www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:








Piłka nożna - Liga Wojewódzka Juniorów (II liga - grupa południowa) -- 2021/2022
Kolejka: IX - 16-17.10.2021


. . m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała 9 25 41:4 5-0-0 (28:2) 3-1-0 (13:2)
2 KP Beskid Skoczów 9 22 36:15 3-0-0 (20:8) 4-1-1 (16:7)
3 GLKS Wilkowice 9 19 18:11 3-1-0 (10:3) 3-0-2 (8:8)
4 CKS Piast Cieszyn 9 15 27:14 4-1-0 (21:6) 0-2-2 (6:8)
5 UKS Warszowice 9 13 29:26 4-0-0 (18:1) 0-1-4 (11:25)
6 TS Czarni-Góral Żywiec 8 12 12:13 2-1-1 (8:9) 1-2-1 (4:4)
7 KS Kuźnia Ustroń 9 12 22:33 2-0-2 (10:8) 2-0-3 (12:25)
8 LKS Victoria Hażlach 9 11 17:19 1-2-2 (8:9) 2-0-2 (9:10)
9 TS Koszarawa Żywiec 9 9 12:28 2-0-2 (5:6) 1-0-4 (7:22)
10 UMKS Trójka Czechowice-Dzidzice 8 7 10:23 1-1-3 (9:11) 1-0-2 (1:12)
11 BKS Stal Bielsko-Biała 9 6 12:32 2-0-3 (8:17) 0-0-4 (4:15)
12 LKS Pasjonat Dankowice 9 1 20:38 0-1-4 (13:18) 0-0-4 (7:20)


I kolejka - 21-22.08.2021
LKS Victoria Hażlach - KS Kuźnia Ustroń - 5:4
CKS Piast Cieszyn - UKS Warszowice - 9:5
BKS Stal Bielsko-Biała - KP Beskid Skoczów - 2:6 (22.09)
TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała - GLKS Wilkowice - 4:0 (01.09)
LKS Pasjonat Dankowice - TS Koszarawa Żywiec - 3:4 (01.09)
TS Czarni-Góral Żywiec - UMKS Trójka Czechowice-Dziedzice (07.11, godz. 10:00)

II kolejka - 28-29.08.2021
KP Beskid Skoczów - LKS Victoria Hażlach - 4:2
KS Kuźnia Ustroń - TS Czarni-Góral Żywiec - 1:2
TS Koszarawa Żywiec - CKS Piast Cieszyn - 2:1
TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała - UKS Warszowice - 4:1
UMKS Trójka Czechowice-Dziedzice - LKS Pasjonat Dankowice - 7:2
GLKS Wilkowice - BKS Stal Bielsko-Biała - 3:0

III kolejka - 04-05.09.2021
CKS Piast Cieszyn - UMKS Trójka Czechowice-Dziedzice - 5:0
LKS Victoria Hażlach - GLKS Wilkowice - 0:1
TS Czarni-Góral Żywiec - KP Beskid Skoczów - 1:1
LKS Pasjonat Dankowice - KS Kuźnia Ustroń - 4:5
BKS Stal Bielsko-Biała - TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała - 0:6
UKS Warszowice - TS Koszarawa Żywiec - 3:1

IV kolejka - 11-12.09.2021
KS Kuźnia Ustroń - CKS Piast Cieszyn - 2:1
KP Beskid Skoczów - LKS Pasjonat Dankowice - 7:3
BKS Stal Bielsko-Biała - LKS Victoria Hażlach - 1:4
TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała - TS Koszarawa Żywiec - 7:0
UMKS Trójka Czechowice-Dziedzice - UKS Warszowice - 1:1
GLKS Wilkowice - TS Czarni-Góral Żywiec - 1:0
 
V kolejka - 18-19.09.2021
CKS Piast Cieszyn - KP Beskid Skoczów - 1:0
LKS Victoria Hażlach - TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała - 0:1
UKS Warszowice - KS Kuźnia Ustroń - 10:0
LKS Pasjonat Dankowice - GLKS Wilkowice - 2:4
TS Koszarawa Żywiec - UMKS Trójka Czechowice-Dziedzice - 0:1
TS Czarni-Góral Żywiec - BKS Stal Bielsko-Biała - 4:2

VI kolejka - 24-26.09.2021
LKS Victoria Hażlach - TS Czarni-Góral Żywiec - 1:1
KP Beskid Skoczów - UKS Warszowice - 9:3 (13.10)
KS Kuźnia Ustroń - TS Koszarawa Żywiec - 5:1
GLKS Wilkowice - CKS Piast Cieszyn - 2:2
TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała - UMKS Trójka Czechowice-Dziedzice - 7:0
BKS Stal Bielsko-Biała - LKS Pasjonat Dankowice - 3:0

VII kolejka - 02-03.10.2021
CKS Piast Cieszyn - BKS Stal Bielsko-Biała - 5:0 w.o. (w meczu 5:1)
LKS Pasjonat Dankowice - LKS Victoria Hażlach - 2:3
TS Koszarawa Żywiec - KP Beskid Skoczów - 0:2
UMKS Trójka Czechowice-Dziedzice - KS Kuźnia Ustroń - 0:2
UKS Warszowice - GLKS Wilkowice - 2:0
TS Czarni-Góral Żywiec - TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała - 0:4

VIII kolejka - 06 i 09-10.10.2021
LKS Victoria Hażlach - CKS Piast Cieszyn - 2:2
UMKS Trójka Czechowice-Dziedzice - KP Beskid Skoczów - 1:3
TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała - KS Kuźnia Ustroń - 6:1
BKS Stal Bielsko-Biała - UKS Warszowice - 2:1
TS Czarni-Góral Żywiec - LKS Pasjonat Dankowice - 3:2
GLKS Wilkowice - TS Koszarawa Żywiec - 4:1

IX kolejka - 16-17.10.2021
KS Kuźnia Ustroń - KP Beskid Skoczów - 2:4
CKS Piast Cieszyn - TS Czarni-Góral Żywiec - 1:1
UKS Warszowice - LKS Victoria Hażlach - 3:0 w.o.
LKS Pasjonat Dankowice - TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała - 2:2
TS Koszarawa Żywiec - BKS Stal Bielsko-Biała - 3:2
UMKS Trójka Czechowice-Dziedzice - GLKS Wilkowice - 0:3

X kolejka - 23-24.10.2021
LKS Victoria Hażlach - TS Koszarawa Żywiec (24.10, godz. 11:00)
LKS Pasjonat Dankowice - CKS Piast Cieszyn  (24.10, godz. 11:00)
TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała - KP Beskid Skoczów (23.10, godz. 11:00)
TS Czarni-Góral Żywiec - UKS Warszowice (24.10, godz. 10:00)
GLKS Wilkowice - KS Kuźnia Ustroń (24.10, godz. 11:00)
BKS Stal Bielsko-Biała - UMKS Trójka Czechowice-Dziedzice (24.10, godz. 11:00)

XI kolejka - 30-31.10.2021
CKS Piast Cieszyn - TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała (30.10, godz. 11:00)
KP Beskid Skoczów - GLKS Wilkowice (31.10, godz. 10:00)
KS Kuźnia Ustroń - BKS Stal Bielsko-Biała (31.10, godz. 10:00)
UMKS Trójka Czechowice-Dziedzice - LKS Victoria Hażlach (30.10, godz. 15:00)
TS Koszarawa Żywiec - TS Czarni-Góral Żywiec (31.10, godz. 10:00)
UKS Warszowice - LKS Pasjonat Dankowice (31.10, godz. 15:00)




  Design & Copyright © 2005 - 2021 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności