www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:








Piłka nożna - Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych (II liga - grupa poludniowa) -- jesień 2021
Kolejka: IX - 09-10.10.2021


. . m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 TS Podbeskidzie Bielsko-Biała S.A. 10 28 53:8 4-1-0 (30:4) 5-0-0 (23:4)
2 GKS Gieksa Katowice S.A. 9 22 61:10 5-0-0 (52:3) 2-1-1 (9:7)
3 MKP Odra Centrum Wodzisław 10 21 37:19 4-0-1 (23:8) 3-0-2 (14:11)
4 BTS Rekord II Bielsko-Biała 9 15 36:23 3-0-2 (25:8) 2-0-2 (11:15)
5 UKS AP Champion Rybnik 10 12 18:56 2-0-3 (11:20) 2-0-3 (7:36)
6 KS GKS 1962 Jastrzębie S.A. 9 10 15:24 2-0-2 (9:5) 1-1-3 (6:19)
7 KS Siódemka Tychy 9 4 11:37 0-1-3 (5:12) 1-0-4 (6:25)
8 ŻAPN Żywiec 10 0 6:60 0-0-5 (5:17) 0-0-5 (1:43)


I kolejka - 21-22 i 25.08.2021
MKS Odra Centrum Wodzisław - KS GKS 1962 Jastrzębie - 4:0
KS Siódemka Tychy - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała - 2:7
LKS AP Champions Rybnik - ŻAPN Żywiec - 3:0
BTS Rekord II Bielsko-Biała - GKS Gieksa Katowice - 1:2

II kolejka - 28-29.08.2021
KS GKS 1962 Jastrzębie - GKS Gieksa Katowice - 2:1
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała - UKS AP Champions Rybnik - 12:0
MKS Odra Centrum Wodzisław - KS Siódemka Tychy - 5:1
ŻAPN Żywiec - BTS Rekord II Bielsko-Biała - 0:2 (07.09)

III kolejka - 01.09.2021
KS Siódemka Tychy - KS GKS 1962 Jastrzębie - 1:1
BTS Rekord II Bielsko-Biała - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała - 0:3
UKS AP Champions Rybnik - MKS Odra Centrum Wodzisław - 0:8
GKS Gieksa Katowice - ŻAPN Żywiec - 12:0

IV kolejka - 04-05.09.2021
KS GKS 1962 Jastrzębie - ŻAPN Żywiec - 6:0 w.o.
MKS Odra Centrum Wodzisław - BTS Rekord II Bielsko-Biała - 4:5
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Gieksa Katowice - 3:3
KS Siódemka Tychy - UKS AP Champions Rybnik - 1:2

V kolejka - 11-12 i 15.09.2021
UKS AP Champions Rybnik - KS GKS 1962 Jastrzębie - 0:3
BTS Rekord II Bielsko-Biała - KS Siódemka Tychy - 2:1
ŻAPN Żywiec - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała - 0:6
GKS Gieksa Katowice - MKS Odra Centrum Wodzisław - 3:1

VI kolejka - 18-19 i 21.09.2021
KS GKS 1962 Jastrzębie - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała - 0:2
MKS Odra Centrum Wodzisław - ŻAPN Żywiec - 6:1
UKS AP Champions Rybnik - BTS Rekord II Bielsko-Biała - 6:4
GKS Gieksa Katowice - KS Siódemka Tychy - 11:0

VII kolejka - 25-26.09.2021
BTS Rekord II Bielsko-Biała - KS GKS 1962 Jastrzębie - 6:2
ŻAPN Żywiec - KS Siódemka Tychy - 3:4
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała - MKS Odra Centrum Wodzisław - 6:1
GKS Gieksa Katowice - UKS AP Champions Rybnik - 18:2

VIII kolejka - 01 i 03.10.2021
KS GKS 1962 Jastrzębie - MKS Odra Centrum Wodzisław - 1:2
ŻAPN Żywiec - UKS AP Champions Rybnik - 1:2
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała - KS Siódemka Tychy - 4:0
GKS Gieksa Katowice - BTS Rekord II Bielsko-Biała (26.10, godz. 12:30)

IX kolejka - 09-10.10.2021
GKS Gieksa Katowice - KS GKS 1962 Jastrzębie - 8:0
KS Siódemka Tychy - MKS Odra Centrum Wodzisław - 1:2
UKS AP Champions Rybnik - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała - 2:5
BTS Rekord II Bielsko-Biała - ŻAPN Żywiec - 16:0

X kolejka - 16 i 19.10.2021
KS GKS 1962 Jastrzębie - KS Siódemka Tychy (19.10, godz. 16:30)
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała - BTS Rekord II Bielsko-Biała - 5:0
MKS Odra Centrum Wodzisław - UKS AP Champions Rybnik - 4:1
ŻAPN Żywiec - GKS Gieksa Katowice - 1:3

XI kolejka - 23-24.10.2021
ŻAPN Żywiec - KS GKS 1962 Jastrzębie (23.10, godz. 10:00)
GKS Gieksa Katowice - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała (23.10, godz. 11:00)
BTS Rekord II Bielsko-Biała - MKS Odra Centrum Wodzisław (24.10, godz. 10:00) 
UKS AP Champions Rybnik - KS Siódemka Tychy (24.10, godz. 10:00)

XII kolejka - 31.10.2021
KS GKS 1962 Jastrzębie - UKS AP Champions Rybnik (31.10, godz. 11:00) 
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała - ŻAPN Żywiec (31.10, godz. 10:00)
KS Siódemka Tychy - BTS Rekord II Bielsko-Biała (31.10, godz. 10:00)
MKS Odra Centrum Wodzisław - GKS Gieksa Katowice (31.10, godz. 13:00)

XIII kolejka - 06-07.11.2021
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała - KS GKS 1962 Jastrzębie - 
ŻAPN Żywiec - MKS Odra Centrum Wodzisław - 
BTS Rekord II Bielsko-Biała - UKS AP Champions Rybnik - 
KS Siódemka Tychy - GKS Gieksa Katowice - 

XIV kolejka - 13-14.11.2021
KS GKS 1962 Jastrzębie - BTS Rekord II Bielsko-Biała - 
MKS Odra Centrum Wodzisław - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała - 
UKS AP Champions Rybnik - GKS Gieksa Katowice - 
KS Siódemka Tychy - ŻAPN Żywiec - 



  Design & Copyright © 2005 - 2021 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności