www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:








Piłka nożna - Liga Wojewódzka Młodzików (IV liga - Skoczów) -- jesień 2021
Kolejka: IX - 16-17.10.2021


. . m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 LKS Wisła Strumień 9 18 38:17 4-0-1 (27:10) 2-0-2 (11:7)
2 LKS Pogórze 9 16 34:22 3-0-1 (18:7) 2-1-2 (16:15)
3 LKS Olza Pogwizdów 9 13 30:25 3-0-1 (18:9) 1-1-3 (12:16)
4 CKS Piast II Cieszyn 8 13 18:22 1-1-2 (8:9) 3-0-1 (10:13)
5 MKP Brenna-Górki 8 9 18:32 2-0-2 (10:9) 1-0-3 (8:19)
6 KP Beskid II Skoczów 9 7 15:37 1-1-3 (8:20) 1-0-3 (7:17)


I kolejka - 21-22.08.2021
KP Beskid II Skoczów - LKS Wisła Strumień - 2:0
LKS Olza Pogwizdów - MKP Brenna-Górki - 9:0
LKS Pogórze - CKS Piast II Cieszyn - 1:2

II kolejka - 29.08.2021
MKP Brenna-Górki - LKS Wisła Strumień - 2:4
CKS Piast II Cieszyn - KP Beskid II Skoczów - 1:2
LKS Olza Pogwizdów - LKS Pogórze - 4:1

III kolejka - 04-05.09.2021
KP Beskid II Skoczów - LKS Olza Pogwizdów - 1:7
LKS Wisła Strumień - CKS Piast II Cieszyn - 10:0
LKS Pogórze - MKP Brenna-Górki - 7:3

IV kolejka - 11-12 i 16.09.2021
LKS Olza Pogwizdów - LKS Wisła Strumień - 0:5
MKP Brenna-Górki - CKS Piast II Cieszyn - 2:3
LKS Pogórze - KP Beskid II Skoczów - 5:1

V kolejka - 18-19.09.2021
KP Beskid II Skoczów - MKP Brenna-Górki - 1:4
CKS Piast II Cieszyn - LKS Olza Pogwizdów - 2:2
LKS Wisła Strumień - LKS Pogórze - 1:6

VI kolejka - 26.09.2021
MKP Brenna-Górki - LKS Olza Pogwizdów - 2:0
CKS Piast II Cieszyn - LKS Pogórze - 2:3
LKS Wisła Strumień - KP Beskid II Skoczów - 6:1

VII kolejka - 02-03.10.2021
KP Beskid II Skoczów - CKS Piast II Cieszyn - 0:5 w.o.
LKS Wisła Strumień - MKP Brenna-Górki - 4:1
LKS Pogórze - LKS Olza Pogwizdów - 5:1

VIII kolejka - 09-10.10.2021
CKS Piast II Cieszyn - LKS Wisła Strumień - 3:2
LKS Olza Pogwizdów - KP Beskid II Skoczów - 5:3
MKP Brenna-Górki - LKS Pogórze - 4:2

IX kolejka - 16-17.10.2021
KP Beskid II Skoczów - LKS Pogórze - 4:4
LKS Wisła Strumień - LKS Olza Pogwizdów - 6:2
CKS Piast II Cieszyn - MKP Brenna-Górki (22.10, godz. 16:00)

X kolejka - 21 i 24.10.2021
LKS Pogórze - LKS Wisła Strumień (21.10, godz. 16:30) 
MKP Brenna-Górki - KP Beskid II Skoczów (24.10, godz. 9:00)
LKS Olza Pogwizdów - CKS Piast II Cieszyn (24.10, godz. 11:00)



  Design & Copyright © 2005 - 2021 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności