www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:








Piłka nożna - Liga Wojewódzka Młodzików (VI liga - Skoczów) -- jesień 2021
Kolejka: IV - 15.09.2021


. . m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 KKS Spójnia Zebrzydowice 4 12 29:0 3-0-0 (27:0) 1-0-0 (2:0)
2 KS Spójnia 2020 Górki Wielkie 4 9 19:10 2-0-0 (8:2) 1-0-1 (11:8)
3 KS Nierodzim 4 6 20:5 2-0-1 (20:2) 0-0-1 (0:3)
4 LKS Iskra Iskrzyczyn 4 6 19:18 1-0-0 (6:2) 1-0-2 (13:16)
5 LKS Błękitni Pierściec 4 3 4:20 1-0-0 (2:0) 0-0-3 (2:20)
6 WSS Wisła 3 0 0:38 0-0-2 (0:22) 0-0-2 (0:16)


I kolejka - 21-22.08.2021
WSS Wisła - LKS Iskra Iskrzyczyn - 0:11
KS Nierodzim - LKS Błękitni Pierściec - 6:0
KKS Spójnia Zebrzydowice - KS Spójnia 2020 Górki Wielkie - 8:0 (08.09)

II kolejka - 28-29.08.2021
LKS Błękitni Pierściec - WSS Wisła - 2:0
KKS Spójnia Zebrzydowice - LKS Iskra Iskrzyczyn - 11:0
KS Spójnia 2020 Górki Wielkie - KS Nierodzim - 3:0

III kolejka - 04-05.09.2021
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Błękitni Pierściec - 6:2
KS Nierodzim - KKS Spójnia Zebrzydowice - 0:2
WSS Wisła - KS Spójnia 2020 Górki Wielkie - 0:11 (15.09)

IV kolejka - 11-12.09.2021
KKS Spójnia Zebrzydowice - LKS Błękitni Pierściec - 8:0
KS Spójnia 2020 Górki Wielkie - LKS Iskra Iskrzyczyn - 5:2
KS Nierodzim - WSS Wisła - 14:0

V kolejka - 18.09.2021
LKS Iskra Iskrzyczyn - KS Nierodzim (godz. 10:00)
LKS Błękitni Pierściec - KS Spójnia 2020 Górki Wielkie (godz. 10:00)
WSS Wisła - KKS Spójnia Zebrzydowice (godz. 10:00)

VI kolejka - 24-25.09.2021
LKS Błękitni Pierściec - KS Nierodzim (24.09, godz. 16:30)
LKS Iskra Iskrzyczyn - WSS Wisła (25.09, godz. 10:00)
KS Spójnia 2020 Górki Wielkie - KKS Spójnia Zebrzydowice (25.09, godz. 10:00)

VII kolejka - 02-03.10.2021
LKS Iskra Iskrzyczyn - KKS Spójnia Zebrzydowice (02.10, godz. 10:00)
WSS Wisła - LKS Błękitni Pierściec (02.10, godz. 10:00)
KS Nierodzim - KS Spójnia 2020 Górki Wielkie (03.10, godz. 10:00)

VIII kolejka - 09.10.2021
KS Spójnia 2020 Górki Wielkie - WSS Wisła (godz. 10:00)
LKS Błękitni Pierściec - LKS Iskra Iskrzyczyn (godz. 10:00)
KKS Spójnia Zebrzydowice - KS Nierodzim (godz. 10:00)

IX kolejka - 16.10.2021
LKS Iskra Iskrzyczyn - KS Spójnia 2020 Górki Wielkie (godz. 10:00)
LKS Błękitni Pierściec - KKS Spójnia Zebrzydowice (godz. 10:00)
WSS Wisła - KS Nierodzim (godz. 10:00)

X kolejka - 24.10.2021
KS Spójnia 2020 Górki Wielkie - LKS Błękitni Pierściec (godz. 10:00)
KS Nierodzim - LKS Iskra Iskrzyczyn (godz. 10:00)
KKS Spójnia Zebrzydowice - WSS Wisła (godz. 10:00)



  Design & Copyright © 2005 - 2021 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności