www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:








Piłka nożna - Liga Wojewódzka Juniorów i Trampkarzy (III liga - Skoczów)
Kolejka: Baraż - 18.06.2022

Tabela juniorów

. . m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 KKS Spójnia Zebrzydowice 16 46 112:9 7-0-0 (56:2) 7-1-0 (56:7)
2 LKS Błyskawica Drogomyśl 16 37 98:11 6-0-2 (65:6) 6-1-1 (33:5)
3 LKS Beskid Brenna 16 36 61:32 5-2-1 (28:21) 6-1-1 (34:11)
4 LKS 99 Pruchna 16 28 65:37 5-0-3 (46:22) 4-1-3 (19:15)
5 RKS Cukrownik Chybie 16 21 40:54 4-2-2 (20:19) 2-1-5 (20:35)
6 LKS Goleszów 16 18 45:73 3-2-3 (38:33) 2-1-5 (7:40)
7 LKS Pogórze 16 12 20:65 2-0-6 (8:35) 2-0-6 (12:30)
8 LKS Wisła Strumień 16 6 13:83 0-0-8 (4:33) 2-0-6 (9:50)
9 LKS Ochaby 96 16 6 14:104 1-0-7 (6:27) 1-0-7 (8:77)

Tabela trampkarzy (grupa II)

. . m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 RKS Cukrownik Chybie 16 46 160:36 8-0-0 (75:14) 7-1-0 (85:22)
2 LKS Wisła Strumień 16 41 145:29 7-1-0 (71:13) 6-1-1 (74:16)
3 LKS Beskid Brenna 16 34 71:28 6-1-1 (38:13) 5-0-3 (33:15)
4 KKS Spójnia Zebrzydowice 16 30 164:47 5-0-3 (83:24) 5-0-3 (81:23)
5 LKS Pogórze 16 23 77:70 2-2-4 (29:35) 5-0-3 (48:35)
6 LKS Goleszów 16 18 55:81 3-0-5 (34:32) 3-0-5 (21:49)
7 LKS Błyskawica Drogomyśl 16 13 40:121 2-0-6 (23:66) 2-1-5 (17:55)
8 LKS 99 Pruchna 16 5 26:137 0-1-7 (10:76) 1-1-6 (16:61)
9 LKS Ochaby 96 16 1 12:201 0-0-8 (9:105) 0-1-6 (3:96)


I kolejka - 28-29.08.2021
LKS Błyskawica Drogomyśl - LKS Goleszów - 1:6 i 11:0
RKS Cukrownik Chybie - LKS Ochaby 96 - 20:0 i 3:0
KKS Spójnia Zebrzydowice - LKS 99 Pruchna - 19:0 i 2:1
LKS Beskid Brenna - LKS Pogórze - 3:1 i 3:2 (08.09)
LKS Wisła Strumień - pauzował

II kolejka - 31.08 i 04.09.2021
LKS Beskid Brenna - LKS Błyskawica Drogomyśl - 9:0 i 0:8
LKS Pogórze - LKS Ochaby 96 - 8:0 i 2:1
LKS 99 Pruchna - RKS Cukrownik Chybie - 1:17 i 4:2
LKS Goleszów - LKS Wisła Strumień - 2:6 i 7:2 (w Strumieniu) 
KKS Spójnia Zebrzydowice - pauzował

III kolejka - 11-12.09.2021
LKS Błyskawica Drogomyśl - LKS Pogórze - 2:8 i 5:0
LKS Wisła Strumień - LKS Beskid Brenna - 5:3 i 1:7
LKS Ochaby 96 - LKS 99 Pruchna - 3:10 i 1:3
KKS Spójnia Zebrzydowice - LKS Goleszów - 12:1 i 14:0
RKS Cukrownik Chybie - pauzował

IV kolejka - 18-19 i 23.09.2021
LKS Pogórze - LKS 99 Pruchna - 2:2 i 0:5
LKS Błyskawica Drogomyśl - LKS Wisła Strumień - 1:15 i 9:0
LKS Goleszów - RKS Cukrownik Chybie - 4:5 i 3:3
LKS Beskid Brenna - KKS Spójnia Zebrzydowice - 4:3 i 4:4
LKS Ochaby 96 - pauzował

V kolejka - 25-26.09.2021
LKS Ochaby 96 - LKS Goleszów - 0:6 w.o. i 1:0
LKS Wisła Strumień - LKS Pogórze - 9:1 i 1:3
RKS Cukrownik Chybie - LKS Beskid Brenna - 5:3 i 2:6
KKS Spójnia Zebrzydowice - LKS Błyskawica Drogomyśl - 14:0 i 2:1
LKS 99 Pruchna - pauzował

VI kolejka - 02-03.10.2021
LKS Błyskawica Drogomyśl - RKS Cukrownik Chybie - 1:20 i 7:0
LKS Wisła Strumień - KKS Spójnia Zebrzydowice - 5:2 i 0:8
LKS Goleszów - LKS 99 Pruchna - 8:1 i 1:4
LKS Beskid Brenna - LKS Ochaby 96 - 9:0 i 4:2
LKS Pogórze - pauzował

VII kolejka - 09-10.10.2021
RKS Cukrownik Chybie - LKS Wisła Strumień - 2:1 i 7:1
LKS Ochaby 96 - LKS Błyskawica Drogomyśl - 2:4 i 1:2
LKS 99 Pruchna - LKS Beskid Brenna - 0:5 i 1:5
KKS Spójnia Zebrzydowice - LKS Pogórze - 2:5 i 8:0
LKS Goleszów - pauzował

VIII kolejka - 16-17.10.2021
LKS Błyskawica Drogomyśl - LKS 99 Pruchna - 3:2 i 3:0
LKS Wisła Strumień - LKS Ochaby 96 - 15:0 i 0:1
KKS Spójnia Zebrzydowice - RKS Cukrownik Chybie - 6:7 i 14:0
LKS Pogórze - LKS Goleszów - 7:2 i 1:3
LKS Beskid Brenna - pauzował

IX kolejka - 23-24.10.2021
LKS Ochaby 96 - KKS Spójnia Zebrzydowice - 1:25 i 1:5
LKS Goleszów - LKS Beskid Brenna - 1:2 i 4:4
LKS 99 Pruchna - LKS Wisła Strumień - 3:10 i 9:0
RKS Cukrownik Chybie - LKS Pogórze - 9:3 i 3:1
LKS Błyskawica Drogomyśl - pauzował

Runda rewanżowa

X kolejka - 19.04.2022
LKS Pogórze - LKS Beskid Brenna - 1:5 i 0:7
LKS Goleszów - LKS Błyskawica Drogomyśl - 5:1 i 0:7
LKS 99 Pruchna - KKS Spójnia Zebrzydowice - 0:22 i 0:9
LKS Ochaby 96 - RKS Cukrownik Chybie - 1:17 i 0:8
LKS Wisła Strumień - pauzuje

XI kolejka - 23.04.2022
LKS Ochaby 96 - LKS Pogórze - 1:10 i 1:3
RKS Cukrownik Chybie - LKS 99 Pruchna - 11:1 i 1:1
LKS Wisła Strumień - LKS Goleszów - 13:0 i 1:2
LKS Błyskawica Drogomyśl - LKS Beskid Brenna - 1:6 i 1:2
KKS Spójnia Zebrzydowice - pauzował

XII kolejka - 30.04 - 01.05.2022
LKS Pogórze - LKS Błyskawica Drogomyśl  - 4:4 i 0:6
LKS 99 Pruchna - LKS Ochaby 96 - 1:1 i 19:1
LKS Goleszów - KKS Spójnia Zebrzydowice - 2:9 i 0:11
LKS Beskid Brenna - LKS Wisła Strumień - 3:3 i 5:1
RKS Cukrownik Chybie - pauzował

XIII kolejka - 07-08.05.2022
LKS 99 Pruchna - LKS Pogórze - 3:13 i 4:2
RKS Cukrownik Chybie - LKS Goleszów - 9:2 i 3:2
LKS Wisła Strumień - LKS Błyskawica Drogomyśl - 7:2 i 1:5
KKS Spójnia Zebrzydowice - LKS Beskid Brenna - 2:1 i 2:0
LKS Ochaby 96 - pauzował

XIV kolejka - 14-15.05.2022
LKS Pogórze - LKS Wisła Strumień - 0:5 i 1:2
LKS Błyskawica Drogomyśl - KKS Spójnia Zebrzydowice - 1:9 i 1:2
LKS Goleszów - LKS Ochaby 96 - 6:1 i 18:1
LKS Beskid Brenna - RKS Cukrownik Chybie - 2:6 i 4:3
LKS 99 Pruchna - pauzował

XV kolejka - 21.05.2022
LKS 99 Pruchna - LKS Goleszów - 2:4 i 9:0
LKS Ochaby 96 - LKS Beskid Brenna - 0:8 i 0:3 w.o.
RKS Cukrownik Chybie - LKS Błyskawica Drogomyśl - 14:2 i 1:1
KKS Spójnia Zebrzydowice - LKS Wisła Strumień - 4:9 i 11:0
LKS Pogórze - pauzował

XVI kolejka - 28-29.05.2022
LKS Pogórze - KKS Spójnia Zebrzydowice - 5:9 i 1:10
LKS Błyskawica Drogomyśl - LKS Ochaby 96 - 13:0 i 28:2
LKS Wisła Strumień - RKS Cukrownik Chybie - 5:5 i 0:3
LKS Beskid Brenna - LKS 99 Pruchna - 3:0 w.o. i 7:1
LKS Goleszów - pauzował

XVII kolejka - 04.06.2022
LKS 99 Pruchna - LKS Błyskawica Drogomyśl - 0:4 i 0:3
LKS Ochaby 96 - LKS Wisła Strumień - 1:25 i 1:3
RKS Cukrownik Chybie - KKS Spójnia Zebrzydowice - 5:2 i 0:7
LKS Goleszów - LKS Pogórze - 6:7 i  5:1
LKS Beskid Brenna - pauzował

XVIII kolejka - 08 i 11-12.06.2022
LKS Wisła Strumień - LKS 99 Pruchna - 12:0 w.o. i 0:4
LKS Pogórze - RKS Cukrownik Chybie - 2:8 i 3:1
KKS Spójnia Zebrzydowice - LKS Ochaby 96 - 24:1 i 3:0 w.o.
LKS Beskid Brenna - LKS Goleszów - 5:0 i 0:0
LKS Błyskawica Drogomyśl - pauzował


Baraż II ligę

14.06.2022
LKS Sokół Rajcza - KKS Spójnia Zebrzydowice - 3:4

18.06.2022, godz. 12:00
KKS Spójnia Zebrzydowice - LKS Sokół Rajcza - 9:2


  Design & Copyright © 2005 - 2023 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności