolenie Simoradz 22 30 46:54 5-1-5 (23:26) 4-2-5 (23:28)
6 LKS Ochaby 96 22 30 54:57 8-0-3 (29:16) 2-0-9 (25:41)
7 LKS Sportkontakt Goleszów 22 29 39:60 5-2-4 (21:25) 4-0-7 (18:35)
8 LKS Kończyce Małe 22 27 59:95 4-2-5 (43:49) 4-1-6 (16:46)
9 LKS Olza Pogwizdów 22 25 55:75 6-0-5 (30:27) 2-1-8 (25:48)
10 LKS Wisła Strumień 22 22 28:52 4-4-3 (16:17) 2-0-9 (12:35)
11 LKS Błyskawica Drogomyśl 22 20 48:91 4-1-6 (31:42) 2-1-8 (17:49)
12 LKS Strażak Pielgrzymowice 22 12 30:86 3-1-7 (18:40) 0-2-9 (12:46)

* Drużyna LKS Wyzwolenie Simoradz - spadek (brak drużyny trampkarzy)

Tabela trampkarzy -  IV liga (Skoczów – grupa A)

. . m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 LKS Pogórze 20 55 148:25 9-0-1 (69:14) 9-1-0 (79:11)
2 RKS Cukrownik Chybie 20 49 104:35 8-0-2 (52:22) 8-1-1 (52:13)
3 LKS Błyskawica Drogomyśl 20 42 68:51 8-0-2 (30:23) 6-0-4 (38:28)
4 LKS Beskid Brenna 20 37 72:53 6-2-2 (32:23) 5-2-3 (40:30)
5 LKS Ochaby 96 20 30 74:69 6-0-4 (46:29) 4-0-6 (28:40)
6 LKS Wisła Strumień 20 30 65:49 6-1-3 (26:18) 3-2-5 (39:31)
7 LKS Strażak Pielgrzymowice 20 27 83:84 6-0-4 (50:38) 3-0-7 (33:46)
8 LKS Sportkontakt Goleszów 20 20 57:72 2-2-6 (28:35) 4-0-6 (29:37)
9 LKS Olza Pogwizdów 20 19 42:78 3-1-7 (25:39) 3-0-7 (17:39)
10 LKS Kończyce Małe 20 10 41:133 3-0-7 (26:71) 0-1-9 (15:62)
11 WSS Wisła 20 4 35:140 1-1-8 (22:71) 0-0-10 (13:69)

Kibiców prosimy o pomoc przy redagowaniu tej podstronny (podawanie wyników)

Uwaga!!! - kolejność podawania wyników - młodzicy, juniorzy



I kolejka - 19-20.08.2017
LKS Kończyce Małe - RKS Cukrownik Chybie - 1:19 i 0:9 w.o.
LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Beskid Brenna - x i 1:1
LKS Olza Pogwizdów - LKS Wisła Strumień - 3:3 i 0:3
LKS Goleszów - LKS Strażak Pielgrzymowice - 5:6 i 0:0
WSS Wisła - LKS Błyskawica Drogomyśl - 0:3 w.o. i 5:1
LKS Ochaby 96 - LKS Pogórze - 2:10 i 2:1

II kolejka - 19.08.2017
LKS Błyskawica Drogomyśl - LKS Pogórze - 0:12 i 3:5
LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Olza Pogwizdów - x i 3:1
LKS Strażak Pielgrzymowice - LKS Ochaby 96 - 6:2 i 2:1
LKS Wisła Strumień - LKS Goleszów - 4:3 i 1:0
WSS Wisła - LKS Kończyce Małe - 7:5 i 5:0
RKS Cukrownik Chybie - LKS Beskid Brenna - 0:5 i 6:1 (06.09)

III kolejka - 02-03.09.2017
LKS Kończyce Małe - LKS Błyskawica Drogomyśl - 1:11 i 3:2
LKS Olza Pogwizdów - RKS Cukrownik Chybie - 1:3 i 1:6
LKS Ochaby 96 - LKS Wisła Strumień - 4:1 i 4:0
LKS Pogórze - LKS Strażak Pielgrzymowice - 9:1 i 6:1
LKS Beskid Brenna - WSS Wisła - 8:1 i 1:3
LKS Goleszów - LKS Wyzwolenie Simoradz - x i 1:4

IV kolejka - 09-10.09.2017
LKS Błyskawica Drogomyśl - LKS Strażak Pielgrzymowice - 5:3 i 7:4
LKS Kończyce Małe - LKS Beskid Brenna - 0:6 i 1:4
LKS Wisła Strumień - LKS Pogórze - 2:2 i 2:2
LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Ochaby 96 - x i 4:3
WSS Wisła - LKS Olza Pogwizdów - 3:7 i 7:1
RKS Cukrownik Chybie - LKS Goleszów - 4:0 w.o. (w meczu 4:1) i 1:2

V kolejka - 16.09.2017
LKS Beskid Brenna - LKS Błyskawica Drogomyśl - 2:0 i 2:0
LKS Olza Pogwizdów - LKS Kończyce Małe - 7:1 i 3:4
LKS Pogórze - LKS Wyzwolenie Simoradz - x i 4:1
LKS Goleszów - WSS Wisła - 4:1 i 1:1
LKS Ochaby 96 - RKS Cukrownik Chybie - 0:2 i 0:4
LKS Strażak Pielgrzymowice - LKS Wisła Strumień - 7:6 i 2:3

VI kolejka - 30.09.2017
LKS Ochaby 96 - LKS Kończyce Małe - 7:0 i 5:0
LKS Pogórze - WSS Wisła - 11:2 i 2:0
LKS Goleszów - LKS Beskid Brenna - 3:3 i 1:0
LKS Wisła Strumień - LKS Wyzwolenie Simoradz - x i 2:2
LKS Strażak Pielgrzymowice - RKS Cukrownik Chybie - 4:3 i 0:14
LKS Olza Pogwizdów - LKS Błyskawica Drogomyśl - 1:2 i 8:1 (07.04)

VII kolejka - 03-05.10.2017 (przełożona z 23-24.09)
LKS Błyskawica Drogomyśl - LKS Wisła Strumień - 4:1 i 7:0
RKS Cukrownik Chybie - LKS Pogórze - 0:8 i 1:0
LKS Kończyce Małe - LKS Goleszów - 3:4 i 9:0
LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Strażak Pielgrzymowice - x i 3:0 w.o.
WSS Wisła - LKS Ochaby 96 - 1:7 i 8:1
LKS Beskid Brenna - LKS Olza Pogwizdów - 7:0 i 2:6

VIII kolejka - 07-08.10.2017
LKS Kończyce Małe - LKS Pogórze - 1:13 i 0:9
LKS Błyskawica Drogomyśl - LKS Wyzwolenie Simoradz - x i 1:5
LKS Olza Pogwizdów - LKS Goleszów - 0:1 i 6:1
WSS Wisła - LKS Strażak Pielgrzymowice - 2:9 i 2:1
LKS Beskid Brenna - LKS Ochaby 96 - 1:0 i 3:1
RKS Cukrownik Chybie - LKS Wisła Strumień - 6:1 i 3:0

IX kolejka - 14.10.2017
LKS Goleszów - LKS Błyskawica Drogomyśl - 4:7 i 0:6 (30.08)
LKS Ochaby 96 - LKS Olza Pogwizdów - 1:3 i 5:1
LKS Pogórze - LKS Beskid Brenna - 6:1 i 2:0
LKS Wyzwolenie Simoradz - RKS Cukrownik Chybie - x i 1:4
LKS Wisła Strumień - WSS Wisła - 4:1 i 4:2
LKS Strażak Pielgrzymowice - LKS Kończyce Małe - 9:2 i 2:5

X kolejka - 21-22.10.2017
LKS Błyskawica Drogomyśl - RKS Cukrownik Chybie - 1:3 i 3:3
LKS Kończyce Małe - LKS Wisła Strumień - 0:8 i 4:0
LKS Olza Pogwizdów - LKS Pogórze - 0:6 i 0:7
LKS Sportkontakt Goleszów - LKS Ochaby 96 - 2:4 i 5:4
LKS Beskid Brenna - LKS Strażak Pielgrzymowice - 4:1 i 7:0
WSS Wisła - LKS Wyzwolenie Simoradz - x i 7:0

XI kolejka - 28.10.2017
LKS Ochaby 96 - LKS Błyskawica Drogomyśl - 3:4 i 4:2
LKS Pogórze - LKS Sportkontakt Goleszów - 5:3 i 4:0
LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Kończyce Małe - x i 1:2
LKS Wisła Strumień - LKS Beskid Brenna - 1:3 i 0:1
RKS Cukrownik Chybie - WSS Wisła - 7:0 i 5:2 (05.11)
LKS Strażak Pielgrzymowice - LKS Olza Pogwizdów - 4:1 i 3:3 (11.11)

Runda rewanżowa

XII kolejka - 14-15.04.2018
LKS Błyskawica Drogomyśl - WSS Wisła - 2:1 i 1:4
LKS Strażak Pielgrzymowice - LKS Sportkontakt Goleszów - 2:4 i 5:0 w.o. (w meczu 5:2)
LKS Pogórze - LKS Ochaby 96 - 10:1 i 5:3
LKS Beskid Brenna - LKS Wyzwolenie Simoradz - x i 0:2
RKS Cukrownik Chybie - LKS Kończyce Małe - 12:2 i 9:0
LKS Wisła Strumień - LKS Olza Pogwizdów - 2:0 i 0:3

XIII kolejka - 21-22.04.2018
LKS Kończyce Małe - WSS Wisła - 6:2 i 4:7
LKS Olza Pogwizdów - LKS Wyzwolenie Simoradz - x i 4:2
LKS Sportkontakt Goleszów - LKS Wisła Strumień - 1:4 i 3:1
LKS Beskid Brenna - RKS Cukrownik Chybie - 1:7 i 2:5
LKS Pogórze - LKS Błyskawica Drogomyśl - 7:1 i  6:1
LKS Ochaby 96 - LKS Strażak Pielgrzymowice - 6:4 i 3:1

XIV kolejka - 28-29.04.2018
LKS Błyskawica Drogomyśl - LKS Kończyce Małe - 5:1 i 5:0
LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Sportkontakt Goleszów - x i 3:4
LKS Strażak Pielgrzymowice - LKS Pogórze - 0:4 w.o. i 0:4 w.o. (w meczu 1:4)
WSS Wisła - LKS Beskid Brenna - 2:2 i 3:0
LKS Wisła Strumień - LKS Ochaby 96 - 3:5 i 2:1
RKS Cukrownik Chybie - LKS Olza Pogwizdów - 3:2 i 6:1

XV kolejka - 01.05.2018
LKS Ochaby 96 - LKS Wyzwolenie Simoradz - x i 0:4
LKS Pogórze - LKS Wisła Strumień - 4:2 i 2:0
LKS Olza Pogwizdów - WSS Wisła - 7:2 i 0:3
LKS Sportkontakt Goleszów - RKS Cukrownik Chybie - 2:2 i 2:0
LKS Strażak Pielgrzymowice - LKS Błyskawica Drogomyśl - 2:7 i 1:2
LKS Beskid Brenna - LKS Kończyce Małe - 2:2 i 3:1

XVI kolejka - 05-06.05.2018
LKS Błyskawica Drogomyśl - LKS Beskid Brenna - 3:0 i 1:4
LKS Kończyce Małe - LKS Olza Pogwizdów - 7:2 i 11:5
LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Pogórze - x i 1:4
WSS Wisła - LKS Sportkontakt Goleszów - 5:9 i 3:0 w.o.
LKS Wisła Strumień - LKS Strażak Pielgrzymowice - 4:0 i 3:1
RKS Cukrownik Chybie - LKS Ochaby 96 - 12:1 i 6:0

XVII kolejka - 12-13.05.2018
LKS Olza Pogwizdów - LKS Beskid Brenna - 1:11 i 3:0
LKS Wisła Strumień - LKS Błyskawica Drogomyśl - 3:1 i 1:1
LKS Pogórze - RKS Cukrownik Chybie - 2:3 i 0:7
LKS Sportkontakt Goleszów - LKS Kończyce Małe - 3:2 i 2:3
LKS Ochaby 96 - WSS Wisła - 7:0 i 1:3
LKS Strażak Pielgrzymowice - LKS Wyzwolenie Simoradz - x i 3:0

XVIII kolejka - 19-20.05.2018
LKS Błyskawica Drogomyśl - LKS Olza Pogwizdów - 5:1 i 3:2
LKS Kończyce Małe - LKS Ochaby 96 - 4:2 i 4:6
RKS Cukrownik Chybie - LKS Strażak Pielgrzymowice - 3:1 i 8:0
LKS Beskid Brenna - LKS Sportkontakt Goleszów - 5:2 i 0:1 (w Goleszowie)
LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Wisła Strumień - x i 2:1
WSS Wisła - LKS Pogórze - 2:11 i 2:1

XIX kolejka - 26.05.2018
LKS Pogórze - LKS Kończyce Małe - 8:0 i 10:0 w.o.
LKS Ochaby 96 - LKS Beskid Brenna - 11:3 i 2:0
LKS Sportkontakt Goleszów - LKS Olza Pogwizdów - 0:1 i 3:2
LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Błyskawica Drogomyśl - x i 4:1
LKS Wisła Strumień - RKS Cukrownik Chybie - 1:3 i 0:3
LKS Strażak Pielgrzymowice - WSS Wisła - 13:3 i 0:2

XX kolejka - 02-03 i 06.06.2018
WSS Wisła - LKS Wisła Strumień - 0:11 i 4:2
LKS Błyskawica Drogomyśl - LKS Sportkontakt Goleszów - 4:1 i 0:10
LKS Kończyce Małe - LKS Strażak Pielgrzymowice - 3:4 i 4:4
LKS Beskid Brenna - LKS Pogórze - 0:8 i 3:1
RKS Cukrownik Chybie - LKS Wyzwolenie Simoradz - x i 3:0 w.o.
LKS Olza Pogwizdów - LKS Ochaby 96 - 0:6 i 2:0

XXI kolejka - 09-10.06.2018
LKS Ochaby 96 - LKS Sportkontakt Goleszów - 5:2 i 3:0
LKS Wyzwolenie Simoradz - WSS Wisła - x i 0:5
LKS Pogórze - LKS Olza Pogwizdów - 7:0 w.o. i 5:0
LKS Strażak Pielgrzymowice - LKS Beskid Brenna - 3:6 i 0:6
RKS Cukrownik Chybie - LKS Błyskawica Drogomyśl - 5:2 i 15:0
LKS Wisła Strumień - LKS Kończyce Małe - 2:0 i 1:1

XXII kolejka - 16.06.2018
LKS Błyskawica Drogomyśl - LKS Ochaby 96 - 1:0 i 0:5
LKS Sportkontakt Goleszów - LKS Pogórze - 4:5 i 3:4
LKS Olza Pogwizdów - LKS Strażak Pielgrzymowice - 5:4 i 3:0 w.o.
LKS Beskid Brenna - LKS Wisła Strumień - 2:2 i 4:2
LKS Kończyce Małe - LKS Wyzwolenie Simoradz - x i 3:3
WSS Wisła - RKS Cukrownik Chybie - 0:7 w.o. i 1:6



  Design & Copyright © 2005 - 2019 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku,

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody.

Polityka prywatności

  1. Dane osobowe przekazywane w formularzach dostępnych na naszej stronie internetowej przetwarzane są:
    • zgodnie z przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych,
    • zgodnie z wdrożoną Polityką bezpieczeństwa w zakresie przetwarzania danych osobowych.
  2. Administratorem Państwa danych osobowych jest Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Regionalnej „Olza” z siedzibą przy ul. Rynek 18, 43-400 Cieszyn, tel. 338578720, adres email: biuro@olza.pl
  3. Z Inspektorem Ochrony danych osobowych można skontaktować się pod numerem telefonu 338578720 wew. 23, drogą pocztową: ul. Rynek 18, 43-400 Cieszyn.
  4. Stowarzyszenie ma prawo przetwarzać Państwa dane osobowe zamieszczane w formularzach wyłącznie w celach, do których formularze te zostały udostępnione, tj.: rejestrowania użytkowników i kontaktowania się w celach zgodnych z treścią przesłanej do nas wiadomości, a także na potrzeby dochodzenia ewentualnych roszczeń przed sądem oraz w celach archiwalnych i statystycznych.
  5. Stowarzyszenie ma prawo udostępniać dane osobowe podmiotom upoważnionym na podstawie właściwych przepisów prawa, a także dostawcom usług bazodanowych na podstawie stosownych umów.
  6. Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Stowarzyszenie przez okres niezbędny do zrealizowania celu, w jakim zostały zebrane, z tym że Stowarzyszenie zastrzega sobie prawo do przetwarzania Państwa danych również przez okres wymagany do dochodzenia ewentualnych roszczeń przed sądem, a także prowadzenia spraw archiwalnych i statystycznych.
  7. Każda osoba, której dane dotyczą ma prawo do bezpłatnego:
    • dostępu do danych,
    • sprostowania nieprawidłowych i uzupełnienia niekompletnych danych,
    • żądania usunięcia danych,
    • żądania ograniczenia przetwarzania,
    • wniesienia skargi do organu nadzorczego,
    • usunięcia danych osobowych, co może nastąpić na skutek cofnięcia zgody, w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  8. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak konsekwencją ich niepodania będzie brak możliwości zrealizowania celów, o których mowa w punkcie 4 polityki prywatności.