www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:








Piłka nożna - Liga Wojewódzka Juniorów i Trampkarzy (III liga - Skoczów) -- 2021/2022
Kolejka: IV - 11-12.09.2021

Tabela juniorów

. . m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 LKS Błyskawica Drogomyśl 3 9 24:0 1-0-0 (11:0) 1-0-0 (8:0)
2 KKS Spójnia Zebrzydowice 2 6 16:1 1-0-0 (16:1) 0-0-0 (0:0)
3 LKS 99 Pruchna 3 6 8:5 1-0-0 (4:2) 1-0-1 (4:3)
4 LKS Beskid Brenna 3 6 10:11 1-0-1 (3:10) 1-0-0 (7:1)
5 RKS Cukrownik Chybie 2 3 5:4 1-0-0 (3:0) 0-0-1 (2:4)
6 LKS Pogórze 3 3 4:9 1-0-0 (2:1) 0-0-2 (2:8)
7 LKS Goleszów 3 3 7:27 0-0-0 (7:2) 1-0-2 (0:25)
8 LKS Ochaby 96 3 0 2:8 0-0-1 (1:3) 0-0-2 (1:5)
9 LKS Wisła Strumień 2 0 3:14 0-0-1 (1:7) 0-0-1 (2:7)

Tabela trampkarzy (grupa II)

. . m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 RKS Cukrownik Chybie 2 6 37:1 1-0-0 (20:0) 1-0-0 (17:1)
5 KKS Spójnia Zebrzydowice 2 6 31:1 2-0-0 (31:1) 0-0-0 (0:0)
2 LKS Pogórze 3 6 17:5 1-0-0 (8:0) 1-0-1 (9:5)
3 LKS Beskid Brenna 3 6 15:6 2-0-0 (12:1) 0-0-1 (3:5)
4 LKS Wisła Strumień 2 6 11:5 1-0-0 (5:3) 1-0-0 (6:2)
6 LKS Goleszów 3 3 9:19 0-0-1 (2:6) 1-0-1 (7:13)
7 LKS 99 Pruchna 3 3 11:39 0-0-1 (1:17) 1-0-1 (10:22)
8 LKS Błyskawica Drogomyśl 2 0 3:23 0-0-2 (3:14) 0-0-1 (0:9)
9 LKS Ochaby 96 3 0 3:38 0-0-1 (3:10) 0-0-2 (0:28)


I kolejka - 28-29.08.2021
LKS Błyskawica Drogomyśl - LKS Goleszów - 1:6 i 11:0
RKS Cukrownik Chybie - LKS Ochaby 96 - 20:0 i 3:0
KKS Spójnia Zebrzydowice - LKS 99 Pruchna - 19:0 i 2:1
LKS Beskid Brenna - LKS Pogórze - 3:1 i 3:2 (08.09)
LKS Wisła Strumień - pauzował

II kolejka - 31.08 i 04.09.2021
LKS Beskid Brenna - LKS Błyskawica Drogomyśl - 9:0 i 0:8
LKS Pogórze - LKS Ochaby 96 - 8:0 i 2:1
LKS 99 Pruchna - RKS Cukrownik Chybie - 1:17 i 4:2
LKS Goleszów - LKS Wisła Strumień - 2:6 i 7:2 (w Strumieniu) 
KKS Spójnia Zebrzydowice - pauzował

III kolejka - 11-12.09.2021
LKS Błyskawica Drogomyśl - LKS Pogórze - 2:8 i 5:0
LKS Wisła Strumień - LKS Beskid Brenna - 5:3 i 1:7
LKS Ochaby 96 - LKS 99 Pruchna - 3:10 i 1:3
KKS Spójnia Zebrzydowice - LKS Goleszów - 12:1 i 14:0
RKS Cukrownik Chybie - pauzował

IV kolejka - 18-19.09.2021
LKS Pogórze - LKS 99 Pruchna (18.09, godz. 9:15 i 11:00)
LKS Błyskawica Drogomyśl - LKS Wisła Strumień (18.09, godz. 9:15 i 11:00)
LKS Goleszów - RKS Cukrownik Chybie (18.09, godz. 10:15 i 12:00)
LKS Beskid Brenna - KKS Spójnia Zebrzydowice (23.09, godz. 15:45 i 17:30)
LKS Ochaby 96 - pauzuje

V kolejka - 25-26.09.2021
LKS Wisła Strumień - LKS Pogórze (25.09, godz. 9:15 i 11:00)
RKS Cukrownik Chybie - LKS Beskid Brenna (25.09, godz. 9:15 i 11:00)
LKS Ochaby 96 - LKS Goleszów (25.09, godz. 9:15 i 11:00)
KKS Spójnia Zebrzydowice - LKS Błyskawica Drogomyśl (26.09, godz. 9:15 i 11:00)
LKS 99 Pruchna - pauzuje

VI kolejka - 02-03.10.2021
LKS Błyskawica Drogomyśl - RKS Cukrownik Chybie (02.10, godz. 9:15 i 11:00)
LKS Wisła Strumień - KKS Spójnia Zebrzydowice (02.10, godz. 9:15 i 11:00)
LKS Goleszów - LKS 99 Pruchna (02.10, godz. 10:15 i 12:00)
LKS Beskid Brenna - LKS Ochaby 96 (03.10, godz. 13:15 i 15:00)
LKS Pogórze - pauzuje

VII kolejka - 09-10.10.2021
RKS Cukrownik Chybie - LKS Wisła Strumień (09.10, godz. 9:15 i 11:00)
LKS Ochaby 96 - LKS Błyskawica Drogomyśl (09.10, godz. 9:15 i 11:00)
LKS 99 Pruchna - LKS Beskid Brenna (09.10, godz. 9:15 i 11:00)
KKS Spójnia Zebrzydowice - LKS Pogórze (10.10, godz. 9:15 i 11:00)
LKS Goleszów - pauzuje

VIII kolejka - 16-17.10.2021
LKS Pogórze - LKS Goleszów (16.10, godz. 9:15 i 11:00)
LKS Błyskawica Drogomyśl - LKS 99 Pruchna (16.10, godz. 9:15 i 11:00)
LKS Wisła Strumień - LKS Ochaby 96 (16.10, godz. 9:15 i 11:00)
KKS Spójnia Zebrzydowice - RKS Cukrownik Chybie (17.10, godz. 9:15 i 11:00)
LKS Beskid Brenna - pauzuje

IX kolejka - 23-24.10.2021
LKS Ochaby 96 - KKS Spójnia Zebrzydowice (23.10, godz. 9:15 i 11:00)
LKS 99 Pruchna - LKS Wisła Strumień (23.10, godz. 9:15 i 11:00)
LKS Goleszów - LKS Beskid Brenna (23.10, godz. 10:15 i 12:00)
RKS Cukrownik Chybie - LKS Pogórze (24.10, godz. 9:15 i 11:00)
LKS Błyskawica Drogomyśl - pauzuje



  Design & Copyright © 2005 - 2021 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności